О проекте ХайВей

Публикуйте на ХайВей свои статьи, фото, видео.

Получайте рецензии и комментарии от сообщества ХайВей на свои публикации.

Зарабатывайте деньги на публикациях.

Общайтесь с интересными людьми.

 

Политика  23 августа 2016 22:42:16

Страшна, жахлива помилка

 

Вкотре зустрів у аналізі історії страшну, навіть жахливу помилку. Ця помилка привела на наші терени таку ж страшну і жахливу війну.

І ця помилка крокує із нами більше ніж чверть століття. І веде у безодню!

Вона повторена у публікації Івана Капсамуна  «Від Київської Русі – до європейської України!», Експерти «Дня» оцінюють, що вдалося і що — ні за 25 років відновлення незалежності держави» напередодні Дня незалежності.

Отже, пропоную зануритися у недавню історію нашої державності.

Мене інколи питають, як я на початку 1995 міг стверджувати про неминучість і невідворотність війни із Росією. А треба було тільки трохи озирнутися і поглянути навкруги, побачити наш жалюгідний стан колоніальної держави із окупованим Севастополем, жест Єльцина по закриттю газової засувки, окуповані Росією Таджикистан, Придністов'я, Абхазію, Південну Осетію, та за допомогою Росії – Нагірний Карабах.

Більш вражав жалюгідний стан вітчизняного політикуму. Ось що каже Декларація про державний суверенітет 16 липня іще 1990 року:

«Українська РСР урочисто проголошує про  свій  намір  стати  в майбутньому постійно нейтральною державою, яка не  бере  участі  у військових блоках і дотримується  трьох  неядерних  принципів:  не приймати, не виробляти і не набувати ядерної зброї».

А свіжі виправдування Л. Крачука про відмову від ядерної зброї, хоча Меморандум підписав Кучма, чого варті?

Невже тоді була така тверда віра у те, що капіталізм переміг на всій земній кулі, автократична диктатура не загрожує США і жарт Рейгана про ядерний удар по Росії не стане реальністю? А можлива загроза від комуністично-ядерного Китаю при появі амбіцій на світове панування? І невже вказані вище і не вказані аргументи на користь імперської політики Росії не могли для Кравчука-Кучми стати козирним аргументом на корить збереження ядерного статусу?

По між іншим, запитання до експертів. Чи є у світі держави, котрі не входять у ядерний клуб, але збагачують уран? Звичайно, мова не йде про Індію, Пакистан, Ізраїль та КНДР.

Невже не можна було обумовити у вказаному документі хоча б цю умову на право збагачення урану для АЕС та й гарантію відновлення статусу ядерної держави у випадку незабезпечення гарантій за Будапештським меморандумом (що і сталося)?

Тепер після довгої передмови повернемося до помилки. Невже хтось вірить, що після вказаних актів імперської політики Росія допустить появу в Україні дійсно лідера її незалежності? І не допустила! Кучма –– то проект Кремля. І цей проект у значній мірі вдався завдяки міфічній «хатинці» Кравчука – геніальної спецоперації, здійсненної ФСБ. І, головне, доведеної згодом у рішенні німецького суду. Прискіпливий читач знайде тут, на Хайвеї мою публікацію про вказаний міф, живучий аж до сьогодення!

Ось тому тією страшною, жахливою помилкою вважаю тисячеразово оприлюднене твердження, в чергове повторене В. Шишкіним у фразі: «Мушу пригадати, що того ж самого Гітлера обрав німецький народ. Він прийшов до влади абсолютно демократично в 1933-му році, так само як і Кучма в 1994-му, який створив кланово-олігархічну систему в Україні. То ж і Гітлера, і Кучму обрав спершу народ».

Не демократично Кучма прийшов до влади! Не народ, а Кремль його обрав!

Думаю, що той же Віктор Іванович згадає публікації того часу про шалене фінансування виборчої кампанії Кучми через кримські банки. Та й багато іншого.

Це соромно визнавати, але ми і до цього часу є проектом Кремля, навіть попри патріотичну риторику Порошенка.

Можна іще згадати про версію ЗМІ від Є. Марчука і зниклу у нього відеокасету щодо замовного характеру вбивства В. Чорновола напередодні президентських виборів 1999. Сюди слід додати і «дивну» зраду О. Мороза у ті ж часи домовленостей «Канівської четвірки»

Не менш «дивним» було повторенням «спецоперації» з розвалу «Канівської четвірки» — демократичної коаліції 2006 року.

«Дивні» вони для пересічного українця. Але для політика, думається, нічого у тому дивного немає. Як і дивного зникнення відеокасети із зізнанням про вбивство Чорновола.

Публикацию прочитали

Количество просмотров: 1401
delete
Віктор Марініч, Энергодар, свободный журналист "ХайВей" 
Для того, чтобы оценить статью, Вас необходимо войти в систему
Право оценивать рецензии на ХайВей можно получить от редакции сайта по рекомендации одного из журналистов ХайВей
Рекомендаций: +3
Всего комментариев: 8, Всего рецензий: 4
Укажите свой e-mail адрес, если Вы хотите получать комментарии к этому материалу
Подписаться

Для того, чтобы опубликовать сообщение в этой теме, Вам нужно ввойти в систему.

Рецензии

11:24 24/08/16
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
 
Віктор Марініч Энергодар
Красно дякую Вам, пане Анатолію!
20:17 24/08/16
11:33 24/08/16
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Це соромно визнавати, але ми і до цього часу є проектом Кремля, навіть попри патріотичну риторику Порошенка
Віктор Марініч Энергодар
Приємно зустріти знайоме прізвище на Хайвеї. Щиро дякую, пані Наталія!
20:18 24/08/16
23:33 24/08/16
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
ivp_paster Тернополь
Є ще одна помилка яка крокує із нами. І веде у безодню!

"Одного разу ще на початку 1992 року китайська художниця Мао Мао попросила на одному мистецькому заході тодішнього Президента України Леоніда Кравчука зробити все від нього залежне, щоб у тільки виниклій самостійній Україні передусім змінили розміщення кольорів на головному державному символі — синьо-жовтому прапорі. Мовляв, якщо він і далі залишатиметься таким же, то під цим поєднанням кольорів країну чекає неминуча деградація, зрада, занепад і, нарешті, крах.".....

НАШ НАЦІОНАЛЬНИЙ ПРАПОР - ЖОВТО-БЛАКИТНИЙ
http://www.uamodna.com/articles/nash-nacionaljnyy-prapor-zhovtoblakytnyy/
Віктор Марініч Энергодар
Дякую!Щодо прапора зауважу, що не фахівець із геральдистики. А у приміти якось не віриться. Збувається 50 на 50! Хоча у народі УНР асоціювалася саме із жовто-блакитним. Після 17-го року розташування кольорів, якщо не помиляюся, мінялося двічі.
21:17 25/08/16
21:19 27/08/16
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Игорь Марков Днепропетровск
Так, получается, Украина не была независимой? Потому что если была, именно она должна отвечать за все происшедшее.

Комментарии

Рекомендует этот материал.
21:18 24/08/16
Віктор Марініч Энергодар
Щиро вдячний Вам!
21:18 25/08/16
yarina Киев
Рекомендує цей матеріал.
07:44 25/08/16
Віктор Марініч Энергодар
Красно дякую!
21:18 25/08/16
Игорь Марков Днепропетровск
Насчет флага. Цвета международной организации даунов, которые у нас постоянно перед глазами, вплоть до раскраски заборов и мусорных урн.
Насчет достижений. Германия 1945-го, перепаханная снарядами, поставленная на колени, через которую с двух сторон прошел фронт.
Украина 1991 - сама индустриально развитая республика СССР, с прекрасной плодородной почвой и набором полезных ископаемых. с нулевым внешним долгом, сильнейшими ВС Европы.
Прошло 25 лет. Германия 1970 и Украина 2016-го....
Неужели только москали виноваты? Кто нам мешал самим решать свои вопросы? Кто нам мешает сегодня их решать, не привлекая министров -иностранцев?
Кто продал армию? Кто развалил промышленность? Кто убил образование и здравоохранение? Москали? А куда мы смотрели?
21:30 27/08/16
Игорь Марков Днепропетровск
Мало нам взрывов на артиллерийских складах, не туда летящих ракет. ас надо еще взрывы на складах ядерных боеприпасов и не туда летящих ракет с ядерными боеголовками?
И чо, не продали бы пару боеголовок, как продавали танки и самолеты, ЗРК, и прочую технику?
21:35 27/08/16
Taras Киев
Рекомендує цей матеріал.
23:51 11/11/16
Віктор Марініч Энергодар
Вдячний Вам!
22:04 14/11/16

Live