О проекте ХайВей

Публикуйте на ХайВей свои статьи, фото, видео.

Получайте рецензии и комментарии от сообщества ХайВей на свои публикации.

Зарабатывайте деньги на публикациях.

Общайтесь с интересными людьми.

 

Политика  20 апреля 2017 21:35:25

Автор: antov

80/20, 10/30, 18/130 = 614

іmg-1   

80/20, 10/30, 18/130 = 614
   
80/20, 10/30, 18/130 = 614
 

80/20, 10/30, 18/130 = 614

(торгівля чи то язиками, чи то мовами)

Винесена у назву строка іллюструє, як на мене, торгівлю чи спекуляцію про мови в Україні. Що написано про рідну мову, про російський тиск на українську мову, свідчить, те що про боротьбу навколо мови за пошуком в інтернеті висвічується 3 740 000  результатів (саме про "боротьбу"). Мова про, так звану політику українізації яка проводиться в незалежній Україні, ніби то, насильницькі з утиском російської.

80/20

Про що свідчать цифри у заголовку? Дуже просто: 80% українців и 20% росіян! Наведене, звичайно без тих національних меншин, яких якби не царська, та радянсько-імперська полтика, то могло б бути суттєво більше. Хтось потребує приклад. Будь ласка – наприклад дагаузи чи караїми і не показували б на їх землі, як на ту, де була міфічна Малоросія, не в історичному, а в сучасно-імперському сенсі. Який вигадали сучасні лошакові морди московити, кивалови місцевого розливу та усякі бузинисти, зрощені фсб-шниками. Не утримаюся від сарказму: якби не імперська політика Московії (нищити і висилати українців і засилати московитів), то не було би у ворогів  української і того, а вдвічи менше, скільки б разів не повторювали, як мантру "ми давно тут жили", тобто 90/10!

10/30

Наступна цифра 10/30 – це вигадані цифри відсотків, де 10% де 30%! Та Бог з ним, може за паспортними данними і так, а за суттю важливо інші. Інші, так само як і визначені, Киваловим-Колесниченком, хоч вони є обоє негідниками, за зовсім різними визначеннями, один шельмував, а інший нещадно крав і порушував закон, але в мові вони знайшли спільне – вороги українського і якби все було у нас гаразд, бачили б обоє небо клітчате! хоча можливо з різних широт та з різним строком. Ніхто ніде не згадує тих оюставин, як з’являлися визначення. А тут ще гірше за те, як це визначали за радянських часів. Цитую! «Хахлом тебе считать никак не хочется, всё ж, мы с тобой, как никак, одному Богу молимся, давай запишу из разночинцев великорос по мысли и большинству родичей»… Ось так і ставали великоросами. Це було за царських часів в Росії, а хіба тільки там, адже імперія для всіх одна! Хто явно не росіянин, писали іноземець чи інородець. Без усяких уточнень – достатньо, що не наш….

 

18/130

Позначка 18/130 – визначає, що 18 депутатів ВР із 450 (від "Самопомочі", "БПП", "Батьківщини") поки що, означили питання – зареєстрували законопроект «Про використання в Україні мов національних меншин», де  зазначають, що мови меншин використовуваться в місцях компактного проживання разом з державною, але не на подміну неї. Викладаючи недержавну мову в навчальному закладі, слід пам’ятати – обсяг викладання мовою державною у старших класах повинен бути не менш 80%. Це стосується окремих громад, а не регіонів в цілому. Бо останнім часом помічено, що посилаючись на прийнятий в "регіональні часи" закон Кивалова-Колесніченко на місцях перетворився в закон утиску української мови, спрямований на підміну державної мови російською. Звіичайно представники інших меншин на таке не претендували.

= 614

Останнє в заголовку = 614, осначає кількість шкіл з викладанням російською мовою! Чи не забагато для російської національної меншини? А вгадайте скільки в Росії українських шкіл? ЖОДНОЇ, навіть в регіонах, де український етнос, чи якийсь інший складає абсолютну більшість… Такі, незважаючи ні на які російські відмови все ж таки є, і досить багато.

 

 

ПОГОДЬТЕСЯ НАВІТЬ САМІ НАВЕДЕНІ ЦИФРИ ПРО УТИСК УКРАЇНСЬКОЇ В УКРАЇНІ ГОВОРЯТЬ!  

НІ, ВОЛАЮТЬ!!!

 

 

ДЖЕРЕЛА:

1.     «Слово за слово:…» Ірина Лопатина, соб/кор РБК-Україна,

2.     Не перерахуєш  і не перегорнеш….  Дивиться кожен своє…

80/20, 10/30, 18/130 = 614
   
80/20, 10/30, 18/130 = 614

80/20, 10/30, 18/130 = 614

Публикацию прочитали

Количество просмотров: 264
delete
antov
antov, свободный журналист "ХайВей" 
Для того, чтобы оценить статью, Вас необходимо войти в систему
Право оценивать рецензии на ХайВей можно получить от редакции сайта по рекомендации одного из журналистов ХайВей
Рекомендаций: +2
Всего комментариев: 17, Всего рецензий: 0
Читайте также

У Telegram додали фото і відео, які самознищуютьсяУ Telegram додали фото і відео, які самознищуються

Популярний месенджер Telegram в останній версії 4.2 отримав фото і відео, які самознищуються, а також кілька інших нововведень, про що зазначається в ...

У Кремлі відмовилися обговорювати посилення військ РФ на кордоні з УкраїноюУ Кремлі відмовилися обговорювати посилення військ РФ на кордоні з Україною

У Кремлі відмовилися обговорювати посилення військ Російської Федерації на кордоні з Україною. Про це заявив прес-секретар президента Російської Федер ...

Синоптики попереджають про грози та град на заході УкраїниСиноптики попереджають про грози та град на заході України

В західних регіонах України протягом 24-25 липня очікуються сильні дощі, грози, місцями град і шквали. Про це йдеться в повідомленні Державної служби ...

Укажите свой e-mail адрес, если Вы хотите получать комментарии к этому материалу
Подписаться

Для того, чтобы опубликовать сообщение в этой теме, Вам нужно ввойти в систему.

Рецензии

Комментарии

Petro Boriwiter Запорожье
Рекомендует этот материал. Почему? Порядок настане коли ми їм дещо защемимо в лещатах. Кажуть так ведмедів вчать танцювати. А вони ж себе саме з медведями і ототожнюють. Навіть символ їх урядової партії - ведмідь.
22:41 20/04/17
Дякую, вельмишановний друже! Поки вони нас намагаються... Чого варта та недоторкана лошара - Кивалов!"
23:01 20/04/17
Petro Boriwiter Запорожье
Судова система не покращується а погіршується. Допоки суддів не будуть обирати громадяни - порядку в судовій системі не буде.
18:48 21/04/17
Трохи підправлю: Судова система досягла, в часи Януковича, такого рівня, що гірше не може бути! Наслідки цього стану маємо зараз. Якщо не змінити злочинних суддів, яких і породила злочинна система кивалових-януковичів, цю "кругову поруку" державного рівня, процесс змін немождиво пришвидчити. І навіть переобрання народом швидко не проведеш. Адже і обирати їх стануть із того ж злочинного кола (чи кодла збоченого корупцієй). Поки нових наштампують, мине час, а штампує у тому числі і Кивалов. Треба негайно залучати статус присяжних, тих, які б обиралися з кращих представників загалу, проявивших себе як непідкупні!
07:23 22/04/17
Petro Boriwiter Запорожье
Суддів не лише з суддів обиратимуть, а з юристів, що проявили себе принциповими і юридично грамотними в тій громаді де їх і обиратимуть. А присяжні це тільки допоміжна ланка судової системи. Вона не веде судовий процес, а тільки визначає чи достатньо доказовим є судове дослідження злочину.
18:41 22/04/17
Згоден!
05:21 23/04/17
Petro Boriwiter Запорожье
smile
18:07 23/04/17
Влочега Львов
Рекомендует этот материал.
11:53 21/04/17

Дякую, вельмишановний друже Впочега!

11:55 21/04/17
Сергей Власов Луганск
Для справки: Каждый год статус "русских" теряют около 130 школ. В Винницкой, Волынской, Ивано-Франковской, Тернопольской, Ровенской и Киевской областях, где проживают более 170 тысяч русскоязычных граждан, нет ни одной "русской" школы. А в Киеве для 160 тысяч учащихся, желающих обучаться на родном русском, оставлено 7 школ из 504. Потребность удовлетворена на 1,5 процента...
15:19 21/04/17
Petro Boriwiter Запорожье
А в Росії де проживає міліони українців є хоч одна українська школа?
18:49 21/04/17
Сергей Власов Луганск
В России есть школы с украинским языком преподавания. Но в данной статье, напомню, речь идёт не о России, а об Украине.
18:56 21/04/17
Petro Boriwiter Запорожье
Нет в России таких школ, ни одной. А Украина берет пример с России. Плохой пример заразителен. В нормальной стране гордятся когда ее граждане знают много языков, а в таких как страны постсоветского пространства боятся этого, как боялись этого в СССР. Потому что грамотные люди не долго терпят издевательства власти над собой, а ищут себе страны где бы они жили достойно. Ну а в Украине ко всему этому еще и добавляется предвзятое отношение ко всему российскому, ведь люди еще помнят как запрещали украинский язык в Украине.
19:09 21/04/17
Пане Сергію, Ви жонглюєте фактами. Ці питання вирішуються, що в школах головним чином стає викладання державною мовою, причому російська мова і література залишається. А ви ратуєте скасувати чи обмежити українську, тобто надати, чи зберегти особливі переваги російські...
Оце і всі Ваші потреби.
08:00 22/04/17

 Кому що! А куриці - російський уклон!


А те що в Росії нема жодної української школи вважаєте нормальним?


Чи як Ви вважаєте відміна Тлумачного словника козака луганського розумний вчинок?


 


 


 


 

18:29 21/04/17
Рекомендует этот материал. Почему? цікавий метод подачі. Єдине, про що хочу зауважити - вираз "російська національність" не є коректним. Бо нема такої національності. Нація, народ - має природнє походження - від Роду, який розвинувся, розрісся. А москвини - не рід, це - суміш безбатченків, іванонепомнящих, створених ордою-імперією в якості гарматного м'яса. Тому правильно, думаю писати так "імперсько-ординське безрідне населення". І саме тому всі атрибути імперії-орди, в тому числі мову необхідно (і тому числі для самого цього населення в якості процедури роззомбування і повернення родової історичної пам'яті) винищувати і забороняти абсолютно, без винятків. Інакше знову будемо наступати на граблі час від часу - маючи черговий "дамбас" в країні.
15:58 22/04/17

В першу чергу гречно дякую, пане Оресте, за Рекомендацію! Щодо зауваження "російська національність", згоден, це визначення не зовсім коретктне, у вашому визначенні. Назва не їх, вкрадена Петром І! Мова не їх, запозичена у київських монахів мовознавців! Грамота (абетка) створена нерідними греками Кирилом та Мефодієм з метою більш зручного переводу Святого письма з грецької, викинувши деякі (літери) звуки, їх не було у грецеській абетці. Ознаки родинно - племенного походження історично штучні: Історія переписувалася декілька разів з примушенням влади - князів, патріархів, царів, та Кремлівських хазяїв... Але у розумінні нинішніх олухів при владі - все коректно та зовсім не потребує уточнень... 


 


 


 

22:31 22/04/17

Live

4 мин. назад

Игорь публикует статью ГЛАДКИЙ ДЕНЬ, ИЛИ ПО ОДЁЖКЕ ВСТРЕЧАЮТ

9 мин. назад

Игорь публикует статью Grill-новинка с французским колоритом

2 час. назад

Myhail Antonyshyn публикует статью Палающий кущ Бога

5 час. назад

Харламов Виктор Георгиевич комментирует материал Газета "страна" и следком РФ - защитники Януковичей?

6 час. назад

Володимир Бровко пишет рецензию на публикацию Мистецтво воїна Юрія Неросліка

13 час. назад

Александра Треффер комментирует материал Сказки оборотной стороны. Сказка третья

13 час. назад

Александра Треффер удаляет комментарий к материалу Сказки оборотной стороны. Сказка третья от Александра Треффер

14 час. назад

Харламов Виктор Георгиевич публикует статью Газета "страна" и следком РФ - защитники Януковичей?

16 час. назад

Родослав Корченюк комментирует материал Дієслівно

16 час. назад

Petro Boriwiter комментирует материал Дієслівно

16 час. назад

Сергей Кувалда комментирует материал ЛЕТНИЕ ПОХОЖДЕНИЯ ГОРЛОВСКИХ «ЗАЩИТНИКОВ РУССКОГО МИРА» (Часть 1)

16 час. назад

Литвиненко Анатолий комментирует материал ЛЕТНИЕ ПОХОЖДЕНИЯ ГОРЛОВСКИХ «ЗАЩИТНИКОВ РУССКОГО МИРА» (Часть 1)

17 час. назад

Родослав Корченюк комментирует материал Дієслівно

17 час. назад

Petro Boriwiter комментирует материал Дієслівно

17 час. назад

Petro Boriwiter комментирует материал Дієслівно

18 час. назад

Родослав Корченюк комментирует материал Дієслівно

18 час. назад

Родослав Корченюк комментирует материал Дієслівно

18 час. назад

Харламов Виктор Георгиевич комментирует материал На танку і Лукашенко між двома президентами не проскочити

18 час. назад

Харламов Виктор Георгиевич комментирует материал В. Шекспир (К. Марло) Сонет 133

18 час. назад

Petro Boriwiter комментирует материал Що очікує Україну, якщо приватизувати сільськогоспода
рські землі

18 час. назад

Petro Boriwiter комментирует материал Дієслівно

18 час. назад

Petro Boriwiter комментирует материал Дієслівно