О проекте ХайВей

Публикуйте на ХайВей свои статьи, фото, видео.

Получайте рецензии и комментарии от сообщества ХайВей на свои публикации.

Зарабатывайте деньги на публикациях.

Общайтесь с интересными людьми.

 

Общий ник  24 апреля 2017 11:21:53

Зірка твого імені

 

 Зірка імені – це узагальнене зображення слова. Як можливо зобразити звук? Так кожна буква має числову величину і  свою форму.

Подивіться на стародавню абетку. Сила звучання імені, його звукова енергія – це сума цифрових величин букв, з яких воно складається.

Григорій: 3 +100 + 8 + 3 + 70 + 100 +10 + 8 = 302

Ця енергія завше з вами, впливає на стійкість, кмітливість, силу виживання і вплив на інших людей як з позитивного так і з негативного боку.

     Всі художні цінності, музика, відкриття взяті їх творцями з Мультиверсуму ( вища сфера, насичена звучанням та інформацією). Ця сфера наша по праву Людини, яка наділена при народженні творчим вогнем. Інша справа – чи змогли усі скористатись своїм спадком, чи заблокували свій талант і можливості... Раби сильні не потрібні тим, хто правити Людиною бажав, тому усі знання від нас приховані. Навіть у Біблію із 42 знайдених манускриптів увійшли два неповних... Бо якби було опубліковано все, то світ перевернувся б навиворіт і ми усі взнали, що не раби ми божі, а його діти, – тобто також земні боги. І наше законне право володіти само-зціленням, реалізацією своїх мисле форм, якщо вони не суперечать добру і розвитку, не шкодять простору. Бо інакше нас зупинять не передбаченими методами.

     Зображення імен тягнеться з стародавніх часів. Чому зірка? Бо малюється у формі хреста – перша літера зображується чотири рази зі стиком  в центрі  перетину перпендикуляру. Далі з центру роблять циркулем кола з рівномірним збільшенням радіусу. Скільки букв має ім’я, стільки кіл. Потім справа геометрії – як розмістити кожну букву і зв’язати її з попередньою і наступною.  При повторі зображень літери збільшується сила звучання самого імені, – підсилюється віра в свої сили. Ваша справа як цим скористатись, а не чекати золотого дощу чи негайної регенерації зубів (аби не виросли в два ряди).

 Зірка твоєї індивідуальності - це ви. Кожну секунду десь у вишині вона міняється в залежності від вашого стану чи вибору. Але в просторі  нема розділених часів. Вони існують у нашому сприйнятті. Там вони єдині як книга і безперервно зв’язані. І навіть коли ви увійдете в контакт із зіркою, написаною в минулому, то зв’яжетесь із своїм оберегом. Тому, що в поєднанні з енергією свого власника створиться єдина частота вашої індивідуальності. І саме завдяки їй ви можете підключитись до спільного досвіду ваших особистостей в минулому, майбутньому та усіх ваших двійників з паралельних світів. Колись ви мали інше тіло та ім’я, але таку ж саму частоту.

      Зірка сьогодні нам далася для того, щоб людство швидше прокинулось, бо ми на переході в інше сприйняття. Із нею легше буде отримати свої відповіді. Саме в причинах зародок любої хворі тілесної та душевної. І ліки більше не допомагають та нові різновиди болячок з’являються, для яких навіть діагноз не поставиш. Бо причина – це шлях для відродження особистості і вихід на новий рівень знань. І шлях зцілення – це вже не пігулка, а зміна свого відношення до всіх подій в минулому, теперішньому та майбутньому. А якщо з’єднатись з своїми гранями, то вам вдасться відчути правильність світу і зцілити себе та усі свої зв’язки. Згадайте-но, як сили неземні в людей з’являються в хвилину небезпечну. Це по нашій частоті допомога передалась, бо інстинкт самозбереження – це сигнал усьому нашому збірному образу, що дався нам з народженням для допомоги. А зараз ми розпорошені, одинокі в незнанні... Можна сказати, що для тих, хто стикнувся з безвихіддю, почати мислити ширшим баченням – це примусовий шлях до відродження.

 

     Створимо свою зірочку.

     Повірте в себе,– в те, що ви єдині та неповторні. У вас заховані унікальні знання про все на світі. Тепер довіряйте своїй руці і відчуттям. Краще всього зробити це вдосвіта, між 4 і 6 годинами. Тоді ми ще на «зв’язку» і в спокійному стані. Це важливо для того, щоб попросити інформацію у простору з ціллю відродити бога в собі, та так, щоб нікому не зашкодити. А краще врятувати через себе світ. Бо чим благородніші цілі, тим більше світла злетиться вам на допомогу і відповіді зможете осягнути. Всесвіт відгукнеться, і ви створите зірку свого імені (чи когось, хто вас попросив) таким, яке воно сьогодні.

     Малювати потрібно у кольорах чакр нашого тіла, що є такими самими, як чакри нашої земної матері. Їх споглядаємо ми все життя після тепленького дощу у вигляді веселки. Тоді щасливим себе кожен відчуває,  радісно і спокійно нам, коли ми з’єднуємося з нею поглядом тільки, навіть не свідомо. 

    Зірка має бути гарною обов’язково, бо у всесвіті правдиве все таке – слово, музика, картини, природа, звірі і людина!

    Коли я ставлю перед двома людьми чотири зірки, вони завше свої вибирають по відчуттях. Дивуються собі потім.

    Букви мають цифрову величину, і’мя – їх сума. Щоби пробити броню, треба збільшити децибели звучання зображення мінімум в тринадцять разів. Як цикл обертання Місяця і наших почуттів. Можна і більше...

    Приклад :  В А Л Е Р І Й  = 2 + 1 +30 + 5 + 100 + 10 + 8 = 156

                     156 . 13 = 1928  

    Сама зірочка вийде такою, як сама проситься. Орієнтуватися потрібно внутрішніми відчуттями – як хочеться розмістити букву, яким кольором і його насиченістю. Не бійтеся експериментувати. Довіра до своєї руки має відродитися.

     Якщо робили ви для когось, візьміть оплату, як різновид обміну енергіями, щоби відключитись. Буває, зірка не відкривається,– не готова ще людина. Простір не обманеш для заробітку. Будуть перешкоди, не буде натхнення,– бо не потрібно це людині насправді, а так, – забавка...

    Може бути так, що видно вже діагноз. Хто розбереться в формах, кольорах, величині і довжині ліній, побачить блоки між чакрами,– навчиться бачити існуючі проблеми з одного тільки погляду... Колір і форма зірки із зміною відношення до світу змінюється, та це не є важливим. Час – не стіна. І людина, користуючись зіркою навіть через рік, здійснює зв'язок через партал минулого. Космічний імпульс єдиний у всіх часах і просторах.

   Намалювати зірку можна навіть не знаючи людину особисто. Простір знає кому і дає підказку. Зображень одного і того ж імені можуть бути мільярди, вам видасться потрібне... У поєднанні з енергією свого власника створиться тільки єдина частота звучання імені. Один Віктор не зможе підключитись до зірки іншого Віктора.

   Взявши свою зірку вперше, треба встановити з нею зв'язок своїми словами, які просяться, настроїти енергетичне радіо... Сфокусованим поглядом з’єднатися з центром кілька разів, щоб зірка ожила. Далі – по своїх відчуттях. Просіть інформацію, захист від невірних поглядів, відновлення сили, доступу до сокровенних знань, відкриття у собі творчих навичок, відчуття баготовимірності простору і зв’язку усіх речей.

    Не почуєте відразу ви «танець з саблями»  Хачатуряна, та десь у всесвіті він прозвучить. Не дадуться вам ні гроші, ні фізичне здоров’я без праці, не почуєте відповіді на питання безглузді. Та ви вже у живому контакті з собою. Тепер зірка є ваш оберіг від нечисті усякої. Коли важко вам, то можете її згадати...  Не чекайте, що інформація нахлине вам без підготовки,– може не витримати свідомість. А нас шанують. Потрохи  будуть надходити знання нові – так, наче  ваші,– так воно і буде. Себе відкриваєте... З часом, розум звільниться від чужого  мислення. Ще по інерції, у стилі тіла, щось витворить. Потім він з’єднається  з серцем, і станете щасливі.

    Абетку цю не рівняйте до тієї, що відома нам з часів Кирила і Мефодія, не знає серед людей ніхто, коли її початок. Їй сотні тисяч років.  Історію давно потрібно переписати... Ті артефакти, що говорять про існування цивілізацій мільйони років назад, не піднімаються до рівня обговорення народів, щоби не травмувати придуману історію людства. У  Росії в 2014 році мумію жінки знайшли, якій 800 000 років. І вчені вирішили не боротися за правду, бо тяжко це. Бо, як же суперечити прийнятим поняттям, що розумним людям всього 30000 років? І що пішли ми всі від мавпи –  тієї, що поїдає свого брата, коли він з племені чужого. Що, душу маємо від тварини? Тому живемо ми «по-батьківськи», вбиваючи собі подібних...

     Колись наші предки на одежах нашивали символи своїх імен, які слугували їм і оберегами, і зв’язком... Підсилювали свій дух і тіло. Знали вони, що з чужих світів прилетіла армія незрима окові  на землю вільну, щоб ослабити людей.

    Сьогодні відголоски тих часів ми бачимо на емблемах. Надписи дурні несуть в собі таку ж програму... Символи гербів, родів – усе це звідти.

    Домівки також захищали словами і символами, попіл сипали, щоб відганяти зло. А діткам своїм шили одежину після того, як батько її заряджав собою. Оберегами всі речі прикрашали. Звідти народились наші вишивані сорочки...

    А, щодо зірки – допомогти вона вам може на початку боротьби. А потім і без неї вже станете відчувати, коли пройшли урок, а коли – ні... По голосу із серця.

Зірка твого імені
Зірка твого імені
Зірка твого імені

Публикацию прочитали

Количество просмотров: 241
delete
Галина Гаврищук
Галина Гаврищук, Львов, свободный журналист "ХайВей" 
Для того, чтобы оценить статью, Вас необходимо войти в систему
Право оценивать рецензии на ХайВей можно получить от редакции сайта по рекомендации одного из журналистов ХайВей
Рекомендаций: +0
Всего комментариев: 0, Всего рецензий: 0
Читайте также

Французская икона стиля рассказала, какая одежда старит (фото)Французская икона стиля рассказала, какая одежда старит (фото)

Инес де ля Фрессанж рассказала о главном недостатке дорогой одежды ...

Видеохит: в Стамбуле уличная кошка позволила себя подместиВидеохит: в Стамбуле уличная кошка позволила себя подмести

Кошка не испугалась уборщика и даже с удовольствием дала себя погладить, поворачиваясь к метле спинкой и боком ...

Укажите свой e-mail адрес, если Вы хотите получать комментарии к этому материалу
Подписаться

Для того, чтобы опубликовать сообщение в этой теме, Вам нужно ввойти в систему.

Комментарии

Live

2 час. назад

Житель из Харькова комментирует материал Я тобі напишу лист

2 час. назад

Житель из Харькова комментирует материал КОГДА «ПУТИНСКИЕ» СПУСТЯТСЯ С НЕБЕС НА ЗЕМЛЮ, ГРАЖДАНЕ?

8 час. назад

Petro Boriwiter комментирует материал КОГДА «ПУТИНСКИЕ» СПУСТЯТСЯ С НЕБЕС НА ЗЕМЛЮ, ГРАЖДАНЕ?

9 час. назад

Владимир Некрасов публикует статью КОГДА «ПУТИНСКИЕ» СПУСТЯТСЯ С НЕБЕС НА ЗЕМЛЮ, ГРАЖДАНЕ?

10 час. назад

Житель из Харькова комментирует материал СТАТЬ БЫ…

10 час. назад

Житель из Харькова комментирует материал СТАТЬ БЫ…

10 час. назад

Житель из Харькова комментирует материал Як винаходив Господь сотні мов

10 час. назад

Житель из Харькова комментирует материал Євробачення 2017: враження від проведення конкурсу

10 час. назад

Жиго публикует статью Я тобі напишу лист

10 час. назад

Житель из Харькова рекомендует материал Євробачення 2017: враження від проведення конкурсу

10 час. назад

Жиго комментирует материал Як винаходив Господь сотні мов

11 час. назад

Petro Boriwiter рекомендует материал 124. Навіщо Держдеп назвав війну АТО?

11 час. назад

Житель из Харькова комментирует материал Северно-Корейск
ая морковка для Украины

11 час. назад

Литвиненко Анатолий рекомендует материал СТАТЬ БЫ…

11 час. назад

Литвиненко Анатолий комментирует материал Северно-Корейск
ая морковка для Украины

13 час. назад

Геннадий Балашов публикует статью Жил-был Прокурор

13 час. назад

XoXo публикует статью Домашняя еда для тех, кто не сидит дома (приготовь за 10 минут)

13 час. назад

XoXo публикует статью Топ-3 рецепта хрустящей гранолы для всей семьи

13 час. назад

Житель из Харькова комментирует материал А у раю як у раю

13 час. назад

lleonid публикует статью 124. Навіщо Держдеп назвав війну АТО?

14 час. назад

Житель из Харькова комментирует материал Северно-Корейск
ая морковка для Украины

14 час. назад

Житель из Харькова рекомендует материал БОЛЬШЕВИЗМ В РОССИИ ПОБЕДИЛ, ОКОНЧАТЕЛЬНО И БЕСПОВОРОТНО, ГРАЖДАНЕ?

14 час. назад

Житель из Харькова комментирует материал БОЛЬШЕВИЗМ В РОССИИ ПОБЕДИЛ, ОКОНЧАТЕЛЬНО И БЕСПОВОРОТНО, ГРАЖДАНЕ?