О проекте ХайВей

Публикуйте на ХайВей свои статьи, фото, видео.

Получайте рецензии и комментарии от сообщества ХайВей на свои публикации.

Зарабатывайте деньги на публикациях.

Общайтесь с интересными людьми.

 

Политика  26 января 2017 18:05:48

Автор: antov

ЩО В ДЕРЖАВІ ГОЛОВНЕ І ДЕ НЕГАРАЗДИ?

ПАРЄ
ПАРЄ
   
гроші, гроші, гроші
гроші, гроші, гроші
   
арешт
арешт

ЩО В ДЕРЖАВІ ГОЛОВНЕ І ДЕ НЕГАРАЗДИ?

(про корупцію та що робити)

Парламентська асамблея Ради Європи висловила стурбованість повільними темпами боротьби з корупцією в Україні і закликала владу вжити заходів для зміни ситуації [1].

В резолюції відзначається, що незважаючи на «значні зміни у законодавстві, спрямовані на проведення реформ» вони вбуваються надто повільно…. На думку фахівців у Раді Європи «судові справи та обвинувальні вироки потенційно зменшують результати масштабної реформи органів влади та, зрештою, можуть і остаточно підірвати довіру суспільства до політичної та судової системи в цілому». Ну, що ж тут скажеш! Європейські експерти праві і на 100 відсотків! ПАРЄ, окрім того, заклопотана тим, «що політичні та економічні інтереси представників влади в Україні тісно переплетені між собою»! Знову, що тут сказати, вони і тут, як на мене – глядять у саме коріння! І це, як вони кажуть, негативно впливає на громадську думку і може шкодити боротьбі з корупцією. І ще до того, ПАРЄ цілком слушно наголошує, що усі реформи у нашій державі протікають в умовах «російської агресії на сході України і незаконної анексії Криму»….

А тепер переглянемо найгучніші корупційні справи минулого року:

·              «справа Онищенка»: продаж видобутого у державі газу організованими злочинцями під керівництвом депутата групи "Воля народу"! Це перепродаж по тарифам, які у декілька перевищені, на чому держава недоотримала прибутки! Поки зробили зняття недоторканості збіг і мешкає у Лондоні.

·     «газові схеми Курченка»: народжений януковським кланом злодій, керував злочинною схемою махінацій "схемі зі скрапленим газом", коли газ для населення у державних компаній купували за пільговими цінами, а продавали за ринковими. Збитки державі       мільярди гривень, а злочинець, вже після затримання опинився в Росії. При спробі втекти за кордон затримано його спільника "Андрія Кошеля", третього злочинця – заступника керівника «Нафтогазу» "Олексу Кошеля" заарештовано…

·     - ще й ще… і тощо….

Це тільки приклади. А скільки їх. Тут і Охендовський і багато-багато інших гучних справ з великих крадіжок, шахрайства, корупції, тощо. Зрозуміло, що у прокуратурі праці бачено-небачено. А результати де. Не вистачає «чистих рук». Слідчих, прокурорів і суддів. Для України і суспільства повинен бути – РЕЗУЛЬТАТ!!! А ось з цим значно гірше.

Результат потрібен негайно, а ще вірніше – вчора. Як це часто кажуть. А хто за такі,  повільні і явно недостатні, а часом підступні та злочинні дії відповідальні?

Явно ВЛАДА!!! Це так, і все ж таки:

·     Судова система створена за радянських часів, а за пострадянські часи їх значно "покращили" у необхідну злочинцям сторону служки режимів та їх хазяї: різні там і януковичі, і ахметови, і  "кобилячі харі"  фахівців на кшталт  "одеського знавця"….

·     Істотну роль відіграли і   злочинці, і ставленики минулого перероблені у "творці сучасності", і "уми, честь та совість минулого" негайно перекваліфіковані у "народні" депутати від чисельних партій та блоків за "власними шкірними інтересами" або ж "борцями за власну кишеню".

·     Фінансовий, агентурний, інфо-гибридний, військовий, політичний, путиноїдний тиск Кремля скидати не можна, і скільки б не волали російські та проплачені наші ЗМІ та такі ж "ніби то закордонні" – що це вигадки "бендерівців" і "українських фашистів"   вони завжди присутні, і нікуди не дівся "рашин послід". [2], [3]

 

Якщо навіть і у Сполучених штатах лунає їх зойк, то нас вони не випускають з ціпких обіймів. Залишається тільки одне Україні в особі усіх гілок влади, єднатися, рішуче давати відсіч всім, чи то "рашинським", чи то нібито українським намаганням спротиву провести реформи. Це зробити надзвичайно важко, але необхідно. А нам усім, хто любить і поважає Україну, тісно єднатися і вимагати самих жорстких санкцій проти негідників, корупціонерів, олігархів, що "гладять злочинну кишеню" і "не дивитися з жахом у підступні очі", а всім боротися проти корупції та будь-яких злочинців. Хай вони лякаються усього, щоб їм всюди українська земля була, якщо не пеклом, то місцем в якому "їм нема місця", де їм не буде ніякої підтримки та "у кожному куточку – повно бандерівців, українських націоналістів, та просто непідкупних.

Перед владою ставити питання – якщо при владі, то хай буде насамперед українець, незалежно від етнічної належності! Всім чиновникам та бюрократам – щось не так, завтра будеш на звалищі серед сміття, знайдуться інші, котрі стануть робити так!

СЛАВА УКРАЇНІ! – ГЕРОЯМ СЛАВА!

 

PS: Вибачте, МОЖЕ ВВАЖАЄТЕ ЗАНАДТО ПАФОСНО, надто націоналістично! Але в подібній справі – не може бути занадто, вважайте за ідеал до якого необхідно наближатися, а як не так, завтра на нас накинуть "хомути"!    

 

 


      ДЖЕРЕЛА:

1.      «ПАРЄ стурбована повільною боротьбою з корупцією в Україні», ВВС, 25.01.2017.

2.      «Позакорупційні кошториси, кошики, скарбниці і бюджети», зразок чи приклад, https://voix/ua, 20.12.2016

3.       «Корупція, демократія та інвестиції в Україні», http://www.kas.de/ukraine/ukr/publications/13705/

 

 

оригінальне захоронення
оригінальне захоронення
   
нам необхідна єдність: геть корупцію
нам необхідна єдність: геть корупцію

 

Публикацию прочитали

Количество просмотров: 608
delete
antov
antov, свободный журналист "ХайВей" 
Для того, чтобы оценить статью, Вас необходимо войти в систему
Право оценивать рецензии на ХайВей можно получить от редакции сайта по рекомендации одного из журналистов ХайВей
Рекомендаций: +7
Всего комментариев: 23, Всего рецензий: 3
Укажите свой e-mail адрес, если Вы хотите получать комментарии к этому материалу
Подписаться

Для того, чтобы опубликовать сообщение в этой теме, Вам нужно ввойти в систему.

Рецензии

19:26 26/01/17
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
viktor trigub Киев
 
06:10 27/01/17
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
 
22:18 27/01/17
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Василь Чорний Винница
слушні думки

Комментарии

Petro Boriwiter Запорожье
В державі головне - закон і...його виконання всіма без виключення. Без цього немає держави, а є договорняк і диктат сили, що дуже швидко набридає пригнобленим.
18:28 26/01/17
Не забувайте Закон це дишло - що приймуть, те і вийшло.... smile
19:38 26/01/17
Petro Boriwiter Запорожье
Це профанація, а не закон. Тому ці так звані"закони" ніхто і не виконує. Закон - суспільний договір між нанятою владою і народом. Якщо договір не виконується то влада не потрібна, бо саме вона має контролювати виконання договору і звітувати про це народу.
20:00 26/01/17
Ну це, пане Петре, занадто глобально! А що правда то правда, януковичи таки закони робили, щоби їм туди і сюди крутили....
22:04 26/01/17
Petro Boriwiter Запорожье
Я не заперечую, що так діяла Влада Януковича і діє нинішня влада, але такі закони законами назвати неможливо, бо вони є профанацією законів.
10:34 27/01/17
Petro Boriwiter Запорожье
Рекомендует этот материал.
18:29 26/01/17

 Щиро дякую за Рекомендацію....

18:51 29/01/17
Petro Boriwiter Запорожье
smile best Здається розортається прогнозована мною боротьба між двома патріотами що мають діаметрально протилежні погляди під моєю публікацією "Вилікуватись від війни чи бути нею з"їденими". Історія початку ХХ століття повторяється в Україні на початку нинішнього століття.Невже українці так і не навчилися на своїх помилках і не заслугговують на державність? dknown
18:56 29/01/17
Від душі щиро дякую за увагу та Рецензію, вельмишановний пане Вікторе Тригуб!
23:03 26/01/17
Petro Boriwiter Запорожье
LOL LOL LOL
11:00 27/01/17
Влочега Львов
Рекомендує цей матеріал.
01:17 27/01/17

 Щиро дякую за увагу та Рекомендацію, вельмишановний пане Влочего!

06:25 27/01/17
Рекомендует этот материал.
07:14 27/01/17

 Від душі щиро дякую за увагу, Рекомендацію та Рецензію, вельмишановний пане Авдєєв! 
 


 


07:50 27/01/17
Подолянка Винница
КОММЕНТAРИЙ: Обыкновенным людям всегда нужен лидер, который учил бы их собственным примером. Тому, кто сам курит, не удастся отучить от этой привычки других. Господь Чайтанья говорил, что, прежде чем кого-либо учить, необходимо самому стать образцом для подражания. Того, кто учит таким образом, называют ачарьей, идеальным учителем. Человек, который берется учить других, должен следовать предписаниям шастр (священных писаний). Он не имеет права устанавливать собственные правила, противоречащие указаниям писаний, таких, как «Ману-самхита», которые являются сводами законов для всего человечества. Поэтому наставления лидеров общества должны основываться на предписаниях шастр. Человек, стремящийся к совершенству, обязан следовать правилам, которым следовали великие наставники. В «Шримад-Бхагаватам» тоже сказано, что каждый должен идти по стопам великих преданных - только так можно достичь духовного совершенства. Царь или глава государства, отец и школьный учитель являются наставниками по самому своему положению. На каждом из них лежит огромная ответственность за судьбу своих подопечных, поэтому они должны хорошо знать основные священные писания, в которых изложены законы нравственности и духовной жизни
18:31 27/01/17

 Дякую за коментар! На жаль завіти божі та їх зміст на жаль не завжди служать прикладом людям....

20:24 27/01/17
Василь Чорний Винница
Рекомендует этот материал.
22:18 27/01/17
Рекомендует этот материал.
22:34 27/01/17
Нажаль національно мало пишуть! Публікація заслуговує уваги і поваги!
22:36 27/01/17
Рекомендует этот материал.
22:47 27/01/17
Щиро дякую за увагу та Рекомендацію....
18:53 29/01/17
Рекомендует этот материал.
11:45 08/02/17
Серцево дякую за Рекомендацію!
20:32 08/02/17

Live

15 мин. назад

Крысюк Жаболюбов комментирует материал Жартівлива пісенька

18 мин. назад

Крысюк Жаболюбов комментирует материал СКАЗКА О ЦАРЕ ИУДЕЕ

48 мин. назад

Геннадий Москаль комментирует материал СКАЗКА О ЦАРЕ ИУДЕЕ

1 час. назад

Родослав Корченюк публикует статью Жартівлива пісенька

1 час. назад

Вікторія Івченко публикует статью Два концерти Заслуженого артиста України Ігоря Завадського в київському Будинку актора 22-23 травня 2018р.: ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ АКОРДЕОНА

3 час. назад

Крысюк Жаболюбов комментирует материал Що з нами не так? По слідам "Крадійки книжок"

3 час. назад

Сергей Кувалда комментирует материал Що з нами не так? По слідам "Крадійки книжок"

3 час. назад

Сергей Кувалда комментирует материал Що з нами не так? По слідам "Крадійки книжок"

3 час. назад

Литвиненко Анатолий комментирует материал Що з нами не так? По слідам "Крадійки книжок"

4 час. назад

Геннадий Москаль комментирует материал Що з нами не так? По слідам "Крадійки книжок"

5 час. назад

Khomiaklit комментирует материал Урок моралі від єврокомісара

5 час. назад

Наша Версия публикует новость Юристы Дмитрия Тюрина подали иск к ГПУ о защите чести, достоинства и деловой репутации

5 час. назад

Жиго публикует статью Мандри

6 час. назад

Белка Белкина комментирует материал Кучма, Ющенко, Янукович, Порошенко

6 час. назад

Белка Белкина комментирует материал Кучма, Ющенко, Янукович, Порошенко

6 час. назад

Белка Белкина рекомендует материал Кучма, Ющенко, Янукович, Порошенко

7 час. назад

Сергей Кувалда комментирует материал Що з нами не так? По слідам "Крадійки книжок"