О проекте ХайВей

Публикуйте на ХайВей свои статьи, фото, видео.

Получайте рецензии и комментарии от сообщества ХайВей на свои публикации.

Зарабатывайте деньги на публикациях.

Общайтесь с интересными людьми.

 

Международная политика  13 января 2017 20:26:45

Автор: viktor trigub

Посольство в США створене для сміху

Посольство в США створене для сміху Посольство в США створене для сміху Посольство в США створене для сміху Посольство в США створене для сміху

 

Спроба злого фельєтону. Треба постібатися з МЗС України, недоміністра Паші Клімкіна, якого вже чекає амбасада в Москві – зручніше їздити до рідні у Воронеж. Та і Послу в США варто швидко пакувати чемодани – елементарно стане фігурнатом кримінальної справи за втручання у вибори Президента США не на боці переможця.

У мене одного виникло стійке враження, що поки ще чинний шеф МЗС, етнічний росіянин з тестем-ватніком, якого за переконаний рашизм нагородив “лічна таваріщ Путін”, є мінімум агентом впливу Росії, а реально “младший лейтенант-шістка” ФСБ чи СВР, який саботує прозахідний курс України, свідомо зриваючи євроінтеграцію? Кажуть, його призначення фанатично лобіювали у Кремлі, обіцяючи послаблення з фабрикою у Липецьку? Може слід заарештувати те явище просто зараз, не чекаючи, коли його відвезуть в абсолютно демократичний концтабір на базі Гуантанамо? Є за що… Чи поїде послом до братньої Монголії? І де та істота збирається отримувати підвищену пенсію – в Росії, чи Україні?

kluch_jjoriki_leshenko_novosel-fill-580x380Як хто не зрозумів, владу взяли республіканці, і дуже може бути, що Хіларі посадять і надовго. Відповідно, висновки щодо наших хуторян з МЗС будуть чіткі і суворі. Мінімум – позбудуться посад. Реакція очікується демонстративна. Росіяни, які зіграли “за правильну сторону”, те все вже відчули…

Навіть толерастично-обережні оглядачі зашуганих європейських ЗМІ, визнали, що вплив політтехнологів від офіційної влади Росії і України у президентські вибори в США був безпрецедентним! Хлопці явно переплутали округ в Хацапетівці з Вашингтоном. Зараз будете відгрібати…

Але, до отари роздутих індюків, що однаково не знають зі словником ні англійської, ні української, мало що доходить. Особливо, до мажорів з Посольства України у США, куди за “смажений кабанчик”, їх влаштували заможні предки. Іншого шляху у золотої молоді нема! Спершу наркотично-лексусний Інститут міжнародних статевих стосунків, центральний апарат МЗС (де не зрозуміло шо курять у перервах), потім Посольство в США, а далі в татовий бізнес…

Посольство в США чомусь, на жаль – перетворили на барижний відстійник…

Що ще раз підтвердилося під час масштабної журналістської операції, розгорнутої міжнародною командою часопису “Музеї України”. Не скористатися таким блискучим геополітичним шансом, аби поправити підмочений імідж України перед новою американською адміністрацією, могли лише індюки з МЗС і накурений планктон з нашого Посольства у Вашингтоні. Що для відходів європейської дипломатії, є нормою.

Українські дипломати бояться двох слів – мафія і ФСБ. Мабуть через те, що процентів з  вісімдесят держслужбовців МЗС вихідці саме з того середовища? А мафія і спецслужби є базисом світової політики. Правда, студентам КНУ того чомусь не розповідають… Можете після канікул, зачитати цей матеріал на лекціях – розширить обрій… Викладачів.

Далі літературний твір про маленький геополітичний епізод, у якому нам знову довелося взяти участь і черговий втрачений шанс для України, яку вперто тягнуть в рашен-багнюку різноманітні агенти і відверті покидьки. На жаль, така реальність. Яка і є нашим життям…

Зрозуміло, “абсолютно випадково”, на двох аукціонах у Нью-Йорку, виникає колекція гривень, срібників Київської Русі, єфимків з ознакою, золотих царських монет (підмінених в музеях Полтави), та інші експонати, вкрадені з Національного історичного та з Лаври. Плюс щось, вирите чорними копачами. Всі ці скарби відкрито презентують боси міжнародної антикварної хазарської мафії, агенти КГБ УССР і стукачі ФСБ РФ Князь і Морковка. До речі, на торгах, Князь сидів у другому ряду, а Морковка у президії… Що розчулює…

“Абсолютно випадково” про всі ці події дізнається весела громада сайту “Музеї України”, яка за кілька днів розслідування повністю викриває діяльність потужної мафії, що 30 (!) років розкрадала колекції українських музеїв, контрабандно вивозячи скарби в США і Англію. Публікуємо маршрути, прізвища всіх учасників, які за дивним збігом, чомусь, є громадянами США і Ізраїлю. Ще не дійшло?

Там же є і інший список, тих, хто все те кришував, правда, у нас його поки що нема… Але, це тимчасові труднощі… Всі ж розуміють, якщо список є, його завжди можна опублікувати скрізь… Робіть висновки!

Тепер літературний ексклюзив. Я, як редактор журналу “Музеї України”, вважаючи себе патріотом України, офіційно і відкрито звертаюся до Уряду, МЗС, Посольства України в США, СБУ, СЗР, КГБ Білорусі, директора ФСБ РФ, Інтерполу і навіть, що особливо розчулює – Мінкульту!!! Плюс преса. Роблю максимальну “засвітку”. Все ж зрозуміло – дійте!!!

Ха! Рівень тупості держслужбовців України, які повинні представляти державу у таких елітарних операціях, оцінці не піддається! Це дебіли пашіклімкіна!!!

Наша команда знімає офіс під штаб, на пентхаузі 48 поверху готелю на Манхетені з великим балконом, де можна курити. Задіяно два гелікоптери, 54 агента ФБР, поліцію Нью-Йорка, двох офіцерів Митної служби США, податківці. Потрібен лист від Посла України. Листа НЕМА!

Перед цим спалився генконсул України в Нью-Йорку. З Тернопільщини, до речі…Бухав на тому аукціоні з генконсулом рашкі публічно віскі за 75 доларів 50 грам. МЗС у відморозці. Я пишу потенційному політвязню США, нашому послу в Вашингтоні, відомому горе-піарнику Валері Чалому – останній шанс! Втруться! Дай листа ФБР, поліції Нью-Йорка, Митній службі!!! Публічно пишу! А пофіг!

Уявляєте рівень драматургії?

Паша Клімкін – ТИ МУДАК!

Такої підстави України, Президента України, хоч і власника кондитерської фабрики у Рашці, важко придумати. Про народ України згадувати не будемо…

Тепер про Росію.

Я ніколи не назву Президента Російської Федерації Володимира Володимировича Путіна ВОВАНОМ! Попри всі наші ідеологічні протистояння, боротьбу, давнє заочне знайомство, спільну участь у кількох розслідуваннях, де Україна, на жаль програла.

Я, Віктор Тригуб, ПОВАЖАЮ Президента Росії Володимира Путіна як ворога. Я з ним і його системою борюся. Відкрито. І у нас є певна історія стосунків. Саме тому, я публічно написав листа директору ФСБ українською мовою з проханням врахувати інтереси України в черговій ситуації що склалася. Про культурні цінності. Так, ми воюємо, але коректно. Чому бажаю всім повчитися. Але, поведінка 40 бариг з Москви, які прилетіли скуповувати антикваріат, який їм публічно скормили американці, не вписується ні в які рамки! Це сім полковників ФСБ і один генерал!

Володимира Володимировича Путіна вони постійно і публічно називали ВОВАНОМ! Фактично, виражаючи лідеру великої Росії своє презирство і зневагу! І де? На території ворожої держави, куди вони чомусь так спрагло пруться! Враховуючи кадровий голод в Сибірському військовому окрузі, особливо, на Чукотці, рекомендую направити ці безцінні кадри саме туди! За Вована атветите!

Звертаю на цю ганьбу увагу блондинки МИД всієї Расеї Маші Захарової, незламному прес-секретарю В.В.Путіна з жінкою, громадянкою США Навкою, Пєскову. Як же так сталося у Нью-Йорку? Що за дегенерати представляли велику рашку у незначній піндосії?

ВОВАН! Нечувано! Чи це вже тренд?

На цьому все. Чесно кажучи, Нью-Йорк набрид. Коли ти не виїздиш з Києва. Бо нема закордонного паспорта.

Цей матеріал не розрахований на широку аудиторію, яка все-одно нічого не зрозуміє. Лише тим, кому треба. Буде опублікований на сайтах з обмеженим доступом. Погодьтесь, це вже класика суч укр журу і золотої колекції спецслужб. Світу. Що приємно!

Насолоджуйтесь!

Віктор Тригуб, редактор журналу “Музеї України”

Публикацию прочитали

Количество просмотров: 7543
delete
viktor trigub
viktor trigub, Киев, свободный журналист "ХайВей" 
Для того, чтобы оценить статью, Вас необходимо войти в систему
Право оценивать рецензии на ХайВей можно получить от редакции сайта по рекомендации одного из журналистов ХайВей
Рекомендаций: +6
Всего комментариев: 27, Всего рецензий: 6
Укажите свой e-mail адрес, если Вы хотите получать комментарии к этому материалу
Подписаться

Для того, чтобы опубликовать сообщение в этой теме, Вам нужно ввойти в систему.

Рецензии

21:01 13/01/17
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Первая, чисто фельетонная часть вполне себе на уровне. Ну, не шедевр, но движение в нужном направлении. Дальше повествование менее интересно. Завалил, к сожалению, автор концовку.
Но всё равно читать было приятно.
10:39 14/01/17
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
 
22:27 14/01/17
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
ivp_paster Тернополь
А правди ніде діти.
20:29 15/01/17
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Стаття є яскравим прикладом того, як колись шанований журналіст, головний редактор часопису "Музеї України" Віктор Тригуб, відчувши власною спиною можливу зміну американської політики щодо України, почав загравати з лідером країни, яка анексувала український Крим, з тим, хто у квітні 2014 року дав відмашку війні на Донбасі, публічно заявивши: "Ещё надо посмотреть: входила ли исторически Новороссия в состав Украины?", з тим хто до цього посилає на українську землю найманців зі своєї країни та кадрових військових "совєтніков" щоб ті якомога більше вбивали наших захисників Вітчизни.
Напівперефарбований в кольори триколору пан Тригуб мабуть сподівається, що його нові хазяї зарахують до його "активу" цей реверанс на адресу згадуваного вище ХЛА:

[I]Я ніколи не назву Президента Російської Федерації Володимира Володимировича Путіна ВОВАНОМ! Попри всі наші ідеологічні протистояння, боротьбу, давнє заочне знайомство, спільну участь у кількох розслідуваннях, де Україна, на жаль програла.[/I](с)

Коли тисячі українських матерів, чиї сини та доньки загинули або стали каліками, відстоюючи цілісність власної держави, проклинають цього покидька, пан Тригуб власним прикладом застерігає українських громадян від будь-яких образ на адресу підступного та підлого російського президента-агресора.
Можна лише уявити, яка в 1941-1945 роках в СРСР була би реакція, якби якийсь "музейщик" сказав: "Не сметь называть Гитлера "бесноватым фюрером"! Адольф Гитлер - уважаемый мною фюрер Великогерманского Рейха!"

Не випадково, дволика або трилика позиція Віктора Тригуба одразу знайшла відповідь у вірші-гуморесці Родослава Корченюка "Три губи" http://h.ua/story/435652/

Можу лише побажати авторові публікації Віктору Тригубу, коли він врешті-решт опиниться "на хаті", почути від співкамерників: "Витя! Ты, случаем, рамсы не попутал?"

Об"єктивно оцінюючи публікацію, зазначу що професійною в ній можна визнати лише багатство мови та форму подачі читачеві.
Загальне враження - негативне. Рекомедувати пубікацію можна лише в якості прикладу мімікрії автора.
01:18 16/01/17
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Влочега Львов
Прекрасний тролінг! Не кажучи вже про його "правильну" прочитку нашими невгомоними Радіком і Кувалдою :)))
Ти не снайпер, Вітя, ти убійца!!! :)))
09:42 19/01/17
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
суч-укр-жур....

Комментарии

Зурла Лоци Ужгород
Рекомендует этот материал. Почему? Крутий заміс!
20:29 13/01/17
Petro Boriwiter Запорожье
А ты трус Ужгород предал, а теперь и Украину предаешь.
18:17 14/01/17
Зурла Лоци Ужгород
Який інтерес може бутим у чужинця до славного міста Ужгорода? )))
19:51 14/01/17
Petro Boriwiter Запорожье
Я украинец, а город Ужгород - украинский город. Мой интерес - интерес украинца.
20:01 14/01/17
Зурла Лоци Ужгород
Пошукай інтереси в Калузі. Це мій останній комент тобі. Ти мені не цікавий.
20:13 14/01/17
Petro Boriwiter Запорожье
А я тебя буду цеплять везде, пока ты, трус и предатель, не сбежишь.
А на счет Калуги. Ты что уже там себе избушку приглядел? Тогда лучше у Липецке, где шоколадная фабрика твоего любимого пахана.
20:24 14/01/17
Влочега Львов
"Нє вєрю". Ну не може бути не для такого оригінального художника такий якскраво виражений екземпляр. Це ж клядязь самозакоханої дурі для доброго десятка неперевершених лоциків! wink
00:54 16/01/17
Влочега Львов
Ти - українець, Петрушка?
Ні, нікчема, ти засранець і манкурт, який в нашій з Лоци Україні на українському ресурсі щось там в'якає "на язике" споконвічного ворога нашої з Лоци неньки.
У кабиздохів-кацапів в голові совок і скєпи, і вони генетичні виродки люду людского, а в тебе - скрижалі і совок. І, на відміну від тих невиліковних недолюдків манкуртом ти зробив себе САМ, виродок.
00:49 16/01/17
Petro Boriwiter Запорожье
Ненависть до інших народів і бажання їх образити ознака неповноцінності.
Українці тим і відрізняються від москалів і їх посіпак, що ніколи не опускаються до ненависті і образ. Чому я тут, в основному, розмовляю мовою ворога мого народу? та тому щоб хоч щось донести до них, щоб вони зрозуміли, що ми їм мститися не будемо, бо помста ознака слабкості, а українці - сильний народ, і саме сила українців дала змогу їм вижити в багатовіковому рабстві, зберегти свою мову і культуру. Хто з нас манкурт хай історія розсудить. А те що Зурла не українець і доводити не треба, бо і псевдонім на сайті в нього не український, а наполовину ромський, на половину - мадярський. І твій Влочега псевдонім не український, а який відразу і не визначиш. Зурла ще і боягуз, бо тільки боягуз може закривати свої сторінки від спілкування. Інтернет на те і створений щоб спілкуватися, а не грати в одні ворота. Та Бог з вами обома. Я вам прощаю всі образи в мій бік.
Я Петро Боривітер - нащадок славних козацьких родів, таким був і таким залишуся до кінця днів своїх.
10:07 16/01/17
Рекомендует этот материал. Почему? Вполне себе качественная статья. И поржать и взгруснуть есть над чем.
21:01 13/01/17
viktor trigub Киев
Топал! Абіжаєш! Я тобі всі зелені поставив! А ти зажав! До речі, ризикнеш назвати В.В.Путіна ВОВАНОМ? Стібусь...
08:00 14/01/17
Ну вот не хватало нам дякувальник устроить! "детский сад. штаны на лямках!" (С).
Тем более, я написал её раньше, чем ты.
Можешь считать свои оценки авансом. В смысле, в следующей рецке минимум две не хватившие звёздочки поставлю. Должен же кто-то переплюнуть Литвиненко?! LOL

Кста! ПП передавал ответный привет.
И опубликовал стихо Родослава с комментами.
11:13 14/01/17
Кста! ПП передавал ответный привет.
И опубликовал стихо Родослава с комментами.

Читать полностью: http://h.ua/story/435629/#3337471#ixzz4VlGxS0ty

Огромное тебе спасибо, Вадим, за то что сообщил то, что "Разбор Полетов", опубликовавший стих Родослава (http://трымава.рф/?p=20655) на Трымаве и её администратор "Пармен Посохов" (ПП) одно и то же лицо.
За это подлежишь награждению орденом "Золотого Тризуба" третьей степени!
Вітаю, віншую та гратулюю! wink
20:25 14/01/17
Вообще-то я имел ввиду , что ПП, как админ определяет наполняемость сайта. А Разбор Полётов это сборный ник, под ним писали многие,в том числе и я.
20:46 14/01/17
Не надо, не надо! Заложил так заложил! К тому же, грех отказываться от украинской высокой награды. Впереди ещё вторая и первая степень! Но надо работать! Это тебе не грамоту от какого-нибудь российского Мухосранска получить. wink cool
20:57 14/01/17
НУ да, у Украины настолько большие ЗВБ, что может разбрасываться
05:41 15/01/17
Рекомендует этот материал.
10:39 14/01/17
Petro Boriwiter Запорожье
Рекомендует этот материал. Почему? Проблемма не в Климкине, а в Порошенке. Не будет Порошенка - не будет и Климкина, и Гонтаревой, и много еще кого не будет...
18:16 14/01/17
...а до этого проблема была в Януковиче,а до этого... ну я там не помню. вам видней. кто был до этого виноват...
05:41 15/01/17
Petro Boriwiter Запорожье
А до этого был бардак, а еще до этого правил Кучма и красные директора, а еще раньше комуняки от которых хитрый лис Кравчук слинял. История Украины интересная, но еще интересней будет.
16:59 15/01/17
...а до это цари, а до этого... короче виноваты все, кроме свидомых.
"А нас-то за що?" (С)
17:46 15/01/17
Petro Boriwiter Запорожье
А до этого мы были в рабстве. Долгие столетия рабства.Хотя кое кому рабство даже милее нынешней независимости.
18:40 15/01/17
Перехрестить і пізнай істину http://h.ua/albums/photo/5895/33239/
17:41 15/01/17
Влочега Львов
Рекомендует этот материал.
01:19 16/01/17
Виченд Тутс Запорожье
Дуже гарно! Чудова компанія! Гройсман, Клімкін, Пашинський!
20:11 18/01/17
Khomiakltr Киев
Рекомендует этот материал. Почему? Актуальний. безкомпромісний з точки зору високої моралі матеріал.
17:56 30/01/17

Live

12 мин. назад

Евгений Вермут комментирует материал ЛИСТИК

34 мин. назад

Николай Колесников публикует статью Кто приговорил села и лишил их нововасилевской
сберкассы

34 мин. назад

Белка Белкина комментирует материал ЛИСТИК

34 мин. назад

Чачанидзе Владимир публикует статью Птицу спрашивать не нужно...

47 мин. назад

Евгений Вермут комментирует материал ЛИСТИК

53 мин. назад

Алекс Скиталец комментирует материал ЛИСТИК

1 час. назад

Евгений Вермут комментирует материал ЛИСТИК

1 час. назад

Евгений Вермут комментирует материал ЛИСТИК

1 час. назад

Евгений Вермут комментирует материал ЛИСТИК

1 час. назад

Сергей Кувалда рекомендует материал ЛИСТИК

1 час. назад

Сергей Кувалда комментирует материал Запрещённые в СССР военные фото

1 час. назад

Белка Белкина комментирует материал ЛИСТИК

1 час. назад

Белка Белкина рекомендует материал ЛИСТИК

1 час. назад

Евгений Вермут комментирует материал ЛИСТИК

1 час. назад

Сергей Кувалда комментирует материал Запрещённые в СССР военные фото

1 час. назад

Наталія Безсонова комментирует материал ЛИСТИК

1 час. назад

Наталія Безсонова рекомендует материал ТАМ, ДЕ ГОРИ, ПОЛОНИНИ…

1 час. назад

Наталія Безсонова пишет рецензию на публикацию ТАМ, ДЕ ГОРИ, ПОЛОНИНИ…

1 час. назад

Евгений Вермут комментирует материал ЛИСТИК

2 час. назад

Литвиненко Анатолий комментирует материал ВИР БРЕХНІ В УКРАЇНІ

2 час. назад

Наталія Безсонова комментирует материал ЛИСТИК

2 час. назад

Евгений Вермут комментирует материал ЛИСТИК

2 час. назад

Андрей Андрей рекомендует материал Запрещённые в СССР военные фото