О проекте ХайВей

Публикуйте на ХайВей свои статьи, фото, видео.

Получайте рецензии и комментарии от сообщества ХайВей на свои публикации.

Зарабатывайте деньги на публикациях.

Общайтесь с интересными людьми.

 

Политика  11 января 2017 20:37:43

Автор: sdv

Безкоштовне водопостачання до ЛДНР є прямим фінансуванням самопроголошених республік

Україна заявила про відновлення водопостачання на територію тимчасово окупованих районів Луганської області. Таке рішення було прийнято після того, Попаснянський водоканал отримав на свої рахунки 10,5 мільйонів гривень з непідконтрольних районів.

Про це повідомила прес-служба Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо-переміщених осіб України. У повідомленні зазначається,що вперше майже після року перемовин механізм розрахунків за водопостачання запрацював.

В свою чергу компанія "Луганське енергетичне об'єднання", яка належить бізнесмену Григоришину , отримала від Попаснянського водоканалу 6 мільйонів гривень в рахунок боргу за спожиту електроенергію, що дозволило сплатити частину боргу і відновити водопостачання на окуповану територію.

Утім, загальна сума боргу Попаснянського водоканалу перед «ЛЕО» за спожиту електроенергію складає 129 мільйонів. 6 мільйонів-це покриття заборгованості лише за один місяць-за вересень.

Примітно, що саме "ЛЕО" накопичило борг перед ДП "Енергоринок" (оптовий продавець електроенергії) в розмірі понад 1,2 млрд грн. Більшу частину боргу становить несплата за електроенергію, поставлену на захоплені Росією території.

"Луганське енергетичне об'єднання" (ЛЕО) - підприємство, що належить бізнесмену Костянтину Григоришину, і є монополістом з постачання електроенергії в Луганській області. Воно також відповідає за постачання електроенергії на неконтрольовану територію.

У 2000-х роках засновниками "Луганського енергетичного об'єднання" були ТОВ "Компанія з управління активами "Сварог ессет менеджмент" Григоришина (75% статутного капіталу), ще 25% були порівну розподілені між ТОВ "Стратеджік інвестмент менеджмент" і ТОВ "Шер ессетс фанд". Засновниками двох останніх фірм були кіпрські "Джімена лімітед" і "Джен лімітед" відповідно.

Свого часу, Міненерго запропонувало провести рішенням Кабміну схему, якою передбачалося не лише "пробачити" борги "ЛЕО", а й забезпечити постачання електроенергії на неконтрольовані території Луганської області на постійно-безоплатній основі, тобто за гроші українських громадян: Міністерство вийшло на уряд з пропозицією замінити приватне "ЛЕО" як постачальника електроенергії на неконтрольовані території Луганської області на державне підприємство "Регіональні електричні мережі" - РЕМ. Це при тому, що РЕМ ніколи не працювало з кінцевими абонентами, наприклад, населенням. До того ж, воно має значно більші борги перед ДП "Енергоринок".

Найцікавіше - на момент внесення пропозиції РЕМ перебувало у процедурі банкрутства й мало арештовані рахунки, тобто не могло проводити розрахунки. І міністр знав про це. Тобто пропозиція означала: "пробачити" борг приватній компанії без шансів колись його повернути і дати їй можливість отримувати через РЕМ електроенергію на неконтрольовану територію - безоплатно і без шансів на оплату. Пропозицію Міненерго в інтересах компанії, що відмовляється перереєстровуватися на українській території, уряд не ухвалив.

Сайт "Інформаційний опір" повідомляв, що ТОВ "Луганське енергетичне об'єднання" платить податки в казну "Луганської народної республіки". Мовляв, до назви підприємства додали абревіатуру "ЛНР", тим самим "узаконили" його перед "владою" тимчасово окупованої території.

В свою чергу представники "уряду" самопроголошеної "ЛНР" заявляли, що двоє її членів- Махмуд Сада і Володимир Машков будуть входити у наглядову раду товариства (раду директорів).Також повідомлялося, що "в.о. першого заступника генерального директора "ЛЕО" Андрій Рева за запитом представників ЛНР повинен надавати цікаву для них інформацію і сприяти їм у здійсненні контролю".

Тим часом, за інформацією Луганської ОВЦА 10.5 млн гривень, які Попаснянський водоканал отримав від ОРДЛО –це лише чотири відсотки від суми загального боргу бойовиків за отриману від України воду. Загальна сума складає 260 млн гривень.

Відновлення практично безкоштовного водопостачання призведе до того, що вже через місяць сума боргу збільшиться на суму отриманої оплати.

Варто зауважити, що на тимчасово окупованих територіях Луганської області самопроголошеними органами влади проводиться збір грошей за спожиту воду з населення та підприємств. Утім, ці гроші йдуть не на оплату боргів українським підприємствам за надані послуги, а на фінансування незаконних збройних формувань, які ведуть бойові дії проти ЗСУ.

Водопостачання на окуповані території має бути припинено до моменту повного погашення заборгованості за спожиту воду у розмірі 260 млн гривень. Подальше безкоштовне водопостачання є прямим фінансуванням самопроголошених республік.

 

 

 

Д. Снєгирьов

Безкоштовне водопостачання до ЛДНР є прямим фінансуванням самопроголошених республік

Публикацию прочитали

Количество просмотров: 355
delete
sdv, свободный журналист "ХайВей" 
Для того, чтобы оценить статью, Вас необходимо войти в систему
Право оценивать рецензии на ХайВей можно получить от редакции сайта по рекомендации одного из журналистов ХайВей
Рекомендаций: +3
Всего комментариев: 20, Всего рецензий: 1
Укажите свой e-mail адрес, если Вы хотите получать комментарии к этому материалу
Подписаться

Для того, чтобы опубликовать сообщение в этой теме, Вам нужно ввойти в систему.

Рецензии

18:23 12/01/17
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Василь Чорний Винница
 

Комментарии

Рекомендует этот материал. Почему? все правильно.
21:22 11/01/17
Anna Grase Винница
Рекомендует этот материал.
21:49 11/01/17
Petro Boriwiter Запорожье
Порошенко и вся нынешняя жидовская власть в Украине работает на Морадор, на развал Украины. Доколе мы будем терпеть их?
11:24 12/01/17
smile Столько, сколько они вас!
11:26 12/01/17
Petro Boriwiter Запорожье
Вы хотите сказать, что власть нацелена на истребление украинцев? А немного ли они на себя берут? Несколько десятков тысяч против миллионов? Однако. Вообще нюх и инстинкт самосохранения утратили.
11:33 12/01/17
Я ничего не хочу сказать, это Вы о чем-то базарите, а я просто констатирую факт!
11:37 12/01/17
Petro Boriwiter Запорожье
Сказать не хотите ничего, но констатируете. Прелестно. И на чем это базируется ваша констатация?
12:09 12/01/17
smile По-моему, я очень понятно сказала - на очевидном факте, а не на базаре!
12:13 12/01/17
Petro Boriwiter Запорожье
Ну и в чем очевидность этого факта? И факт ли это? Скорее ваш факт на фейк похож.
12:19 12/01/17
smile Ну, если Вы живете в фейковом государстве и с фейковой властью, тогда очевидно, что это не факт, можно и побазарить о жидовской власти конкретно и о жидах пространно, но у меня нет на это времени, извините! Бывайте, только не убывайте, а то вообще один сплошной фейк останется!
12:33 12/01/17
Зурла Лоци Ужгород
До речі, Ісус був жидом. Це вам, як християнину, має тішити серце.
11:49 12/01/17
Petro Boriwiter Запорожье
Вы, Лоций, плохо знаете Библию. Иисус воплотился от Марии с рода Давыдова, а род Давыдов не был жидовским.
12:08 12/01/17
Зурла Лоци Ужгород
І? До речі, ксеофобство нас карається законом. Чи ви цього не знали?) Цікаво, а чим підставний Петро кращий за жида?

Запрошення до повалення влади під час війни - це ще більший злочин). Ваші коменти ще не вичали під лупою хлопці-молодці?)
12:24 12/01/17
Petro Boriwiter Запорожье
Ну вы прямо как Харламов. Он уже здесь на сайте всех кто патриотически настроен пересажал бы и даже в прокуратуру открытое письмо написал. А мы, только предупреждаем власть, чтобы она не заигралась как власть их папередников. И мы не предлагаем повалить власть, а сменить ее демократическим путем через выборы. Но если эта смена власти будет затягиваться то последствия могут быть непредсказуемыми. Украина насыщена оружием до предела. И сотни тысяч украинских патриотов прошли школу войны. Если им на страшен был враг вншний, то и враг внутренний им не страшен.
А хлопцы-молодцы пусть лучше врагами занимаются, а не патриотами. Их задача защищать государство от врагов, а не выполнять политические заказы.
12:36 12/01/17
Зурла Лоци Ужгород
Я про Харламова був гіршої думки) А вхагалі цей сайт пора серйозно моніторити. Не здивуюся, якщо ваш патріотичнй адрес буде десь в чорта кулічку - в Пермській губерніії, наприклад. Там самі віддані патріоти України живуть )
12:42 12/01/17
Petro Boriwiter Запорожье
Вы хотите сказать, что в Пермской области желают видеть Украину независимой, самодостаточной и сильной? А я именно этого хочу. И поэтому борюсь со всеми, кто этому препятствует.
12:53 12/01/17
Влочега Львов
Петре, а де дівся fool Іполіт?
Щось давненько тут його срачу не було dknown
14:43 12/01/17
Petro Boriwiter Запорожье
А мне что то все равно куда деваются на него похожие особи.
17:39 12/01/17
Petro Boriwiter Запорожье
Я никогда не проявлял ксеофобию. Для меня все народы уважаемы если они уважают мой народ. А если не уважают, то к таким и у меня уважения нет.
Чем я лучший?
Я гривну по отношению к доллару почти что в четыре раза не опускал. Даже бандитская власть Януковича такого не делала. И нищими наших пенсионеров не делал. И не уничтожал мелкий и средний бизнес в угоду олигархическому. Цену на газ и электроэнергию не подымал. Да мало чего я не делал в отличии их.То что они делают - геноцид украинского народа. То мне прикажете за это их уважать? А война, между прочим им на руку. Не было бы войны, давно и у власти их бы не было.
12:45 12/01/17
Василь Чорний Винница
Рекомендует этот материал.
18:24 12/01/17

Live

2 час. назад

Boriwiter Petro комментирует материал Леонід Іванов: “З моїм прізвищем у Львові не варто займатися політикою”

2 час. назад

Boriwiter Petro рекомендует материал Леонід Іванов: “З моїм прізвищем у Львові не варто займатися політикою”

2 час. назад

Boriwiter Petro комментирует материал Баба Євка

2 час. назад

Boriwiter Petro рекомендует материал Баба Євка

2 час. назад

Boriwiter Petro комментирует материал Cabo da Roca, - місце зустрічі землі, неба й океану

2 час. назад

Boriwiter Petro рекомендует материал Cabo da Roca, - місце зустрічі землі, неба й океану

3 час. назад

Юрий Ермоленко комментирует материал Путь по кругу

3 час. назад

Юрий Ермоленко комментирует материал Путь по кругу

3 час. назад

Юрий Ермоленко комментирует материал Путь по кругу

3 час. назад

Геннадий Балашов публикует статью Валютная революция

4 час. назад

Ксенія Гірна публикует статью Cabo da Roca, - місце зустрічі землі, неба й океану

4 час. назад

Ксенія Гірна публикует статью Баба Євка

4 час. назад

Ксенія Гірна публикует статью Леонід Іванов: “З моїм прізвищем у Львові не варто займатися політикою”

5 час. назад

Александр Белоус публикует статью Вальтер Скотт, шотландский, писатель!..

5 час. назад

Харламов Виктор Георгиевич комментирует материал Две Родины поссорились навеки ?

7 час. назад

antov комментирует материал ЇХ ПРАВДА – ЦАР та ПЕРЕМОГА

7 час. назад

antov комментирует материал ЇХ ПРАВДА – ЦАР та ПЕРЕМОГА

7 час. назад

Alik Bahshi публикует статью Об обобщенном мнении о народе (русском)

7 час. назад

Вікторія Івченко публикует статью Без назви

7 час. назад

Boriwiter Petro комментирует материал Про первое взрослое лето.

7 час. назад

Boriwiter Petro рекомендует материал ИСПОВЕДЬ БЫВШЕГО «ВАТНИКА» . Части вторая и третья

8 час. назад

Boriwiter Petro рекомендует материал ИСПОВЕДЬ БЫВШЕГО «ВАТНИКА» . Предисловие. Часть первая.

8 час. назад

antov удаляет комментарий к материалу ЇХ ПРАВДА – ЦАР та ПЕРЕМОГА от antov