О проекте ХайВей

Публикуйте на ХайВей свои статьи, фото, видео.

Получайте рецензии и комментарии от сообщества ХайВей на свои публикации.

Зарабатывайте деньги на публикациях.

Общайтесь с интересными людьми.

 

Политика  11 февраля 2017 21:40:24

Автор: antov

ХТО ВБИВАЄ «ЗАХИСНИКІВ КРЕМЛЯ» НА ДОНЕЧЧИНІ?

ХТО ВБИВАЄ «ЗАХИСНИКІВ КРЕМЛЯ» НА ДОНЕЧЧИНІ?
   
ХТО ВБИВАЄ «ЗАХИСНИКІВ КРЕМЛЯ» НА ДОНЕЧЧИНІ?
   

ХТО ВБИВАЄ «ЗАХИСНИКІВ КРЕМЛЯ» НА ДОНЕЧЧИНІ?

(щось глобальне приховують!)

 

         Останнім часом захисників Кремля на Донецькому фронті шукає якась дивна кара чи може помста. Керівники Лугандонії, чи їх вищі керівні та посадові особи віддають життя, чи дідькові душу не під час широкомасштабних бойових дій, наступів чи відступів, а під час (принаймні, напочатку невиявлених обставин). Чи то теракти, чи кара, чи праця чиїхось спецслужб – неясно, так до того ж гинуть, не в бою по лінії фронту. Москва, Донеччина, Луганщина, підпорядковані їм території, дивуються…. Та і досі про такі дії не чули по за межею лінії розмеження, в тилу українських збройних сил. Та і чого би їм туди лізти, де на них чекає, або смерть, або кара… Як констатують російські, чи сепаратистські джерела, всі вони загинули далеко від лінії фронту, та ще і у обставинах, зовсім не пов'язаних з військовими діями. Вони померли в непростих, складних засідках, нападу на автомобілі, у підірваних бомбах і, в одному випадку, в замінованому ліфті. Останній, помер у середу в результаті вибуху в його офісі.

          Цих подій на протязі обмеженого часу сталося біля півдюжини не рахуючи загибелі офіцерів меншого рангу!

          Ці загадкові загибелі вищого керівництва та командирів в лавах підтримуваної Росією сепаратистського армії, та їхніх керівників на сході України, стала однією з загадок війни. Бо чомусь там, ще у 2015 році, відбувалися перші незрозумілі вбивства козацьких лідерів та бойовиків і тривають ще досі.

           Що раніше, що то зараз вищі посадові особи України, військове керівництво, та геть усі українські чиновники, заперечують свою причетність до вбивств, вітаючи їх витончені виконання в лавах сепаратистської армії. Немає однозначних оцінок Уві владних колах Києва кажуть , що смертельні випадки вказують або чвар в керівництві сепаратистським або зусиль з боку Росії для зміцнення контролю за рахунок усунення нестійкі, якщо популярні, місцеві командири на своєму боці.

           Вбивства могли б полегшити мирні переговори; Україна відмовилася від прямих переговорів з сепаратистами поки вважають, що військові злочинці займають керівні посади. Толстих помер рано вранці в середу, коли ракета була випущена з портативної пускової установки в вікно свого кабінету, повідомляє сепаратистське джерело. Вибух із вікна і почалася пожежа.

          Решта жертв вбивств це Motorola вбитий в результаті вибуху ліфта, Мозговий, колишній кухар ресторану, командир підрозділу під назвою «Привід», О. Бєднов, на прізвисько Бетмен, загадково з Болотовим, тощо.

Вбивства викликали занепокоєння серед повстанських командирів. Знайшлися особи, які заявили, що це вони за допомогою бійців «Сомалі», знищили його за те, що "він послав їх на смерть під Авдіївкою, а собі сам поранив ногу"…. Так чи ні, побачимо! І знову московський Фейк, з неув’язками.

Детально розбирав всі версії «Кореспондент» [4]:

Версія 1. Українські диверсанти

Впевненості нема. Та так само, як із Мотороллою, якого вбили в ліфті восени. минулого року. Традиційно хто винен    Україну. Це кращий закид. Цього разу Україну прямо звинуватили Захарченко і Пургін. Гіркін (Стрєлков) висловив думку, що це або український група, або все ж товариші по службі Гіві. Версія про диверсантів розбивається в пух і прах з причини, що відкрито ходити по Донецьку українці диверсанти зі "Джмелем" на плечі не зможуть.

Версія 2. Свої

Що у Гіві багато ворогів визнавало багато сепаратистів. Тут і недавні важкі бої під Авдіївкою, участь батальйона Гіві. Його нестерпний характер. Сумнівне поранення, кажуть "самостріл". Величезні втрати. Ненависть і можлива помста. Ці чутки серед їх бійців були і перед смертю Гіві! Дуже ймовірно. Німецьке джерело додає, що саме він знав – хто збив МН-17!

Версія 3. Спецслужби Росії

Німецьке видання «Belt»: пише "найбільш ймовірно Кремль прибрав посвяченого в російське втручання в Донбасі"! Багато інших іноземних ЗМІ висловлюють аналогічні думки, які дуже і дуже обґрунтовані, та ще і підкріплені різними фактами, з яких саме, тут звичайно ж, не наводять, чи ну дуже обережно натякають…. У Кремлі ж, дуже термінові заяви про непричетність і контрверсії самого неймовірного змісту. Аж сміх!

Версія 4. Француз

Про те, що Гіві вбив громадянин Росії Ігор Мільцов, колишній боєць ДНР з позивним Француз, першою написала російська  «Новая газета» з посиланням на зізнання самого нібито вбивці. Він нібито повідомив свій позивний і заявив, що замах організували він і ще троє бійців "Сомалі". Але пізніше Lifenews написав, що з редакцією Новой газеты від імені Мільцова розмовляли співробітники українських спецслужб, які викрали його акаунт. Сам Мільцов у кількох ЗМІ заявив, що його акаунт у соцмережі зламали і що його нібито зізнання у вбивстві - провокація СБУ.

А кому ж тут вірити?

Версія 5. Зорян Шкіряк

«Канал Росія-24 несподівано повідомив, що вбивство Гіві замовили Зорян і Шкіряк - "два представники українського істеблішменту". А виконавцем виступив такий собі Ярош.  

Ймовірно, російський журналіст, погано орієнтуючись в українському політикумі, у своїй пропаганді мав на увазі радника глави МВС України Зоряна Шкіряка, вважаючи, що Зорян і Шкіряк - дві різні людини. Вибачте від московітів ми і не тільки таке бачили. Згадайте краще оте з бородою: «Виявляється, що Слава і Капаесес – це дві зовсім різні людини»….

Але, якби якимсь фантастичним чином (ну допомогли інопланетяни) виявилося б, що все ж таки українські спецслужби, треба було б поаплодувати їм за знищення мерзоти, яка з ніг до голови в українській та просто людській крові!

 

ДЖЕРЕЛА:

1.      Andrew E. Kramer: «Ukraine conflict: Rebel leader Givi dies in rocket attack», NY Times 10.02.2017

2.      «Ukraine conflict: Rebel leader Givi dies in rocket attack» BBC, 8.02.2017

3.      «Вбивці вбивають українських сепаратистів, а за чиїми наказами?», Twitter, 10.02.2017

4.      «Хто вбив Гіві: усі версії», Корреспондент.net»

вибачте, надати краще не зміг !
вибачте, надати краще не зміг !
 
ХТО ВБИВАЄ «ЗАХИСНИКІВ КРЕМЛЯ» НА ДОНЕЧЧИНІ?
   
ХТО ВБИВАЄ «ЗАХИСНИКІВ КРЕМЛЯ» НА ДОНЕЧЧИНІ?

Публикацию прочитали

Количество просмотров: 1001
delete
antov
antov, свободный журналист "ХайВей" 
Для того, чтобы оценить статью, Вас необходимо войти в систему
Право оценивать рецензии на ХайВей можно получить от редакции сайта по рекомендации одного из журналистов ХайВей
Рекомендаций: +3
Всего комментариев: 29, Всего рецензий: 3
Укажите свой e-mail адрес, если Вы хотите получать комментарии к этому материалу
Подписаться

Для того, чтобы опубликовать сообщение в этой теме, Вам нужно ввойти в систему.

Рецензии

21:57 11/02/17
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
 
22:40 11/02/17
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Геннадий Москаль Днепропетровск
Особливо сподобалась версія з Зоряном, Шкіряком та Ярошем.
23:35 11/02/17
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
viktor trigub Киев
Мені здається, це справа ГУР МО України...

Комментарии

Геннадий Москаль Днепропетровск
"Кремль убирает всех. Скоро отпразднуете и мою кончину", - террорист Гиркин
http://censor.net.ua/news/427534/kreml_ubiraet_vseh_skoro_otprazdnuete_i_moyu_konchinu_terrorist_girkin
23:11 11/02/17
Дякую друже! Прочитав, дуже корисне, і мабуть він правий, у данному випадку не бреше! read bravo
23:49 11/02/17
Геннадий Москаль Днепропетровск
Взагалі-то цей суб'єкт завжди відвертий, наскільки можна судити по його заявам на протягу останнього часу. Це ворог, але в дещому його можна поважати.
23:57 11/02/17
Непогано!
23:53 11/02/17
Геннадий Москаль Днепропетровск
Зорян и Шкиряк, Зорян и Шкиряк,
В руках окровавленный пляшет тесак,
А в схроне хохочет зловещий Авак.
И пастор танцует хохляцкий гопак.

Не спи, Залдостанов, не видно ни зги,
В ночи к мотоциклу подкрались враги.
Бандеровцы тихо, украдкой,
Кладут в косметичку взрывчатку.

О, дево благая, прекрасный Няш-Маш,
Хохол уже рядом, сжимает калаш.
И крутит откуда-то дулю
Фашыст украинский Зозуля...

Шкиряк и Зорян, Шкиряк и Зорян,
Лежит у Шойгу под подушкой наган.
И Галя танцует во Львове канкан.
Шкиряк и Зорян! Шкиряк и Зорян!!
23:30 11/02/17

 ДУже сподобалося !  Дав би декілька Рецензій і купу Рекомендацій.... LOL LOL bravo LOL LOL best

23:57 11/02/17
Геннадий Москаль Днепропетровск
smile
00:03 12/02/17
viktor trigub Киев
Рекомендует этот материал. Почему? Відчуття...
23:36 11/02/17
Від всого серця дякую за Рецензію і Рекомендацію!
Може Ви і правий! А я зазря вирішив таке фантастичним. А ті, як не немагаються, у будь-якому разі буде нам на користь.... Хоч так, хоч не так! smile bravo
00:03 12/02/17
Дякую від всієї душі за Рецензію, вельмишановна пані Наталочко! Часом так не висточає тих, (і не тільки мені) хто вирішив надпти Рецензію, не тільки для тих копійок, а для відчуття якоїсь впевненості, що ти щось (нехай і полемічне) та корисне зробив!!!
23:45 11/02/17
Рекомендує цей матеріал.
09:46 12/02/17
Дякую за Рекомендацію, друже Тлумаче!!!
 
 

 
15:56 12/02/17
Petro Boriwiter Запорожье
Рекомендует этот материал. Почему? Завівся в Даунбасі чупакабра-невидимка ось і вбиває захисників "руськава міра".
12:46 12/02/17
Анна Телегина Луганск
Ну, и чему мы радуемся? Очередной жертве бессмысленной и уж явно не победоносной войны? Пляски на костях никогда не украшали настоящих мужчин.
Хватит радоваться убийствам!
15:29 12/02/17
Petro Boriwiter Запорожье
Ви наслідниця "дєдов побєдітєлєй". А хіба ваші діди і батьки не раділи коли вбивали ворога в його лігві, навіть тоді, коли ворог вже руки догори піднімав? А скільки полонених ворогів у таборах своїх згноїли? В оправдання говорили:Ето мєсть за их зверства. Ми також на Донбасі не вбиваємо, а знищуємо ворогів України. І тому і радіємо, що їх менше стає. А танці на кістках кажете? То хто ж примушує росіян свої кістки по українській землі розкидати? Ми ж не топчемося на російській землі, а на своїй.Змінили б уже свою Вінницю на Торжок або Клин, не так би брехливо виглядало.
16:05 12/02/17
Дякую за Рекомендацію, друже Петре!!!
15:36 12/02/17
Тут виника питання, чупакабра сама з'явилася чи найманка рашинська! Слава Пуке верещить? wow dknown wow
15:53 12/02/17
Petro Boriwiter Запорожье
Думаю чупакабра сама по собі, але може виконувати і замовлення Кремля.
16:06 12/02/17
Petro Boriwiter Запорожье
smile best
15:58 12/02/17
У зв'язку зі знищенням Гіві моцьковська вата приперла море квітів під посольсво Сомалі wink
14:29 12/02/17
Petro Boriwiter Запорожье
То вони радіють так.
16:06 12/02/17
dknown Та Ви що? - пане Тлумаче, всіх сомалійців, однією ракетою поклали!!! Звичайно ж людей жаль. cry Але ж людей там мало, багато кривавих вбивць і подонків, яких пекло чекає.... evil evil evil
15:19 12/02/17
На цей раз ватанам легше, а от у попередній кацапи довго спорили, куда квіти тарабанити під офіс фірми "Моторола" чи під управління Мосгорелектроліфт. dknown
Ледве не побились cry
18:05 12/02/17

ТАРАНТАЙЦІ!


Я радий Вам, як привіду, примарі!


Не радий жертвам, – жертви не мої…


Якщо  Вам очі пукіни затьмарили,


Прозрійте! Жертви – ваші, хоч свої!


 


І жертви, і війна – не рідні, і не наші.


Безглузді! – так, то і кажіть своїм!


Не буде перемоги у прорашинських,


Ми не танцюємо і кістки ваші – їм!


 


Ми на своїй землі!  І зараз, і раніше!


Не перли і устав по рашиній землі.


Щоб вам у нас, повсюди пусто було!


     Або у рашок тут почистили мозки! 


 

17:41 12/02/17
Що би там не казали, а маленкий Шкірячок в короткій спідничці з вазончиком квіт - це круто! LOL
18:08 12/02/17
Та куди не кинь, чи кинь не туди!
А рашок навколо - поб'ють вороги!
20:57 12/02/17
Petro Boriwiter Запорожье
Якщо хтось в цій статті бачить навіть мікроскопічний заклик до сеператизму, тоді я - істота з сузіря Альдебарана. dknown
10:55 14/02/17

Live

19 мин. назад

Прохвессор Анальных наук Кувалда рекомендует материал Жартівлива пісенька

25 мин. назад

Геннадий Балашов публикует статью Вечные муки или вечное блаженство

58 мин. назад

Писной Андрей публикует статью LEGO

2 час. назад

Петро Гоцуляк комментирует материал Жартівлива пісенька

2 час. назад

Петро Гоцуляк комментирует материал Жартівлива пісенька

2 час. назад

Петро Гоцуляк комментирует материал Жартівлива пісенька

3 час. назад

Чачанидзе Владимир публикует статью Посвящение библиотекам!

5 час. назад

Родослав Корченюк комментирует материал Жартівлива пісенька

5 час. назад

Родослав Корченюк комментирует материал Жартівлива пісенька

5 час. назад

Родослав Корченюк комментирует материал Жартівлива пісенька

5 час. назад

Родослав Корченюк комментирует материал Жартівлива пісенька

5 час. назад

Родослав Корченюк комментирует материал Жартівлива пісенька

7 час. назад

Сергей Павлюченко комментирует материал Жартівлива пісенька

7 час. назад

Сергей Павлюченко рекомендует материал Жартівлива пісенька

7 час. назад

Петро Гоцуляк комментирует материал СКАЗКА О ЦАРЕ ИУДЕЕ

7 час. назад

Петро Гоцуляк комментирует материал СКАЗКА О ЦАРЕ ИУДЕЕ

8 час. назад

Петро Гоцуляк комментирует материал Жартівлива пісенька

8 час. назад

Петро Гоцуляк комментирует материал Жартівлива пісенька

8 час. назад

Петро Гоцуляк рекомендует материал Жартівлива пісенька

17 час. назад

Крысюк Жаболюбов комментирует материал Жартівлива пісенька

17 час. назад

Крысюк Жаболюбов комментирует материал СКАЗКА О ЦАРЕ ИУДЕЕ

17 час. назад

Геннадий Москаль комментирует материал СКАЗКА О ЦАРЕ ИУДЕЕ

17 час. назад

Родослав Корченюк публикует статью Жартівлива пісенька