О проекте ХайВей

Публикуйте на ХайВей свои статьи, фото, видео.

Получайте рецензии и комментарии от сообщества ХайВей на свои публикации.

Зарабатывайте деньги на публикациях.

Общайтесь с интересными людьми.

 

Политика  22 февраля 2017 21:50:24

Автор: antov

КОНФЛІКТ НА ДОНБАСІ ТА АНЕКСІЯ КРИМУ ПРИЗВЕЛИ ДО ПОГІРШЕННЯ СТАНУ ПРАВ ЛЮДИНИ В УКРАЇНІ

ГРАД -поросійські
ГРАД -поросійські
   
КОНФЛІКТ НА ДОНБАСІ ТА АНЕКСІЯ КРИМУ ПРИЗВЕЛИ ДО ПОГІРШЕННЯ СТАНУ ПРАВ ЛЮДИНИ В УКРАЇНІ
   

КОНФЛІКТ НА ДОНБАСІ ТА АНЕКСІЯ КРИМУ ПРИЗВЕЛИ ДО ПОГІРШЕННЯ СТАНУ ПРАВ ЛЮДИНИ В УКРАЇНІ

(породили ненависть)

 

Хто вам скаже,

Що таке - ненависть:

Той хто сам її відчув!

Невелике слово ляже

Мов снаряд у жерсть,

Чи в тіло - сотня куль!

 

Ненависть породжує ненависть! Хто б там, що не казав, а імперські замашки та усі антилюдяні дії Кремля призвели до різкого погіршення між (як раніше казали, братськими країнами і братськими народами) Україною та Росією [1]! Звичайно, коли вслід за подіями у Прибалтиці, пішла ціла низка країн, що тим чи іншим чином, прагнули незалежності, імперії такий стан дуже важко було перенести. Так, чи інакше, вела себе Росія, то все це залишається по за межами цієї публікації!

Під час існування Радянської влади та держави, яку далі назвали СРСР, тут в України, пройшло немало подій. І ці події яскраво показали – на ті часи підтримка збереження в єдиній державі не дуже підтримувалась. Тут переважна більшість українського народу, включаючи донецьке козацтво, населення півдня, бажали незалежності. А та Селянська війна в Україні, які більшовики прозвали Громадянською, довгий час чинила спротив тому баченню, які мала Росія і революційні ленінці! Проголошена в Києві незалежність, та ще німецька окупація тих часів, що відбулася за зрадою Леніна (можна вважати, що він цим він сподівався розрахуватись з кайзером за послуги), внесли свої корективи. Дуже багато, чого на тлі подій того часу, вніс найбільш популярний у селянства отаман – батько Махно.

Це саме на його плечах, прогнали німців, а Нестор Махно отримав орден червоного прапора, за номером 4, вслід за Кремлівським керівництвом. І далі, вслід за УНР з Києвом,  

ленінський удар спину, після того, як знищив кінноту Мамонтова і зупинив прорив Денікіна на Москву, друге примирення, а вже після розгрому Врангеля і взяття Перекопу, останній і найпідступніший удар в спину, Махна об’явили (з махновцями грабіжниками і зрадниками). Це того, хто єдиний ніколи не дозволяв грабувати селян, і вони вдячні, віддавали йому все коней, фураж, провіант, своїх синів та переховували його бійців! Слідом червоний терор та справжній бандитизм, вилучення останнього у селян, розстріли і голодомор! Інше, все що відбувалося, потребує дуже багато часу.

 Повернемость до сучасності. Бо цей історичний мікроскопічний екскурс виник тільки із-за того, що згідно з [1], зараз «Правозахисники зафіксували максимальний з 1930-х років рівень ненависті у політиці» та відповідне погіршення прав людини.

«Міжнародна правозахисна організація Amnesty International, («Міжнародна амністія») закликала об'єднатися і відмовитися від "демонізації" в політиці». За її словами, саме це робить світ небезпечним і роз'єднаним.

 

Щодо України, правозахисники вказують і далі погіршення ситуації з прав людини. Це, як зазначають автори річного звіту організації, пов’язане зі збройним конфліктом на Донбасі та анексією Криму [2].

 

«На сході України час від часу відбувалися неінтенсивні зіткнення, і обидві сторони порушували угоду про припинення вогню».

 «… в окупованому Росією Криму… незалежні журналісти не можуть працювати відкрито, а працівники ЗМІ материкової частини України не можуть потрапити до Криму…» Експерти AI зазначили серйозні порушення прав людини в 159 країнах, в тому числі, репресії в Туреччині після спроби державного перевороту і жорстку антинаркотичну кампанію на Філіппінах, яка призвела до хвилі масових вбивств…

Можете не сумніватися, як завжди Росія, разом з Україною, не пасуть останніх….

А тим часом «За час АТО на сході України загинули 2608 українських військових, з них 2200 - з лав Збройних сил. Таку заяву президент зробив під час зустрічі з військовими у Генштабі. Росія збільшує військову присутність біля українських кордонів, загроза повномасштабного вторгнення з боку РФ зберігається, твердить президент. "Росія розгорнула 470 танків, 1700 бойових бронемашин і 220 систем залпового вогню на кордоні з Україною", - уточнив він !   

ДЖЕРЕЛА:

1.    «Жаль і недовіра панують в Україні», VoA, 21.02.2017

2.    «Звіт Amnesty International», 2016..2017, оприлюднений у Парижі 22.02.2017  

3.    «США та Європа – проти визнання Росією паспортів ДНР та ЛНР», ВВС News, 22.02.2017

4.    «В АТО загинули 2608 українських військових», ВВС http://www.bbc.com/ukrainian/news-39050341

КОНФЛІКТ НА ДОНБАСІ ТА АНЕКСІЯ КРИМУ ПРИЗВЕЛИ ДО ПОГІРШЕННЯ СТАНУ ПРАВ ЛЮДИНИ В УКРАЇНІ
 
КОНФЛІКТ НА ДОНБАСІ ТА АНЕКСІЯ КРИМУ ПРИЗВЕЛИ ДО ПОГІРШЕННЯ СТАНУ ПРАВ ЛЮДИНИ В УКРАЇНІ
  
КОНФЛІКТ НА ДОНБАСІ ТА АНЕКСІЯ КРИМУ ПРИЗВЕЛИ ДО ПОГІРШЕННЯ СТАНУ ПРАВ ЛЮДИНИ В УКРАЇНІ

Публикацию прочитали

Количество просмотров: 825
delete
antov
antov, свободный журналист "ХайВей" 
Для того, чтобы оценить статью, Вас необходимо войти в систему
Право оценивать рецензии на ХайВей можно получить от редакции сайта по рекомендации одного из журналистов ХайВей
Рекомендаций: +5
Всего комментариев: 25, Всего рецензий: 5
Укажите свой e-mail адрес, если Вы хотите получать комментарии к этому материалу
Подписаться

Для того, чтобы опубликовать сообщение в этой теме, Вам нужно ввойти в систему.

Рецензии

10:25 23/02/17
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Анна Телегина Луганск
Всё как обычно, к сожалению. Всё те же метания из стороны в сторону, абсолютная безапелляционность суждений и выводов.
аntov, старайтесь более вдумчиво подходить к подготовке и написанию материала. Вот Вы утверждаете, что "...в окупованому Росією Криму… незалежні журналісти не можуть працювати відкрито...". А Вы там были?
Встречный вопрос: "А российские журналисты могут свободно работать на Украине, или их тут же "смолоскипами" забьют?".
Впрочем, можете не отвечать. Ответ лежит на поверхности...
С одним могу с Вами согласиться - ненависть порождает ненависть...
Потому - снижайте её накал. Это будет Вашим личным вкладом в установление мира на Украине.
11:50 23/02/17
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Василь Чорний Винница
Луганськ все підпали. а тепер вимагає зменшити накал....
18:14 23/02/17
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Влочега Львов
Ненависть породжує ненависть! Хто б там, що не казав, а імперські замашки та усі антилюдяні дії Кремля призвели до різкого погіршення між (як раніше казали, братськими країнами і братськими народами) Україною та Росією

Читать полностью: http://h.ua/story/436670/#ixzz4ZWdVq1cZ
І це прекрасно! Саме війна, розпочата рузькоморами, вскрила нам і всьому цивілізованому світу нахабно-брехливу суть недолюдків, що зовуть себе "рузькімі". А це, в свою чергу, дало нам, українцям зрозуміти, що тільки дохлий кацап може бути добрим.
19:31 23/02/17
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Точка зрения всего одна и та неправильная. Автор пытается заявить, будто СССР развалился в результате желания окраин к свободе, а не от нежелания РФ, ну и Азербайджана кормить слишком много возомнивших о себе паразитов. Причём, если БССР была почти на самообеспечении и при этом помалкивала, то чем паразитичнее была республика, тем больше она орала. Самый яркий пример -Прибалтика. Перестав доить Союз, она имеет катастрофически сужающуюся экономику и резко отрицательный прирост населения. Положение Украины ещё хуже. Просто потому, что Прибалтика мелкая и ЕС её пока что подкармливает. Что в принципе исключено для более крупной страны.
Ещё одно враньё касается результатов референдума о сохранении СССР. Большинство населения абсолютно всех республик высказалось за сохранение Союза. То есть действия местных властей противоречат принципам демократии, нарушают волю народов, высказанную на референдуме. То есть являются государственной изменой.
По поводу Махно автор пишет не столь однобоко. Но Махно, при всех его талантах , был обречён хотя бы из-за того, что в принципе хотел иметь крестьянскую страну. А она уязвима от внешнего нападения, из-за невозможности иметь новейшее вооружение.
Данные по количеству потерь ВСУ и наличия техники РФ также вызывают сомнения.
Автору удалось классно скомпоновать заведомую брехню.
"С абзацами всё в норме. И это радует." (С) - (это я цитирую бессмертный перл от Телегиной :) )
Общее впечатление неплохое. Как пример типичного для современности сплава из передёргиваний и подтасовок.
23:05 23/02/17
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Геннадий Москаль Днепропетровск
Добре підготовлена стаття про одне з головних явищ, що супроводжує всі війни - це ненавість. На мій погляд, хотілось би, щоб був більш тісний зв'язок між тезісами, висловленими у статті.

Комментарии

Petro Boriwiter Запорожье
Рекомендует этот материал.
22:23 22/02/17
Дуже дякую пане Петре, за увагу, підтримку та Рекомендацію!!! Разом краще не тільки всюди опиратися, а і сепарів вчити уму-розуму, і рашек гнати в три шиї на свої ісконні, щоб тут не тхло їми, і відкривати їх справжню суть...
23:18 22/02/17
Petro Boriwiter Запорожье
Саме так. В єдності наша сила. А те що ми йдемо до пермоги над ворогами з різних боків і різними шляхами тільки збільшує нашу силу, так ворога легше оточити і знищити назавжди. smile
11:32 23/02/17
Влочега Львов
Рекомендує цей матеріал.
22:29 22/02/17
Дякую за увагу і Рекоменацію, пане Влочего!
23:20 22/02/17
Ну да. Прыгали с криками "москаляку на гиляку" а теперь удивляются, почему в стране кровь льётся. "А нас-то за що?" (С) fool
22:34 22/02/17
Влочега Львов
Ми не дивуємось, ми гордимось і радіємо.
Тоді, на Майдані промаскалені "рюзькагаварящіє" дивились на нас як на fool не розуміючи всього маштабу мерзотності кацапів.
Тепер інша справа, тепер рюзькоміровську мерзоту готові вішати, палити або закатувати в асфальт всі здорові "саатєсчаствєнікі". І роблять це з великим задоволенням.
22:51 22/02/17
А русским ни к чему такой экстрим. Они могут тупо подождать. Вы себя сами заморозите, перекрыв уголь с Донбасса. Единственно, людей , конечно, жалко.
Ну что, как там в Раде? Скоро примут требования МФВ о продаже земли? Или Украину продадут чуть позже, очередная новая власть? Чтоб даже хоронили замёрзших в уже не украинской земле.
23:17 22/02/17

 Топал! І звідки така іронія? Я сам теж без особої схвали сприймаю такі гасла. А чи не згадали б звідки вони! Так, сам вважаю - ненависть культивують чи навмисно розпалюють! Чи не відповісте, де всі "бандери", націоналісти, або "українські фашисти" (це ж надо таке вигадати). І може не Росія воює на теренах сусіднього народу! А Україна вже у Москву налаштовується! Якже ці хохли "озброєні до зубів": танки, БМП, Гради, прилізли у підмосковні землі, намагаються провести там референдуми: "чи хочуть до Європи", чи у Малайзію, або у Південну Америку? Кажуть там знайшли їх корені. А може бажають на Україну!  Кажуть що хохляцькі передові згагони вчинили стрілянину, та вимагають побільше бражки, насилують дівчат, а всіх зайців та ведмедиків заготовляють тонами і відправляють до Київа. Вже заключені перші контракти з відомими європейськими фірмами на поставку з України - "м'яса в ожині", "оленів під клюкнутим соусом"! Росіяне кинулась на майдани з протестами, та не тут то було, напередмайдануті хохли з криками "за Бандеру" і місцевими чичужками, охопили ті майдани і чинять розбой!!!


Невже не сподобалося. Адже тут все те саме діється, тільки трішечки навиворіт!


LOL LOL cry dknown cry  LOL LOL

14:51 23/02/17
Petro Boriwiter Запорожье
Ще додай йому: А топал би ти в свою маскальщину Кульгавий. LOL
22:04 23/02/17
бо тільки кричали. А треба було реалізувати. Нічого - все ще попереду
06:17 01/03/17
Дуже дякую, пане Оресте, за увагу та підтримку!
07:22 01/03/17
Василь Чорний Винница
Рекомендует этот материал.
11:50 23/02/17
Від душі дякую за Розуміння та Рекомендацію, дорогий пане Василю!
18:54 23/02/17

ВІДПОВІДЬ ТАРАТАЙЦІ! 


 1. Ця сепаратично настроєна "біженка" чи навпаки, працююче (вирогидніше за гроши) "стерво" настирливо вимагає, щоби я погодився (хоча би частково) з ЇЇ, а точніше, з "формованим біля Москви" поглядом!...


- Вибачте, "а маком вам не станеться"? Щоби не було "як зазвичай".


 2.  "Всё как обычно, к сожалению. Всё те же метания из стороны в сторону, абсолютная безапелляционность суждений и выводов."


-  Навмисно для вас, робити не так обиденно, ні в якому разі не збираюся! Бо як стояв, на позиціях України, відновлення історичної правди, закопаної глибоко "радянським  режимом" та сучасними посібниками крадіїв, грабіжників, загарбників, сепаратистів та охоронців нелюдей, то там і донині лишаюся... Нема у мене ніяких ні метаній, ні маячні маятника, ні стрибків з однієї сторони в іншу! Все це в вашій "хворій уяві". І абсолютна безапеляційність суджень та висновків, також. Апелюйте "хоч до посиніння" - та ви і без того сині, чи триколірні! Та не сподівайтеся, на мою поступливість і що я з "ворогами України погоджусь.


 3.  "аntov, старайтесь более вдумчиво подходить к подготовке и написанию материала. Вот Вы утверждаете, что "...в окупованому Росією Криму… незалежні журналісти не можуть працювати відкрито...". А Вы там были?


- В сепаратистських порадах, "вдумливих рашистських підходах", та "ворожих написаннях" (чи то "кремлівських предписннях", не маю, навіть самої мізерної потреби!  НА якій підставі ви приписуєте мені твердження...  (в тексті, ясно, що це цитата з  "Висновків міжнародної комісії..."  АІ! Саме туди, уважніше вивчивши посилання, слід направити і ваше «Зустрічне питання...» та  Вашу" «жалобу»!


Мені там перебувати не треба - працювали відповідальна комісія Міжнародна комісія, до того ж багато працбвав Притула, якому я цілком вірю, на відміну від вашій і "рашкиній" брехні"


Задовольнив вас! Не сподівайтесь, що все буде за Вашим бажанням. Коли схочу - тоді і буду на це витрачати  час....


А не пішли би ви.... геть,  чи куди подалі! Рано сепаратистці лізти і повчати!!!


 

13:17 23/02/17
Petro Boriwiter Запорожье
Їй слід сказати: тому і не був, що там не можна працювати. Там ФСБ арештовує тільки за те що ти знімаєш їх облави. Ще і не писав, а тільки готуєш матеріал для написання, а тебе вже раз і в каталажку.
22:06 23/02/17

Вибачте шановні глядачі і читачі! Неодноразові спроби зробити зміст більш читабельним, ввети штучно абзаци та форматування, трошки розширити факти, виправити "перед словом  ленінський", тощо... (і після третьої спроби) закінчилось нічим!  Варто би, якщо з ХВ редактором нічого не можна зробити, написати відповідальній особі (хоч коротеньку) справку, які у цього "редактора" особливості !  Бо так, якось дивно дивитися, коли перед очима літають незакріплені строки, вносяться "дивні" корегування, а граматична перевірка стає схожою на гру "ну ка переконай", як прямо з тою невігласкою "Ганею"! 

13:43 23/02/17
Дякую, вельмишаноаний пане Влочего, за Увагу, Розуміння, Рецензію і Рекомендацію!
18:46 23/02/17
Рекомендует этот материал. Почему? См. Рецензию.
19:31 23/02/17

 Щиро дякую, пане Топал, за Увагу, Реценію та Рекомендацію!


Як ясно і без того, моє бачення кардинально протилежне....


 


А ось де згадана Білорусь з Айзерами - цього я не писав! Щоправда бачив матеріал іншого автора - так то не моє. Не писав (принаймні в цій публікації) і про розвал СРСР.... Мій гумористичний пост, залишивсь поза увагою - мабуть занадто їдкий. Та я не в образі....


 


У вас сталася якась давна суміш всього. Головного, стосовно прав людини - ані слова! Залишайтеся в полоні власних ілюзій, чи ілюзій наданих вашою державною пропагандою!!!

22:47 23/02/17
згоден!
21:36 23/02/17
Геннадий Москаль Днепропетровск
Рекомендует этот материал. Почему? Дуже важко відмовитись від ненавісті до країни, яка не "тупо ждёт" по вислову циніка Тп, а активно намагається вести дії по знищенню нашої країни. Скажу на зрозумілій цьому суб'єктові мові - "накося-выкуси". Україна була, є і буде, незважаючи на всі його маніпуляції з логікою.
23:15 23/02/17

 Дякую, вельмишаноаний пане Геннадію, за Увагу, Розуміння, Рецензію і Рекомендацію!

23:19 23/02/17
Рекомендує цей матеріал. Чому? Ненависть до ворога - це не просто нормальне явище, це - необхідність. Якщо хочеш закінчити війну. Бо тільки перемігши (або капітулювавши) можна закінчити війну.
06:14 01/03/17
Від душі щиро дякую, пане Оресте, за Рекомендацію та Розуміння!
07:41 01/03/17

Live

16 мин. назад

Крысюк Жаболюбов комментирует материал Жартівлива пісенька

19 мин. назад

Крысюк Жаболюбов комментирует материал СКАЗКА О ЦАРЕ ИУДЕЕ

49 мин. назад

Геннадий Москаль комментирует материал СКАЗКА О ЦАРЕ ИУДЕЕ

1 час. назад

Родослав Корченюк публикует статью Жартівлива пісенька

1 час. назад

Вікторія Івченко публикует статью Два концерти Заслуженого артиста України Ігоря Завадського в київському Будинку актора 22-23 травня 2018р.: ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ АКОРДЕОНА

3 час. назад

Крысюк Жаболюбов комментирует материал Що з нами не так? По слідам "Крадійки книжок"

3 час. назад

Сергей Кувалда комментирует материал Що з нами не так? По слідам "Крадійки книжок"

3 час. назад

Сергей Кувалда комментирует материал Що з нами не так? По слідам "Крадійки книжок"

3 час. назад

Литвиненко Анатолий комментирует материал Що з нами не так? По слідам "Крадійки книжок"

4 час. назад

Геннадий Москаль комментирует материал Що з нами не так? По слідам "Крадійки книжок"

5 час. назад

Khomiaklit комментирует материал Урок моралі від єврокомісара

5 час. назад

Наша Версия публикует новость Юристы Дмитрия Тюрина подали иск к ГПУ о защите чести, достоинства и деловой репутации

5 час. назад

Жиго публикует статью Мандри

6 час. назад

Белка Белкина комментирует материал Кучма, Ющенко, Янукович, Порошенко

6 час. назад

Белка Белкина комментирует материал Кучма, Ющенко, Янукович, Порошенко

6 час. назад

Белка Белкина рекомендует материал Кучма, Ющенко, Янукович, Порошенко

7 час. назад

Сергей Кувалда комментирует материал Що з нами не так? По слідам "Крадійки книжок"