О проекте ХайВей

Публикуйте на ХайВей свои статьи, фото, видео.

Получайте рецензии и комментарии от сообщества ХайВей на свои публикации.

Зарабатывайте деньги на публикациях.

Общайтесь с интересными людьми.

 

Экология  5 марта 2017 22:58:16

Година Землі 2017: допоможи природним паркам України!

Сьогодні в Україні стартує всесвітня кампанія Година Землі від WWF (Всесвітнього фонду природи). Ця кампанія щороку об’єднує всіх, кому небайдуже майбутнє Планети. 25 березня о 20:30 мільйони людей по всьому світу на годину символічно вимикають світло в домівках та на робочих місцях, беручи на себе зобов’язання піклуватися про природу щодня. Цього року кампанія прагне привернути увагу українців до нашої природної спадщини та допомогти природним паркам України. 
 
На сайті Години Землі wwf.panda.org/eh17 ми створили карту природних об’єктів нашої країни. Люди та організації можуть знайти на ній найближчий заповідник, нацпарк чи інший природний об’єкт, дізнатись про нього більше, відвідати його 25 березня та посильно допомогти.
 
У цей день парки відчинять свої двері для всіх бажаючих зустріти пробудження природи. Люди зможуть допомогти парку на волонтерських засадах роботою або іншими ресурсами, влаштувати пікнік на природі чи взяти участь у запропонованих активностях.
 
Ті, хто не зможе прийти до парку 25 березня, матимуть можливість допомогти обраному природному парку іншим чином. На он-лайн ресурсах Години Землі та веб-сторінках парків-учасників будуть вказані їх потреби. Кожен може долучитися – попрацювати волонтером, надати матеріальну чи іншу допомогу.
 
«Українська природа – справжнє національне надбання! Недоторкані степи, озера, праліси та старовікові ліси унікальні та мальовничі. У нашій країні є 40 національних природних парків та сотні інших природоохоронних об’єктів. Більшість із них дуже потребує волонтерської допомоги», – говорить Олена Тарасова-Красієва, координатор WWF в Україні.
 
Минулого року в рамках Години Землі проводилася Естафета добрих еко справ, яку підтримали відомі люди країни – культурні та громадські діячі, артисти та творчі колективи: Дмитро Комаров, Ярмак, Дмитро Шуров, Dizel Studio та ін. Цього року ми також запрошуємо зірок до співпраці заради збереження природи України.
 
Також, кампанію Година Землі 2017 підтримує Міністерство екології та природних ресурсів України, Міністерство освіти та науки України та Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України.
 
До Години Землі можуть долучитися люди, уряди, організації і всі бажаючі. Приєднуйтеся до нас і в соціальних мережах: https://vk.com/godyna_zemli та https://www.facebook.com/events/1131623653630091/ Тільки разом змінимо світ!
Додаткову інформацію можна отримати за посиланнями:
 
Година Землі 2017: http://wwf.panda.org/eh17  
Як долучитися до Години Землі: http://wwf.panda.org/uk/our_work/ecoeducation/campaigns/eh17/sign_up/
Допомогти нацпаркам України: http://wwf.panda.org/uk/our_work/ecoeducation/campaigns/eh17/help_parks/ 
Стати волонтером Години Землі: https://goo.gl/KGGQyI
 
За детальнішою інформацію звертайтеся: 
Немикіна Валерія,
координатор кампанії Година Землі в Україні
Моб: +38 097 90 80 681
wwf.panda.org/ukraine 
 
 
Інформаційна довідка
Година Землі – це всесвітній природоохоронний рух, ініційований Всесвітнім фондом природи WWF. Ми запрошуємо громадськість, приватні компанії, представників урядових структур та місцевих спільнот символічно вимкнути світло на одну годину 25 березня 2017 року о 20:30, щоб продемонструвати свою підтримку природоохоронних дій. Також в темряву поринуть сотні знакових споруд світу на кшталт Ейфелевої вежі та Сіднейської опери. 
 
Вимкнення світла на одну годину не має на меті прямої економії енергії. Це символічна дія, яка повинна привернути увагу людей, організацій, бізнесу, країн до екологічних проблем Планети та об'єднати їх для вирішення цих проблем. Ефект кампанії набагато більш фундаментальний і довгостроковий, ніж одноразове заощадження енергії – це зміна звичок мільйонів людей, зміщення акцентів із суспільства споживання до суспільства, яке живе в гармонії з природою, це економія природних ресурсів щодня, а не впродовж однієї години на рік.  
 
Окрім того, Година Землі кожного року спрямовує зусилля на нову природоохоронну тему – боротьбу зі зміною клімату, забрудненням, збереження рік та лісів, «зелений» спосіб життя та інші.   
 
Година Землі була започаткована в Сіднеї у 2007 році, коли 2 мільйони людей вимкнули світло у своїх домівках. У 2008 році вже понад 50 мільйонів людей у всьому світі долучилися до Години Землі. У 2009 та 2010 роках Година Землі охопила понад 4500 міст у 128 країнах світу на всіх континентах. 2015 рік побив усі рекорди – до кампанії приєдналися понад 7000 міст у 172 країнах. За ці роки в рамках Години Землі по всьому світі було втілено тисячі природоохоронних ініціатив. Україна підтримує кампанію 9-й рік поспіль. У 2016 році до Години Землі приєдналися понад 75 міст і містечок України.
 
Всесвітній фонд природи (WWF) – це одна з найбільших та найповажніших незалежних природоохоронних організацій, представництва якої діють у понад 100 країнах за підтримки більш ніж 5 мільйонів людей по всьому світу. Місія Всесвітнього фонду природи – зупинити деградацію природного середовища планети та побудувати майбутнє, в якому людство житиме в гармонії з природою. Цього можна досягти шляхом збереження біологічного різноманіття світу, сталого використання природних ресурсів,  зменшення рівня забрудненості довкілля та марнотратного споживання.
Година Землі 2017: допоможи природним паркам України!

Публикацию прочитали

Количество просмотров: 797
delete
Дмитрий Старицев
Дмитрий Старицев, Киев, свободный журналист "ХайВей" 
Для того, чтобы оценить статью, Вас необходимо войти в систему
Право оценивать рецензии на ХайВей можно получить от редакции сайта по рекомендации одного из журналистов ХайВей
Рекомендаций: +5
Всего комментариев: 132, Всего рецензий: 0
Укажите свой e-mail адрес, если Вы хотите получать комментарии к этому материалу
Подписаться

Для того, чтобы опубликовать сообщение в этой теме, Вам нужно ввойти в систему.

Комментарии

Дмитрий, извините за вопрос не по теме публикации.
Не подскажете ли когда будет разблокирована Ирина Бирина?
http://h.ua/profile/947145/
http://h.ua/profile/93541391/
20:03 06/03/17
Пане Старіцев, мене теж хвилює питання коли Ви розбаните Ірину Біріну?

Між іншим, царі, королі, князі і навіть імператори під свята "милували" навіть злочинців!
І хоч я не вірю в це "свято Пурім", яке в нас уже біля ста літ святкують 8 березня, але ж Ви не лише в нього вірите, але й святкуєте !!!
20:11 06/03/17
Пане Стариців!
Вибачте! Я теж приєднуюся до питання про Біріну!!!
Будь ласка поясніть "що до чого"???
23:17 06/03/17
Влочега Львов

 СВОБОДУ  ІРИНІ  БІРІНІЙ!!!  evil evil evil

09:26 07/03/17
Приєднуюсь до абсолютно справедливої вимоги до адміна цього сайту звільнити від бану справжню патріотку України пані Ірину Біріну, яка своїми гострими і справедливими коментарями послідовно відстоює національні інтереси.
12:10 08/03/17
Дякую, Григоре, за підтримку. Згадую твого іскрометного вірша (про ш/с), після якого свої чорні пельки заткнула більшість українофобів.
Ірина завжди була поруч. А зараз її прирівняли до москальських тролів, які за завданням ФСБ щодня гімнякають на ХВ. Хіба це справедливо?
18:36 08/03/17
Згодний. Ганьба !!!
20:07 08/03/17
Влочега Львов
best bravo bravo bravo
19:21 08/03/17
Рекомендує цей матеріал. Чому? Безумовно Рекомендую і приєднуюсь!
23:20 06/03/17
Влочега Львов
Рекомендує цей матеріал.
09:27 07/03/17
Рекомендує цей матеріал. Чому? Безперечно збереження екології є надзвичайно важливим питанням. Бо що ж це буде, як у нас не залишиться ні дерев, ні природних водоймів? - Зустрінеш москаля - і ні повісити, ні втопити LOL
12:15 08/03/17
Petro Boriwiter Запорожье
Рекомендует этот материал. Почему? Питання серйозне і потребує підтримки.
17:38 08/03/17
Petro Boriwiter Запорожье
Дізнався, що забанена Ірина Бірина. Хотів би знати за що, бо знаю її як спокійну і врівноважену, не те що Литвиненко. Його ви вже розблокували, а її коли розблокуєте?
17:40 08/03/17
Петро, я тоже знаю Иру Бирину как патриота Украины, которая много лет на этом сайте подвергается гонениям со стороны всякой погани, беззастенчиво гуляющей на сайте и сполняющей по партитуре, написанной на Лубянке. Здесь мы видели и Хайку Галаневич перебравшуюся в Хайфу ( она же Анна Серова) и канувшую вместе с ней в лету Алатырцеву и некую даму из Северодвидска, чей сынуля воевал в Донецке, и маманю боевика из "ЛНР" . Погани этот сайт притягивает достаточно.
Но забанить Ирину Бирину, причём навечно, как это называется?
18:17 08/03/17
Ірина за ці декілька років жодного разу не дала приводу засумніватись у своїй не порядності. Варто зауважити,що вона могла різко висловитись на адресу рашистів чи сепарів і це їм не подобалось . Однак, якщо цей портал український, тоді чому тут мають процвітати наші вороги?
Саме тому я не бачу причин навіки забанити Ірину.
18:25 08/03/17
Родославе, слушне питання: цей портал український або....?
18:28 08/03/17
Ти ж бачиш,що називається українським, а як воно насправді...

Мене інше дивує:
На Тримаві судорожно оберегігають " руцкій мір" і навіть коли і допускають вряди- годи мене з публікаціями, то всі хором накидуються і пробують зацюкати!!!
А якщо не виходить загнати за хмари, то просто не пропускають моїх чи твоїх публікацій!
Тобто, вони бережуть свій , хоча і фальший, але світ,свої, хоча і бреднякові, але ідеї, свої повністю безмікі, але погляди.
Ми ж даємо можливіть на українському порталі хазяйнувати всіляким пройдисвітам!!!
Саме з ними і боролась роками Ірина!!!
І лише за це її не раз банили і врешті забанили навіки.
Але ж це не справедливо!
І ми не маємо пропустити цей факт повз себе!
18:41 08/03/17
А звідки ти взяв, що не це не звернуть уваги ті, в коло службових обов"язків яких входять ці питання. Звісно, я розумію, що серед них достатньо ледарів, байдужих та манкуртів. Але інстинкт самозбереження у них ого-го! То ж модератор мав би розкинути мізками що до чого, а не робити вигляд що це його не стосується.
19:00 08/03/17
Модератор , мабуть, десь святкує сьогодні у рідної тещі...
Або може яку коханку вітає з букетом квітів, бо щось не видно його .

Сергію, а може йому, всетаки, совісно за Ірину?
19:33 08/03/17
Хотілось би сподіватись, що 8 березня у нього прокинеться совість і він розбанить профіль найактивнішої учасниці політичного життя Хайвею. Ти ж розумієш - Ірина, це не Жабкіна, яка спроможна лише на віршики про "лямур-тужур"...
19:40 08/03/17
Ти ж розумієш - Ірина, це не Жабкіна, яка спроможна лише на віршики про "лямур-тужур"... LOL LOL

Вона ще може про кобилу, яку вітер цілує у зад!

І звичайно що їй до Ірини ніколи не добратись за розумом , порядністю і патріотичністю!!!

СВОБОДУ ІРИНІ БІРІНІЙ!!!
19:45 08/03/17
Стосовно Жабкіної, не маю бажання сьогодні обговорювати її минулі вчинки. Хай святкує, хай готується до свята Пурім (12.03.17). Це її право, її свобода віросповідання.
19:50 08/03/17
Хай святкує, хай готується до свята Пурім (12.03.17

Тож так!
Я її геть і привітати згодний із таким великим святом та подарувати новеньке мікве!
20:09 08/03/17
Зваж на нинішні ціни водопостачання. Адже вода має бути тільки проточною і, бажано, з джерела. У тебе є такі гроші?
20:22 08/03/17
Ну якщо і проточна, тоді ні, не маю таких коштів.
То я її подарую душову кабіну або джакузі!
21:15 08/03/17
Мені вона теж подобається коли чиста.
21:24 08/03/17
LOL LOL LOL

І Юрі Мельнику теж! LOL LOL LOL
21:41 08/03/17
Помиляешся. Юра її розкусив мов вустрицю.
21:52 08/03/17
Petro Boriwiter Запорожье
А хто тобі сказав, що цей портал український? Він був українським, допоки Дубілета не примусили його продати підставним особам.
18:34 08/03/17
Дібілета?

А хто це такий? dknown
18:45 08/03/17
Petro Boriwiter Запорожье
Кажуть, що саме він є творцем сайту:
УМХ та компанія Хайвей продають однойменний портал громадянської журналістики Хайвей. Портал належить цим обом компаніям, але в яких частках, вони не повідомляють.
Власник компанії Хайвей, Дмитро Дубілет, повідомив нам, що причина продажу сайту – конкуренція з іншими проектами Українського Медіа-Холдингу в рекламній ніші. Хайвей був запущений в 2005 році у форматі порталу громадянської журналістики – будь-хто може зареєструватися на сайті та публікувати свої матеріали – статті або новини, найкращі з яких потрапляють на першу сторінку.
На даний момент на Хайвеї зареєстровано понад 26 тис. користувачів, спільнота яких щодня публікує понад 100 статей. Власники проекту наголошують на тому, що покупцю сайт буде вигідний у тому випадку, якщо він хоче побудувати потужне суспільно-політичне видання. Стартові показники для цього існують – добова аудиторія Хайвею становить понад 15 тис. відвідувачів. За словами Дубілета, вони очікують, що новий власник сайту збільшить кількість публікацій та залучить до роботи нових авторів.
Керівник Хайвею, Сергій Даниленко, повідомив в коментарі для Watcher, що єдиною умовою продажу є ціна, інших застережень для потенційного покупця нема. Тобто таким покупцем може бути як стратегічний інвестор, що цікавиться онлайн-медіа, так і, наприклад, якась політична сила, що зацікавлена в придбанні існуючого новинарного порталу. З приводу купівлі можна звертатись до Сергія за адресою [email protected].
У квітні 2011 року Український Медіа Холдинг разом з Петром Порошенком придбали інший медіахолдинг – KP Media.
Читати більше про: umh, дмитро дубілет, Сергій Даниленко, Хайвей
18:49 08/03/17
Зрозуміло. Я не читав цього раніше. Тепер буду уже обізнаний, що цілком можливо що сайт попав у "цікаві" лапи!
19:30 08/03/17
Petro Boriwiter Запорожье
Ще й у які.
20:46 08/03/17
Петре, важко сказати щодо дійсного власника сайту. Але в 2014 році сайт "кочував" по 8-ми хостінгам. Мій товариш, власник фірми по розробці програмного забезпечення, коли я спитав його щодо причини таких "перекидок" сказав дуже просто: "Хтось хотів заховати дійсного власника сайту". Мій товариш - людина аполітична, бізнесмен, йому немає сенсу щось домислювати. Але свою справу він знає добре.
А тепер зверніть увагу на рік, коли сайт "кочував" - 2014!!! Зараз майже 2 роки хостінг Хайвею в Нідерландах. А був у Німеччині, Росії ( Москва), Франції, Україні ( Київ, Херсон) та інших місцях. Це відкрита інформація.
А може хтось спитає з якої причини після анексії Криму та війні на Донбасі почались такі "зміни прописки" Хайвею?
19:34 08/03/17
Хтось хотів заховати дійсного власника сайту".

І чого б це чесній людині ховатися?
19:42 08/03/17
Petro Boriwiter Запорожье
Значить ця людина не чесна і є чому їй ховатися.
20:47 08/03/17
Petro Boriwiter Запорожье
Ось тож воно і є.
20:47 08/03/17
Petro Boriwiter Запорожье
Не знаю Сергію як це назвати. Але я б назвав так, як вголос не вимовляю.
18:33 08/03/17
Називайте, Петре, все своїми іменами. Не бійтесь! Адже ми на порталі зареєстрованому в українській доменній зоні.
Колись був такий сайт www.trimava.at.ua Теж був зареєстрований в українській доменній зоні, але це був відверто антиукраїнський сайт. Що з ним стало? Викинули, розірвавши договір оферти за українофобську політику. Зараз він перекочував в зону .рф.
Мені здається, якщо цькування українських патріотів на цьому сайті продовжиться, його очікуватиме така ж сама доля.
18:45 08/03/17
Petro Boriwiter Запорожье
Та я не боюся. Просто я такі слова вголос ніколи не кажу.
18:51 08/03/17
Кажіть, Петре, кажіть. Навіть якщо в матюках Ви зробите заміну окремих літер на символи, ми зрозуміємо про що йде мова.
19:03 08/03/17
Petro Boriwiter Запорожье
Навіть з натяком я їх не кажу. Бо я не москаль.
20:36 08/03/17
Петре, можна натяком з пропущеними буквами або крапочками!
19:16 08/03/17
Petro Boriwiter Запорожье
Навіть з натяком я їх не кажу. Бо я не москаль.
20:36 08/03/17
Петре, ну от скажи:

"Ну і нафіга було банити Ірину Біріну, якщо без неї сайт буквально осиротів? Вона , як ніхто була самим активним членом цієї громади!!!"

Пориходили пі...си з Москальського Улуса і несуть тут всяку х...ю!

Я же некав жодного поганого слова? wink
Чи як?
19:52 08/03/17
Petro Boriwiter Запорожье
А ти подумай чому? Я вже про це тут не раз говорив відкритим текстом. Просто ще раз повторювати не варто.
20:37 08/03/17
Ти гадаєш,що купили москалі? wow
21:17 08/03/17
Petro Boriwiter Запорожье
Не просто москалі, а підконтрольні ФСБ.
21:29 08/03/17
fuuu
Не певний, що здогадався які саме слова ти хочеш сказати, але кажись десь близько біля них мої думки літають!
18:48 08/03/17
Petro Boriwiter Запорожье
Ось ось, таки літають. LOL
20:38 08/03/17
Петре, Літвінєнко відвертий ворог, а Ірина патріот! І якщо вона і різко висловилась, то це лише до феесбешників та сепаратистів,що звили собі тут гніздечко.
18:32 08/03/17
Родославе, мені здається ти частково неправий. Літвінєнко, хоч і політичний супротивник, але він має право на висловлювання своєї думки, як громадянин України.
Інша спава - засланці з Рашки, які по 5-7 років не з"являлись на порталі, а тут їх начебто прорвало. Хіба модерація не бачить антиукраїнської спрямованості їх публікацій? А може просто робить вигляд, що не бачить?
18:53 08/03/17
Та я ж ніколи йому не перечив, щоб він не писав. Бо теж вважаю, що він хоч і ворог , але має право висловлювати думки.
Це ж він сам раптом почав писати всякі прізвиська, а я не звик терпіти, тому і відповів, як вважав за необхідне!

А взагалі то якби це була держава, керована патріотами, то таких як літвінєнко вже пересадили б, а рашистів фіг би хтось сюди пускав. Та ми й самі їх би звідси повиштурхували б !
Але ж тут видно політика сайту зовсім не така, як ми дотепер думали- гадали!
19:39 08/03/17
І знову ти неправий. Літвінєнко має право на висловлювання своїх думок. Мені і тобі вони не подобаються, вле він наш громадянин, громадянин країни, де, на відмінність від Рашки, існує свобода слова.
19:45 08/03/17
Добре! Хай живе літвінєнко, бо без нього Бодя сумувати буде!
19:48 08/03/17
До речі, з гостьового входу я протягом останніх тижніх заходив на Хайвей і бачив, що Петро Боривітер досить аргуметовано і влучно оппонував Літвінєнкові. У мене навіть виникало бажання долучитись до дискусії, але несправедливий бан Ірини Біриної стримував мене
19:54 08/03/17
Я теж юачив яе Боривітер кромсав, мов козацюра шаблюкою, місцевих комуняк!!!
Мені подобалось.
Однак, я вважаю справедливим якщо ми вийдемо на сайт коли ІРИНУ БІРІНУ розбанять!!!
20:06 08/03/17
Звичайно. Інших варіантів навіть бути не може.
20:25 08/03/17
А як би було класно, щоб нас всі українці підтримали!!! Я роками мрію про дружніх українців...
20:28 08/03/17
Підтримали. І не один чи два. І ще підтримають.
20:39 08/03/17
От сьогодні мені аж приємно, що українці дружно встали в один ряд!!!!
21:18 08/03/17
Влочега Львов
Колоборант мусить сидіти в тюрьмі і плести маскхалати для наших воїнів та/або стругати дошки на гроби мацьковькій наволочі.
А Бодя якось переживе таку пропажу smile
01:32 09/03/17
Сергію, дозволь не погодитись - Литвиненко громадянин України лише за паспортом, а, як відомо ще зі старого анекдоту, битимуть не по паспорту, а по морді. Це 100% ворог, представник московської 5-ї колони, завдяки таким, як він, і стала можливою і анексія Криму, і війна у Донбасі.
19:53 08/03/17
best best best
Григоре, ти правий на 100%! Таких потрібно вішати на гіляках високих і далеко в лісі,щоб ніхто не знайшов!

Але Сергій хоче щоб на сайті були і літвінєнки, і татьянови, але не тому що він розділяє їхні погляди, а для того, щоб Бодя мав кого "хрестити щодня!" LOL
20:03 08/03/17
Ні Родославе. Татьянов - інша справа. Це засланець. Власні думки у нього обмежуються путлєровсько-кисільовсько-соловйовським цитатником.
20:18 08/03/17
Ти ба? А я думав,що він тільки про "Адессу" та сгорелих мальчіков може щось кумкати!
А він геть і кисельова з соловйовим підчитує fuuu
Тоді він мав би бути на Тримаві!
20:23 08/03/17
Влочега Львов
... а у Літвінєнки?
Ви коли небудь пробували "прикинути" словарний запас того старпера? confused
20:57 08/03/17
Комуністичні гасла розраховані на значну кількість слів! Вони можуть десь слів 300-400 вимовляти "на автоматі!"
21:01 08/03/17
.. а у Літвінєнки?
Ви коли небудь пробували "прикинути" словарний запас того старпера? confused

Читать полностью: http://h.ua/story/436925/#3346458#ixzz4alKgzUMa

Не побачити в його постах рашківського цитатника може лише сліпець. Але, у нього є і власні думки, які не збігаються зі штампами рашкопропа.
21:01 08/03/17
Petro Boriwiter Запорожье
І все одно він ворог України.
21:14 08/03/17
100% ворог! А ворогів треба вішати!
21:31 08/03/17
Petro Boriwiter Запорожье
Краще у ямі тримати, як це моджахеди роблять із своїми ворогами. Людина дичавіє і пертворюється у лайно.
17:32 09/03/17
Григоре, коли вібувалась анексія Криму, Літвінєнко сидів немов миша під віником. Ми всі це бачили з його довготривалої " Здесь читать, здеь не читать..." Це він зараз "воспрянул духом", коли пересвідчився що крім Петра Боривітера та Генадія Москаля йому майже ніхто не оппонує.
А щодо права висловлювання ним власних думок, то це його конституційне право.
20:14 08/03/17
А у Боді є теж своє Конституційне право ...

Я не думаю,що він сидів як миша під віником. Він пік хліб і чекав, коли задуть москалі, щоб їх зустрічати хлібом-сіллю!
20:25 08/03/17
Звичайно є.
А щодо Літвінєнка ти вкотре помиляєшся. Зустрічати окупантів з Рашки він може і мав намір, але жоден з нас достеменно не знає що б на хібі було замість солі - стрихнін або цианід.
20:33 08/03/17
Petro Boriwiter Запорожье
Цукор там був.
21:13 08/03/17
Petro Boriwiter Запорожье
Під час війни навіть у Великобританії і в США обмежувалися конституційні права громадян і відразу були поновлені після закінчення війни.
20:44 08/03/17
Петре, у США під час війни всіх японців помістили у спецтабори. А самі табори огородили колючкою і поставили охорону і так аж до 45 року!
А як за ними угледіти?
21:03 08/03/17
Petro Boriwiter Запорожье
Дійсно, як за ними вгледіти? Та ще коли вони з інтернету не вилазять.
21:12 08/03/17
Влочега Львов
Ось з цим він і промахнувся cry
Він вже давно у "Миротворці" зі своїми висерами.
Так що коли будемо сєпарську п'яту колону у негромадян переводити, ця падло гірко жалкуватиме, що дожило. sad
Якщо доживе, звичайно. smile
21:02 08/03/17
Petro Boriwiter Запорожье
Господь милостиви, тож може і не доживе до свого земного суду.
21:11 08/03/17
Петре, Бог за нас нашої роботи робити не буде!
Самі маємо захистити майбутнє і ворогів , особливо 5-ту колону, поставити гаком!
21:30 08/03/17
Petro Boriwiter Запорожье
Вбивство будь якої людини є гріхом. Навіть ворога. Тож будемо надіятися, що Господь їх сам прибере.
17:28 09/03/17
Він вже давно у "Миротворці" зі своїми висерами.
Так що коли будемо сєпарську п'яту колону у негромадян переводити, ця падло гірко жалкуватиме, що дожило. sad

Читать полностью: http://h.ua/story/436925/#3346465#ixzz4alOsdsEm

Невже? Пам"ятаєш, тут колись був Михайло Волгін? Так мені здається що він дійсно попав на "Миротворець", бо Родослав його 2 дні не міг знайти у Києві. Мабуть переховується, бо на Ю-тубі досі присутній https://www.youtube.com/user/Plehanov100
21:21 08/03/17
А він падлюка знає,що я його шукаю! evil evil
Дописався, гидота!
Я дійсно два дні шукав цього вилупка, але він десь наче зник. Геть і на Тримаву не появляється. Знає падлюка ,що пика буде тріщати!
21:25 08/03/17
А тобі не треба було заздалегідь висловлюватись на Тримаві про те, що коли його зустрінеш, то "настучишь по лысине".
Злякався, пішов у підпілля.
21:29 08/03/17
Я на всіх сайтах і всім продажним хохлам пишу,що настане той час коли будемо не тільки позбавляти громадянства, але й садити за роботу на москаля!
Волгіна гниду шукав два дні у Києві. А воно десь зникло.
А цих тварюк стільки наплодилось. Потрібно покищо вираховувати, а потім дістанемо записничок з чорними чорнилами ...
21:28 08/03/17
Сергію, його конституційне право під час війни - сидіти за ґратами з такими переконаннями. От тільки в нашій спотвореній державі в цей час чомусь кидають за ґрати справжніх патріотів, а виродки-литвиненки вільно виливають своє лайно на Україну і національну ідею.
21:41 08/03/17
Сергію, його конституційне право під час війни - сидіти за ґратами з такими переконаннями. От тільки в нашій спотвореній державі в цей час чомусь кидають за ґрати справжніх патріотів, а виродки-литвиненки вільно виливають своє лайно на Україну і національну ідею.

Читать полностью: http://h.ua/story/436925/#3346499#ixzz4alYmFQl6

Але для цього війна має називатись війною, а не блудливою назвою "АТО"
21:56 08/03/17
Petro Boriwiter Запорожье
У нас Президент блудливий, отож і маємо те, що маємо.
17:30 09/03/17
Petro Boriwiter Запорожье
Чудові слова Григоре. best Право на критику мають мати тільки патріоти. А пята колона - вороги. А що роблять з ворогами під час війни? Отож бо. А то дехто тут з наших шановних патріотів вирішив під час війни в демократію побавитись. демократія може бути тільки після повної пермоги над ворогом.
20:43 08/03/17
На гілляку і ноу проблем!
21:04 08/03/17
Petro Boriwiter Запорожье
А якщо гілляка зломиться? Ліпше в спальні, під його ліжком ртутний градусник розбити. Надійно і поки виявить вже пізно буде.
21:10 08/03/17
Petro Boriwiter Запорожье
Ти хочеш щоб вони самі себе модерували? wow LOL
20:39 08/03/17
Звичайно, Петре, цього не відбудеться. Але вони (адміни-модератори) мають пам"ятати, що на сайті в українській доменій зоні свавіллю рашкотролів і ФСБ-шних ботів у будь який момент може покладений край. Навіть може статись так, що сайт припинить своє існування на 2-3 тижні ( знімуть з реєстрації у Національного реєстратора доменних імен), а коли з"явиться знов в іншій доменній зоні ( наприклад , рф чи ru), його високий рейтинг ( наразі - 380008 місце серед усіх Інтернет-ресурсів світу і це досить суттєво!) знизиться на декілька порядків, а на його відновлення підуть роки.
20:56 08/03/17
Petro Boriwiter Запорожье
А можливо і не відновиться ніколи.
21:08 08/03/17
Саме так. На жаль, адміністрація не уявляє можливих наслідків сприяння рашківським тролям та цькування українських патріотів накшталт Ірини Біриної.
21:38 08/03/17
Petro Boriwiter Запорожье
Коли уявлять, то вже пізно буде.
17:31 09/03/17
Хай пам’ятає ворог лютий,
Що всяк із наших незабутий,
І ми досягнемо висот…
Свободу Біріній Ірині!
І так щодня тепер від нині
Хай кожен каже патріотІ
20:20 08/03/17
Сергію, а скажи коли вже Вермут зрозуміє,що Параша ворог лютий? Адже там у Білій Русі тільки все починається!
20:31 08/03/17
У Жені своя правда. Я слідкую за його публікаціями. Цікава людина, класний поет і зовсім не рашкотроль.
20:42 08/03/17
Він теж якось був пішов за ними, через це Ірина його тут сповідала!!!

Сергію, ми ж з тобою докопались, що хромий - Топал Паша підполконик ФСБ!!!
А що цей ворог тут робить серед нас?
Чому допустили феесбешника на сайт та ще й під час війни?
21:21 08/03/17
Наскільки мені відомо, він у запасі або відставці.
21:31 08/03/17
Та хай буде хоч на приставці, але він вражина люта і феесбешник, який тут появився разом з командою не просто так, а виконуючи завдання...
Ти ж бачив ,як ще один феесбешник в жіночій сподні тут про зброю атомну писав?
Розвелось їх як собак не різаних.
Саме на це Ірина звернула увагу і почала їх викривати!!!

СВОБОДУ ІРИНІ БІРІНІЙ!
21:38 08/03/17
Ти про Тєлегіну? Вона( а скоріше - ВІН) проколовся на обізнаності в термінології з ядерної проблематики, до якої має доступ обмежене коло осіб. А жінок в цій темі взагалі на пальцях порахувати можна. А коли зрозумів власний "прокол" - заявив, що йде з Хайвею на півроку.
21:49 08/03/17
Саме так! Цей тєлєгін (а) виявився спеціалістом у ядерному озброєнні!
Але ми ж знаємо,що тільки вузькоспеціалізовані військові можуть мати подібні знання або феесбешники, які безпосередньо причетні до вказаної теми!

Тому я і пишу, що Ірина одна із перших звернула увагу на те,що сайт раптом наводнили ФСБшники. Не стерпіла і почала відверто їх викривати!!!
Результат - вічний бан! evil
22:03 08/03/17
Саме так. І тільки "її пішли з сайту" тут розпочався шабаш рашкотролів.
Хіба Адмін цього не бачить?
22:15 08/03/17
Тож так! Це всі підмітили!
Може і він накінець це побачить...
почикаємо ще трохи.
22:54 08/03/17
Влочега Львов
Цей - ніколи.
У нього, як і у Ваньки-Сала, Скіфа (цікаво, чи живий ще?) Харлямки і звичайно Літвінєнки час "кагда юность абдумиваєт житьйо" так і не настав. Ні до статевого дозрівання, ні, тим паче після, коли дрочити розпочали. А це значить - капут. Що заклали в їх ватні макитри в молодших клясах, з тим і подохнуть. Ще й онуків запаскудять, якщо їм дозволять. dknown
21:25 08/03/17
Скіф, за неперевіреними відомостями, помер або був вбитий у 2015 році на Донбасі в "ополченніі"
21:35 08/03/17
Влочега Львов
"пагіб пает, невольнік чєсті" smile
21:42 08/03/17
"пагіб пает, невольнік чєсті" smile
---------------------------
Краще - "вольнік нєчісті"

Ось, приміром, 23 лютого в Донецьку "Поштою Донбасу" було організоване гасіння конвертів із зображеннями Гіві, Мотороли та ще кількох бойовиків.
Нормальний хід: спочатку загасили Гіві та Моторолу, а потім поштові конверти з їх зображеннями.
Мені сподобалось. wink
22:05 08/03/17
Це ці конверти Пармен просив у Новососького?
22:08 08/03/17
Так. Новороський перепродував їх за спекулятивними цінами, не зважаючи на те, що його куратори з ФСБ ( Пармен і Топал-паша) благали знизити розцінки щоб залишити якомога більше конвертів для своїх нащадків. Мабуть, позашлюбних.
22:22 08/03/17
Хромий бездітний. Писав,що облучився ще у училищі!
22:52 08/03/17
Сапогом-облучателм помеж ног?
22:57 08/03/17
Бодя, у лєнті твій "любимий" пейсатєль появився!!! wink
Видно засумував за пиньками в суху дупу!
22:10 08/03/17
Влочега Львов
То не сум, то вже звичка у комуняки виробилась sad
22:32 08/03/17
Бодя, подаруй своєму "другові" цей анекдот, бо він тільки з тобою спілкується:

На установчих зборах нового колгоспу постає питання про назву.
— Я пропоную “Завєти Ільіча”!
— Назва гарна, — каже інструктор райкому, — але, товарісчі, в нашій області вже є вісім колгоспів із такою назвою.
— Я пропоную “Путь к коммунізму”!
— Добра назва, — каже інструктор, — але в нашій області вже є дванадцять колгоспів із такою назвою.
— Я пропоную, — каже якийсь дід із сільських грамотіїв, — колгосп імені Лопе де Вега!
— Що за чудернацька назва, товарісч?
— Звучить красиво!
— Та що ж тут красивого?
— Та дуже на “Й*б тваю мать” похоже.
22:17 08/03/17
Віддав чортові душу за "руцкій мір"? wow
22:06 08/03/17
Скіфа навіть на Тримаві не бачу.
А Ванька скрізь встигає щось ляпнути! Це манкурт, якого легше задушити мокрими носами ані ж виховати як людину!
22:05 08/03/17
Vanya Salo - он такой. А как это душить мокрыми носами? Соплями что-ли? Носками - другое дело, да и не обязательно мокрыми.
22:32 08/03/17
Носками! Там опечатка. Мокрими,щоб висохли на шиї , тоді не треба навіть зусиль прикладати!
22:51 08/03/17
Жестокий индеец ты evil
22:55 08/03/17
Ага! І носків не пожалкую, навіть житомирські куплю для кодла,що блудить по ХВ!
22:58 08/03/17
Таня Бідзіля Тернополь
Рекомендує цей матеріал. Чому? Година Землі – це всесвітній природоохоронний рух, ініційований Всесвітнім фондом природи WWF. Ми запрошуємо громадськість, приватні компанії, представників урядових структур та місцевих спільнот символічно вимкнути світло на одну годину 25 березня 2017 року о 20:30, щоб продемонструвати свою підтримку природоохоронних дій. Також в темряву поринуть сотні знакових споруд світу на кшталт Ейфелевої вежі та Сіднейської опери.
17:46 19/03/17

Live

1 час. назад

Виченд Тутс комментирует материал Трагічна ціна перемоги

2 час. назад

Фишман Наталья рекомендует материал НЛО

2 час. назад

Фишман Наталья комментирует материал НЛО

3 час. назад

Элина Данилина рекомендует материал Флоролистически
й роман (ч.1)

5 час. назад

Сергей Кувалда рекомендует материал НЛО

5 час. назад

Сергей Кувалда комментирует материал НЛО

5 час. назад

Вікторія Івченко комментирует материал "Ой лісом луна..."

5 час. назад

Алексей Гусак публикует новость Рада по правах людини у кожній зоні України за рецептом Едуарда Багірова

6 час. назад

antov рекомендует материал Флоролистически
й роман (ч.1)

6 час. назад

antov рекомендует материал Холодне блищить залізо...

6 час. назад

antov рекомендует материал Замріяна музика...

6 час. назад

antov рекомендует материал У пустелі Атакама...

6 час. назад

antov рекомендует материал Бальна зала. Луна. Паркет.

6 час. назад

antov рекомендует материал Тільки зірка зійшла,

6 час. назад

antov рекомендует материал Чого, васале, кинув ти сеньйора?

6 час. назад

antov рекомендует материал Поїдемо в край оголений...

6 час. назад

antov комментирует материал "Ой лісом луна..."

6 час. назад

antov рекомендует материал "Ой лісом луна..."

6 час. назад

antov комментирует материал НЛО

6 час. назад

antov комментирует материал НЛО

6 час. назад

antov комментирует материал НЛО

6 час. назад

antov комментирует материал НЛО

6 час. назад

antov комментирует материал НЛО