О проекте ХайВей

Публикуйте на ХайВей свои статьи, фото, видео.

Получайте рецензии и комментарии от сообщества ХайВей на свои публикации.

Зарабатывайте деньги на публикациях.

Общайтесь с интересными людьми.

 

Международная политика  2 апреля 2017 10:27:04

Автор: Myhail Antonyshyn

Президент у тюрмі: чому ми бідні

У Південній Кореї в тюрму за корупції посадили президента країни. Це говорить про те що люди там живуть моральним життям та закон справді один для всіх: арешт президента країни це очищення від шлаків всієї країни та дуже хороший урок для самих громадян та всього світу, який говорить про  те що Південна Корея має майбутнє та буде жити славетним життям адже корупція це в першу чергу аморальність суспільства та байдужість народу, - а в цій країні люди стежать за дотриманням закону отже громадяни будуть в безпеці та комфорті адже вони реагують на корупцію посадовців, а значить їхня країна буде стрімко розвиватися. 

 Ми хочемо аби Украї\на була європейською та демократичною та ми самі голосуємо на виборах за старих політиків, котрі нас обікрали та продовжують нам брехати про нове життя: ми стали частиною системи та ми підігріваємо систему своїми діями, котрі порушують закон та норми моралі, і саме тому нам ще дуже далеко до цивілізованого світу та до заможного суспільства. В нашій країні створена система пограбунку державного майна та державних ресурсів і ніхто проти цього не протестує - всі погодилися жити за такими правилами, бо люди думають що свобода це можливість бути багатим. Та насправді якщо ти вкрав гроші вони ніколи не принесуть тобі достатку, бо ти маєш зрозуміти що ти відібрав їх у пенсіонера чи студента.

 Ми грабуємо самі себе - ми думаємо що гроші зроблять нас щасливими та ми не можемо зрозуміти що американці щасливі не через гроші - а через те що вони багато працюють аби мати свій хліб, який зароблений чесною працею: американці прийшли до свого статусу, бо вони боролися проти зла та слідували нормам моралі та хотіли аби їхня країна стала спаситильницею світу, і вони змогли перебороти себе та свій опір добру та змогли прийти до виконання важливої місії ,що робить їх сильними та мудрими. Американці мають  владу над світом, бо вони стали джентельменами, котрі не терплять зла і саме тому вони змогли боротися зі своїми недоліками та своєю темною стороною аби стати світлими та добрими, - і саме це робить їх багатими та щасливими.

 Ми ж накинулися на нашу країну та стали грабувати все що бачили - ми стали дикунами котрі не могли втриматися від своїх тваринних інстинктів та розпочали знищувати самі себе своєї жадібністю та своєю тягою до розкоші, котра є не заслуженою, - ті гроші, які крадуть українські чиновники просто згорають в їхніх руках та повертаютться до простих людей у вигляді заліза, котре треба нести на собі аби вчитися бути моральними та працездатними: ми стали лінивими людьми, котрі не здатні бути функціонуючими істотами, які можуть творити новий світ та нести людству свою правду та свої знання, ми не хочемо працювати, ми хочемо лишень споживати все готове та користуватися благами  цивілізації та продукувати себе  в той час як ми не здатні більше виконувати велику роботу та віддавати свою енергію іншим людям щоби інші могли почерпнути користь із нашого досвіду та наших знань. 

 Саме тому ті крадії, які крадуть гроші у нас із вами - просто є  вбивцями своєї країни і вони не є щасливими, - вони є глибоко нещасними так само як і ми, які вибрали жити чесно та не можемо стати активними громадянами, котрі здатні працювати аби люди могли черпати користь із нашої роботи. Саме тому тут коло замикається: нас грабують і ми бідні, бо ми не здатні виконувати місії та служити людям, а влада - не здатна чесно служити народу тому вона просто грабує народ, не виконуючи так само як і народ жодної корисної функції і саме тому влада це нещасна істота, котра живе у своєму замкненому світі та не здатна бути щасливою від спілкування із іншими людьми та живе страхом що народ повстане та повбиває всіх цих можновладців.

 Саме тому лишень служіння іншим людям та активна робота на благо людей, тобто створення умов для розвитку та поступу, - може принести нам щастя та ми повинні зрозуміти що гроші не є рівними щастю: гроші це лишень винагорода за твою працю, яку ти виконав якісно та надійно. Тож українці, які працюють не якісно та не професійно не можуть отримувати високих заробітніх плат, - саме тому якщо ми хочемо аби ми жили як в цивілізованих країнах то необхідно в першу чергу підвищувати якість своєї  праці та іти до позитивних змін у своєму розумові та своїй душі. Необхідно стати пробудженими аби бачити правду та спастися, служачи ближнім, а не красти гроші одне в одного, прирікаючи весь живий організм на нещастя: влада краде гроші у народу, а народ проклинає цю владу та не може самим накрасти тому рветься до влади аби обікрасти своїх сусідів, це лишень замкнене коло біди, яке потрібно розірвати аби ми стали людьми, а не свинями.

Публикацию прочитали

Количество просмотров: 482
delete
Myhail Antonyshyn
Myhail Antonyshyn, Львов, свободный журналист "ХайВей" 
Для того, чтобы оценить статью, Вас необходимо войти в систему
Право оценивать рецензии на ХайВей можно получить от редакции сайта по рекомендации одного из журналистов ХайВей
Рекомендаций: +1
Всего комментариев: 1, Всего рецензий: 0
Укажите свой e-mail адрес, если Вы хотите получать комментарии к этому материалу
Подписаться

Для того, чтобы опубликовать сообщение в этой теме, Вам нужно ввойти в систему.

Рецензии

Комментарии

Рекомендует этот материал.
01:18 03/04/17

Live

1 час. назад

Алексей Гусак публикует новость Аквариум. Время N. 21-22 червня, Caribbean Club

1 час. назад

Барон комментирует материал Про первое взрослое лето.

1 час. назад

Просто Юрий комментирует материал Про первое взрослое лето.

1 час. назад

Просто Юрий комментирует материал Про первое взрослое лето.

1 час. назад

Просто Юрий комментирует материал Про первое взрослое лето.

2 час. назад

Анатолий Бабенко комментирует материал Сказка про Выборы президента-2019

2 час. назад

Барон комментирует материал Про первое взрослое лето.

2 час. назад

Анатолий Бабенко комментирует материал Памяти поэта Ивана Драча

2 час. назад

lusi комментирует материал Моя книга "Чужі скарби" на Книжковому арсеналі

2 час. назад

Анатолий Бабенко комментирует материал Про первое взрослое лето.

2 час. назад

Анатолий Бабенко рекомендует материал Путь по кругу

2 час. назад

Писной Андрей комментирует материал ИСКУШЕНИЕ

2 час. назад

Андрей Андрей комментирует материал ЇХ ПРАВДА – ЦАР та ПЕРЕМОГА

2 час. назад

Андрей Андрей комментирует материал Сказка про Выборы президента-2019

3 час. назад

Андрей Андрей комментирует материал ИСКУШЕНИЕ

3 час. назад

Писной Андрей комментирует материал ИСКУШЕНИЕ

3 час. назад

Андрей Андрей комментирует материал Про первое взрослое лето.

3 час. назад

Сергей Павлюченко комментирует материал Про первое взрослое лето.

4 час. назад

Сергей Павлюченко комментирует материал Про первое взрослое лето.

4 час. назад

Сергей Павлюченко рекомендует материал Путь по кругу

4 час. назад

Сергей Павлюченко рекомендует материал ИСКУШЕНИЕ

4 час. назад

Юрий Ермоленко публикует статью Путь по кругу