О проекте ХайВей

Публикуйте на ХайВей свои статьи, фото, видео.

Получайте рецензии и комментарии от сообщества ХайВей на свои публикации.

Зарабатывайте деньги на публикациях.

Общайтесь с интересными людьми.

 

Политика  20 апреля 2017 20:04:47

Як Україна і НАТО будуть будувати стосунки з Російською Конфедерацією

Нова українська платформа євроатлантичної інтеграції продовжує з 17-00 21 квітня (п'ятниця) 2017 року із студії «ТБ-7» дискусію, постановку задачі якої вказав генератор фейкових новин Телерадіокомпанія "Звєзда" щодо розпаду Росії. В рамках телеконференції «Нова парадигма взаємодії України з НАТО» Координатор Міжнародної антипутінської коаліції «Стоп фашизм в Росії!» Герман Обухов (США)

Як Україна і НАТО будуть будувати стосунки з Російською Конфедерацією
та актор театру і кіно Артур Лі продовжать планувати "Як Україна і НАТО будуть будувати стосунки з Російською Конфедерацією".
Як Україна і НАТО будуть будувати стосунки з Російською Конфедерацією

(попередній ефір тут: https://www.youtube.com/watch?v=QQRvII642eo )

 Дякуючи Телеканалу "Звєзда" Україна і НАТО мають розробити розділ до майбутнього Указу Президента України про затвердження «Річної національної програми під егідою Комісії Україна – НАТО» (РНП), у якому б визначалися концепція, стратегія, основні заходи і орієнтовний план дій у випадку розпаду Росії. Необхідно чітко визначити виклики безпеці Російській Конфедерації з боку комерційних інтересів політичних еліт як суб'єктів Конфедерації, так і країн-членів НАТО та наднаціональних бюрократій.  

Останні сотні років життя більшості расіян обмежується офіційною пропагандою і вимірюється водкою. Яким чином Україна може дати їм нові цінності та смисли, щоб расіяни стали ближчими до Європи?

Для України і для НАТО одним із пріоритетів національної безпеки є питання,  чи спроможні колишні улуси, які після розпаду Російської Федерації будуть власниками ядерних потенціалів, рухатися до добробуту, процвітання і, головне, до миру? Чи не будуть вожді племен у боротьбі за ярлик та за межі улусів використовувати ядерну зброю? На скільки глибоким буде занепокоєння у країн-членів НАТО і бюрократії НАТО після розпаду і розброду расіянських народів по національних хатах? Чи не викличе це глибоке занепокоєння параліч і кому НАТО і ЄС? Що робити Україні, коли у її берегів йтиме на дно московський "Титанік"?  

Висновок: ми вкотре стверджуємо, що без українських вчених-істориків та тих, хто з середини бачив московський імперський ГУЛАГ, НАТО ніяк не зможе ані збагнути Україну, ані побудувати взаємини з нею, ані вгадати, до чого усе це може призвести. Інтрига головної теми дискусії "Як Україна і НАТО повинні будуть будувати стосунки з Російською Конфедерацією" в тому, що усі бояться розпаду Росії не менше, ніж розпаду СРСР. Але усі підсвідомо цього хочуть щоб завтра мати спокій.  

Дивіться нас з 17-00 21квітня (п'ятниця) 2017 року із студії «ТБ-7» в Українському домі за посиланнями: https://harchenko.com.ua/conference/online/ або https://harchenko.com.ua/onlines

Наша Платформа і місце для запитань до учасників тут:

https://harchenko.com.ua/conference/03/01/dop-zmina-paradugmu/

або тут: https://harchenko.com.ua/conference/04/19/li/

Як Україна і НАТО будуть будувати стосунки з Російською Конфедерацією

 

З Вікіпедії: Конфедерація (англ. Confederation, нім. Konfderation, лат. Confderatio) — політичний союз, кожний член якого зберігає незалежність. Форма державного або соціального устрою. Держава-конфедерація має власні органи державної влади та управління, але водночас створює спеціальні органи для координації діяльності в певних, чітко визначених сферах (насамперед військовій, рідше зовнішньополітичній, економічній та інших сферах).

Члени конфедерації зберігають свій державний суверенітет, незалежну систему органів влади, своє законодавство і передають в компетенцію Союзу лише рішення обмеженої кількості питань — найчастіше в області оборони, зовнішньої політики. Рішення по загальним для союзних держав питань необов’язково діє на території кожного, що входить в конфедерацію держави.

Конфедерація — форма державного устрою, яка зустрічається найрідше. Деякі політологи навіть схильні не вважати конфедерацію повноцінною, справжньою державою. Форма організації центрального уряду при такому державному устрої буде слабкою: центральний орган в конфедерації не володіє безпосередньою юрисдикцією над громадянами держави і діє тільки через суб’єкти, рішення так званих органів спільного управління, які не володіють силою прямої дії. Такі рішення можуть вступити в силу тільки після затвердження центральними органами влади держав-членів конфедерації. У конфедерації немає єдиної вищого законодавчого органу, так само, як і єдиного громадянства. Країни-учасниці конфедерації мають право за бажанням вийти зі складу конфедерації, тобто розірвати конфедеративний договір. Згідно Е.Хейвуду, концепція конфедерації — найслабша форма наднаціонального співробітництва. Вона охоплює будь-які форми взаємодії держав, які зберігають незалежність і суверенітет кожної країни.

Ознаки конфедерації

1. Відсутність загальної для всієї конфедерації території і державного кордону.

2. Відсутність загальних законодавчих органів і системи управління.

3. Відсутність загальної для всіх учасників конституції, законодавства, громадянства, фінансової системи.

4. Відсутність суверенітету конфедерації, але збереження міжнародного статусу учасників.

5. Наявність загального конфедеративного органу, що складається з делегатів суверенних держав.

6. Рішення загальних конфедеративних органів здійснюються за принципом консенсусу.

7. Наявність права виходу зі складу конфедерації.

 

Публикацию прочитали

Количество просмотров: 129
Отредактировано: 20-04-2017 [11:18]
delete
Іван_Галенко
Іван_Галенко, Киев, свободный журналист "ХайВей" 
Для того, чтобы оценить статью, Вас необходимо войти в систему
Право оценивать рецензии на ХайВей можно получить от редакции сайта по рекомендации одного из журналистов ХайВей
Рекомендаций: +4
Всего комментариев: 31, Всего рецензий: 0
Укажите свой e-mail адрес, если Вы хотите получать комментарии к этому материалу
Подписаться

Для того, чтобы опубликовать сообщение в этой теме, Вам нужно ввойти в систему.

Комментарии

Сергей Власов Луганск
Интересно, будет ли учитываться в ходе этой умозрительной конференции вероятность того, что Украина также может стать частью упомянутой в материале конфедерации?
08:21 21/04/17
Не цікаво. Луганськ, Донецьк і Крим уже там і ловлять кайф. Наша задача - поширити кайф на решту території Російської Конфедерації і щоб до самих гланд.
10:11 21/04/17
Сергей Власов Луганск
Я с автором пытался разговаривать, как с серьёзным человеком. Ошибся...
10:16 21/04/17
У Вас аватар не містить ні краплі серйозності й постановка Вами питання не передбачає серйозності. Більш за все Ви не розумієте усю складність і гостроту поточного моменту.
10:35 21/04/17
Petro Boriwiter Запорожье
І для чого це Україні? Якщо Україні не цікава нинішня Росія,то тим менше її буде цікавити конфедерація слабких держав. Торгові стосунки звичайно будуть з кожною окремо взятою державою, а політичні будуть обмежуватися тільки звичайними стосунками міністерств закордонних справ.
18:58 22/04/17
Сергей Власов Луганск
В отличие от диванных стратегов и теоретиков, я прекрасно представляю сложившуюся ситуацию, т.к. живу непосредственно в зоне конфликта. Но автору это, скорее всего, неинтересно. Поэтому нашу так и несостоявшуюся дискуссию можно считать оконченной.
Успехов в обсуждении темы, которая сродни классической - "Есть ли жизнь на Марсе?"!
10:55 21/04/17
Влочега Львов
Рекомендует этот материал.
12:25 21/04/17
Странные вещи творятся с этой статьей автора: возле названия указаны раздел и время поступления статьи в печать - Политика 20 апреля 2017 20:04:47, НО! 1. Внизу возле фамилии автора указано время редактирования: Отредактировано: 20-04-2017 [11:18], что никак не вяжется с первым временем поступления в печать статьи! Более того, 2. Раздел "Политика" должен предполагать возможность написания рецензии, чего здесь НЕТ!
Как это прикажете понимать?!
14:02 21/04/17
Да, еще и третья непонятка имеется: статьи нет на сегодня в разделе "Прямой эфир"! А, ведь, должна-то быть!
14:07 21/04/17
Сергей Власов Луганск
Анатолий, это обычная реклама - приглашение посмотреть телеконференцию по обсуждению некоей умозрительной темы (сегодня это модно).
Вы хотите оценить рекламу?
14:17 21/04/17
Ну, положим, это много больше, чем просто реклама! Реклама меня мало волнует, а то, что пишет мой дальний родственник, он же автор этой статьи, с моей точки зрения, заслуживает внимания хотя бы для того, чтоб сказать автору, что он работает на давних и лютых врагов нашего народа. Им мало, что СССР приказал долго жить, им подавай распад России! При этом в ход идет не просто буйная фантазия, переходящая местами в полный бред и ложь! Это я вижу в словах: "усі бояться розпаду Росії не менше, ніж розпаду СРСР. Але усі підсвідомо цього хочуть щоб завтра мати спокій"...
15:21 21/04/17
Сергей Власов Луганск
Перепуганные обыватели что-то рано стали хоронить не только Российскую Федерацию (Russian Federation - англ.), но и некую будущую Российскую Конфедерацию. Во, как здорово придумали! Зато, есть отличная тема для обсуждения... smile
15:56 21/04/17
Это Иван Галенко обыватель?! Нашел обывателя!
Ну, не бред это: "Що робити Україні, коли у її берегів йтиме на дно московський "Титанік"?"?! Украина сама уже давно пузыри пускает, на одних подачках Запада держится, что называется, из последних сил! Сколько уже писали о дефолте в Украине, мол, не сегодня - завтра наступит! Так об этой теме молчок, эта тема этим авторам не интересна...
17:32 21/04/17
Сергей Власов Луганск
Действительно, Ваш дальний родственник значительно смелее и интеллигентнее многих. Не могу отказать себе в удовольствии процитировать его размышления о Конфедерации и территориях ОРДЛО (так их официально принято называть): "...Луганськ, Донецьк і Крим уже там і ловлять кайф. Наша задача - поширити кайф на решту території Російської Конфедерації і щоб до самих гланд..." - конец цитаты.
Учитесь хорошим манерам, Анатолий! smile
17:51 21/04/17
Уж лучше бы он устраивал конференции на более близкие нам темы, о чем, например, говорится здесь: "Украина в долгах по самые уши", (см.: https://www.youtube.com/watch?v=mPOGbz0l1wE), и здесь: "Украина: вся правда о ситуации в стране", (см.: https://www.youtube.com/watch?v=6p8FYbZMpow).
19:51 21/04/17
Petro Boriwiter Запорожье
А ви знаєте Сергію, я знаю що РФ розпадеться, але не думаю, що країни, які виникнуть на місці сьогоднішньої РФ захочуть між собою мати кофедеративні стосунки.
Але я вірю і в те, що більшість з цих країн будуть мати набагато вищий економічний рівень, ніж це вони мають сьогодні в межах РФ. Взагалі то СРСР мав розпастися на 82 держави, але американці перелякалися, що розповзеться ядерна зброя і стали активно допомагати Єльцину зберегти федерацію. Та не можна зберегти те, що давно має тенденцію до розпаду, тим більше, що Кремлівська влада експлуатує багатство регіонів, не даючи їм взамін нічого, крім легенди про могутність і непереможність. Та досить цю легенду хоч трохи розвінчати і федерація посиплеться, навіть американці вже не здатні будуть це стримати.
19:07 22/04/17
Доброго дня! Пост мав йти в інший розділ. Але модератор затримав його і "рекомендував" спрямувати в "новини". В "новинах" я вперше і разом з Вами дивуюся... Більш за все, як буде відео, перероблю й переставлю в "статті"...
14:43 21/04/17
Не дуже й добрий видався цей день, як і що до погоди, так і Ви мене тут не порадували. Коли бачу Ваше прізвище, завжди згадую свого рідного дядька Галенко Івана Трохимовича...
Прочитайте мою відповідь вище Сергію Власову, звиняйте, там я писав російською, але, гадаю, Ви чоловік мужній і витримаєте ту незручність і зрозумієте текст правильно.
15:33 21/04/17
Влочега Львов
Це вам ще поталанило smile
Як правило пововтузивши на протязі дня тутечки матеріал взагалі знімають cry бо моератори - це такі собі літвінєнки за своїм світоглядом sad
22:32 21/04/17
Якщо будуть гнобити - піду на інший ресурс...
09:10 23/04/17
Рекомендует этот материал. Почему? Так, багато ще доріг прийдеться пройти... Ще більше - воріженьків лютих! Україна - у вирі світових подій.
18:43 21/04/17
Рішення потрібно приймати дуже швидко. І - бажано - правильні рішення! Прив'язатися до діжки. Раз. Не злякатися. Два. Не переставати боротися. Три. І ще одне. Коли раптово усе втихомирилася і відважного рибалку підібрали його побратими, НІХТО НЕ ВІРИВ У ПРАВДИВІСТЬ ЦІЄЇ ІСТОРІЇ. НІХТО. І не повірять і нам, українцям, поки своїм власним кривавим досвідом не доведемо власне право на ІСНУВАННЯ. Гірко і страшно! Але то - правда. Вірити можна у власний РІД. У власне ПРИЗНАЧЕННЯ. У власну КРАЇНУ. Але мерзотників ніхто ще не відсторонював від ВЛАДИ БЕЗ БОРОТЬБИ. ПОДІБНЕ ПРИТЯГУЄТЬСЯ ДО ПОДІБНОГО (закон духовного світу). Станьмо рівними власній ДОЛІ, дорівняймося ДО СЕБЕ. Інакше - зметуть і поглинуть, мов те сміття... Важке, трухляве, нікому не потрібне!
19:15 21/04/17
Свого часу прочитала оповідання англійською одного американського автора - про двох братів-рибалок у Північному океані поблизу Норвегії. Мене захопив цей твір неймовірним драматизмом.Сюжет такий: брати рибалять на тихому-тихому океані, раптом здіймається ГІГАНТСЬКИЙ ВИХОР-ТОРНАДО. Воронка також величезна. Їхній рибальський човник ледь-ледь не потрапляє у самісіньке водяне пекло... За лічені секунди один із братів зумів зорієнтуватися і помітити, що важчі предмети одразу ж тонуть, як тільки потрапляють туди, а легші - дерев'яні, наприклад) крутяться на одному місці, але не гинуть. Кмітливий брат моментально здогадався прив'язати до своєї спини ВЕЛИКУ ДЕРЕВЯНУ ДІЖКУ. Кричав молодшому братові: РЯТУЙСЯ! Але той від страху закляк. І... потонув.
Далі було так: старшому братові вдалося вижити. Бій за життя тривав понад шість годин. Молодий рибалка за цей час перетворився на стару людину - так діяла "воронка" і драматичні обставини. Цікаво, що буря почалася несподівано, і так само несподівано вщухла. Закрадається думка навіть про те, що той ТОРНАДО - МОВ ЖИВА ІСТОТА! І ЗАЛЕЖИТЬ ВОНА ПОВНІСТЮ ВІД НАШОГО ВНУТРІШНЬОГО СТАНУ. Страхів, радощів, горя, хвороб... Нас постійно випробовують - якщо не комунальними тарифами, то подібними природними-неприродними лихами. ЗЕМЛЯ МАЄ ВЛАСНУ СВІДОМІСТЬ. І вона, будьте певні, рано чи пізно скине із себе людську цивілізацію, мов плісняву! Вірніше, коли скінчиться глобальний експеримент...НАМ ПОКАЗУЮТЬ: УСЕ ЗАЛЕЖИТЬ ВІД ВАС. ВІДРОБИ СВОЮ "КАРМУ" (зі східної філософії) - І ПРАЦЮЙ. НА ДОБРОБУТ І ПРОЦАВІТАННЯ ЦИВІЛІЗАЦІЇ. ЯКЩО НЕ ХОЧЕШ - ПОТРАПИШ У ТОПКУ ПЕКЕЛЬНУ! ЗГОРИШ, потонеш, ще якась напасть... БОЖЕ ЗЕМЛІ МОЄЇ І НЕБА, БЕРЕЖИ НАЙКРАЩИХ. НАЙРОЗУМНІШИХ. НАЙЧИСТІШИХ. Дай їм місця під сонцем - ТУТ І ТЕПЕР.
19:07 21/04/17
Пані Вікторія, ефір був складний, але як результат маємо декілька нових ідей.
22:00 21/04/17
Влочега Львов
Встиг подивитись 15-20 хвилин в т.ч. ваш виступ, на жаль за сімейними обставинами змушений був припинити.
Як буде запис - буь ласка дайте знати wink
00:28 22/04/17
Цікаво. Чекаю на повідомлення.
09:34 22/04/17
Petro Boriwiter Запорожье
Рекомендует этот материал. Почему? РФ розпадеться, але конфедерації не буде. Взагалі то СРСР мав розпастися на 82 держави, але американці перелякалися, що розповзеться ядерна зброя і стали активно допомагати Єльцину зберегти федерацію. Та не можна зберегти те, що давно має тенденцію до розпаду, тим більше, що Кремлівська влада експлуатує багатство регіонів, не даючи їм взамін нічого, крім легенди про могутність і непереможність. Та досить цю легенду хоч трохи розвінчати і федерація посиплеться, навіть американці вже не здатні будуть це стримати.
19:10 22/04/17
Еще один лжец на черном коне здесь объявился! Оглянитесь вокруг, лжецы! Я здесь выше давал полезные ссылки: "Украина в долгах по самые уши", (см.: https://www.youtube.com/watch?v=mPOGbz0l1wE), и здесь: "Украина: вся правда о ситуации в стране", (см.: https://www.youtube.com/watch?v=6p8FYbZMpow). Вот о чем нужно говорить и думать, как выбираться из этого болота! Россию они хоронят! Впрочем, зачем и кому я это пишу?! Ну, разве что читателям, а для Педро и ему подобных все это до того места, о котором поет красивая девица во второй ссылке, которая мною здесь выше приведена! cool
20:45 22/04/17
Усім спасибі за участь в дискусії. Стаття з посиланням на відео передачі має бути тут після модерації http://h.ua/story/437839/
19:34 22/04/17
Геннадий Москаль Днепропетровск
Рекомендует этот материал.
22:52 22/04/17
Запрошую залучатися до дискусії

1. http://h.ua/story/437839/ Про Російську Конфедерацію

2. http://h.ua/story/437857/ Оцінка відповідності міста/регіону/міністерства/галузі України критеріям приєднання до ЄС
16:54 23/04/17

Live