О проекте ХайВей

Публикуйте на ХайВей свои статьи, фото, видео.

Получайте рецензии и комментарии от сообщества ХайВей на свои публикации.

Зарабатывайте деньги на публикациях.

Общайтесь с интересными людьми.

 

Милитари  4 февраля 2017 14:25:06

Автор: viktor trigub

Авдіївка, Сартана... Чи вціліють музеї?

  Чергове загострення на фронті. Поруч з лінією розмежування – понад двадцять музеїв Донеччини! Більшість ми відвідали. Заклади культури на війні найбільш вразливі! Команда Донецької ВЦА на чолі з Головою, добровольцем АТО Павлом Жебрівським, показала вищий рівень професіоналізму і патріотизму під час боїв і варварських терористичних обстрілів Авдіївки! Здається, місто врятували... Головне, відійшли морози... Однак, це війна... Обстріли можуть поновитися кожної миті. Про те, що буде завтра, думається мало – головне пережити цей день. І ніч...
Авдіївка, Сартана... Чи вціліють музеї?
Тому нині, варто відкинути все критиканство (до речі, куди миттєво зникли всі зрадофіли і "непримиренні" критики), та жорстко і консолідовано підтримати ЗСУ і команду Донецької ОДА. Плакатися і обвинувачуватися будемо після кризи! Часопис "Музеї України" нагадує про два музеї, що опинилися в епіцентрі бойових дій! http://museum-ukraine.org.ua/?p=5285 Голова ВЦА П.Жебрівський постійно інформує про розвиток подій на своїй сторінці в Фейсбуці. Що, до речі, нівелює всі підлі провокації рашен-пропаганди: Зараз максимальні зусилля спрямовуємо на відновлювальні роботи у приватному секторі #Авдіївка та забезпечення його мешканців продуктами харчування.   Зранку автомобілі із продуктами харчування і водою виїхали на приватний сектор. У приватному секторі продовжують працювати військові польові кухні. Створили із місцевих людей будівельні бригади для відновлення пошкоджених будинків та об'єктів інфраструктури. В Авдіївці повним ходом йдуть відновлювальні роботи і це також додає оптимізму та впевненості мешканцям міста. Щодо опалення у місті, Авдіївський Коксохім надзусиллями забезпечує в тепломережах житлового сектору температуру теплоносія на рівні 70 градусів. Зранку групи електромонтерів та розмінувальників знову вийшли на лінію пориву ЛЕП під #Авдіївка. Від російської строни в СЦКК отримали письмове підтвердження щодо припинення вогню. Вчора вночі знову були обстріли міста, були прямі влучення у будинки в районі вулиці Соборної. Характер пошкоджень зараз уточнюється. Загалом, за минулий тиждень агресор пошкодив у Авдіївці (це станом на вчорашній вечір): - 114 приватних будинків, - 22 картири у восьми багатоповерхових будинках, - пошкоджено 4 приватні гаражі. Пошкоджень зазнала також залізнична станція Авдіївки. Заступник Голови Донецької ВЦА Ігор Стокоз з Авдіївки: В Авдіївці зараз тихо. Падає дощ. Бажаючих евакуюватись поки що не дуже. Чекаємо на двох осіб.
Авдіївка, Сартана... Чи вціліють музеї?
Складно сьогодні було у Сартані, є руйнування. З"ясовуємо потреби. Evgeniy Vilinsky- #Авдіївка 1. Температура теплоносія в нормі, у приміщеннях теж. 2. Ситуація стабільна 3. Провів перемовини з #OSCE #ОБСЄ щодо супроводження наших ремонтних бригад у сірій зоні. 4. Більше нічого не скажу, шоб не наврочити. Чекаємо... #Марїнка/ #Красногорівка 1. Більш-менш тихо 2. Електропостачання є 3. Вода – частково. Спрямовуємо туди питну воду з нашого центру. Тепер ще й #Сартана та #Талаківка 1. Вночі обстріли. Пошкоджено приватний сектор. 2. З раннього ранку питання на контролі у віце-прем'єра Геннадій Зубко. 3. Спрямовуємо частину гуманітарної допомоги туди, у першу чергу будматеріали. 4. Газо- і електропостачання відновлено. 5. Одразу до роботи підключились волонтери. Дякую, Marina Morana&кумпанія та багатьом іншим. #Авдіївка& #Марїнка& #Красногорівка& #Сартана 1. Провели чергове засідання робочої групи з представниками гуманітарних організацій. 2. Домовились створити спільну з міжнародними організаціями demand/supply database, щоб збалансувати попит з місць та пропозицію від наших українських та міжнародних партнерів: уряду, адміністрацій/рад з інших регіонів, міжнародних організацій, волонтерів. 3. Організували при #Донецькій_ОДА "гарячу лінію" для громадян, які виїжджають з постраждалих від обстрілів населених пунктів. Телефони - (066) 809 9848 - (073) 424 1482 - (096) 119 65 56   Режим робочий. Працюємо. І дякуємо усім, хто з нами, подумки, діями, на місці! img4LЖурнал "Музеї України" привертає увагу керівників Донецької ВЦА П.Жебрівського і І.Стокоза до збереження музейних закладів, що опинилися у зоні варварських ракетно-артилерійських обстрілів! Нині це Авдіївка і Сартана! КЗ "Народний музей історії міста" м. Авдіївка, вул. Молодіжна, буд, 15 КЗ "Музей історії та етнографії греків Приазов'я" - смт Сартана вул. Генерала Куркчі, 37а, тел.: 54-02-78 Просимо керівництво Донецької ВЦА привернути увагу місцевої влади, МВС, НГУ, пожежників до збереження цих закладів культури і державного Музейного фонду України, який вони охороняють! Через постійне відключення електропостачання, сигналізації та інші страшні проблеми Авдіївки і Сартани, можуть постраждати музейні колекції... З повагою, Віктор Тригуб, редактор журналу "Музеї України"
Авдіївка, Сартана... Чи вціліють музеї?
Авдіївка, Сартана... Чи вціліють музеї?
Авдіївка, Сартана... Чи вціліють музеї?

Публикацию прочитали

Количество просмотров: 441
Отредактировано: 04-02-2017 [20:59]
delete
viktor trigub
viktor trigub, Киев, свободный журналист "ХайВей" 
Для того, чтобы оценить статью, Вас необходимо войти в систему
Право оценивать рецензии на ХайВей можно получить от редакции сайта по рекомендации одного из журналистов ХайВей
Рекомендаций: +4
Всего комментариев: 7, Всего рецензий: 5
Читайте также

Американка, ждавшая ребенка 17 лет, родила сразу шестерых детейАмериканка, ждавшая ребенка 17 лет, родила сразу шестерых детей

Роды с кесаревым сечением принимала бригада из 40 медиков ...

Как быстро похудеть и не потерять грудь: советы фитнес-тренераКак быстро похудеть и не потерять грудь: советы фитнес-тренера

Чтобы сохранить красоту груди и похудеть, нельзя использовать быстрые диеты ...

Відновлювана енергетика створила майже 10 млн робочих місць (інфографіка)Відновлювана енергетика створила майже 10 млн робочих місць (інфографіка)

У 2017 році за кількістю робочих місць лідирує сонячна енергетика, а найбільшу кількість вакансій в чистій енергетиці створює Китай. Свіжі дані предст ...

Укажите свой e-mail адрес, если Вы хотите получать комментарии к этому материалу
Подписаться

Для того, чтобы опубликовать сообщение в этой теме, Вам нужно ввойти в систему.

Рецензии

15:17 04/02/17
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Проблема забезпечення цілісності музейних експонатів а Авдіївці та Сартані дійсно важлива. Проте, як на мене, більш важливою є проблема збереження життя людей під постійними обстрілами, ніж те, що постраждають старовинні вози, дрючки та скрині.
16:29 04/02/17
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
"Кто о чём -а вшивый о бане"(С) В людей стреляют,а музейщики о сохранности имущества... В принципе, это называется профессиональная аберрация. И вполне нормально. Но глаз всё равно режет.
С учётом сказанного -вполне нормальная статья. Но после прочтения остаются дурацкие мысли. Типа, вот будет автор стакан воды просить -а ему чтоб подали экспонат! :)
17:57 04/02/17
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
читаєш коментар,атам теж пишуть що війна музеї спише.а потім все на базарі буде!
18:00 04/02/17
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
музеї грабували і без війни...
22:23 04/02/17
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
У небезпеці музей Прокофьєва... Дуже цінна колекція... Між Красногорівкою і Марїнкою... Філія ДОКМ. Мінкульт мовчить... Ніяких офіційних заяв. Що робити? Знімати експонати і кудись ховати. Куди? Чи вивозити? Чим і куди? 2014 показав повну неспроможність Мінкульту! Треба привертати увагу!
h2>Комментарии
table>
img src="/user_avatars/3/8/1/74078_16513db7.jpg" alt="" width="60" height="80"/>
/td> td style="vertical-align: middle; width: 80px;"> /td> td style="vertical-align: middle;">
А що сталося з системою, що тексти так страшно виглядають? Злетіло все форматування!
tr>
17:03 04/02/17
/td> td>
div class="comm_panel">
/td> /td> (0) /td> /td> /td> (0) /td>
/div> /div> div id="art_reply_form_div_3341683" style="display:none;">