О проекте ХайВей

Публикуйте на ХайВей свои статьи, фото, видео.

Получайте рецензии и комментарии от сообщества ХайВей на свои публикации.

Зарабатывайте деньги на публикациях.

Общайтесь с интересными людьми.

 

Политика  21 февраля 2017 19:52:07

Автор: antov

ХТО ВОДУ КАЛАМУТИТЬ НЕ ТІЛЬКИ НА ДОНБАСІ ЧИ УКРАЇНІ – В УСЬОМУ СВІТІ!

ХТО ВОДУ КАЛАМУТИТЬ НЕ ТІЛЬКИ НА ДОНБАСІ ЧИ УКРАЇНІ – В УСЬОМУ СВІТІ!
   
ХТО ВОДУ КАЛАМУТИТЬ НЕ ТІЛЬКИ НА ДОНБАСІ ЧИ УКРАЇНІ – В УСЬОМУ СВІТІ!
   

ХТО ВОДУ КАЛАМУТИТЬ НЕ ТІЛЬКИ НА ДОНБАСІ ЧИ УКРАЇНІ – В УСЬОМУ СВІТІ!

                   -  то Рашки стирчить мордашка

Хто воду каламутить де попало,

Хто виставляє на сусідів - жало!

І бреше бреше бреше без упину.

І в тишу бреше, і в лиху годину!

Так повелося в українські будні,

   Брехун в Кремлі! А є - облудені!*

                                        ............................................................

                                                                 *) Облуда – фальш, притворство, лицемірство

                                                                                    з метою обдурювання, привід, примара, фантом, ілюзія.

 

      «Жаль і недовіра панують в Україні» через три роки після Майдану, констатує зараз у своїй редакційній статті 21.02.2017, авторитетне західне видання [1]. Мова тут, зокрема, про новітні, підступні спроби "примирення" на Донбасі. Звідки ж "вуха" виросли у цієї качки від депутата ВР (як не читали, то ще прочитаєте – з Кремля [2]). І щодо Європи, теж саме видання вважає, що вона поступово сунеться до авторитаризму….

        Що поробиш, подібні настрої дійсно панують на Заході. Хоча, не з усіма висловами, а так би мовити (здаля), можна погодитись! Тут (знутрі) в Україні все ж таки – видніше! А як зосередити увагу на головному, то можна –  цілком погодитися.

        Факт є факт, пройшло ТРИ роки від часу майдану [3], чи Революції гідності, та досі жодного винного не покарали! А там смерті сотень вбитих, тисячі поранених та мільйони інших громадян! Всі вони тим, або іншим шляхом, понесли втрати, і так і залишилися обшукані злочинною клікою всіх крадіїв януковичів та агресивною, нелюдською політикою, керівників кремлівської держави та її диктатора. Лапки біля останнього слова ставити – категорично відмовляюся! І вважаю, що у цьому мене в підтримає переважаюча кількість громадян України… А це – ті хто був на майданах тоді (під час Революції Гідності! Або ті – хто всіма силами співчував! Що їх була не більшість, або не більшість зараз, в тому ніхто не зможе переконати! Це було переконливо і очевидно.... Щоб не казали приховані, відкриті, чи проплачені вороги – факт є факт. Робилося все, щоби зформувати антиукраїнські настрої, підступно, де приховано, де відкрито! Наприклад – в Криму, куди пішли з майдану прикомандировані чисельні підрозділи Беркуту! Все одно – факти не заховаєш. Наведу, як приклад, вислів Володимира Притули, який особисто слідкував за подіями: «Справжної зради, зрадників, які працювали на окупанта – небагато. Для багатьох це був вимушений болючий крок, когось підкупили, когось переконали, що Україна розвалюється [4].  А ЗМІ, – часом не підкажете, коли там і на Донбасі люди слухали тільки кремлівсько-геббельсівську брехню?  Сам відповім – весь час! І вже тільки зараз з’явились надії. Чи то деякі забули – де вони (сепаратисти), були в ті часи майданів. А де були усі блакитні, тітушки, регіонали, червоні та біло-синє-червоні! Та навіть той терор, який подекуди, чинили під керівництвом ФСБ і дуже відчутною грошевою підтримкою деяких олігархів та "поборників хабарів"! Що не переконує? Сиділи вони тишком і нишком, в усіх щілинах, чи маскувалися під "невинних".

         Це зараз, під впливом тотальної кремлівської пропаганди, військових дій, до яких плативши щиро, назбирали нероб, що бажають смачно їсти нічого не роблячи! А ось ці нероби, як не дивно, не наші і наші (тобто, що мешкають в Україні). Серед них, є багато осіб, які обрали участь в війні (на російському і сепаратистському боці) вимушено!  Наприклад, – або воюй, або відбувай строк. Таких дуже багато, скільки було публікацій з цього приводу. Тут і сказати, що це не так, небагато знайдеться. І окрім того, таких хто гроші "заробляє" і слави бажає (тих кому війна – рідна мати), мародьорів,  багатенько. Можна ще продовжити, та чого б на ту гидоту час витрачати… А додати треба головне – якби не постійне втручання Москви, давним давно все уже б скінчилося. А якась гидота ще ІРОНИЗУЄ – "і всюди рука Москви"!  Так всюди – язик, і рука, і вуха. На жаль ще зараз "той язик не прикушений", "по лапах ті руки не всюди отримали", та і "по вухам добряче ще ніяк довелося дати ляпасу"!

          Тітушки, російськомовні напіврашки та олігархи різноманітного кольору, які "шкірно" і тоді "віддано" поважають Пукіна, ці таргани вилазять із щілин і мечуть своє лайно, майже безболісно для себе. Нічого, і їх час прийде, як вже прийшов до деяких кремлівських підлабузників [5].

         А скільки червона Москва свого часу чекала? –Після 1917 до 1922, далі! ГПУ, ЧК, голодомор, червоний терор, репресії, ГУЛАГ. Звичайно, жовто-блакитного терору, чи бандерівського не буде щоб там не казали! Але час скасовувати брехню і робити небо у клітинку всім брехунам, крадіям і зрадникам настав….

ДЖЕРЕЛА:

1.    «Жаль і недовіра панують в Україні», Irish Times, 21.02.2017

2.    «План депутата Артеменка тхне планом Кремля та Льовочкина», РІА Новини, 21.02.2017  

3.    «Річниця розстрілу Майдану: Україна вшановує пам’ять небесної сотні», РІА Новини, 21.02.2017

4.    Володимир Притула «Крим. Реалії», https://www.unian.ua/politics/1786837, 21.02.2017

5.    «Руський мир пожирає дітей своїх», https://www.unian.ua/politics/1782221, 20.02.2017

ХТО ВОДУ КАЛАМУТИТЬ НЕ ТІЛЬКИ НА ДОНБАСІ ЧИ УКРАЇНІ – В УСЬОМУ СВІТІ!
 
ХТО ВОДУ КАЛАМУТИТЬ НЕ ТІЛЬКИ НА ДОНБАСІ ЧИ УКРАЇНІ – В УСЬОМУ СВІТІ!
  
ХТО ВОДУ КАЛАМУТИТЬ НЕ ТІЛЬКИ НА ДОНБАСІ ЧИ УКРАЇНІ – В УСЬОМУ СВІТІ!
 
ХТО ВОДУ КАЛАМУТИТЬ НЕ ТІЛЬКИ НА ДОНБАСІ ЧИ УКРАЇНІ – В УСЬОМУ СВІТІ!

Публикацию прочитали

Количество просмотров: 755
Отредактировано: 22-02-2017 [10:13]
delete
antov
antov, свободный журналист "ХайВей" 
Для того, чтобы оценить статью, Вас необходимо войти в систему
Право оценивать рецензии на ХайВей можно получить от редакции сайта по рекомендации одного из журналистов ХайВей
Рекомендаций: +4
Всего комментариев: 17, Всего рецензий: 5
Укажите свой e-mail адрес, если Вы хотите получать комментарии к этому материалу
Подписаться

Для того, чтобы опубликовать сообщение в этой теме, Вам нужно ввойти в систему.

Рецензии

21:00 21/02/17
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Нема різних точок зору, і фактажу майже нема, ні, про Україну трохи є, а от що стосується усього світу, про що мова у заголовку статті, того нема зовсім. Точка зору автора, на мій погляд, не витримує критики. Чому? А тому, що нема об'єктивного аналізу визначеної автором теми. І звідки та об'єктивність візьметься, якщо у статті читачеві нав'язується установка: є тільки дві точки зору - авторська та невірна! Всі, хто не згоден з автором у нього якщо не "гидоти", то "напіврашки"! Цікаво, до кого автор відносить Папу Римського, який дав цікаву характеристику подіям на Донбасі: "Папа Римский назвал войну в Украине братоубийственной", см.: http://news.bigmir.net/world/874879-Papa-Rimskij-nazval-vojnu-v-Ukraine-bratoubijstvennoj
Гадаю, що хто б і як не каламутив воду на Донбасі, але з цією війною, і саме війною, а не якимсь висосаним із пальця АТО, треба якнайшвидше покінчити! Що для цього робить влада України?! На жаль, практично, нічого! І про це автор мовчить, його, бачите, хвилює "рука Москви"!
22:04 21/02/17
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Анна Телегина Луганск
Ссылки в тему - пять с плюсом!
Всё остальное - малочитабельно, к сожалению...
22:24 21/02/17
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Влочега Львов
Прекрасна стаття, задиріста. Судячи з того, що підняла всю антиукраїнську піну, вдала.
23:46 21/02/17
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Геннадий Москаль Днепропетровск
Публікаця безумовно корисна на цікава. Читається легко.
11:35 22/02/17
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Василь Чорний Винница
 

Комментарии

Petro Boriwiter Запорожье
Рекомендует этот материал. Почему? Я уже тут, на сайті, місцевій сепратистці запропонував, що якщо вони кричать :Братів убивають! і вважають себе братами, то хай складуть зброю і ми, тих хто не заплямований кровю всіх помилуємо і простимо, а тих хто заплямований судитимемо по закону. А після, коли на ці землі повернуться всі біженці, через років десять- пятнадцять, якщо вони вже так хочуть самостійності, то хай проведуть референдум, як це зробили шотландці, і по результатам референдуму і вчинимо.
20:15 21/02/17

 Дякую, друже Петре, за Рекомендацію!

20:20 21/02/17
Анна Телегина Луганск
Я не могу оценить этот материал. Он просто не читабелен!
Извините.
Успехов!
20:59 21/02/17
Х-м! Есть же "красные" оценки, хотя... цвет оценок при выводе автора в ТОР не играет роли, а в ТОРе такой статье не место! Так что, приветствую Ваше решение!
21:08 21/02/17
Анна Телегина Луганск
Рада снова видеть Вас на сайте.
21:30 21/02/17
Геннадий Москаль Днепропетровск
Гы... Радости полные...
23:04 21/02/17
Не Ваша литвиняча справа! Хоча які литвинячі справи, спровокувати і жалитись! Таким тут і біло-синє-червоне не допоможе, бо таким всюди не місце.... dknown
21:46 21/02/17
Хіба таку сепаратиню, я про щось прохав? Не можіть пані Таратайкіна і далі....
21:36 21/02/17
Анна Телегина Луганск
Героям слава! - забыли сказать...
21:31 21/02/17
Мені якось до лампади оцінки та думки сепарів та іншої нікчеми, але кількість їх звивань та іншої "уваги" характеризує ВДАЛІСТЬ думок та рівень впливу автора.... smile LOL smile
21:57 21/02/17
Влочега Львов
Саме так. bravo LOL
22:33 21/02/17

 Дякую вельмишановний пане Влочего за увагу і Рецензію! І дуже радий Вас бачити...

22:45 21/02/17
Геннадий Москаль Днепропетровск
Рекомендует этот материал.
23:48 21/02/17
Дякую за увагу, Рецензію та Рекомендацію, вельмишановний пане Геннадію!!!
00:52 22/02/17
Василь Чорний Винница
Рекомендует этот материал.
11:35 22/02/17
Дякую за увагу, Рецензію та Рекомендацію, вельмишановний пане Василю!!!
13:45 22/02/17

Live

15 мин. назад

Крысюк Жаболюбов комментирует материал Жартівлива пісенька

19 мин. назад

Крысюк Жаболюбов комментирует материал СКАЗКА О ЦАРЕ ИУДЕЕ

48 мин. назад

Геннадий Москаль комментирует материал СКАЗКА О ЦАРЕ ИУДЕЕ

1 час. назад

Родослав Корченюк публикует статью Жартівлива пісенька

1 час. назад

Вікторія Івченко публикует статью Два концерти Заслуженого артиста України Ігоря Завадського в київському Будинку актора 22-23 травня 2018р.: ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ АКОРДЕОНА

3 час. назад

Крысюк Жаболюбов комментирует материал Що з нами не так? По слідам "Крадійки книжок"

3 час. назад

Сергей Кувалда комментирует материал Що з нами не так? По слідам "Крадійки книжок"

3 час. назад

Сергей Кувалда комментирует материал Що з нами не так? По слідам "Крадійки книжок"

3 час. назад

Литвиненко Анатолий комментирует материал Що з нами не так? По слідам "Крадійки книжок"

4 час. назад

Геннадий Москаль комментирует материал Що з нами не так? По слідам "Крадійки книжок"

5 час. назад

Khomiaklit комментирует материал Урок моралі від єврокомісара

5 час. назад

Наша Версия публикует новость Юристы Дмитрия Тюрина подали иск к ГПУ о защите чести, достоинства и деловой репутации

5 час. назад

Жиго публикует статью Мандри

6 час. назад

Белка Белкина комментирует материал Кучма, Ющенко, Янукович, Порошенко

6 час. назад

Белка Белкина комментирует материал Кучма, Ющенко, Янукович, Порошенко

6 час. назад

Белка Белкина рекомендует материал Кучма, Ющенко, Янукович, Порошенко

7 час. назад

Сергей Кувалда комментирует материал Що з нами не так? По слідам "Крадійки книжок"