О проекте ХайВей

Публикуйте на ХайВей свои статьи, фото, видео.

Получайте рецензии и комментарии от сообщества ХайВей на свои публикации.

Зарабатывайте деньги на публикациях.

Общайтесь с интересными людьми.

 

Политика  20 апреля 2017 21:35:25

Автор: antov

80/20, 10/30, 18/130 = 614

іmg-1   

80/20, 10/30, 18/130 = 614
   
80/20, 10/30, 18/130 = 614
 

80/20, 10/30, 18/130 = 614

(торгівля чи то язиками, чи то мовами)

Винесена у назву строка іллюструє, як на мене, торгівлю чи спекуляцію про мови в Україні. Що написано про рідну мову, про російський тиск на українську мову, свідчить, те що про боротьбу навколо мови за пошуком в інтернеті висвічується 3 740 000  результатів (саме про "боротьбу"). Мова про, так звану політику українізації яка проводиться в незалежній Україні, ніби то, насильницькі з утиском російської.

80/20

Про що свідчать цифри у заголовку? Дуже просто: 80% українців и 20% росіян! Наведене, звичайно без тих національних меншин, яких якби не царська, та радянсько-імперська полтика, то могло б бути суттєво більше. Хтось потребує приклад. Будь ласка – наприклад дагаузи чи караїми і не показували б на їх землі, як на ту, де була міфічна Малоросія, не в історичному, а в сучасно-імперському сенсі. Який вигадали сучасні лошакові морди московити, кивалови місцевого розливу та усякі бузинисти, зрощені фсб-шниками. Не утримаюся від сарказму: якби не імперська політика Московії (нищити і висилати українців і засилати московитів), то не було би у ворогів  української і того, а вдвічи менше, скільки б разів не повторювали, як мантру "ми давно тут жили", тобто 90/10!

10/30

Наступна цифра 10/30 – це вигадані цифри відсотків, де 10% де 30%! Та Бог з ним, може за паспортними данними і так, а за суттю важливо інші. Інші, так само як і визначені, Киваловим-Колесниченком, хоч вони є обоє негідниками, за зовсім різними визначеннями, один шельмував, а інший нещадно крав і порушував закон, але в мові вони знайшли спільне – вороги українського і якби все було у нас гаразд, бачили б обоє небо клітчате! хоча можливо з різних широт та з різним строком. Ніхто ніде не згадує тих оюставин, як з’являлися визначення. А тут ще гірше за те, як це визначали за радянських часів. Цитую! «Хахлом тебе считать никак не хочется, всё ж, мы с тобой, как никак, одному Богу молимся, давай запишу из разночинцев великорос по мысли и большинству родичей»… Ось так і ставали великоросами. Це було за царських часів в Росії, а хіба тільки там, адже імперія для всіх одна! Хто явно не росіянин, писали іноземець чи інородець. Без усяких уточнень – достатньо, що не наш….

 

18/130

Позначка 18/130 – визначає, що 18 депутатів ВР із 450 (від "Самопомочі", "БПП", "Батьківщини") поки що, означили питання – зареєстрували законопроект «Про використання в Україні мов національних меншин», де  зазначають, що мови меншин використовуваться в місцях компактного проживання разом з державною, але не на подміну неї. Викладаючи недержавну мову в навчальному закладі, слід пам’ятати – обсяг викладання мовою державною у старших класах повинен бути не менш 80%. Це стосується окремих громад, а не регіонів в цілому. Бо останнім часом помічено, що посилаючись на прийнятий в "регіональні часи" закон Кивалова-Колесніченко на місцях перетворився в закон утиску української мови, спрямований на підміну державної мови російською. Звіичайно представники інших меншин на таке не претендували.

= 614

Останнє в заголовку = 614, осначає кількість шкіл з викладанням російською мовою! Чи не забагато для російської національної меншини? А вгадайте скільки в Росії українських шкіл? ЖОДНОЇ, навіть в регіонах, де український етнос, чи якийсь інший складає абсолютну більшість… Такі, незважаючи ні на які російські відмови все ж таки є, і досить багато.

 

 

ПОГОДЬТЕСЯ НАВІТЬ САМІ НАВЕДЕНІ ЦИФРИ ПРО УТИСК УКРАЇНСЬКОЇ В УКРАЇНІ ГОВОРЯТЬ!  

НІ, ВОЛАЮТЬ!!!

 

 

ДЖЕРЕЛА:

1.     «Слово за слово:…» Ірина Лопатина, соб/кор РБК-Україна,

2.     Не перерахуєш  і не перегорнеш….  Дивиться кожен своє…

80/20, 10/30, 18/130 = 614
   
80/20, 10/30, 18/130 = 614

80/20, 10/30, 18/130 = 614

Публикацию прочитали

Количество просмотров: 236
delete
antov
antov, свободный журналист "ХайВей" 
Для того, чтобы оценить статью, Вас необходимо войти в систему
Право оценивать рецензии на ХайВей можно получить от редакции сайта по рекомендации одного из журналистов ХайВей
Рекомендаций: +2
Всего комментариев: 17, Всего рецензий: 0
Читайте также

Кубок Конфедераций 2017. Чили и Германия вышли в полуфиналКубок Конфедераций 2017. Чили и Германия вышли в полуфинал

В рамках Кубка Конфедераций 2017 состоялся заключительный тур в группе B. Как и предполагалось ранее, из группы вышли сборные Чили и Германии. В посл ...

В Киеве похоронили убитого на "Золотых Воротах" бойцаВ Киеве похоронили убитого на "Золотых Воротах" бойца

Правоохранители расследуют и другую загадочную смерть военного   ...

Укажите свой e-mail адрес, если Вы хотите получать комментарии к этому материалу
Подписаться

Для того, чтобы опубликовать сообщение в этой теме, Вам нужно ввойти в систему.

Рецензии

Комментарии

Petro Boriwiter Запорожье
Рекомендует этот материал. Почему? Порядок настане коли ми їм дещо защемимо в лещатах. Кажуть так ведмедів вчать танцювати. А вони ж себе саме з медведями і ототожнюють. Навіть символ їх урядової партії - ведмідь.
22:41 20/04/17
Дякую, вельмишановний друже! Поки вони нас намагаються... Чого варта та недоторкана лошара - Кивалов!"
23:01 20/04/17
Petro Boriwiter Запорожье
Судова система не покращується а погіршується. Допоки суддів не будуть обирати громадяни - порядку в судовій системі не буде.
18:48 21/04/17
Трохи підправлю: Судова система досягла, в часи Януковича, такого рівня, що гірше не може бути! Наслідки цього стану маємо зараз. Якщо не змінити злочинних суддів, яких і породила злочинна система кивалових-януковичів, цю "кругову поруку" державного рівня, процесс змін немождиво пришвидчити. І навіть переобрання народом швидко не проведеш. Адже і обирати їх стануть із того ж злочинного кола (чи кодла збоченого корупцієй). Поки нових наштампують, мине час, а штампує у тому числі і Кивалов. Треба негайно залучати статус присяжних, тих, які б обиралися з кращих представників загалу, проявивших себе як непідкупні!
07:23 22/04/17
Petro Boriwiter Запорожье
Суддів не лише з суддів обиратимуть, а з юристів, що проявили себе принциповими і юридично грамотними в тій громаді де їх і обиратимуть. А присяжні це тільки допоміжна ланка судової системи. Вона не веде судовий процес, а тільки визначає чи достатньо доказовим є судове дослідження злочину.
18:41 22/04/17
Згоден!
05:21 23/04/17
Petro Boriwiter Запорожье
smile
18:07 23/04/17
Влочега Львов
Рекомендует этот материал.
11:53 21/04/17

Дякую, вельмишановний друже Впочега!

11:55 21/04/17
Сергей Власов Луганск
Для справки: Каждый год статус "русских" теряют около 130 школ. В Винницкой, Волынской, Ивано-Франковской, Тернопольской, Ровенской и Киевской областях, где проживают более 170 тысяч русскоязычных граждан, нет ни одной "русской" школы. А в Киеве для 160 тысяч учащихся, желающих обучаться на родном русском, оставлено 7 школ из 504. Потребность удовлетворена на 1,5 процента...
15:19 21/04/17
Petro Boriwiter Запорожье
А в Росії де проживає міліони українців є хоч одна українська школа?
18:49 21/04/17
Сергей Власов Луганск
В России есть школы с украинским языком преподавания. Но в данной статье, напомню, речь идёт не о России, а об Украине.
18:56 21/04/17
Petro Boriwiter Запорожье
Нет в России таких школ, ни одной. А Украина берет пример с России. Плохой пример заразителен. В нормальной стране гордятся когда ее граждане знают много языков, а в таких как страны постсоветского пространства боятся этого, как боялись этого в СССР. Потому что грамотные люди не долго терпят издевательства власти над собой, а ищут себе страны где бы они жили достойно. Ну а в Украине ко всему этому еще и добавляется предвзятое отношение ко всему российскому, ведь люди еще помнят как запрещали украинский язык в Украине.
19:09 21/04/17
Пане Сергію, Ви жонглюєте фактами. Ці питання вирішуються, що в школах головним чином стає викладання державною мовою, причому російська мова і література залишається. А ви ратуєте скасувати чи обмежити українську, тобто надати, чи зберегти особливі переваги російські...
Оце і всі Ваші потреби.
08:00 22/04/17

 Кому що! А куриці - російський уклон!


А те що в Росії нема жодної української школи вважаєте нормальним?


Чи як Ви вважаєте відміна Тлумачного словника козака луганського розумний вчинок?


 


 


 


 

18:29 21/04/17
Рекомендует этот материал. Почему? цікавий метод подачі. Єдине, про що хочу зауважити - вираз "російська національність" не є коректним. Бо нема такої національності. Нація, народ - має природнє походження - від Роду, який розвинувся, розрісся. А москвини - не рід, це - суміш безбатченків, іванонепомнящих, створених ордою-імперією в якості гарматного м'яса. Тому правильно, думаю писати так "імперсько-ординське безрідне населення". І саме тому всі атрибути імперії-орди, в тому числі мову необхідно (і тому числі для самого цього населення в якості процедури роззомбування і повернення родової історичної пам'яті) винищувати і забороняти абсолютно, без винятків. Інакше знову будемо наступати на граблі час від часу - маючи черговий "дамбас" в країні.
15:58 22/04/17

В першу чергу гречно дякую, пане Оресте, за Рекомендацію! Щодо зауваження "російська національність", згоден, це визначення не зовсім коретктне, у вашому визначенні. Назва не їх, вкрадена Петром І! Мова не їх, запозичена у київських монахів мовознавців! Грамота (абетка) створена нерідними греками Кирилом та Мефодієм з метою більш зручного переводу Святого письма з грецької, викинувши деякі (літери) звуки, їх не було у грецеській абетці. Ознаки родинно - племенного походження історично штучні: Історія переписувалася декілька разів з примушенням влади - князів, патріархів, царів, та Кремлівських хазяїв... Але у розумінні нинішніх олухів при владі - все коректно та зовсім не потребує уточнень... 


 


 


 

22:31 22/04/17

Live

32 мин. назад

Леонид Жмурко комментирует материал Марине

33 мин. назад

Геннадий Москаль пишет рецензию на публикацию Луганська ахінея, або Як авіація НАТО впливає на екологію Донбасу

44 мин. назад

Геннадий Москаль рекомендует материал Я прошу

1 час. назад

Жанна Жабкина рекомендует материал Я прошу

1 час. назад

Жанна Жабкина рекомендует материал Марине

1 час. назад

Володимир Бровко пишет рецензию на публикацию Віктор Тригуб: Готовий очолити Лавру з Айдаром, Азовом і Правим сектором!

2 час. назад

Жиго публикует статью Я прошу

2 час. назад

Anatolij Avdeev публикует статью Віктор Тригуб: Готовий очолити Лавру з Айдаром, Азовом і Правим сектором!

2 час. назад

Орест Гоголь рекомендует материал kon-tiki

7 час. назад

Элина Данилина рекомендует материал Сегодня день не мой, не мой...

10 час. назад

Леонид Жмурко комментирует материал Марине

10 час. назад

Леонид Жмурко комментирует материал Марине

10 час. назад

Виктор Чиянов публикует статью Сегодня день не мой, не мой...

11 час. назад

Богдан Йович рекомендует материал ОНИ БОРОЛИСЬ С КОММУНИЗМОМ Кн.2 гл.5 ч.4-4

12 час. назад

Александра Треффер рекомендует материал Сусідка

12 час. назад

Александра Треффер рекомендует материал Марине

12 час. назад

Богдан Йович рекомендует материал Как сегодня и завтра одеться по погоде

13 час. назад

Жанна Жабкина комментирует материал В МОЕЙ ВСЕЛЕННОЙ

13 час. назад

Жанна Жабкина комментирует материал В МОЕЙ ВСЕЛЕННОЙ

13 час. назад

Жанна Жабкина комментирует материал В МОЕЙ ВСЕЛЕННОЙ

13 час. назад

Жанна Жабкина комментирует материал В МОЕЙ ВСЕЛЕННОЙ

13 час. назад

Жанна Жабкина комментирует материал СЕРЕБРО

13 час. назад

Жанна Жабкина комментирует материал СЕРЕБРО