О проекте ХайВей

Публикуйте на ХайВей свои статьи, фото, видео.

Получайте рецензии и комментарии от сообщества ХайВей на свои публикации.

Зарабатывайте деньги на публикациях.

Общайтесь с интересными людьми.

 

Политика  31 января 2017 18:26:02

Автор: Petro Boriwiter

Про зброю і перемогу

 

        Причиною появи цієї моєї невеликої статті стала коротка публікація на сайті «Українська правда» від 27 січня 2017 року: «Порошенко доручив терміново модернізувати танки»

      Ось витяг з цієї публікації:

«Президент Петро Порошенко вважає, що Україна повинна терміново провести глибоку модернізацію танків Т-64 або Т-80.

Про це він сказав під час засідання Ради національної безпеки, на якому розглядалося питання державного оборонного замовлення на 2017 рік.

За словами президента, великою дискусією при формуванні державного оборонного замовлення стало питання відносно того, що саме треба закуповувати.

"У нас стає вибір: або один "Оплот", або десять глибоко модернізованих і капітально відремонтованих Т-64 або Т-80. При чому "Оплот" будується щонайшвидше за 18 місяців, а цикл глибокої модернізації Т-80 складає 2,5 місяці. Таким чином, у нас стає питання або танкова рота в повному складі, або один танк", - сказав він…»

   

Танк Т64
Танк Т64

      Танк Т-64 і його модифікації дістався у спадок Україні від СРСР. Він був основним танком в союзі і випускався з 1963 по 1987 рік.. В Україні їх мало б бути 1800 одиниць. Чому б мало бути, а не є, бо немає точної інформації скільки їх було продано і порізано на металобрухт під час скорочення української армії протягом 1991-2013 років.

Для довідки: В Росії таких танків мало би бути біля 2350 штук.

Про танк Т-64 все тут: https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A2-64

 

Танк Т80
Танк Т80

    Танк Т-80 і його модифікації також дістався у спадок Україні від СРСР. Він був основним танком в союзі в кінці 80 років минулого століття і випускався з 1976 до кінця розпаду СРСР. А в Україні випускався до 2000 року. Загальна кількість випущених танків цієї модифікації десь близько 5-5.5 тисяч одиниць. В Україні їх мало б бути 158 одиниць.

Для довідки: В Росії таких танків мало б бути біля 3450 одиниць. В Білорусі – 69 одиниць. Частину танків було продано в інші країни: Кіпру – 82 машини, Південній Кореї – 80 машин, Пакистану – 320 машин.

Про танк Т-80 все тут: https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A2-80

 

Український танк Т84 "Оплот"
Український танк Т84 "Оплот"

     Танк Т-84У «Оплот» був розроблений в Україні. На сьогоднішній день на озброєнні української армії є 10 таких машин, хоча він і рахується основним танком в збройних силах України.

Український танк Т84 "Оплот" на російській монеті
Український танк Т84 "Оплот" на російській монеті

Курйоз: Український танк Т-84У «Оплот» зображено на російській ювілейній монеті ЦБ РФ «Танкові війська», випущеній 2010. Танк Т-84У «Оплот» не стоїть на озброєнні російської армії.У серію «Танкові війська», за задумом виробників, мали увійти три монети — емблема танкових військ, перший радянський танк КС і сучасний російський танк. Вважають, що замість сучасного російського танка на монеті з'явилося зображення сучасного українського танка, який є прямим конкурентом російської військової техніки. Він відрізняється характерними низькими екранами, які прикривають гусениці, яких у російських танків немає. Всього було викарбувано 5 тисяч срібних монет (маса дорогоцінного металу в чистоті 7,78 г, проба сплаву 925) номіналом  1 рубль з українським танком.Через помилку та невеликий тираж монета стала раритетом та великою колекційною рідкістю.

Про танк «Оплот» все тут: https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A2-84%D0%A3_%C2%AB%D0%9E%D0%BF%D0%BB%D0%BE%D1%82%C2%BB

 

    Три роки в Україні йде війна з Росією, яку наша влада вперто називає АТО. Саме по цій причині в більшості країн світу вважають що на Донбасі відбувається не війна з Росією, а громадянська війна.

    Тільки на треті рік війни Президент Петро Порошенко спромігся публічно дати вказівку про термінову модернізацію танків.

    Хіба не ганьба Президенту великої держави(по площі, населенню і поки що по науково-військовому потенціалу) визнавати, що в Україні виробництво новітнього танку, кращого за всі танки країни-агресора Росії, ведеться майже два роки. Тобто за два роки війни ми не спромоглися побудувати два танки «Оплот»? Ганьба такій владі.

     Невже не можна було за три роки запропонувати приватному іноземному(не російському, звісно)  і українському капіталу побудувати на території України(в центральній і західній частині України) заводи по виробництву новітніх зразків зброї? І зробити податкові пільги: Побудували завод під ключ за 6 місяців – 25 років звільнення від податку, за рік – 20 років звільнення від податку, за 1.5 року – 15 років звільнення від податку, за 2 роки – 10 років звільнення від податку, за 2.5 роки – 5 років звільнення від податку. Скільки, скажіть, на сьогодні у нас було б військових приватних підприємств, і як  би була озброєна наша армія?

    А на сьогодні що ми маємо? Один танковий завод в Харкові, який при наступі російської армії буде не знищений, а захоплений в перший же день війни. Один танкоремонтний завод у Львові, який на сьогодні по вуха в боргах і не може організувати ремонт техніки в одну зміну, а він же мав би працювати безперервно день і ніч без вихідних. Та ще декілька заводів пристосованих до ремонту бронетехніки.

    Ганьба такій владі. Владі що постійно зраджує народ України. Якщо би наш Президент мав честь то він від ганьби вже давно б «застрелився».

    Україна переможе, з цією владою, чи з іншою, але переможе! Бо у нас народ-переможець,  а з таким народом навіть розмові про поразку, про «ганебний мир» не має місця. А зброя в української армії буде. Найкраща зброя в світі. І більше жоден агресор навіть подумати не наважиться напасти на нашу країну. А поки що нам треба виграти війну, війну у Мородору.

Публикацию прочитали

Количество просмотров: 973
Отредактировано: 01-02-2017 [10:55]
delete
Petro Boriwiter
Petro Boriwiter, Запорожье, свободный журналист "ХайВей" 
Для того, чтобы оценить статью, Вас необходимо войти в систему
Право оценивать рецензии на ХайВей можно получить от редакции сайта по рекомендации одного из журналистов ХайВей
Рекомендаций: +7
Всего комментариев: 108, Всего рецензий: 6
Укажите свой e-mail адрес, если Вы хотите получать комментарии к этому материалу
Подписаться

Для того, чтобы опубликовать сообщение в этой теме, Вам нужно ввойти в систему.

Рецензии

23:38 31/01/17
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Влочега Львов
Гарна робота, дотошна, правдива, без шапкозакидання та окозамилювання.
Тільки одне зауваження - нашого споконвічного ворога - паРашку - треба не просто перемогти, а знищити раз і назавжди. А сєпарів на кталт літвінєнок-татьянових передусити як скажених собак.
00:16 01/02/17
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Правдива і цікава публікація. Автор достатньо добре виклав матеріал. Сміливі висновки теж викликають повагу. Разом із тим, бажано було б назвати винуватціа катастрофічної ситуації , що склалась в нашій державі навколо Збройний Сил України, адже діючий Президент лише декілька років при владі. Збройні сили фактично нищили всі роки незалежності і є конкретні винуватці живі і процвітаючі.
Надіюсь у слідуючій статті автор дасть повну і вичерпну інформацію за всі періоди правління в державі олігархату так, як він це зробив за останній період.
Загальне враження від публікації відмінне!
01:05 01/02/17
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Разных точек зрения нет, а точка зрения автора... здесь не принято переходить на личности, но, видимо, должны же быть исключения из правила, когда автор больше похож на идиота, чем на нормального человека. Война на Донбассе идет уже три года! Война, которую Папа Римский назвал братоубийственной! И он отнюдь не единственный, кто дает именно такую оценку этой войне. Здесь не раз отмечалась и такая характеристика этой бойни, что это затея жидо-еврейской нашей-не нашей власти для освобождения территории. Власть имущими давно (еще с 1991 года!) начата зачистка территории Украины от Гоев (читай: украинцев, русских и прочих славян). Для этого все средства хороши! Зачем нужна зачистка территории? Многим известно, а остальным скажу: для переселения еврейско-жидовской нации в их Каганат на наших землях. Для этой же цели и войну на Донбассе все продолжают! Эта кровавая бойня НЕ НУЖНА УКРАИНЦАМ! Ее немедленно нужно прекратить! Вот о чем следует писать нормальным людям! Тем более, что, как заметил здесь ниже Топал-паша, "У Украины тупо нет денег. Потому что их украли". Страна, как говорят, еле дышит, а он (автор) "нам треба виграти війну"! Простите, но иначе, как идиотизм, я эти слова не могу воспринимать!
На данный момент, скорее всего, моя рецензия здесь будет третья, а, значит, именно я вывожу в ТОР эту статью, которая, с моей точки зрения, доброго слова не стоит. Здесь Топал-паша написал, опять же с моей точки зрения, отличный комментарий, который вполне мог быть здесь основой его рецензии, но, насколько я знаю, он не любитель "красных" оценок, а на большее статья не тянет. Ну, а мне не привыкать ставить красные оценки. Как иначе, если жизнь пошла такая... кровавая! И развелось повсюду сВолочег столько, что пора задуматься, как от той сволочи избавляться!
09:56 01/02/17
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
піднята важлива прблема
16:21 01/02/17
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
1. Дуже цікаво!
2. Чітко та образно!
3. Логічно, ґрунтовно, з поясненнями!
4. Корисно, актуально, цікаво! Дуже гарне загальне враження....
17:18 03/02/17
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Цікаві роздуми небайдужого автора. Стаття непогано збалансована, містить варіанти вирішення проблеми, а не тільки критику, добре структурована та ілюстрована.
Загальне враження від публікації добре.

Комментарии

Автор серьёзно поработал с материалом и неплохо написал статью. Однако капитально завалил концовку.
Он почему-то считает, что для войны в первую очередь нужны танки, производство оружия и боеприпасов. Отнюдь. Для войны нужны три вещи. Деньги, деньги и ещё раз деньги. У Украины тупо нет денег. Потому что их украли. И танки украли и продали и снаряды (приблизительно ,миллион тонн) и другую технику и снаряжение.
Насчёт монеты РФ. Это не ошибка. Банкиры заведомо сделали маленький тираж монеты с "ошибкой". И очень нехило приподнялись на этом. Дело даже не в том, что такую серебряную монету можно продать как золотую. Иногда в качестве подарка нужному человеку она вообще брульянтовой становится! smile
Насчёт освобождения от налогов на длительный срок на Украине. Сейчас Украине вообще никто, кроме МВФ, в долг не даёт. Да и МВФ не даёт. Риски запредельны. Даже если наобещать вечное освобождение от налогов, толку не будет. Какой смысл в освобождении от налогов навсегда, если в любой момент власть может резко поменяться? И новая власть запросто откажется от обещаний старой! И фсё! read
Некоторые радовались от того, как некоторые украинские деятели обманывали иностранцев. Не возвращали кредиты, поставляли бракованную продукцию (список не закрыт). Вот теперь никто и не будет вести дела. Разве что при предоплате. И то , не меньше чем 287%. smile
23:34 31/01/17
Подпригивающая нога, ты как артелерист недоучка и несосотоявшийся написатель, наверное знаешь, что твое место в твоей Параше. Только там тебя оценят по заслугам!
17:58 01/02/17
Petro Boriwiter Запорожье
В українців є ліпше слово - кульгавий. Саме за це Суворова і назвали Топал-пашею - за його кульгаву ходу.
18:46 01/02/17
Шо-то я у тебя не вижу ни одной вещи в ТОПе! Завидуй молча, бездарь!
21:43 01/02/17
Рекомендует этот материал. Почему? Ганьба такій владі. Владі що постійно зраджує народ України. Якщо би наш Президент мав честь то він від ганьби вже давно б «застрелився».
bomb best best shots shots shots
23:40 31/01/17
А как радовались обильным снегам -сказал дед Мазай, сидя на крыше своего полузатопленного дома.
Не забыли своё ликование три года назад, когда поменяли президента?
Не переживайте! Скоро и этого поменяете! И ещё точно также будите ликовать очередные три года! И всё с каждым годом будет всё лучше и лучше! От перемоги к перемоге! smile
23:43 31/01/17
МИв ликовали, что этого быка янека поперли в рАссею, хотя лучше было бы прихлопнуть !!! Случайно.
А президенты -это наши перчатки. Не подходят - менять. Это у вас в россии , что не президент-то царь. А у нас пшик и коленом взад!!!
23:56 31/01/17
Антон Кузьмин Луганск
Не смешите , дамочка! Без Януковича у вас ничего не получается.
00:29 01/02/17
Папаша, самое смешное что янек у вас , но и у вас ничего не получается.
00:50 01/02/17
Антон Кузьмин Луганск
Дамочка, у нас все спереди!
00:56 01/02/17
Не обращаете внимание! Это клона сделали. С отфотошопленой якобы моей фоткой и якобы моими данными. Сейчас будет всякую фигню нести и провокации устраивать.
00:56 01/02/17
Так это у тебя такой носик? LOL LOL LOL
17:59 01/02/17
Влочега Львов
Может они им неправильно пользуются? dknown
Они по своей варварской привычке вдувают нашего воришку в зад, а надо в ротик, при этом недно держа за ушки.
Всё у этих кабыздохов через жопу.
Дебилыбля LOL
02:40 01/02/17
Антошка, ти просто геніальні думки видаєш на гора!
00:52 01/02/17
Ну вот и молодцы. Почаще меняйте. Как перчатки. Один наворовался -надо дать поворовать следующему. Это называется СВобода. Воровать.
А если один уже наворовался и теперь занимается тем, чем надо заниматься, это завистливо называется вами Москальским рабством. read
00:55 01/02/17
Антон Кузьмин Луганск
Без майдана жизнь плоха!
00:27 01/02/17
А це правильна думка!
І як тільки ХЛО відступить Майдан змете цю гнилу владу.
00:53 01/02/17
Влочега Львов

 "Якщо би наш Президент мав честь..."  ... а  літвінєнок сіськи замість піські, то перший ніколи б не став президентом, а другий не був би тупим ватником, а безмозглою ватницею. wink


 

00:08 01/02/17
Petro Boriwiter Запорожье
smile best
10:21 01/02/17
Влочега Львов
Рекомендує цей матеріал.
00:03 01/02/17
Petro Boriwiter Запорожье
smile best
10:22 01/02/17
Рекомендует этот материал.
00:16 01/02/17
Petro Boriwiter Запорожье
smile best
10:23 01/02/17
Petro Boriwiter Запорожье

Ти пишеш Родославе:"бажано було б назвати винуватціа катастрофічної ситуації , що склалась в нашій державі навколо Збройний Сил України, адже діючий Президент лише декілька років при владі. Збройні сили фактично нищили всі роки незалежності і є конкретні винуватці живі і процвітаючі. Надіюсь у слідуючій статті автор дасть повну і вичерпну інформацію за всі періоди правління в державі олігархату так, як він це зробив за останній період." Подивися коментарі. де обговорення теми статті? Так як і завжди - флуд і свари патріотів і українофобів. На тему хо зливав наші збройні сили написано сила силенна статей, але ніхто з них не поніс навіть морального покарання, за кримінальне я вже і не кажу. Але все ще у них попереду. Хто з тих недалекоглядних керманичів доживе, то може свої останні роки буде доживати у в"язниці, або у місцях відчудження, або у вигнанні.Але це хто доживе. Думаю що в найближчі десять років ми судових процесів над зрадниками України високого політичного рангу не побачимо.

10:31 01/02/17
Тільки на треті рік війни Президент Петро Порошенко спромігся публічно дати вказівку про термінову модернізацію танків.

А Порошенко їв, пив, крав і надіявся,що за нього США все вирішить! А тут, не так вийшло, як гадалось...
Розуміючи,що його фабрику Улус забере з усім обладнанням, він швидко почав згортати бізнес в Параші і закликав модернізувати танки!
А в Харкові стоять 800 танків і чекають, коли їх куплять кудись в Гватемалу!
00:23 01/02/17
Влочега Львов
...і дочекався. Трамп вирішив провести ревізію по використовуванню виділених порхатому Обамкою коштів.
Не здивуюсь, якщо і у нашого кондитера виявлять пару літрів ртуті. Певно градусник проглотив, з ким не трапляється LOL
02:46 01/02/17
Petro Boriwiter Запорожье
Ртуть це дієвий засіб,best та і в замаху когось важко запідозрити. Скажуть: сам градусник з"їв... LOL
10:35 01/02/17
Влочега Львов
Саме так wink
13:41 01/02/17
Petro Boriwiter Запорожье
smile bravo
15:54 01/02/17
Не скажіть! Градусники ковтають, або "наскрізь ідіоти", "або наскрізь психічно хворі"! best crazy best
16:46 01/02/17
Petro Boriwiter Запорожье
Чому? Поставив в рота, щоб поміряти температуру, заснув і уві сні проковтнув. Буває. smile
17:03 01/02/17
Petro Boriwiter Запорожье
Країні валюта також потрібна. Але спочатку слід озброїти новітньою зброєю українську армію, а вже потім, після перемоги і заробляти на зброї. Хто під час війни(правда у нас АТО) торгує зброєю якої немає достатньо в нашої армії - ворог України і її народу.
10:34 01/02/17
Якщо війну назвуть війною, а злодіїв злодіями і, накінець, введуть військой стан на Донбасі ситуація кардинально поміняється.
У нас патріотів вистачає і сміливців теж, а бажання запхати мордяку Параші в лайно аж вискакує наружу. Так що і крисячий Президент і олігархи не зможуть зупинити народного гніву.
Улус ще побачить силу люті на собі!
00:51 01/02/17
Petro Boriwiter Запорожье
best best bravo bravo
10:36 01/02/17
Влочега Львов
Родославе, улус замість загальноприйнятого орда, ви використовуєте свідомо чи так, для різноманітності?
11:23 01/02/17
Petro Boriwiter Запорожье
Орда звучить гордо, улус - приземлено(пригнічено). Родослав цього і добивається, щоб поставити їх на їх справжнеє місце - в пил, в болото.
11:46 01/02/17
Я нагадую звідки вони пішли і чим закінчать!
16:50 01/02/17
Влочега Львов
Правильно, але з усулу вони так і не дійшли до орди, як власно і не стали слов'янами, хоч і робили все, щоб приліпити собі наші цивілізаційні руські чесноти.
Не вийшло з жаби буйвола. LOL
Нині усул повернувся у своє дике середньовіччя: жере з лопати, ліпить півнів та героїв з гівна.
Суцільний Рай для літвінєнок. LOL
16:58 01/02/17
Геннадий Москаль Днепропетровск
Судя по тексту рецензии А. Литвиненко, он брехал в своей статье, когда писал "Каюсь, каюсь, каюсь". Налицо нарушение правил рецензирования - личностные оскорбления, животный антисемитизм.

"пора задуматься, как от той сволочи избавляться!"
01:15 01/02/17
Влочега Львов
Дуже просто - почни з себе, вичави з себе совка-москаля, стань українцем і рости своїх нащадків українцями, щоб згодом на всеукраїнському референдумі проголосувати за позбавлення совків-москалів громадянства. Так зробили в країнах Балтії, і тепер не заморочуються тим, що поруч по їх землі швендяє безправна кацапська падаль. Рюзькомирівська гидота їм не заважає, бо не має права сувати свої брудні харі в життя країни. А країни дякуючи цьому вже і в ЄС і в НАТО.
01:34 01/02/17
Есть только одна проблемка. Склонность к русофобии не передаётся по наследству. Все страны , которые шли по этому пути , имеют резко отрицательный прирост населения. Так в Германии, так и в Прибалтике ну и у прочих.
Что касается последней -это она пока ещё подергивается, потому как москали ещё не все порты до конца достроили.
Хотя ещё три года назад ездили мы с ПП Новгород, Псков и прочее. Были в пОрхове и Старом Изборске. Это уже почти Прибалтика. С тех пор у нас появилась шуточка про чи-истеньких и нед-дорогих приб-балтиек. Такими темпами они скоро за хавчик предлагать себя начнут. read
02:09 01/02/17
Влочега Львов
Ось тому я і не перестаю повторювати, що добрий кацап - дохлий кацап. smile
02:49 01/02/17
Бодя, тільки не кацап , а москаль. Кацапами звуть старовіврів, які живуть в Україні цілими селами. У нас Кувалда із них.
09:54 01/02/17
Petro Boriwiter Запорожье
Хіба справа у назві? Спррава у поведінці і принципах.
10:41 01/02/17
Petro Boriwiter Запорожье
LOL best
10:40 01/02/17
Влочега Львов
В різних частинах нашої єдиної та неділимої слова кацап, москаль і навіть українець/українка мають свої, містячкові навантаження.
В дитинстві, проводячи літо у баби Миньки в Більшивцях (5-7 км. від Галича) я носив бабине молоко на колгоспну ферму, де приймала його Українка dknown
Саме так: "віднеси молоко Українці" - казала баба. І це в українському селі, де поляки в купі з жидами та іншими малонародами навряд чи складали 5-8 відсотнів.
Фокус в тому, що всі українці з діда-прадіда там рахували себе і записувались руськими, а приїзжим з "великої України" нарікали українцями. smile
14:04 01/02/17
Petro Boriwiter Запорожье
Було і таке. Та і тепер в деяких місцях це збереглося - меншовартностність.
15:53 01/02/17
Так и нищие перед церквой повторяют - молятся, чтоб им бог мильён послал с неба.
16:56 01/02/17
Геннадий Москаль Днепропетровск
Та ти шо? А нафіга вам порти? Ви ж і так "самодостатні" і щасливо проживете без пармезану. smile І який приріст населення в московії? Невже позитивний? https://www.youtube.com/watch?v=OSGn5qjr0hQ . Це так ви вирішуєте демографічну проблєму?
І хто у вас буде майбутній цар? Невже Кадиров?

Ти занадто високо задираєш свій хвіст. Він облізлий, некрасиво. cool
03:11 01/02/17
Petro Boriwiter Запорожье
Приріст населення У РФ різний, мусульманське населення різко зростає,всі інші на межі демографічної катастрофи. Після розпаду, там появиться більше мусульманських країн.
10:43 01/02/17
Геннадий Москаль Днепропетровск
Я просто процитував останню частину останнього речення рецензії А.Л.

А так, як ти пропонуєш - у нас не вийде, бо ми занадто різні країни порівняно з тими, про які ти сказав. По-перше, у нас немає такої міжнародної підтримки, по-друге, у нас різні історії, нас просто розірвуть на частини, і ми втратимо не тільки сувернітет, але й ризикуємо взагалі піти в небуття. Робити треба якось по-іншому, не повторюючи минулих історичних помилок, одна з котрих - в прислів'ї - там, де два українця, там три гетьмана. Найперше - треба позбавитися від іллюзій, що існує єдина правда - і вона тільки твоя.Треба гуртуватися заради єдиної мети - вижити як держава, народ, а вже потім вирішувати дрібніші питання...

Як жаль, що вбили Чорновола!

Я ніколи не вважав себе москалем.
03:00 01/02/17
Petro Boriwiter Запорожье
Ну в нас це навряд чи вийде. Адже багато російськомовних життя своє поклали на Донбасі за незалежність України. А почнеш гонитву за відьмами - постраждають, насамперед, патріоти; вороги ж, як і завжди, затаяться і від покарання захистяться.
10:39 01/02/17
Влочега Львов
Починаючи з Майданів, першого а особливо другого багато російськомовних відчули ы навыть усвыдомили когнітивний дисонанс між своїм зросійщеним, постымперським світосприйняттям, фундамент якого закладений в "язике", та світоглядом і ментальністю народної мови українців. А зіштихнувшись з цим спочатку підсвідомо, пізніше вже свідомо стали вивчати та переходити на мову свобідних, самодостатніх людей. Розманкурчуватись.
Це я про тих, хто дійсно душею і сердцем сприйняв революцію гідності. А селфі-шваль, пристосуванці і літвінєнки на повну голову навпаки ще більше зненавиділи всіх і все, що вказує їм на огидну нікчемність рабської ментальності "рюзького міру", видудуваної на тотальній брехні, невігластву, та рабській покірності.
Розумним стало зрозуміло, що на кацапське нарєчіє руської мови приводить до середновічного занепаду з героями на кталт Мотороли та Бабая, гаслами "вот приєдєт барін - барін нас рассудіт", а відповідно до панічного страху перед реальним світом.
З таким "настрієм" слоника не продаш. smile
12:23 01/02/17
Petro Boriwiter Запорожье
Ви мислите вірно. Та цих не перучиш і не переконаєш - твердолобі, хоч кіл на голові їм теши.
12:55 01/02/17
Я вже писав, що то були сльози крокодила і заковики афериста, який за словесними викрутасами заховав жало і вирішив показати себе жертвою. Заразом ще раз обгадити супротивників!
Про це я відверто написав , але з гумором. Мене не пропустили, тому я виставиви на форумі.
Генадій, повністю підтримую твою думку !
09:53 01/02/17
Petro Boriwiter Запорожье
Генадію, я про те ж йому відразу в своїх коментарях і говорив: "Нещире каяття - гріх".
10:37 01/02/17
Влочега Львов
Яку щирість ви чекали від тупоголового, малоосвідченого, безмозглого совка?
Здатність думати і робити висновки в оточуючому літвінєнок і ваньсал закінчилась у них в старших класах середньої совєцької школи, де ті два ідіота старанно зазубрили повний набір пустопорожніх комуністичних скрєп і стоп! З тих пір вони пристосовують весь той непотреб до, одержаний в інкубаторі СРСР тулять до сьогодення, яке перевернуто до гори дригом.
12:35 01/02/17
Petro Boriwiter Запорожье
А як він заперечує свою належність до комуністів, каже що він соціаліст. Та це одне й те ж. Тому я і не сприймаю всіх що виховувалися на ідеях соціалізму, навіть Бандеру, хоча останній для незалежності України багато корисного зробив, але саме соціалістична ідеологія засівша у ньому з юнацтва заважала йому чітко розпізнавати ворогів України і її незалежності. З екзилу повстанцями керувати неможливо. Я тому і поважаю Шухевича.
13:00 01/02/17
Влочега Львов

read Тому я і не сприймаю всіх що виховувалися на ідеях соціалізму, навіть Бандеру, хоча останній для незалежності України багато корисного зробив, але саме соціалістична ідеологія засівша у ньому з юнацтва заважала йому чітко розпізнавати ворогів України і її незалежності. dknown fool


  Читать полностью: http://h.ua/story/436101/#3340907#ixzz4XQp6dcbj


Про соціялістичні ідеї С.А.Бандери будь ласка докладніше  dknown


І про "деологія засівша у ньому з юнацтва заважала йому чітко розпізнавати ворогів України і її незалежності"


- ви, чи хтось інший можете назвати якихось інших ворогів, та/або якийсь інший шлях досягнення побудови Соборної України? 

13:30 01/02/17
Petro Boriwiter Запорожье
Давай про це не будемо. То справи давно минувших днів. Може, тоді вони в не знали інших ідеологій і будували свій природній націоналізм на соціалістичній платформі, тому він і вийшов трохи кривавим з екстремістським душком. Для мене досить того, що Бандера боровся за незалежність України, за те що ми нині маємо, але не можемо до кінця цим скористатися. Так що ми нічим не ліпші від тогочасних борців за незалежність. Але кривавим шляхом праведність не здобудеш.
15:51 01/02/17
Влочега Львов

read Але кривавим шляхом праведність не здобудеш.


Це ти з'їзди в Авдіівку і там проповідуй, миротворець уєв  fool


А моя Галичина саме кривавою боротьбою позбавилась післявоєного голодомору, в той час, коли подібні тобі соплежуї дозволили літвінєнкам та харламовим виморити голодом ще біля мільйона твоїх земляків.


Та й взагалі саме мої земляки зберегли генетичну пам'ять українства і в кінці дев'яностих організували народ на створення НРУ та вибороли Соборну Україну, а не обманкурчену на повну голову кацапської резервації, про яку мріють виблядки літвінєнки, татьянови та харлямови, не кажучи вже про 150 мільйонів москалів з перебриком.


   


 


 

16:17 01/02/17
Petro Boriwiter Запорожье
З твоїх слів, я бачу що ти в Бога не віриш. Безбожників Господь не підтримує. А без Бога нам незалежну Україну не побудувати.
16:23 01/02/17
Влочега Львов

read Безбожників Господь не підтримує. А без Бога нам незалежну Україну не побудувати.  Читать полностью: http://h.ua/story/436101/#3340950#ixzz4XRb79ZpT


Та невже? 


І всі сімдисят років кацапького варварства на своїй і нашій землях Господь благословляв високодуховних виродків на побудову "богоугодних" ГУЛАГів, на організацію "богоугодних" геноцидів та депортацій, на ведення "богоугодних" "визвольних" війн. А ті, скрєпні богохульники в якості благодарності Творцю рвали на шматки, спалювали, мордували на Соловках божих вослушників.


Дядя, ти fool ?


  


 


 


 


 

16:41 01/02/17
Petro Boriwiter Запорожье
Не говоріть так про Бога. Немало було таких блаженних які говорили: "Вмерти за Христа, значить - вічно жити! Буває за непослух якийсь Господь попускає,а ще випробовує, але дітей своїх любить і оберігає. А ось грішників він без попередження карає. Навіть, якщо ті в Нього і не вірять. Не будьте грішником шановний.Хай вас Бог береже.
17:08 01/02/17
Бодя, ти правий на 100%!

Якщо бог дозволяє знищити 50 млн. моїх братів ат сестер за 45 літ, то або бог не правильний, або не тому Богу ми молимося!
18:08 01/02/17
Petro Boriwiter Запорожье
Може хтось і не тому богу молиться, а потім скаржиться, що Бог його не розуміє. Справжній живий Бог розуміє, прощає, але і карає за гріхи непокаяні.
18:49 01/02/17
Влочега Львов
Не Бога надійся, а літвіненока дуси.
Так воно надійніше. LOL
19:30 01/02/17
Petro Boriwiter Запорожье
Було це під час египетсько-ізраїльської війни. Каже Мойша Абраму. Абрам, підемо з арабами воювати? Абрам відказує, - Підемо. Трохи повоюємо, повбиваємо цих арабів і додому повернемося. А Мойша каже, - А якщо нас вбють? А Абрам йому, - А нас за що?

Так що, души, души, але дивися щоб тебе не задушили. LOL
19:36 01/02/17
Петре, а якому богові молились 300 з гаком років українці?

І чому з 1917 по 1947 рік бог дозволив знищити 50 млн. українців?

Адже вже більше тисячі років українці моляться Вашому богові!!!
19:47 01/02/17
Petro Boriwiter Запорожье
Родославе, за ці 300 років різні українці різним богам молилися. Можливо за це і кара? Христу молилися і моляться не всі українці тому і мають пролеми, молились би всі то ті не було б проблем.
19:53 01/02/17
Влочега Львов
Про 300 років read http://h.ua/story/436131/
21:40 01/02/17
Petro Boriwiter Запорожье
Для мене це давно відоме, львівянине. Але це не триста років, а майже 400 нас обманюють московіти. Хитро обманюють, якщо битого Богданчика Хмельницького зуміли обдурити.Це вам не юнака з розуму звести, а зрілого мужа.
21:49 01/02/17
Влочега Львов

Майже 400?


 Нехай буде майже 400 smile


Для мене це давно відоме...


Радий за тебе, Вітрогоне smile


Хитро обманюють, якщо битого Богданчика Хмельницького зуміли обдурити.Це вам не юнака з розуму звести, а зрілого мужа.


Читать полностью: http://h.ua/story/436101/#3341059#ixzz4XTDvAJHD


А тебе? Тебе, товариш Вікіпетрик, з твоїми інциклопедичними знаннями 400 літньої історії не  бентежить, що падоРосія всі ці століття вогнем та брехнею знищує нашу неньку. До  тебе не доходить, що життя поруч з цією заразою НЕМОЖЛИВЕ ні нам, ні всім іншим цивілізованим народам? До тебе, всезнайка, ще не дійшло, що всі наші біди крім прямих, генетичних  носіїв тої зарази як у нас у вигляді літвінєнок, харлямових, татьянових, раків всередині країни є ще такі корисні ідіоти як ти, АС?


Чи на все Божа воля?


Дядя, ви  fool?


 


  


 


 


 


 


 

23:29 01/02/17
Petro Boriwiter Запорожье
Ось інколи я не розумію тебе, львівянине. Я не знаю скільки тобі років, але інколи ти міркуєш як доросла людина з досвідом, а інколи, як мале дитя. Ти кажеш, що з Росією поруч неможливо жити? Погоджуюся. Так само як і ізраїльтянам поруч з арабами. Але є те що є і від цього нікуди не подінешся. В Ізраїлю, підтримуваного Америкою більше сили ніж в усього арабського світу разом взятого. І він міг би стерти з лиця землі всі арабські(мусульманські) країни навколо себе і в Азії і в Африці. Але він, чомусь цього не робить. А чому? Бо це - геноцид і Богу це не угодно. Тоді, як він зможе стверджувати, що Голокост - злочин, а знищення мусульман - добре? І те і інше злочин.Ми же навіть по воєнному потенціалу слабші за росіян, як ми можемо навіть думати про їх знищення? Навіть думка про це є смертельною для нас.Кажеш, що не можна жити з цією заразою? Але приходиться і ще довго нам це робити прийдеться. Тільки Бог може вирішити чи бути Росії чи ні, як це Він вирішував про інші народи і країни. І історія нас вчить: всі негаразди в будь-якій країні від недолугості правителів і ворожнечі серед народу країни. Бо саме народ вибирає собі правителів. А як розчленений на клани народ може вибрати правителів які б змогли обєднати країну. Перемагає той чи інший клан і він працює не на ераїну в цілому, а лише на себе на своїх представників. Отож тільки молитва до Бога, надія на нього і гуртування навколо ідеї Великої соборної України подарує нам перемогу над всіма ворогами і дасть мудрість мирного і плодовитого співжиття з сусідами. Але все в Божій волі, хоча і від нас немало залежить.
І не бий себе по чолу, бо, як казала моя бабка: завічаєш іншим-сам такий станеш. smile
09:28 02/02/17
best Так! best
16:41 01/02/17
Petro Boriwiter Запорожье
best
17:04 01/02/17
Рекомендует этот материал. Почему? дуже актуальна тема
09:57 01/02/17
Рекомендує цей матеріал. Чому? Рекомендую глибоку інформативну публікацію всім!!!
16:22 01/02/17
1)Тобто, тов. Літвінєнко нам виділив чорним кольором, що навчався і проживає він у Расєї , а в Україну прибігає покакати?

2)Наявність диплому технічної освіти не дає права рахуати себе "особливо освіченною" людиною, бо Вітьок Янук=Овіч рахував себе аж "ПРОХВЕСОРОМ", однак рівень його підготовки ми мали змогу побачити!

3)Ніхто не твердить, що пенсіонер із дипломом інженера тупий. Навпаки ми мали можливість переконатися, що комуніст Літвінєнко , що тепер ніби вже став соціалістом, не тупий, а аферист із стажем. Остання події на ХВ яскраво засвідчили його шедевральні уміння вилити відерце з какою, навіть коли він пише " каюсь, каюсь, каюсь..."
Звичайно, що дехто повірив у каяття і повівся на прохання озеленити. Маю визнати,що такі ходи стали бальзамом на серце старому пройдисвіту. Пихатість ворога України - безродного манкурта Літвінєнка не має меж. Він навіть заради тимчасової вигоди здатний побігти до жидів на поклон. А це свідчить про його здатність мислити, а уміння гарно словоблудити - про його досвід в підкилимних інтригах.

4) І останнє: Закликаючи всіх " слізьми крокодила" до дотримання правил ХВ, цей " високоосвідчений" маніпулятор Зухвало і по- хамському порушує правила сайту!!!
Адже обзивати автора ! ідіотом", знаючи, що витерти ці ганебні вислови він уже не зможе, є цинічністю, так само, як поливати помиями опонентів, закрившись від них ігнором !!!
16:23 01/02/17
Petro Boriwiter Запорожье
не пишіть тут про Литвиненка, бо він на ваші напади на нього залітає і відповідає, а ви йому відповідаєте. А я попередив Литвиненка, що всі його коментарі під моїми публікаціями буду видаляти. А ви знаєте що видаляється коментар, то і весь ланцюжок наступних коментарів видаляється. Тож не витрачайте на нього час.
16:27 01/02/17
Влочега Львов
Постав ту тварюку в ігнор і не заморочуйся. wink
16:30 01/02/17
Petro Boriwiter Запорожье
Ні, шановний. smile Ігнор - слабе покарання. Ось коли ти можеш писати, але знаєш що тебе видалять, а написати ти таки хочеш і пишеш, а тебе видаляють, а час ти свій потратив, а прочитати не зможеш і ніхто вже не прочитає - оце покарання. А при ігнорі ти просто обходиш недоступні публікації і час свій не тратиш. Трата часу безцільно - це важко. best
16:36 01/02/17
Бодя, але і він ставить в ігнор! Ми що не можемо йому втулити по сивих медибейцилах, як слід?
Що таке ігнор?
Це прояв слабкості і не більше!
17:48 01/02/17
Petro Boriwiter Запорожье
Точно. Тому я і не ставлю в ігнор, але маю право будь-якого ватника, українофоба витравити з усіма його пасквільними коментарями. Звісно жаль що весь ланцюжок видаляється, але якщо б не видалявся то залишалися б коментарі в пустоту.
18:40 01/02/17
Влочега Львов
Ігнор не ознака чистоплотності. Особисто мені абсолютно не цікаві марева дурнуватого совка. Все, що воно моде висловити своїм тридцятитрьохсловним словарним запасом я в тій чи іншій мірі вже читав у нього ж три, п'ять, сім років тому. А гарно викрутитись воно просто нездатне.
Едине, що може викликати цікавість у того маразматика, так це нове слово, яке стара карва вкрала у когось з нас.
Це все. dknown
А моя сторінка - це МОЯ СТОРІНКА, і допускати на неї придурків, це все одно, що терпіти в своїй кухні щурів або тараканів.
19:50 01/02/17
Petro Boriwiter Запорожье
Але читати і вкрасти у тебе вони можуть навіть якщо ти поставиш їх в ігнор. Так, що ігнор захищає тільки від коментарів...і не більше.
19:58 01/02/17
Петро, не стоит закрывать ему доступ нам что-то писать, т.к. ты избавляешь нас возможности повозить его мордой в навозе!
18:03 01/02/17
Petro Boriwiter Запорожье
Тоді прийдеться ставити його в ігнор, як більшість із вас це зробили. Але це не буде та напруга яка існує для нього нині - можеш коментувати, але знаєш, що твій комент буде написаний впусту бо його видалять. А ви можете його лицем у гній до тих пір поки я не видялю, LOL я ж не цілодобово в інеті і на цім сайті сиджу. Інколи і на інші захожу і ще трохи сплю. wink Так що знайте - веселощі також мають свою ціну. А ціна ця - задарма потрачений час. smile
18:37 01/02/17

 Кажуть чим більше не продобається ворогам, тим правдивіше і потрібніше! Бачете кому дуже не подобається, ось  таким  враження від викладеного, серпом, по болючему, з наслідками! З іншого боку, такі себе своїми оцінками та, навіть коментарями себе і проявляють.... Глядіть уважніше, хто тут не наш, стає ясно видно!!!

16:34 01/02/17
Mr. Litvinenko, I've also defended a dissertation abroad in a foreign language, but boasting of that doesn't even cross my mind.
I do know some of the foreign languages, but I don't take myself as a highly educated man. It also doesn't allow me to humiliate others.
"Хайвей" is a platform for amusement.
Sometimes I feel sorry for you, an elderly man.
16:48 01/02/17
Родослав, у меня выбил гугля такой перевод:

" Мудак Литвиненко, вам лучше повеситься за пределами Хайвей, нежели мы вас будем вешать , как врага Украины. Рано или поздно мы к вам доберемся и сделаем растяжку возле старых яиц"

Это правильно гугол перевел? dknown
17:54 01/02/17
LOL LOL
Якийсь дуже правильний у тебе дядько Гугля!
Я "самому образованому" пройлисвітові написав думку, яку не хотів висловлювати при всіх!
Надіюсь він її прочитає...
18:12 01/02/17
Petro Boriwiter Запорожье
Невже в лічку? Тепер він лічку буде обходити мов клюбок змій. LOL
18:42 01/02/17
В лічку не можу, бо заблокував мене, гад старий!
Тому і написав англійською тут. Він же ж у нас "дуже освітчений" тож прочитає.
Пише,що навіть дисертацію писав. Значить пару слів на якісь там чужій мові перекладе!
Це у Гоцуляка гугля якийсь дуже проворний і швиденько перклав так як слід! LOL
19:51 01/02/17
Petro Boriwiter Запорожье
А що, лічка також блокується? wow Я і не знав. Це неподобство. evil Лічка не має блокуватися бо інакше тут кожен стане мов рак у мушлі. LOL
19:56 01/02/17
Petro Boriwiter Запорожье
Ну якщо Гуля так переклав, то все вірно. LOL
18:41 01/02/17
Пане Боривітре, навіщо Ви витерли слова Літвінєнка?
Прошу, більше цього не робити! Бо ми тоді не кращі за нього!
Хай пише, що хоче, а ми маємо йому достойно відповісти!
16:54 01/02/17
Petro Boriwiter Запорожье
Коли я оголосив Літвіненка своїм особистим ворогом, я його попередив що в ігнор ставити його не буду, але буду видаляти всі його коментарі під своїми публікаціями. Я вважаю таку дію більшим покаранням ніж ігнор. Я про це вже пояснив Влочезі. Почитайте тут моє йому пояснення трохи вище.Я з ворогами не спілкуюся, та ще й з такими бездарними як Литвиненко.І вам не раджу. Але тільки раджу, а як ви поступите, то ваша справа.
17:00 01/02/17
Это точно. Хорошая идея, кстати!!! best
19:02 01/02/17
Petro Boriwiter Запорожье
smile Це діє. Повірте. Ліпше за ігнор.
19:04 01/02/17
Рекомендует этот материал.
17:55 01/02/17
Petro Boriwiter Запорожье
smile best
18:44 01/02/17
Рекомендует этот материал.
07:26 08/02/17
Petro Boriwiter Запорожье
smile best
10:40 08/02/17

Live

17 мин. назад

Прохвессор Анальных наук Кувалда рекомендует материал Жартівлива пісенька

23 мин. назад

Геннадий Балашов публикует статью Вечные муки или вечное блаженство

56 мин. назад

Писной Андрей публикует статью LEGO

2 час. назад

Петро Гоцуляк комментирует материал Жартівлива пісенька

2 час. назад

Петро Гоцуляк комментирует материал Жартівлива пісенька

2 час. назад

Петро Гоцуляк комментирует материал Жартівлива пісенька

3 час. назад

Чачанидзе Владимир публикует статью Посвящение библиотекам!

5 час. назад

Родослав Корченюк комментирует материал Жартівлива пісенька

5 час. назад

Родослав Корченюк комментирует материал Жартівлива пісенька

5 час. назад

Родослав Корченюк комментирует материал Жартівлива пісенька

5 час. назад

Родослав Корченюк комментирует материал Жартівлива пісенька

5 час. назад

Родослав Корченюк комментирует материал Жартівлива пісенька

7 час. назад

Сергей Павлюченко комментирует материал Жартівлива пісенька

7 час. назад

Сергей Павлюченко рекомендует материал Жартівлива пісенька

7 час. назад

Петро Гоцуляк комментирует материал СКАЗКА О ЦАРЕ ИУДЕЕ

7 час. назад

Петро Гоцуляк комментирует материал СКАЗКА О ЦАРЕ ИУДЕЕ

8 час. назад

Петро Гоцуляк комментирует материал Жартівлива пісенька

8 час. назад

Петро Гоцуляк комментирует материал Жартівлива пісенька

8 час. назад

Петро Гоцуляк рекомендует материал Жартівлива пісенька

17 час. назад

Крысюк Жаболюбов комментирует материал Жартівлива пісенька

17 час. назад

Крысюк Жаболюбов комментирует материал СКАЗКА О ЦАРЕ ИУДЕЕ

17 час. назад

Геннадий Москаль комментирует материал СКАЗКА О ЦАРЕ ИУДЕЕ

17 час. назад

Родослав Корченюк публикует статью Жартівлива пісенька