array(2) { ["id"]=> int(433004) ["frame"]=> string(1) "1" } /art.php Засмічені вулиці, холодні батареї і «круті яйця» на додачу | ХайВей

О проекте ХайВей

Публикуйте на ХайВей свои статьи, фото, видео.

Получайте рецензии и комментарии от сообщества ХайВей на свои публикации.

Зарабатывайте деньги на публикациях.

Общайтесь с интересными людьми.

Интересно в интернете  18 октября 2016 10:31:50

Засмічені вулиці, холодні батареї і «круті яйця» на додачу

 

  Приблизно так одним реченням виглядає нині життя у Кропивницькому. Для нинішньої влади з новообраним минулого року депутатським корпусом все що не трапиться у місті – стихійне лихо: сніг, дощ, вивіз сміття,  дороги та тротуари в ямах.  Але при всьому цьому дехто в ній не спромігшись за рік перейменувати навіть вулиці згідно з закону про декомунізацію ще й досі вовтузиться через суди з перейменуванням міста.

 До всього цього додалися «відпускні ціни». Це не ціни під час відпустки, а ціни які  відпустив Кабмін. Дуже розумію, що його членів з їх статками це зовсім не турбує, як і черговий здирницький експеримент над зубожілим суспільством. Саме круте мабуть нині в Кропивницькому це сирі яйця. Вчора ще бачив найнижчу ціну в крамниці 22 гривні за десяток, а сьогодні якось страшно питати ціну на « бабусині яйця», яка вже перевалила за  30 гривень за десяток.

 А ще станом на 18 жовтня значна частина міста не опалюється, а тисячі городян так і не отримали дозволів на встановлення автономного опалення. Комусь здається нормальним, що лише ціна опалення помешкання сягає двох мінімальних пенсій, а черги на субсидії та відмова в їх наданні перевершує всі очікування. А ще є місті свої ноу-хау. Наприклад, для тих хто взагалі немає засобів для існування і джерел їх доходів не виявлено, розрахунок субсидій ведеться з розміру двох мінімальних заробітних плат. А ще півроку чекати на відмову чи задоволення заяви. Окремо слід зазначити про швидке надання «хорошої субсидії» за хабар в 1000-1500. На жаль, ще нікого на цьому не впіймали, але вже пора…

 А ще як і всю України місто накрила нова хвиля підвищення тарифів, які і так майже вдвічі вищі за столичні, і це при майже втричі меншій середні заробітній платі. З розряду гумору в виданні «Мандарин-news» прочитав інформації, що мешканці області повністю погасили всі заборгованості по комунальним платежам, і зрадів за них, але не за себе, хоча і мешкаю з ними в одному місті та області. Невже мені все вибачили? А якщо ні, то що з цим, або з ким робити?

 Чим далі в ліс тим товщі дерева, але так далі не буде, бо з таким життя вони всі підуть на дрова… Але гріє… світло в кінці тунелю. Кабмін пообіцяв знову колись і щось підняти. Найкраще буде пенсіонерам після одно гривневої надбавки… Це теж гумор, але чорним перед приходом білої зими.

 А проблеми міста вирішують за годину - дві  на засіданнях, але змін чекають тижнями. Отак воно з «твердими господарниками». В своїй хаті у них повний порядок, а от в інших… Особливо цікаво з вивозом сміття. Розповіли про те міську бувальщину, що сміття у місті з 240-тисячним населенням вивозили аж три машини, ну двій й поламалося… Таке життя, і сміття на кілька днів перестали вивозити. А теплотраси тим чом почало рвати, і теж таке життя. А дороги до асфальтувати не дали тендери, нестача коштів, і так ці байки, як замусолену платівку розповідають щороку. А локшина на вухах теж гріє… А ви про це знали? Отож бо!!!

Засмічені вулиці, холодні батареї і «круті яйця» на додачу
Количество просмотров: 198
delete
Василь Чорний, Винница, свободный журналист "ХайВей"
Для того, чтобы оценить статью, Вас необходимо войти в систему
Право оценивать рецензии на ХайВей можно получить от редакции сайта по рекомендации одного из журналистов ХайВей
Рекомендаций: +0
Всего комментариев: 0, Всего рецензий: 0
Укажите свой e-mail адрес, если Вы хотите получать комментарии к этому материалу
Подписаться

Для того, чтобы опубликовать сообщение в этой теме, Вам нужно ввойти в систему.

Комментарии

Live

...

9 час. назад

Вікторія Івченко публикует статью \"Принцесо зачаровна, не бійся...\"

11 час. назад

Myhail Antonyshyn публикует статью Тимошенко - президент, що далі?

.........

13 час. назад

Алекс Скиталец рекомендует материал Рiзноманiття осенi

...

16 час. назад

Алекс Скиталец рекомендует материал Відчинивши двері....

...

17 час. назад

Родослав Корченюк рекомендует материал Досліджуючи власне коріння

18 час. назад

Alex Vahnij публикует статью Досліджуючи власне коріння

......

18 час. назад

Родослав Корченюк рекомендует материал Карбуючи підле свавілля

...

19 час. назад

Родослав Корченюк рекомендует материал Продовження заробітчанської
теми \"Шибче, курва, шибче!\"

20 час. назад

Горбатюк Микола публикует статью Продовження заробітчанської
теми \"Шибче, курва, шибче!\"

21 час. назад

Іван Парнікоза публикует статью Українська Антарктида. Частина 2. Довгий континент – Південна Америка

.........

21 час. назад

Алекс Скиталец рекомендует материал Зимня ріка