О проекте ХайВей

Публикуйте на ХайВей свои статьи, фото, видео.

Получайте рецензии и комментарии от сообщества ХайВей на свои публикации.

Зарабатывайте деньги на публикациях.

Общайтесь с интересными людьми.

 

Политика  26 февраля 2017 18:40:23

Автор: antov

ПЕРШИЙ ПРЕЗИДЕНТ КРАВЧУК, ВІДМОВИВСЯ ПРАВИЛЬНО…

ПЕРШИЙ ПРЕЗИДЕНТ КРАВЧУК, ВІДМОВИВСЯ ПРАВИЛЬНО…
   
ПЕРШИЙ ПРЕЗИДЕНТ КРАВЧУК, ВІДМОВИВСЯ ПРАВИЛЬНО…
   

ПЕРШИЙ ПРЕЗИДЕНТ КРАВЧУК, ВІДМОВИВСЯ ПРАВИЛЬНО…

(неправильно невиконувати домовленість)

 

 

Навіщо отаке безглуздя?

Щоб цім, людей лякати?

Новий Чорнобиль люди!

Як ризок у себе тримати.

 

       Не знаю яке бачення на цю новину буде у Вас, а у мене після ознайомлення з заявою Леоніда Кравчука [1] виникло враження, він таки прав! Про що мова? Перший президент під час інтерв’ю з Дмитром Гордоном на каналі «112 Україна» заявив, щодо ядерного роззброєння, що Україні не потрібно відновлювати ядерний потенціал. На питання чому, він пояснив: «А ви уявіть, що наша ядерна зброя діє, ось ми її тут виробили, повинні тут відновити її, є все, щоб ядерна зброя виробляти і ставити на носії. Ядерна зброя була виготовлена на території Росії, у Арзамаса. Всі боєголовки, 165 – стратегічні, а кожна несла по 5 зарядів, це 825, все спрямовані на США і термін їх дії закінчувався в 1997 році. У 1997 році треба було зняти боєголовки і куди віддати? До Росії. Це надумана химера, і зараз цим спекулюють. Єдиний шлях був – віддати ядерну зброю. І єдиний шлях для людства – припинити виготовлення ядерної зброї»…

        Так, питання, щодо утилізації, зовсім не просте. Не просте навіть у випадку простого сміття - згадайте "львівський подарунок", ще досі питання не закрите! А якщо радіоактивні, та від ядерних боєголовок. Тут у Росії (так зроблено, чи специфіка) давно розроблено і підготовано. Арзамас-16, транспортування, підготовка вигрузка, безпечне консервування, фахівці, район консервації. Інфраструктура створювалася роками в Союзі, коли гроши не рахували! Отих харитонів з сахаровими назбирали і сиройбати скільки треба.... Дивишся зроблено та і зеків куди дівати....

        А зараз в Україні! Де гроші зараз брати. Воно б туди урок з АТО! Та ні, тоді ж і АТО не було, а януковичам - зиску нема.

        А "не приймати, не виробляти і не набувати ядерної зброї" то такий принцип, був ще закладений, ухвалений, прийнятий ВР у «Декларації про державний суверенітет України», 16.07.1990. [2]. А як прийнятий, то треба було якось і виконувати (останнє це вже від автора на ХВ). Так, Леонід Макарович, виконував волевиявлення народу, і такі настрої у ті часи були….

        Питати треба, чому не виконується, в першу чергу Росією, (якій безкоштовно Україна передала і ядерні боєзапаси і засоби їх доставки), більш того, засоби доставки ще деякий час виготовлялись Україною і передавались Росії! Адже згідно договору [3] , держави які підписали документ «повинні були поважати незалежність, суверенітет та існуючі кордони України, утримуватися від будь-яких проявів агресії щодо України, в тому числі і від економічного тиску».  2.07.1996 Україна офіційно втратила ядерний статус і доклала про виконання своєї частини угод.

        Що можна  додати. Позбавлення Україною ядерного статусу – безумовно позитивний крок, тому що є і лицева сторона, коли Україна продемонструвала всьому світові, свої мирні, неагресивні наміри. З іншої сторони це і одночасне підвищення безпеки (скажіть що не так)    присутність ядерного потенціалу підвищує вірогідність отримання превентивного ядерного удару з метою знищення ракетних боєголовок в зоні їх дислокації. Завжди існує  (нехай і малий) ризок, технічних неполадок, або навмисного виводу системи безпеку. Що в тому, що в іншому разі отримати «невеликий», чи «великий» чорнобиль.

          До всього треба додати, що є і економічна сторона, бо тягар розходів здатна нести економічно міцна держава, а слабкість вибухово може привести до катастрофи з практично непередбачуваними наслідками. Таким чином, а не краще вимагати у всіх сторін дотримання підписаних угод!   

 

ДЖЕРЕЛА:

1.    «Перший Президент України Кравчук об’яснив, чому відмовився від ядерної зброї», VoA, 21.02.2017

2.    «Декларація про державний суверенітет України», 16.07.1990, Прийнята ВР України на Першій сесії.

3.    «Будапештський меморандум…», від 5.12.1994, за яким "Україна ліквідовує ядерну зброю", а "СШ, РФ і Великобританія повинні  поважати незалежність, суверенітет та існуючі кордони України…".
   

ПЕРШИЙ ПРЕЗИДЕНТ КРАВЧУК, ВІДМОВИВСЯ ПРАВИЛЬНО…
 
ПЕРШИЙ ПРЕЗИДЕНТ КРАВЧУК, ВІДМОВИВСЯ ПРАВИЛЬНО…
  
ПЕРШИЙ ПРЕЗИДЕНТ КРАВЧУК, ВІДМОВИВСЯ ПРАВИЛЬНО…

Публикацию прочитали

Количество просмотров: 1081
Отредактировано: 27-02-2017 [12:47]
delete
antov
antov, свободный журналист "ХайВей" 
Для того, чтобы оценить статью, Вас необходимо войти в систему
Право оценивать рецензии на ХайВей можно получить от редакции сайта по рекомендации одного из журналистов ХайВей
Рекомендаций: +8
Всего комментариев: 46, Всего рецензий: 5
Укажите свой e-mail адрес, если Вы хотите получать комментарии к этому материалу
Подписаться

Для того, чтобы опубликовать сообщение в этой теме, Вам нужно ввойти в систему.

Рецензии

19:06 26/02/17
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Статья вполне качественная. И выше , чем средний уровень автора.
К тому же - без излишнего надрыва и почти без передёргивания фактов, которые режут глаз и вызывают сомнения в правдивости написания. Автор лишь в одном месте слегка "перетянул одеяло на себя", не заходя, впрочем, за тут тонкую грань, когда "лёгкая литературная обработка превращается в наглую брехню" (С). За что отдельный респект автору.
08:36 27/02/17
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Анна Телегина Луганск
Материал читабельный. Правда, вызывает сомнение утверждение Кравчука о полётных заданиях стратегических ракет. Это - сов. секретная информация. Она хранится в Москве. Кравчуку она никогда не была доступна (как и главам других республик, входившим в СССР). Командование и части 43-й ракетной армии, в те годы расквартированной на Украине и в Белоруссии, напрямую подчинялись Москве.
К слову, даже сами военные, несущие боевое дежурство на пусковых, представления не имели и сегодня не имеют о полётном задании вверенного им оружия. У них иная функция - при получении команды произвести пуск.
А в остальном с автором можно согласиться.
18:30 27/02/17
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Влочега Львов
Тема висвітлена в повному об'ємі, комплексно та доказово. Звичайно враховуючи мерзотність та підступність п'ятої колони продажних літвінєнок залишати ядерну зброю було неможливо. А Леонид Данилович пркрасно знав і розумів скотську натуру тих недолюдків, що звуться рюзькими.
22:53 27/02/17
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
 
14:06 11/05/17
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
вірно, " не чіпай лихо , поки воно тихо", вірно, що віддали...

Комментарии

Рекомендует этот материал. Почему? См. рецензию
19:06 26/02/17

 Дякую Топал! Звичайно-ж сперечатись не маю наміру!

19:44 26/02/17
Petro Boriwiter Запорожье
Рекомендует этот материал. Почему? Ви собі уявляєте, що би було, якщоб у Президента Януковича була б ядерна зброя? Ніякого Майдану гідності не було б, бо Захід побоявся б навіть пікнути, якщзо б Янукович його зачистив повністю. І була б не сотня загиблих - десятки тисяч, а по всій країні - міліони. А потім референдум і Україна стає федеральним округом Росії, при цьому не тільки Східна і Південна, а вся Україна разом з Галичиною і Закарпаттям. Так що Кравчуку ще за життя треба памятник поставити поруч з памятником Володимира.Це його мудре рішення врятувало Україну від втрати державності.
19:17 26/02/17
Какие-то у вас людоедские представления о применении ядерного оружия.
А ничё, что у Франции и Англии оно тоже есть? И примени его У. по Европе, нашлись бы несогласные с таким решением. И применили бы по У. И чтобы вы тогда голосили? Опять "а нас-то за що?" fool

И с чего вы взяли, что Янукович стал бы применять ЯО? При том, что он не дал милиции возможности разогнать Майдан. Хотя это было вполне реально. Применить обычную дубинку духу не хватило, а ядерную -хватило бы, несмотря на последствия? Что-то не верится в такую метаморфозу человека.
Я уже не в первый раз высказываю сомненья в вашем официальном возрасте. Такое впечатление, что на вашем профиле сидит малолетка, который пытается казать старше. Я не прикалываюсь и не пытаюсь обидеть. Просто описываю своим впечатления от общения.
10:50 27/02/17
А что было бы, если бы нынешняя влада выгнала Януковича, у которого на боевом посту находилось ядерное оружие? Думаю, что мы бы с Вами уже не разговаривали...
15:02 02/03/17
Petro Boriwiter Запорожье
Не тільки ми з вами. Світ став би ядерною пустелею. Але нині така небезпека існує. Ядерна зброя не в менш одіозного персонажа. Тому так світ і заграє з Росією. Але світ хай запамятає, що українці на цек плювали. Якщо їх цей дурисвіт доведе до краю, і поставить на межу виживання, то українцям уже все одно буде - виживе світ чи ні, але Росію українці в могилу закопають. Можливо ця могила буде світовою. Так що світу слід шукати вихід, поки нас , українців, не поставили на грань.
18:01 02/03/17
Чесно кажучи, нічого не зрозумів!

Якби в Янека було,
Кнопка, рашкине мурло,
Міліарди, ті що є...
Все своє плюс не своє!

Двісті дач які у Пуки,
Та кусючії гадюки,
І майдан його би знов,
Змив би, до основ!
19:49 02/03/17
Petro Boriwiter Запорожье
Думаю, що в цьому випадку Майдан переріс би у громадянську війну. І було б не 100 загиблих, а 100 000, а може і міліони. А це один з сценаріїв Рашки. Для Рашки завдання, якщо не захопити Україну, то хоча б її розшматувати на частини, обескровити і хоч частину приєднати до себе.
20:57 02/03/17
Може б переріс, пане Петре, може б не переріс, звичайно втрати більше, але б летіли всі б негідники і рашки з ще більшими втратами. Просто більш пришвидчений рух подій....
09:27 03/03/17
Petro Boriwiter Запорожье
Не думаю. Так, як Захід не вмішувався б взагалі, то банда Януковича потопила б Україну в крові. Так, що слава Богу що ще при Кравчуку вирішили це питання - позбавили майбутніх володарів булави ядерної валізки.
18:26 03/03/17
Від душі щиро дякую, за Рецензію, друже Петре!
Дякую пане Петре за додаткові аргументи!
19:48 26/02/17

PS: Може не все б і сталося за намальованим сценарієм, та ситуація значно б ускладнилася та було б гірше точно!

19:54 26/02/17
ABC Житомир
Так, самої зброї може й слід було позбавитись. Та з цього автоматично не випливає позбавлення ядерного статусу. От статус і слід було лишити за собою, хоча би і за рахунок однієї малесенької несправної ядерної бомби
20:07 26/02/17

 Дякую за увагу до Публікації, але на мою думку, Ваша пропозиція ніякого сенсу не має!

20:45 26/02/17
Геннадий Москаль Днепропетровск
Рекомендует этот материал. Почему? В цілому, мотиви такого вчинку Кравчука мають сенс.
20:30 26/02/17
...что ещё раз доказывает , что и Кравчук и автор статьи -адекватные люди, правильно воспринимающие окружающую действительность. А не совки, которым просто вместо старых лозунгов запихали новые, но пользоваться мозгом так и не научили.
20:37 26/02/17
Геннадий Москаль Днепропетровск
Ну, у тебе лозунги залишились старі, розкольоровані вялічіем.
20:43 26/02/17
Влочега Львов
Це не велич, Гєнадій, це панічний зойк підсвідомості, якій розум, життєвий досвід та елементариний здоровий глузд шепоче: п*зда, прічйом полная.
Уважно проаналізуйте алогізм, яким цей нікчема оперує. wink
00:00 27/02/17
Ну, как ни крути, империя растёт и территориально так и по населению. А все остальные молча завидуют. wink
15:19 27/02/17
Дякую, вельмишановний друже, Геннадію!
20:39 26/02/17
Анна Телегина Луганск
Рекомендует этот материал. Почему? Суть рекомендации изложена в рецензии.
08:40 27/02/17

"Фахівець з читабельності" констатував, що нарешті читабельно! Вклонятися і дякувати не стану, бо сам факт цього широкого жесту, нехай вже Топал - давно спілкуємось, а тут таке озеленіння, що не тільки хтось, а сам коливаюсь -"може не те роблю", чи "сам себе на мині намагаюсь підірвати"? Та ні, все як треба! Хоч "восток справа тонка" і вляпатись можна. Щодо суті рекомендацій, (той самий "фахівець з читабельності") висловив сумнів, щодо того, чи пан 1-й Президент не збрехав, СС інформація в Москві і саме тому "польотне завдання" головам радянських республік, командуючому 43-ї ракетної армії і частин (підпорядковані Москві), і навіть, самі військові на бойовому дежурстві, не мали уяви куди націлені ракети...


 


А автор (та й усі читачі) невільно вимушені попризадуматись, це просто "фахівець читабельельності", або все-таки "фахівець з сов.секретних справ" у 1-му віддіпі, "фахівець з польотних завдань" у Москві, чи просто "представник ФСБ" під Москвою, Пітером, у Вінницькій арміії, 46-ї Первомайської дивізії, та "звичайна" луганчанка!!! ЦяПОСПІШАЮ запевнити: Ця особа (як не визначи) ПОМИЛЯЄТЬСЯ! Всі боєголовки (за польотними завданнями)  націлювалися на США тому всі кравчуки, головнокомандувачі, командири частин і офіцери на бойовому...          НЕ ПРИ ЧОМУ!!! А Президент Кравчук ПРАВ!     Зате "фахівець НЕ ПРАВИЙ"  і зовсім не фахівець, а невіглас, тому як хоче знімає і Рецензію і Рекомендацію....


 


Єдине що у неї гарне посилання на Youtube!  Якби зйомки вели не У Західній Африці, а на Луганчині було б те ж саме, та ще краще! Ось тільки хто мавпи і хто військові (сепари чи рашки) гадати не беруся, може хто і сам знає за це!


 


   

11:49 27/02/17
Анна Телегина Луганск
Специально для автора.
"...43-я РА была вооружена «до зубов», во-первых, новейшими на тот момент межконтинентальными баллистическими ракетами в количестве 176-ти штук. Причем, каждая из них несла по шесть ядерных боеголовок (в частности «РС-18»), а до полусотни - и вовсе по десять таких блоков («РС-22»). Всего же эти ракеты несли 1272 головных боевых частей...".
Более подробно здесь http://ruspravda.info/Kak-unichtozhali-yaderniy-arsenal-Ukraini-12217.html
и здесь http://ruzhany.info/rvsn/43ra/
Л. Кравчук соврал о 5 разделяющихся головных частях. Леонид Макарович вообще не в курсе. И автор повторил эту глупость.
Кроме оружия 43 РА, на Украине базировались 44 дальних бомбардировщика, также способных нести ядерные боеприпасы.
Жаль, что перед публикацией материала автор не удосужился проверить открытую информацию...
12:24 27/02/17
Анна Телегина Луганск
И ещё об одном хочу сказать. На момент ядерного разоружения Украины некоторые боеголовки уже начали "дышать", т.е. в них стала подниматься температура. Без должного технического контроля и обслуживания (которые к тому времени Украина уже не могла обеспечить в одиночку) это грозило вылиться в серьёзные проблемы для страны. Более того, без доступа к пусковым кодам и невозможностью произвести перенацеливание ракеты, ракетное оружие на Украине превращалось в очень серьёзный компонент международной безопасности (точнее опасности). Это я Вам по секрету (как "Фахівець з читабельності") сообщаю.
Поэтому политическое решение тогдашнего руководства Украины о расформировании 43 РА и вывозе боеголовок в Россию было единственно верным.
В этом - главный смысл опубликованного автором материала.
Потому и не снимаю своих оценок и рекомендаций.
Успехов, antov!
13:19 27/02/17
Телегина! У меня такое впечатление, что это вы, а не я служили в РВСН! LOL

Вы ещё что-нибудь по поводу аллотропных модификаций плутония скажите, чтоб последний гвоздь мне в гроб вогнать! LOL
Ну не может блондинка , даже крашеная о таких вещах рассуждать на таком уровне!
Модеры! ЗаБАНьте её нахрен! Она -мой клон! Каюсь! Каюсь! Каюсь! LOL
20:58 27/02/17
Анна Телегина Луганск
Топал-паша! Вам повезло. 1 марта у меня заканчивается отпуск и я уже не буду появляться на сайте ХВ (это связано с моей работой). Встретимся где-то через полгода. А Вам - успехов! Буду скучать!
08:41 28/02/17

Пані Таратайкіну понесло:... crazyLOL...crazy:LOL...crazy:LOL...crazy:LOL...


А не пішли би Ви пані геть, по всім своїм джерелам зразу!... Всі Ваші новини, давно і несвіжі, і прокислі..., аж тхне!!! ГОЛОВНЕ, що вони, не мають ані якого значення! А скільки де боєголовок, мені (вважаю і багатьом), навіть не цікаво.


Це на суть зовсім не впливає!!! fool fool fool     dknown    Всі наступні Ваші пости, цієї теми, буду онулювати!


ПОПЕРЕДИВ, невігласку, то й ступайте!   Чи за зразком попередніх провокаторів, ПРОВОКУЄТЕ!


 

15:25 27/02/17
Анна Телегина Луганск
Вы и половины не знали из того, о чём я сообщила. Лучше бы спасибо сказали...
Успехов!
15:36 27/02/17
Влочега Львов
Саабщіла?
А навіщо?
Для твоєїватної голівоньки одноїкульки в око чи лобцілком вистачить.
А цього добра, а також нищити вражу кацапську мерзоту ми навчились, і робимо це з задоволенням smile
22:23 27/02/17
Анна Телегина Луганск
Вы, наверное, с гранатой в голове родились...
08:38 28/02/17
Petro Boriwiter Запорожье
LOL На порядок вище - з авіабомбою. LOL
20:59 02/03/17
З авіабомбою для кого - луганських таратаєк?
09:31 03/03/17
Petro Boriwiter Запорожье
Не лише, для Путлера також.
18:23 03/03/17
Petro Boriwiter Запорожье
Заміни у заголовку - презент на президент. smile
11:21 27/02/17
Дуже вдячний, друже Петре, замінив!
13:35 27/02/17
Petro Boriwiter Запорожье
smile best
18:08 27/02/17
Влочега Львов
Рекомендує цей матеріал.
18:30 27/02/17
Дякую, друже Влочего, за Рецензію та Рекомендацію! Цікаво, чом інші висловити думки вагаються, га??? Та чим остаточно все повернулося...
21:58 27/02/17
Рекомендует этот материал. Почему? цікаво...
19:58 27/02/17
Дякую, вельмишановна Натальюшко!!!
21:50 27/02/17
Рекомендует этот материал. Почему? аргументовано...
22:53 27/02/17
Дякую, вельмишановний пане Анатолію, за увагу, Рецензію та Рекомендацію...
09:49 28/02/17
Рекомендует этот материал. Почему? Думайте,думайте і робіть висновки...
14:10 11/05/17

Live

1 час. назад

Белка Белкина комментирует материал Перундень

2 час. назад

Алекс Скиталец комментирует материал стих Сергея Лебедева и Юрия Мельника "К нам Ангелы Бога на помощь спешат"

2 час. назад

Khomiaklit рекомендует материал ВИР БРЕХНІ В УКРАЇНІ

2 час. назад

Khomiaklit пишет рецензию на публикацию ВИР БРЕХНІ В УКРАЇНІ

2 час. назад

Khomiaklit рекомендует материал ЖИТТЯ НЕ ДЛЯ ВКРАЇНИ

3 час. назад

Алекс Скиталец рекомендует материал ВИР БРЕХНІ В УКРАЇНІ

3 час. назад

Алекс Скиталец комментирует материал ВИР БРЕХНІ В УКРАЇНІ

3 час. назад

Родослав Корченюк комментирует материал Перундень

3 час. назад

Белка Белкина комментирует материал Перундень

4 час. назад

Дмитрий Шилин публикует статью Достижения «Запорожстали» вошли в Книгу рекордов Украины

4 час. назад

Дмитрий Шилин публикует статью Комбинат «Запорожсталь» подтвердил соответствие международным стандартам

4 час. назад

Алекс Скиталец комментирует материал стих Сергея Лебедева и Юрия Мельника "К нам Ангелы Бога на помощь спешат"

4 час. назад

Ганка Гличка публикует статью Йде листопадова пора

4 час. назад

Дмитрий Шилин публикует статью Запорожские дети поздравили металлургов с юбилеем «Запорожстали»

4 час. назад

Дмитрий Шилин публикует статью Ростислав Шурма поздравил ветеранов с 85-летием «Запорожстали»