О проекте ХайВей

Публикуйте на ХайВей свои статьи, фото, видео.

Получайте рецензии и комментарии от сообщества ХайВей на свои публикации.

Зарабатывайте деньги на публикациях.

Общайтесь с интересными людьми.

 

Политика  21 февраля 2017 19:52:07

Автор: antov

ХТО ВОДУ КАЛАМУТИТЬ НЕ ТІЛЬКИ НА ДОНБАСІ ЧИ УКРАЇНІ – В УСЬОМУ СВІТІ!

ХТО ВОДУ КАЛАМУТИТЬ НЕ ТІЛЬКИ НА ДОНБАСІ ЧИ УКРАЇНІ – В УСЬОМУ СВІТІ!
   
ХТО ВОДУ КАЛАМУТИТЬ НЕ ТІЛЬКИ НА ДОНБАСІ ЧИ УКРАЇНІ – В УСЬОМУ СВІТІ!
   

ХТО ВОДУ КАЛАМУТИТЬ НЕ ТІЛЬКИ НА ДОНБАСІ ЧИ УКРАЇНІ – В УСЬОМУ СВІТІ!

                   -  то Рашки стирчить мордашка

Хто воду каламутить де попало,

Хто виставляє на сусідів - жало!

І бреше бреше бреше без упину.

І в тишу бреше, і в лиху годину!

Так повелося в українські будні,

   Брехун в Кремлі! А є - облудені!*

                                        ............................................................

                                                                 *) Облуда – фальш, притворство, лицемірство

                                                                                    з метою обдурювання, привід, примара, фантом, ілюзія.

 

      «Жаль і недовіра панують в Україні» через три роки після Майдану, констатує зараз у своїй редакційній статті 21.02.2017, авторитетне західне видання [1]. Мова тут, зокрема, про новітні, підступні спроби "примирення" на Донбасі. Звідки ж "вуха" виросли у цієї качки від депутата ВР (як не читали, то ще прочитаєте – з Кремля [2]). І щодо Європи, теж саме видання вважає, що вона поступово сунеться до авторитаризму….

        Що поробиш, подібні настрої дійсно панують на Заході. Хоча, не з усіма висловами, а так би мовити (здаля), можна погодитись! Тут (знутрі) в Україні все ж таки – видніше! А як зосередити увагу на головному, то можна –  цілком погодитися.

        Факт є факт, пройшло ТРИ роки від часу майдану [3], чи Революції гідності, та досі жодного винного не покарали! А там смерті сотень вбитих, тисячі поранених та мільйони інших громадян! Всі вони тим, або іншим шляхом, понесли втрати, і так і залишилися обшукані злочинною клікою всіх крадіїв януковичів та агресивною, нелюдською політикою, керівників кремлівської держави та її диктатора. Лапки біля останнього слова ставити – категорично відмовляюся! І вважаю, що у цьому мене в підтримає переважаюча кількість громадян України… А це – ті хто був на майданах тоді (під час Революції Гідності! Або ті – хто всіма силами співчував! Що їх була не більшість, або не більшість зараз, в тому ніхто не зможе переконати! Це було переконливо і очевидно.... Щоб не казали приховані, відкриті, чи проплачені вороги – факт є факт. Робилося все, щоби зформувати антиукраїнські настрої, підступно, де приховано, де відкрито! Наприклад – в Криму, куди пішли з майдану прикомандировані чисельні підрозділи Беркуту! Все одно – факти не заховаєш. Наведу, як приклад, вислів Володимира Притули, який особисто слідкував за подіями: «Справжної зради, зрадників, які працювали на окупанта – небагато. Для багатьох це був вимушений болючий крок, когось підкупили, когось переконали, що Україна розвалюється [4].  А ЗМІ, – часом не підкажете, коли там і на Донбасі люди слухали тільки кремлівсько-геббельсівську брехню?  Сам відповім – весь час! І вже тільки зараз з’явились надії. Чи то деякі забули – де вони (сепаратисти), були в ті часи майданів. А де були усі блакитні, тітушки, регіонали, червоні та біло-синє-червоні! Та навіть той терор, який подекуди, чинили під керівництвом ФСБ і дуже відчутною грошевою підтримкою деяких олігархів та "поборників хабарів"! Що не переконує? Сиділи вони тишком і нишком, в усіх щілинах, чи маскувалися під "невинних".

         Це зараз, під впливом тотальної кремлівської пропаганди, військових дій, до яких плативши щиро, назбирали нероб, що бажають смачно їсти нічого не роблячи! А ось ці нероби, як не дивно, не наші і наші (тобто, що мешкають в Україні). Серед них, є багато осіб, які обрали участь в війні (на російському і сепаратистському боці) вимушено!  Наприклад, – або воюй, або відбувай строк. Таких дуже багато, скільки було публікацій з цього приводу. Тут і сказати, що це не так, небагато знайдеться. І окрім того, таких хто гроші "заробляє" і слави бажає (тих кому війна – рідна мати), мародьорів,  багатенько. Можна ще продовжити, та чого б на ту гидоту час витрачати… А додати треба головне – якби не постійне втручання Москви, давним давно все уже б скінчилося. А якась гидота ще ІРОНИЗУЄ – "і всюди рука Москви"!  Так всюди – язик, і рука, і вуха. На жаль ще зараз "той язик не прикушений", "по лапах ті руки не всюди отримали", та і "по вухам добряче ще ніяк довелося дати ляпасу"!

          Тітушки, російськомовні напіврашки та олігархи різноманітного кольору, які "шкірно" і тоді "віддано" поважають Пукіна, ці таргани вилазять із щілин і мечуть своє лайно, майже безболісно для себе. Нічого, і їх час прийде, як вже прийшов до деяких кремлівських підлабузників [5].

         А скільки червона Москва свого часу чекала? –Після 1917 до 1922, далі! ГПУ, ЧК, голодомор, червоний терор, репресії, ГУЛАГ. Звичайно, жовто-блакитного терору, чи бандерівського не буде щоб там не казали! Але час скасовувати брехню і робити небо у клітинку всім брехунам, крадіям і зрадникам настав….

ДЖЕРЕЛА:

1.    «Жаль і недовіра панують в Україні», Irish Times, 21.02.2017

2.    «План депутата Артеменка тхне планом Кремля та Льовочкина», РІА Новини, 21.02.2017  

3.    «Річниця розстрілу Майдану: Україна вшановує пам’ять небесної сотні», РІА Новини, 21.02.2017

4.    Володимир Притула «Крим. Реалії», https://www.unian.ua/politics/1786837, 21.02.2017

5.    «Руський мир пожирає дітей своїх», https://www.unian.ua/politics/1782221, 20.02.2017

ХТО ВОДУ КАЛАМУТИТЬ НЕ ТІЛЬКИ НА ДОНБАСІ ЧИ УКРАЇНІ – В УСЬОМУ СВІТІ!
 
ХТО ВОДУ КАЛАМУТИТЬ НЕ ТІЛЬКИ НА ДОНБАСІ ЧИ УКРАЇНІ – В УСЬОМУ СВІТІ!
  
ХТО ВОДУ КАЛАМУТИТЬ НЕ ТІЛЬКИ НА ДОНБАСІ ЧИ УКРАЇНІ – В УСЬОМУ СВІТІ!
 
ХТО ВОДУ КАЛАМУТИТЬ НЕ ТІЛЬКИ НА ДОНБАСІ ЧИ УКРАЇНІ – В УСЬОМУ СВІТІ!

Публикацию прочитали

Количество просмотров: 695
Отредактировано: 22-02-2017 [10:13]
delete
antov
antov, свободный журналист "ХайВей" 
Для того, чтобы оценить статью, Вас необходимо войти в систему
Право оценивать рецензии на ХайВей можно получить от редакции сайта по рекомендации одного из журналистов ХайВей
Рекомендаций: +4
Всего комментариев: 17, Всего рецензий: 5
Укажите свой e-mail адрес, если Вы хотите получать комментарии к этому материалу
Подписаться

Для того, чтобы опубликовать сообщение в этой теме, Вам нужно ввойти в систему.

Рецензии

21:00 21/02/17
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Нема різних точок зору, і фактажу майже нема, ні, про Україну трохи є, а от що стосується усього світу, про що мова у заголовку статті, того нема зовсім. Точка зору автора, на мій погляд, не витримує критики. Чому? А тому, що нема об'єктивного аналізу визначеної автором теми. І звідки та об'єктивність візьметься, якщо у статті читачеві нав'язується установка: є тільки дві точки зору - авторська та невірна! Всі, хто не згоден з автором у нього якщо не "гидоти", то "напіврашки"! Цікаво, до кого автор відносить Папу Римського, який дав цікаву характеристику подіям на Донбасі: "Папа Римский назвал войну в Украине братоубийственной", см.: http://news.bigmir.net/world/874879-Papa-Rimskij-nazval-vojnu-v-Ukraine-bratoubijstvennoj
Гадаю, що хто б і як не каламутив воду на Донбасі, але з цією війною, і саме війною, а не якимсь висосаним із пальця АТО, треба якнайшвидше покінчити! Що для цього робить влада України?! На жаль, практично, нічого! І про це автор мовчить, його, бачите, хвилює "рука Москви"!
22:04 21/02/17
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Анна Телегина Луганск
Ссылки в тему - пять с плюсом!
Всё остальное - малочитабельно, к сожалению...
22:24 21/02/17
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Влочега Львов
Прекрасна стаття, задиріста. Судячи з того, що підняла всю антиукраїнську піну, вдала.
23:46 21/02/17
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Геннадий Москаль Днепропетровск
Публікаця безумовно корисна на цікава. Читається легко.
11:35 22/02/17
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Василь Чорний Винница
 

Комментарии

Petro Boriwiter Запорожье
Рекомендует этот материал. Почему? Я уже тут, на сайті, місцевій сепратистці запропонував, що якщо вони кричать :Братів убивають! і вважають себе братами, то хай складуть зброю і ми, тих хто не заплямований кровю всіх помилуємо і простимо, а тих хто заплямований судитимемо по закону. А після, коли на ці землі повернуться всі біженці, через років десять- пятнадцять, якщо вони вже так хочуть самостійності, то хай проведуть референдум, як це зробили шотландці, і по результатам референдуму і вчинимо.
20:15 21/02/17

 Дякую, друже Петре, за Рекомендацію!

20:20 21/02/17
Анна Телегина Луганск
Я не могу оценить этот материал. Он просто не читабелен!
Извините.
Успехов!
20:59 21/02/17
Х-м! Есть же "красные" оценки, хотя... цвет оценок при выводе автора в ТОР не играет роли, а в ТОРе такой статье не место! Так что, приветствую Ваше решение!
21:08 21/02/17
Анна Телегина Луганск
Рада снова видеть Вас на сайте.
21:30 21/02/17
Геннадий Москаль Днепропетровск
Гы... Радости полные...
23:04 21/02/17
Не Ваша литвиняча справа! Хоча які литвинячі справи, спровокувати і жалитись! Таким тут і біло-синє-червоне не допоможе, бо таким всюди не місце.... dknown
21:46 21/02/17
Хіба таку сепаратиню, я про щось прохав? Не можіть пані Таратайкіна і далі....
21:36 21/02/17
Анна Телегина Луганск
Героям слава! - забыли сказать...
21:31 21/02/17
Мені якось до лампади оцінки та думки сепарів та іншої нікчеми, але кількість їх звивань та іншої "уваги" характеризує ВДАЛІСТЬ думок та рівень впливу автора.... smile LOL smile
21:57 21/02/17
Влочега Львов
Саме так. bravo LOL
22:33 21/02/17

 Дякую вельмишановний пане Влочего за увагу і Рецензію! І дуже радий Вас бачити...

22:45 21/02/17
Геннадий Москаль Днепропетровск
Рекомендует этот материал.
23:48 21/02/17
Дякую за увагу, Рецензію та Рекомендацію, вельмишановний пане Геннадію!!!
00:52 22/02/17
Василь Чорний Винница
Рекомендует этот материал.
11:35 22/02/17
Дякую за увагу, Рецензію та Рекомендацію, вельмишановний пане Василю!!!
13:45 22/02/17

Live

38 мин. назад

Литвиненко Анатолий комментирует материал Awful Dream Night on the eve of Davos

1 час. назад

Литвиненко Анатолий комментирует материал Это было 28 лет назад. 20 января 1990 года.

1 час. назад

Khomiaklit комментирует материал НОВІ ПАРАДИГМИ, або нові слова із старим пустозвонством

1 час. назад

Khomiaklit публикует статью Awful Dream Night on the eve of Davos

2 час. назад

Виченд Тутс комментирует материал Это было 28 лет назад. 20 января 1990 года.

2 час. назад

Литвиненко Анатолий комментирует материал Это было 28 лет назад. 20 января 1990 года.

3 час. назад

Андрей Андре комментирует материал Это было 28 лет назад. 20 января 1990 года.

4 час. назад

Ltna Prikolova комментирует материал НОВІ ПАРАДИГМИ, або нові слова із старим пустозвонством

4 час. назад

Ltna Prikolova комментирует материал Это было 28 лет назад. 20 января 1990 года.

4 час. назад

Petro Boriwiter комментирует материал Это было 28 лет назад. 20 января 1990 года.

4 час. назад

Petro Boriwiter комментирует материал Это было 28 лет назад. 20 января 1990 года.

5 час. назад

Виченд Тутс комментирует материал Это было 28 лет назад. 20 января 1990 года.

6 час. назад

Khomiaklit комментирует материал НОВІ ПАРАДИГМИ, або нові слова із старим пустозвонством

6 час. назад

Литвиненко Анатолий комментирует материал Это было 28 лет назад. 20 января 1990 года.

7 час. назад

Виченд Тутс комментирует материал Книголюби

7 час. назад

Petro Boriwiter рекомендует материал Концерти Ігоря Завадського "ФЕНІКС" та "ФЕНІКС. Продовження" у столичному Будинку актора. Відродження задля Нового.

8 час. назад

Влочега публикует статью Група "22 Січня": Ми відповідаємо на терор ОПГ консолідацією всіх патріотичних сил

8 час. назад

Влочега публикует статью НЕ МОЖЕМО ЇХ БІЛЬШЕ ТЕРПІТИ! УКРАЇНЦІ ПОПРОСИЛИ США ВВЕСТИ САНКЦІЇ ПРОТИ УКРАЇНСЬКИХ ОЛІГАРХІВ

8 час. назад

Марина Шамсутдинова публикует статью Самолёт Буран

9 час. назад

Дмитрий Шилин публикует новость В Запорожье дети рисунками напомнили родителям, что ждут их дома

9 час. назад

Дмитрий Шилин публикует статью Из Запорожья вслед за сладостями к детям в зону АТО поехало пианино

15 час. назад

Ltna Prikolova комментирует материал Это было 28 лет назад. 20 января 1990 года.

16 час. назад

Геннадий Москаль комментирует материал Это было 28 лет назад. 20 января 1990 года.