О проекте ХайВей

Публикуйте на ХайВей свои статьи, фото, видео.

Получайте рецензии и комментарии от сообщества ХайВей на свои публикации.

Зарабатывайте деньги на публикациях.

Общайтесь с интересными людьми.

 

Политика  20 апреля 2017 21:35:25

Автор: antov

80/20, 10/30, 18/130 = 614

іmg-1   

80/20, 10/30, 18/130 = 614
   
80/20, 10/30, 18/130 = 614
 

80/20, 10/30, 18/130 = 614

(торгівля чи то язиками, чи то мовами)

Винесена у назву строка іллюструє, як на мене, торгівлю чи спекуляцію про мови в Україні. Що написано про рідну мову, про російський тиск на українську мову, свідчить, те що про боротьбу навколо мови за пошуком в інтернеті висвічується 3 740 000  результатів (саме про "боротьбу"). Мова про, так звану політику українізації яка проводиться в незалежній Україні, ніби то, насильницькі з утиском російської.

80/20

Про що свідчать цифри у заголовку? Дуже просто: 80% українців и 20% росіян! Наведене, звичайно без тих національних меншин, яких якби не царська, та радянсько-імперська полтика, то могло б бути суттєво більше. Хтось потребує приклад. Будь ласка – наприклад дагаузи чи караїми і не показували б на їх землі, як на ту, де була міфічна Малоросія, не в історичному, а в сучасно-імперському сенсі. Який вигадали сучасні лошакові морди московити, кивалови місцевого розливу та усякі бузинисти, зрощені фсб-шниками. Не утримаюся від сарказму: якби не імперська політика Московії (нищити і висилати українців і засилати московитів), то не було би у ворогів  української і того, а вдвічи менше, скільки б разів не повторювали, як мантру "ми давно тут жили", тобто 90/10!

10/30

Наступна цифра 10/30 – це вигадані цифри відсотків, де 10% де 30%! Та Бог з ним, може за паспортними данними і так, а за суттю важливо інші. Інші, так само як і визначені, Киваловим-Колесниченком, хоч вони є обоє негідниками, за зовсім різними визначеннями, один шельмував, а інший нещадно крав і порушував закон, але в мові вони знайшли спільне – вороги українського і якби все було у нас гаразд, бачили б обоє небо клітчате! хоча можливо з різних широт та з різним строком. Ніхто ніде не згадує тих оюставин, як з’являлися визначення. А тут ще гірше за те, як це визначали за радянських часів. Цитую! «Хахлом тебе считать никак не хочется, всё ж, мы с тобой, как никак, одному Богу молимся, давай запишу из разночинцев великорос по мысли и большинству родичей»… Ось так і ставали великоросами. Це було за царських часів в Росії, а хіба тільки там, адже імперія для всіх одна! Хто явно не росіянин, писали іноземець чи інородець. Без усяких уточнень – достатньо, що не наш….

 

18/130

Позначка 18/130 – визначає, що 18 депутатів ВР із 450 (від "Самопомочі", "БПП", "Батьківщини") поки що, означили питання – зареєстрували законопроект «Про використання в Україні мов національних меншин», де  зазначають, що мови меншин використовуваться в місцях компактного проживання разом з державною, але не на подміну неї. Викладаючи недержавну мову в навчальному закладі, слід пам’ятати – обсяг викладання мовою державною у старших класах повинен бути не менш 80%. Це стосується окремих громад, а не регіонів в цілому. Бо останнім часом помічено, що посилаючись на прийнятий в "регіональні часи" закон Кивалова-Колесніченко на місцях перетворився в закон утиску української мови, спрямований на підміну державної мови російською. Звіичайно представники інших меншин на таке не претендували.

= 614

Останнє в заголовку = 614, осначає кількість шкіл з викладанням російською мовою! Чи не забагато для російської національної меншини? А вгадайте скільки в Росії українських шкіл? ЖОДНОЇ, навіть в регіонах, де український етнос, чи якийсь інший складає абсолютну більшість… Такі, незважаючи ні на які російські відмови все ж таки є, і досить багато.

 

 

ПОГОДЬТЕСЯ НАВІТЬ САМІ НАВЕДЕНІ ЦИФРИ ПРО УТИСК УКРАЇНСЬКОЇ В УКРАЇНІ ГОВОРЯТЬ!  

НІ, ВОЛАЮТЬ!!!

 

 

ДЖЕРЕЛА:

1.     «Слово за слово:…» Ірина Лопатина, соб/кор РБК-Україна,

2.     Не перерахуєш  і не перегорнеш….  Дивиться кожен своє…

80/20, 10/30, 18/130 = 614
   
80/20, 10/30, 18/130 = 614

80/20, 10/30, 18/130 = 614

Публикацию прочитали

Количество просмотров: 208
delete
antov
antov, свободный журналист "ХайВей" 
Для того, чтобы оценить статью, Вас необходимо войти в систему
Право оценивать рецензии на ХайВей можно получить от редакции сайта по рекомендации одного из журналистов ХайВей
Рекомендаций: +2
Всего комментариев: 17, Всего рецензий: 0
Читайте также

Авдіївський коксохім запрацював на повну потужністьАвдіївський коксохім запрацював на повну потужність

Найбільше в Європі коксохімічне підприємство, розташоване в Авдіївці, вперше за три роки бойових дій запрацювало на повну потужність. ...

СНБО пока не рассматривал запрет на железнодорожное сообщение с РФСНБО пока не рассматривал запрет на железнодорожное сообщение с РФ

На заседании Совета национальной безопасности и обороны (СНБО) Украины не рассматривался вопрос прекращения пассажирских железнодорожных перевозок меж ...

Спецоперация против коррупционеров: четырех уже отпустилиСпецоперация против коррупционеров: четырех уже отпустили

Печерский суд Киева продолжает рассматривать дела задержанных коррупционеров-налоговиков Судьи вынесли несколько вердиктов, передает Politeka. В частн ...

Укажите свой e-mail адрес, если Вы хотите получать комментарии к этому материалу
Подписаться

Для того, чтобы опубликовать сообщение в этой теме, Вам нужно ввойти в систему.

Рецензии

Комментарии

Petro Boriwiter Запорожье
Рекомендует этот материал. Почему? Порядок настане коли ми їм дещо защемимо в лещатах. Кажуть так ведмедів вчать танцювати. А вони ж себе саме з медведями і ототожнюють. Навіть символ їх урядової партії - ведмідь.
22:41 20/04/17
Дякую, вельмишановний друже! Поки вони нас намагаються... Чого варта та недоторкана лошара - Кивалов!"
23:01 20/04/17
Petro Boriwiter Запорожье
Судова система не покращується а погіршується. Допоки суддів не будуть обирати громадяни - порядку в судовій системі не буде.
18:48 21/04/17
Трохи підправлю: Судова система досягла, в часи Януковича, такого рівня, що гірше не може бути! Наслідки цього стану маємо зараз. Якщо не змінити злочинних суддів, яких і породила злочинна система кивалових-януковичів, цю "кругову поруку" державного рівня, процесс змін немождиво пришвидчити. І навіть переобрання народом швидко не проведеш. Адже і обирати їх стануть із того ж злочинного кола (чи кодла збоченого корупцієй). Поки нових наштампують, мине час, а штампує у тому числі і Кивалов. Треба негайно залучати статус присяжних, тих, які б обиралися з кращих представників загалу, проявивших себе як непідкупні!
07:23 22/04/17
Petro Boriwiter Запорожье
Суддів не лише з суддів обиратимуть, а з юристів, що проявили себе принциповими і юридично грамотними в тій громаді де їх і обиратимуть. А присяжні це тільки допоміжна ланка судової системи. Вона не веде судовий процес, а тільки визначає чи достатньо доказовим є судове дослідження злочину.
18:41 22/04/17
Згоден!
05:21 23/04/17
Petro Boriwiter Запорожье
smile
18:07 23/04/17
Влочега Львов
Рекомендует этот материал.
11:53 21/04/17

Дякую, вельмишановний друже Впочега!

11:55 21/04/17
Сергей Власов Луганск
Для справки: Каждый год статус "русских" теряют около 130 школ. В Винницкой, Волынской, Ивано-Франковской, Тернопольской, Ровенской и Киевской областях, где проживают более 170 тысяч русскоязычных граждан, нет ни одной "русской" школы. А в Киеве для 160 тысяч учащихся, желающих обучаться на родном русском, оставлено 7 школ из 504. Потребность удовлетворена на 1,5 процента...
15:19 21/04/17
Petro Boriwiter Запорожье
А в Росії де проживає міліони українців є хоч одна українська школа?
18:49 21/04/17
Сергей Власов Луганск
В России есть школы с украинским языком преподавания. Но в данной статье, напомню, речь идёт не о России, а об Украине.
18:56 21/04/17
Petro Boriwiter Запорожье
Нет в России таких школ, ни одной. А Украина берет пример с России. Плохой пример заразителен. В нормальной стране гордятся когда ее граждане знают много языков, а в таких как страны постсоветского пространства боятся этого, как боялись этого в СССР. Потому что грамотные люди не долго терпят издевательства власти над собой, а ищут себе страны где бы они жили достойно. Ну а в Украине ко всему этому еще и добавляется предвзятое отношение ко всему российскому, ведь люди еще помнят как запрещали украинский язык в Украине.
19:09 21/04/17
Пане Сергію, Ви жонглюєте фактами. Ці питання вирішуються, що в школах головним чином стає викладання державною мовою, причому російська мова і література залишається. А ви ратуєте скасувати чи обмежити українську, тобто надати, чи зберегти особливі переваги російські...
Оце і всі Ваші потреби.
08:00 22/04/17

 Кому що! А куриці - російський уклон!


А те що в Росії нема жодної української школи вважаєте нормальним?


Чи як Ви вважаєте відміна Тлумачного словника козака луганського розумний вчинок?


 


 


 


 

18:29 21/04/17
Рекомендует этот материал. Почему? цікавий метод подачі. Єдине, про що хочу зауважити - вираз "російська національність" не є коректним. Бо нема такої національності. Нація, народ - має природнє походження - від Роду, який розвинувся, розрісся. А москвини - не рід, це - суміш безбатченків, іванонепомнящих, створених ордою-імперією в якості гарматного м'яса. Тому правильно, думаю писати так "імперсько-ординське безрідне населення". І саме тому всі атрибути імперії-орди, в тому числі мову необхідно (і тому числі для самого цього населення в якості процедури роззомбування і повернення родової історичної пам'яті) винищувати і забороняти абсолютно, без винятків. Інакше знову будемо наступати на граблі час від часу - маючи черговий "дамбас" в країні.
15:58 22/04/17

В першу чергу гречно дякую, пане Оресте, за Рекомендацію! Щодо зауваження "російська національність", згоден, це визначення не зовсім коретктне, у вашому визначенні. Назва не їх, вкрадена Петром І! Мова не їх, запозичена у київських монахів мовознавців! Грамота (абетка) створена нерідними греками Кирилом та Мефодієм з метою більш зручного переводу Святого письма з грецької, викинувши деякі (літери) звуки, їх не було у грецеській абетці. Ознаки родинно - племенного походження історично штучні: Історія переписувалася декілька разів з примушенням влади - князів, патріархів, царів, та Кремлівських хазяїв... Але у розумінні нинішніх олухів при владі - все коректно та зовсім не потребує уточнень... 


 


 


 

22:31 22/04/17

Live

23 мин. назад

Леонид ХОМЯКОВ публикует статью Один должен умереть

1 час. назад

Орест Гоголь рекомендует материал Как украинцам сэкономить на ремонте?

1 час. назад

Александр Хто-зна рекомендует материал СТАТЬ БЫ…

2 час. назад

Petro Boriwiter рекомендует материал Киевское метро готовят для российских терактов? - расследование

4 час. назад

Ласкавий Орест публикует статью Я їду на зеленому мотоблоці

9 час. назад

Житель из Харькова комментирует материал Я тобі напишу лист

10 час. назад

Житель из Харькова комментирует материал КОГДА «ПУТИНСКИЕ» СПУСТЯТСЯ С НЕБЕС НА ЗЕМЛЮ, ГРАЖДАНЕ?

16 час. назад

Petro Boriwiter комментирует материал КОГДА «ПУТИНСКИЕ» СПУСТЯТСЯ С НЕБЕС НА ЗЕМЛЮ, ГРАЖДАНЕ?

16 час. назад

Владимир Некрасов публикует статью КОГДА «ПУТИНСКИЕ» СПУСТЯТСЯ С НЕБЕС НА ЗЕМЛЮ, ГРАЖДАНЕ?

18 час. назад

Житель из Харькова комментирует материал СТАТЬ БЫ…

18 час. назад

Житель из Харькова комментирует материал СТАТЬ БЫ…

18 час. назад

Житель из Харькова комментирует материал Як винаходив Господь сотні мов

18 час. назад

Житель из Харькова комментирует материал Євробачення 2017: враження від проведення конкурсу

18 час. назад

Жиго публикует статью Я тобі напишу лист

18 час. назад

Житель из Харькова рекомендует материал Євробачення 2017: враження від проведення конкурсу

18 час. назад

Жиго комментирует материал Як винаходив Господь сотні мов

18 час. назад

Petro Boriwiter рекомендует материал 124. Навіщо Держдеп назвав війну АТО?

19 час. назад

Житель из Харькова комментирует материал Северно-Корейск
ая морковка для Украины

19 час. назад

Литвиненко Анатолий рекомендует материал СТАТЬ БЫ…

19 час. назад

Литвиненко Анатолий комментирует материал Северно-Корейск
ая морковка для Украины

20 час. назад

Геннадий Балашов публикует статью Жил-был Прокурор

20 час. назад

XoXo публикует статью Домашняя еда для тех, кто не сидит дома (приготовь за 10 минут)

20 час. назад

XoXo публикует статью Топ-3 рецепта хрустящей гранолы для всей семьи