О проекте ХайВей

Публикуйте на ХайВей свои статьи, фото, видео.

Получайте рецензии и комментарии от сообщества ХайВей на свои публикации.

Зарабатывайте деньги на публикациях.

Общайтесь с интересными людьми.

 

Интересно в интернете  18 октября 2016 11:31:50

Засмічені вулиці, холодні батареї і «круті яйця» на додачу

 

  Приблизно так одним реченням виглядає нині життя у Кропивницькому. Для нинішньої влади з новообраним минулого року депутатським корпусом все що не трапиться у місті – стихійне лихо: сніг, дощ, вивіз сміття,  дороги та тротуари в ямах.  Але при всьому цьому дехто в ній не спромігшись за рік перейменувати навіть вулиці згідно з закону про декомунізацію ще й досі вовтузиться через суди з перейменуванням міста.

 До всього цього додалися «відпускні ціни». Це не ціни під час відпустки, а ціни які  відпустив Кабмін. Дуже розумію, що його членів з їх статками це зовсім не турбує, як і черговий здирницький експеримент над зубожілим суспільством. Саме круте мабуть нині в Кропивницькому це сирі яйця. Вчора ще бачив найнижчу ціну в крамниці 22 гривні за десяток, а сьогодні якось страшно питати ціну на « бабусині яйця», яка вже перевалила за  30 гривень за десяток.

 А ще станом на 18 жовтня значна частина міста не опалюється, а тисячі городян так і не отримали дозволів на встановлення автономного опалення. Комусь здається нормальним, що лише ціна опалення помешкання сягає двох мінімальних пенсій, а черги на субсидії та відмова в їх наданні перевершує всі очікування. А ще є місті свої ноу-хау. Наприклад, для тих хто взагалі немає засобів для існування і джерел їх доходів не виявлено, розрахунок субсидій ведеться з розміру двох мінімальних заробітних плат. А ще півроку чекати на відмову чи задоволення заяви. Окремо слід зазначити про швидке надання «хорошої субсидії» за хабар в 1000-1500. На жаль, ще нікого на цьому не впіймали, але вже пора…

 А ще як і всю України місто накрила нова хвиля підвищення тарифів, які і так майже вдвічі вищі за столичні, і це при майже втричі меншій середні заробітній платі. З розряду гумору в виданні «Мандарин-news» прочитав інформації, що мешканці області повністю погасили всі заборгованості по комунальним платежам, і зрадів за них, але не за себе, хоча і мешкаю з ними в одному місті та області. Невже мені все вибачили? А якщо ні, то що з цим, або з ким робити?

 Чим далі в ліс тим товщі дерева, але так далі не буде, бо з таким життя вони всі підуть на дрова… Але гріє… світло в кінці тунелю. Кабмін пообіцяв знову колись і щось підняти. Найкраще буде пенсіонерам після одно гривневої надбавки… Це теж гумор, але чорним перед приходом білої зими.

 А проблеми міста вирішують за годину - дві  на засіданнях, але змін чекають тижнями. Отак воно з «твердими господарниками». В своїй хаті у них повний порядок, а от в інших… Особливо цікаво з вивозом сміття. Розповіли про те міську бувальщину, що сміття у місті з 240-тисячним населенням вивозили аж три машини, ну двій й поламалося… Таке життя, і сміття на кілька днів перестали вивозити. А теплотраси тим чом почало рвати, і теж таке життя. А дороги до асфальтувати не дали тендери, нестача коштів, і так ці байки, як замусолену платівку розповідають щороку. А локшина на вухах теж гріє… А ви про це знали? Отож бо!!!

Засмічені вулиці, холодні батареї і «круті яйця» на додачу
Количество просмотров: 189
delete
Василь Чорний, Винница, свободный журналист "ХайВей" 
Для того, чтобы оценить статью, Вас необходимо войти в систему
Право оценивать рецензии на ХайВей можно получить от редакции сайта по рекомендации одного из журналистов ХайВей
Рекомендаций: +0
Всего комментариев: 0, Всего рецензий: 0
Укажите свой e-mail адрес, если Вы хотите получать комментарии к этому материалу
Подписаться

Для того, чтобы опубликовать сообщение в этой теме, Вам нужно ввойти в систему.

Комментарии

Live

1 час. назад

Алекс Скиталец комментирует материал Песня про мамин рушник

2 час. назад

Алекс Скиталец комментирует материал Две дыры

2 час. назад

Алекс Скиталец комментирует материал рассказ из жизни "Последний разговор с Олей в Храме"

7 час. назад

Белка Белкина удаляет комментарий к материалу от

7 час. назад

Белка Белкина удаляет комментарий к материалу от

7 час. назад

Белка Белкина удаляет комментарий к материалу от

7 час. назад

Белка Белкина удаляет комментарий к материалу от

7 час. назад

Белка Белкина удаляет комментарий к материалу от

7 час. назад

Белка Белкина удаляет комментарий к материалу от

7 час. назад

Белка Белкина удаляет комментарий к материалу от