О проекте ХайВей

Публикуйте на ХайВей свои статьи, фото, видео.

Получайте рецензии и комментарии от сообщества ХайВей на свои публикации.

Зарабатывайте деньги на публикациях.

Общайтесь с интересными людьми.

 

Политика  11 января 2017 13:17:57

НА ЗЛОБУ ДНЯ: депортація “русского міра” за межі УКРАЇНИ

 

Один із бордів по вул. Братів Ельворті у Кропивницькому, де на фоні державного прапору згадується історична назва міста, невідомі закидали фарбою.

Акт вандалізму, а також його виконавців зафіксовано на відео, що належить одному з підприємств, розташованих поряд. Відео “акції” також є і у розпорядженні “Єлисаветградського тижня”.

Як чітко видно на відео, учора, 3 січня о сьомій годині вечора у напрямку прохідної заводу “Ельворті”, поряд з якою стоїть згадана рекламна площина, з-під арки арки спустились двоє молодиків і одна дівчина. Діставши фарбу, молодики почали закидувати борд, дівчина тим часом знімала це на камеру. Після того, як “роботу” було виконано, вони знову попрямували у напрямку арки. Біля проїзної частини, сховавшись за деревом, на них чекав чоловік, який, судячи з відео, розплатився з ними. Далі молоді люди попрямували у бік Новомиколаївки, а їх куратор попрямував у напрямку спаплюженого борду. Вочевидь, робота найманих виконавців здалася молодику незавершеною, тому він вже самотужки ще декілька раз кинув фарбою на зображення прапора і втік з місця події.

Як повідомили на підприємстві, після того, як відео опрацюють спеціалісти, обличчя вандалів будуть чітко впізнавані. “Єлисаветградський тиждень” слідкуватиме за ходом справи.

Також, за нашою інформацією, відео буде передане до СБУ. Як відомо, наруга над державними символами є злочином, за яке передбачене покарання, згідно ст. 338 Кримінального кодексу України.

Але все ж найбільша наруга над прапором це написатина ньому  Єлисаветград! Придурків у Кропивницькому, як кажуть в Одесі “Іх у нас єсть…”. Кого тебатут судити? Крім вандалів ще і авторів ідеї та виробників такого бігборду. А ще цей виріб збільшує накал міжнаціональної ворожнечі, а ще іпропаганда ворожого до України “русского міра”. Букет порушень тягне майе на пожиттєве. А краще зібрати всю цю гидоту до купи та вислати за Хутір Михайлівський в їх рідні краї!

Хорошу реакцію н цю подію зробилбив сайт “Єлисаветградський тиждень!!!  А чи не власнику сайту належить той провокаційнийбігборд, і чи не його студенти виконали “роботу по найму” вдало зігравши роль вандалів? А його ж “журналісти” підхопили”почин”? Тут і СБУ є над чим попрацювати!

15857056_626196520913861_1539723141_o.jpg

 
 

 

НА ЗЛОБУ ДНЯ: депортація “русского міра” за межі УКРАЇНИ

Публикацию прочитали

Количество просмотров: 539
delete
Василь Чорний, свободный журналист "ХайВей" 
Для того, чтобы оценить статью, Вас необходимо войти в систему
Право оценивать рецензии на ХайВей можно получить от редакции сайта по рекомендации одного из журналистов ХайВей
Рекомендаций: +7
Всего комментариев: 9, Всего рецензий: 6
Читайте также

Samsung назвала причини займання смартфонівSamsung назвала причини займання смартфонів

Samsung дослідила понад 200 тис. смартфонів і 30 тис. акумуляторів і дійшла висновку, що причиною інцидентів стали недоліки проектування акумуляторів ...

Патрульні повернули додому житомирянина разом з монітором, який той вкрав, щоб здати в ломбардПатрульні повернули додому житомирянина разом з монітором, який той вкрав, щоб здати в ломбард

Під час спілкування поліцейські встановити, що хлопець, скориставшись відсутністю батьків, виніс цінну річ з дому, яку ніс в ломбард саме тоді, коли ...

"Укрзализныця" увеличила перевозки зерна"Укрзализныця" увеличила перевозки зерна

В 2016 году более 544 тыс зерновозов компании перевезли 35 млн тонн зерна ...

Укажите свой e-mail адрес, если Вы хотите получать комментарии к этому материалу
Подписаться

Для того, чтобы опубликовать сообщение в этой теме, Вам нужно ввойти в систему.

Рецензии

15:07 11/01/17
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Влочега Львов
Єдине, що бентежить, це кінцівка в стилі "послухали лисичку і щуку кинули у річку". Автор САМ визначив статтю ККУ, за якою ця прокацаплена наволоч має сісти в буцегарню і, зі слів самого автора провести там свої найкращі рока. І раптом "...А краще зібрати всю цю гидоту до купи та вислати за Хутір Михайлівський в їх рідні краї!" Кому краще? Ординській гидоті - так, стопудово. Замість хутору цю наволоч будуть таскати по всім ефірам кацапського ТБ і виставляти жертвами "київської хунти". Ні, любий мій, тільки тюряга, щоб усяким літвінєнкам закрити їх собачі писки.
15:27 11/01/17
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
ніяк не вгамуються
21:58 11/01/17
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
viktor trigub Киев
 
23:15 11/01/17
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
 
00:08 12/01/17
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Геннадий Москаль Днепропетровск
Стаття актуальна, але автору треба стежити за наявностю помилрк.
02:35 12/01/17
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Разных точек зрения в статье нет, комплексной освещенности темы тоже не просматривается, ибо иначе была бы информация о том, как в городе прошло голосование по вопросу переименования города (если большинство было за "Елисаветград", то все становится понятно).
Грамотность не на высоте (особенно много ошибок в последнем абзаце), а еще слабее "читабельность" и умение вызвать интерес. Последнее объясняется отношением автора не просто к описываемому случаю, а к сути взаимоотношений между нашими людьми, где солидная часть составляют русские, и за те их проступки у автора оценка ни меньше, ни больше, а "Букет порушень тягне майе на пожиттєве. А краще зібрати всю цю гидоту до купи та вислати за Хутір Михайлівський в їх рідні краї!"
Хочу привлечь внимание читателей к группе "озеленителей" данной статьи, особо на первого "озеленителя", простите на грубом слове, настоящего мерзавца Влочегу, ему мало "озеленить" явно никуда не годную статью, которая как раз по словам автора и "збільшує накал міжнаціональної ворожнечі", ему еще нужно вылить на мою фамилию ведро грязи: "тільки тюряга, щоб усяким літвінєнкам закрити їх собачі писки". Хотелось бы верить, что Админ сайта обратит свое внимание на это безобразие и сделает правильный вывод. Но кроме этого я хочу отметить еще и тупость Влочеги, ибо он не понимает, почему автор исключил "тюрягу", а выдал "зібрати всю цю гидоту до купи та вислати за Хутір Михайлівський в їх рідні краї"! О причине этого я уже писал на этом сайте:
нашими власть имущими давно (еще с 1991 года!) начата зачистка территории Украины от Гоев (читай: украинцев, русских и прочих славян). Для этого все средства хороши! Зачем нужна зачистка территории? Многим известно, а остальным скажу: для переселения еврейско-жидовской нации в их Каганат на наших землях. Для этой же цели и войну на Донбассе все продолжают, хотя, при желании, ее уже давно можно было прекратить! Как высказался по этому поводу Папа Римский: "Папа Римский назвал войну в Украине братоубийственной", см.: http://news.bigmir.net/world/874879-Papa-Rimskij-nazval-vojnu-v-Ukraine-bratoubijstvennoj

Комментарии

Влочега Львов
Рекомендует этот материал.
15:07 11/01/17
Рекомендует этот материал. Почему? актуальна тема
15:27 11/01/17
Petro Boriwiter Запорожье
Но билдборд судом не будет признан как государственный флаг, поэтому вандалам грозит только штраф как за порчу частной собственности(если билдборд кому то принадлежит у форме частной собственности). Это можно квалифицировать только как хулиганство.
19:08 11/01/17
Влочега Львов
... це за умови, що суд Печерський. smile
20:09 11/01/17
Petro Boriwiter Запорожье
Да в Украине подавляющее большинство судов - пещерные.
20:12 11/01/17
viktor trigub Киев
Рекомендует этот материал. Почему? не заспокояться
21:59 11/01/17
Рекомендует этот материал.
23:15 11/01/17
Геннадий Москаль Днепропетровск
Рекомендует этот материал.
00:09 12/01/17
Рекомендует этот материал.
05:53 15/01/17

Live

10 сек. назад

Petro Boriwiter комментирует материал Т.Березовець Д.Трампу: "Дональд, но ведь я же предупреждал, не нужно соваться в дела Украины, это всё плохо кончится"

4 мин. назад

Влочега комментирует материал Т.Березовець Д.Трампу: "Дональд, но ведь я же предупреждал, не нужно соваться в дела Украины, это всё плохо кончится"

9 мин. назад

Родослав Корченюк комментирует материал Поздравление с Праздником Святого Николая, 19 декабря (первые две части нового рассказа из жизни, и, заодно,- новый номер Христианской газеты "Человек")

17 мин. назад

Топал-паша комментирует материал «Добро пожаловать в авиацию НАТО!» :)

48 мин. назад

Володимир Бровко рекомендует материал Як вдало провести прес-конференці
ю

48 мин. назад

Володимир Бровко комментирует материал Як вдало провести прес-конференці
ю

52 мин. назад

Petro Boriwiter комментирует материал Про мовный закон

1 час. назад

antov комментирует материал ГРОМАДЯНСЬКА ВІЙНА ЧИ АГРЕСІЯ?

1 час. назад

Petro Boriwiter рекомендует материал Т.Березовець Д.Трампу: "Дональд, но ведь я же предупреждал, не нужно соваться в дела Украины, это всё плохо кончится"

1 час. назад

Petro Boriwiter рекомендует материал Акція "Стоп Путін!" лякає "вату"

1 час. назад

Ярослав Костышин комментирует материал Поздравление с Праздником Святого Николая, 19 декабря (первые две части нового рассказа из жизни, и, заодно,- новый номер Христианской газеты "Человек")

1 час. назад

Petro Boriwiter комментирует материал "Ідем у Європу…"

1 час. назад

Petro Boriwiter комментирует материал Украина, "русский мир" и православие

1 час. назад

Литвиненко Анатолий пишет рецензию на публикацию Т.Березовець Д.Трампу: "Дональд, но ведь я же предупреждал, не нужно соваться в дела Украины, это всё плохо кончится"

1 час. назад

Родослав Корченюк комментирует материал ГРОМАДЯНСЬКА ВІЙНА ЧИ АГРЕСІЯ?

1 час. назад

antov комментирует материал ГРОМАДЯНСЬКА ВІЙНА ЧИ АГРЕСІЯ?

1 час. назад

Геннадий Москаль комментирует материал ГРОМАДЯНСЬКА ВІЙНА ЧИ АГРЕСІЯ?

1 час. назад

Геннадий Москаль комментирует материал «Добро пожаловать в авиацию НАТО!» :)

1 час. назад

antov комментирует материал ГРОМАДЯНСЬКА ВІЙНА ЧИ АГРЕСІЯ?

1 час. назад

Ицхак Скородинский публикует статью Згадини

1 час. назад

Литвиненко Анатолий комментирует материал ГРОМАДЯНСЬКА ВІЙНА ЧИ АГРЕСІЯ?

1 час. назад

Литвиненко Анатолий комментирует материал ГРОМАДЯНСЬКА ВІЙНА ЧИ АГРЕСІЯ?

2 час. назад

Топал-паша пишет рецензию на публикацию Т.Березовець Д.Трампу: "Дональд, но ведь я же предупреждал, не нужно соваться в дела Украины, это всё плохо кончится"