О проекте ХайВей

Публикуйте на ХайВей свои статьи, фото, видео.

Получайте рецензии и комментарии от сообщества ХайВей на свои публикации.

Зарабатывайте деньги на публикациях.

Общайтесь с интересными людьми.

01:00

 

Международная политика  25 декабря 2016 09:21:10

Автор: viktor trigub

Боси антикварної мафії

Боси антикварної мафії Боси антикварної мафії Боси антикварної мафії Боси антикварної мафії

 

Ці негідники обікрали головні музеї Києва. Нелегально переправили до США культурні цінності України на мільйони доларів. Саме у них скарби скіфських і козацьких курганів Криму, Донбасу, Запоріжжя.

Колись вони потрапили у поле зору оперативників радянського КГБ, арештовувалися,  завербовані. Були стукачами КГБ УССР. Теоретично, копії їх досьє має СБУ, бо оригінали можливо в ФСБ. Ще живі офіцери, які їх вербували і вели… Погоняли Князь і Морковка…

Є ще баришня з фондів Національного історичного, яка тихенько обікрала НМІУ, а нині живе в Ізраїлі…

images3-cdn-auctionmobility-comМожна лише радіти “надійності” обліку музейних фондів Національного музею історії України і Нацзаповідника у Лаврі, які обікрали і підмінили експонати у “промислових” масштабах. Але, конферансьє на чолі Мінкульту і “красотки” піар-заступниці, того просто не зрозуміють.

Час призначати жорстку ревізію фондів – срібники, гривні, єфимки з ознакою, дорогоцінності з курганів, ікони… Чогось нема, щось підмінили… Перевіряйте. І порівнюйте з каталогами аукціонів та антикварних магазинів США, які належать Князю і Морковке.

Про “блискучі перемоги” у боротьбі з чорними копачами, скупниками краденого і гінцями-контрабандистами МВС, СБУ, митниці, можна писати романи… Справжні герої… Маються на увазі копачі і контрабандисти.

Діє масштабна система пограбування державних музеїв, приватних колекціонерів, організація незаконних розкопок в історичних зонах. І хтось то все кришує… Хоча, у порівнянні з іншими схемами обкрадання народу України – то дрібниці!

А Князь з Морковкою дуже підставилися в Нью-Йорку. Видали десятки каталогів крадених культурних цінностей, незаконно переміщених через Митний кордон США.

Саме там і засвітилися десятки експонатів викрадених і підмінених в фондах Нацзаповідника у Лаврі, Національного музею історії України, Національного художнього та інших… На деяких лотах – фотографії речей з Лаврської колекції з книг, у яких прямо зазначено, що то експонат державного Музейного фонду, лежить у держмузеях Лаври!!!

Відчуваєте рівень нахабства?

Те саме з викраденими експонатами з Росії. Особливо Ермітажа і музеїв Москви. За них не переживаємо, хай тим переймаються їх структури…

images3-cdn-auctionmobility-com22Взяти того Князя і Морковку елементарно. Потрібен лише офіційний запит від України до Митної служби США. Каталоги ж є! Попросити пояснити походження українських культурних цінностей, ймовірно викрадених з державних музеїв, чи незаконно знайдених чорними копачами. Якщо Митний кордон США перетнули легально, будуть прізвища власників, експертів, були сплачені податки і збори. Що стане подарунком для українських правоохоронців – як вивезли від нас? Контрабанда!

Але, антикварна мафія легально кордон не перетинає, податків не платить! В США це 20 років з конфіскацією. Додайте давню цікавість ФБР до старих агентів КГБ, а нині контактерів з російсько-єврейською мафією та ФСБ… Хлопці сильно влипли…

Журнал “Музеї України” вже звернувся до В.Гройсмана, до МЗС, Мінкульту, СБУ, СЗР, Посольства України в США – дійте!

Хто напише запит до Митної служби США? А потім заяву в ФБР і поліцію Нью-Йорка?

images3-cdn-auctionmobility-com3311Хто відвідає два вже вказаних нами аукціона, поцікавиться легальністю продаж культурних цінностей України і попросить зняти лоти з торгів і “заморозити” під особисту відповідальність?

Якщо нікому, це можуть зробити журналісти. Як українські, так і американські…

Ще є – Сибіга Ігор Іванович
Генеральний консул України в Нью-Йорку. Йому якось ближче… Існує ціла

Культурно-гуманітарна секція Посольства!

Ольга ІВАНОВА — Радник (питання культури) email: [email protected]

Владислава БОНДАРЕНКО — Радник (діаспора) email: [email protected]

Взагалі, ветеранам МЗС України варто згадати, як журнали “Музеї України” і “Нова Січ” боролися за повернення козацьких регалій з Музею Кубанського козацтва в Ховелі. Як швидко тим перейнялася Кондоліза Райс, потім Джордж Буш. І як Путін послав до США спецназ, що пограбував музей. І що було потім… Ющенко і Тарасюк можуть згадати… То уже літературний твір…

Нині маємо справу з двома дрібними, нахабними баригами-контрабандистами, що вкрали безцінні для українців культурні скарби.

Ми повинні все повернути до державних музеїв!

Віктор Тригуб, редактор журналу “Музеї України”

З досьє відділу Інтерполу в Польщі:

Организаторы контрабанды культурных ценностей – поставщики подельники  ( в доле ) Александр Эренбург ( Родился в Умани ) неоднократно осужденный за контрабанду в Украине и России ( Контрабанда антиквариата через Польша , Белоруссия , Украина ), Фима Кац ( рожденный в Бердичиве) живет в Израиль – контрабандист , перевозит в Америку антиквариат контрабанду через знакомых на таможне в Бресте.  Также Соломон Шнейдерман ( Израиль ) Сергей Сорока ( род в Киев)  ( Израиль ) Михаил Зингер ( кличка Мойша) Род Киев – Подельник Маркова и Эренбурга .

Володимир Касикін був завдовжки в життя колекціонер і власник магазину антикваріату Володимира з 1992 року Володимир є фахівцем в області давньоруських творів мистецтва, релігійних ікон і артефактів. Має дипломи випускників в історії декількох російських вузів. Він служив на російських археологічних проектів. Володимир надає консультаційні послуги аукціонів, музеїв і приватних колекцій в Сполучених Штатах і за кордоном.

Володимира антикварний магазин в Нью – Йорку є вельми шановний продавець з великою кількістю постійних клієнтів. Сертифікати автентичності для всіх ікон і російського срібла надаються за запитом.

https://artvkg.com/content/4-about-us

Остготів Silver Eagle очолювані Пряжка

an-ostrogoth-silver-eagle-headed-buckle-32241Кожен кінець доброзичливо-образної петлею, що закінчується стилізованими головами тварин, очі і кожен кінець з коміром-комплект кабошон скло, прокрутки довжини, кожна зі сторін масивного гачкуватим мови, встановленого зі склом, обидва елементи шарнірно прямокутної пластини, проектування орла голова навпаки, очей і кожну сторону пластини, встановленої з кабошон склом, великий овальний скла в центрі, на поверхню з рядами прокрутки і іншого геометричного орнаменту, спочатку прикута до шкіряним ременем, частина з яких до цих пір збереглися.

Остготи (остроготи лат. Ostrogothi) або грейтунги (Greutungi) — давньогерманський народ, східна гілка готів, що розділилися з кінця IV століття на вестготів (західних готів) і остготів (східних). Межею між ними в IV ст. був Дніпро; остготи жили в степах між Дніпром і Доном. Але незабаром обидва народи посунули на захід.

Візантійський Срібний Хрест-мощевик

byzantine-silver-reliquary-cross-36136-9 століття нашої ери, дуже рідко.

byzantine-silver-reliquary-cross-36132

Дмитрий Марков впервые заинтересовался коллекционированием монет и медалей ещё в 1972-м году. В 1985-м он закончил Исторический факультет Киевского Университета, получив ученую степень за работу “Монетное обращение в средневековой России (VIII – XIII вв.)”. Его широкий диапазон интересов включает в себя русские и советские ордена, медали и предметы военной истории, русские и античные монеты, антиквариат и многое другое. Им опубликовано несколько статей по этим темам.

8888В 1990-м году Дмитрий Марков иммигрировал в США, где на следующий год основал собственную фирму “DMITRY MARKOV Coins & Medals” На сегодняшний день Дмитрий является одним из самых больших и авторитетных дилеров мира по русским монетам и наградам. Филиал его фирмы находится в Нью-Йорке.

На сегодняшний день фирма “DMITRY MARKOV Coins & Medals” опубликовала 35 полностью иллюстрированных каталогов-определителей, наряду со многими другими коммерческими публикациями. В 1997-м году, Дмитрий Марков внес свой посильный вклад в развитие советской фалеристики, опубликовав A Checklist of Soviet Orders and Medals.

Публикацию прочитали

Количество просмотров: 6671
delete
viktor trigub
viktor trigub, Киев, свободный журналист "ХайВей" 
Для того, чтобы оценить статью, Вас необходимо войти в систему
Право оценивать рецензии на ХайВей можно получить от редакции сайта по рекомендации одного из журналистов ХайВей
Рекомендаций: +6
Всего комментариев: 7, Всего рецензий: 5
Укажите свой e-mail адрес, если Вы хотите получать комментарии к этому материалу
Подписаться

Для того, чтобы опубликовать сообщение в этой теме, Вам нужно ввойти в систему.

Рецензии

18:48 25/12/16
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
 
18:50 25/12/16
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Василь Чорний 'Винница'
 
19:06 25/12/16
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Внутрішній безпеці СБУ варто негайно заарештувати відділ, що бореться з контрабандою і переміщенням культ цінностей! То зрадники і бариги! Кришують грабіжників! 30 років не могли піймати цю банду! Журналісти вирахували за три дні! Те саме з баригами відповідного відділу МВС! А Посольство США знову буде пити каву як минулого разу!
Тупість, зрада, корупція, непрофесіоналізм! Ганьба таким борцям!!!
22:09 25/12/16
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
ivp_paster 'Тернополь'
 
22:18 25/12/16
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Геннадий Москаль 'Днепропетровск'
 

Комментарии

Необходимо настойчиво обращаться к Нардепам Рады в Комитет по Культуре и духовности - http://kompkd.rada.gov.ua/kompkd/control/uk/index ... в Минкультуры ; ведь до Гройсмана ваши обращения могут не попасть , как мои воззвания о ненардепе Новинском к Парубию не попадают ! Удачи , Вам , в этом праведном деле , Виктор .
11:18 25/12/16
Khomiakltr Киев
Рекомендует этот материал. Почему? Дуже пізнавально.
11:30 25/12/16
Рекомендует этот материал.
18:48 25/12/16
Василь Чорний Винница
Рекомендует этот материал.
18:50 25/12/16
Рекомендует этот материал. Почему? Ганьба СБУ!
19:06 25/12/16
Petro Boriwiter Запорожье
Рекомендует этот материал. Почему? Везде жиды.И те кто им прислуживает.
19:57 25/12/16
Геннадий Москаль Днепропетровск
Рекомендует этот материал.
22:18 25/12/16

Live