array(2) { ["id"]=> int(430781) ["frame"]=> string(1) "1" } /art.php «Почуйте громаду міста»??? | ХайВей

О проекте ХайВей

Публикуйте на ХайВей свои статьи, фото, видео.

Получайте рецензии и комментарии от сообщества ХайВей на свои публикации.

Зарабатывайте деньги на публикациях.

Общайтесь с интересными людьми.

Политика  16 июля 2016 17:19:07

«Почуйте громаду міста»???

 

 

Чотири сотні  ворожих до України відщепенців  у віднині місті Кропивницькому це що громада міста?  Вибачайте, і скажіть про яку «громаду» йде мова???   Це  ту, яку зігнали  та звели чотирма автобусами з підприємств Штутмани, Бахмачі та московська церква? Вже неодноразово звертається  увага на ці так звані мітинги. Попереду всіх завжди стоять жінки похилого віку,  і гадати немає чого, що  прихожани московської церкви. Стоять , як навіжені і  зомбовані товстунами в рясах, в руках ікони та навіть портрети російських царів. Провний “відстій думки” у висловах, лайка та ненависть до українців, на землю яких приперлися і оселилися.
То кого почути там почути і до кого дослухатися?  До хворих на голову та підкуплених? Отака  демократія на думку  підбурювачів і прихильників “руського міра”. Провокаційні мітинги – це верх цинізму, брехні та маніпуляцій. Чм варто давати дикунам в руки демократію. Вони її  все одно перетворюють в шоу для досягнення своїх особистих цілей або по команді сусіда.

Приємно бачити, що відверто хворих на голову на мітингах меншає, і дехто для кількості вже приходить на милицях. Не виключно, що то саме є кара за нахабну брехню… На жаль, за той  «базар» ніхто ще не поніс ніякої відповідальності. І знову знаходимо сліди «російських лаптів», що топтали топчуть і бажають і далі топтати нашу землю.Жителька міста Омська Ніна Нєчаєва приїхала з Російської Федерації, щоб підтримати назву Єлисаветград для міста Кропивницького.

Як пояснила сама росіянка, в Україну навідалась задля участі в Хресній ході, що нині триває в Україні. За її словами, вона спеціально зробила зміни в графіку свого перебування, щоб підтримати перейменування міста на честь святої Єлисавети.

«Я приехала спеціально чтоб поддержать Елисаветград. Здесь родился мой син, я прожила здесь 40 лет. Я провославная христианка и я знаю, что святая Елисавета, это мать Иоана Хрестителя и только здесь будет процветание когда будет Елисаветград», – підкреслила Нєчаєва.

 

То ж росіяним дома не сидиться, вони хто з чим пруться в Україну. Одні з іконами, другі зі зброєї, а треті, як і двоє перших з бридкою брехнею.

 

«Почуйте громаду міста»???

Публикацию прочитали

Количество просмотров: 2657
delete
Василь Чорний, Винница, свободный журналист "ХайВей"
Для того, чтобы оценить статью, Вас необходимо войти в систему
Право оценивать рецензии на ХайВей можно получить от редакции сайта по рекомендации одного из журналистов ХайВей
Рекомендаций: +5
Всего комментариев: 12, Всего рецензий: 8
Укажите свой e-mail адрес, если Вы хотите получать комментарии к этому материалу
Подписаться

Для того, чтобы опубликовать сообщение в этой теме, Вам нужно ввойти в систему.

Рецензии

17:38 16/07/16
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
 
18:04 16/07/16
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
 
21:38 17/07/16
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
ivp_paster 'Тернополь'
 
15:59 24/07/16
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Тетяна Миколаївна Бережна 'Днепропетровск'
Автор розкриває суть руського міру
08:58 30/07/16
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
 
12:19 30/07/16
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
«Здесь русский дух, здесь Русью пахнет!» - крылатые слова А.С. Пушкина сегодня актуальны как никогда раньше! Да, конечно, Черным бандеровцам этот запах сродни запаха отходного места, и они очень неравнодушны к нему. Настолько неравнодушны, что решаются на подвиги, подобные описанному в "Вандалы разгромили новые туалеты в парке Победы", см.: http://dumskaya.net/news/vandaly-razgromili-novye-tualety-v-parke-pobedy-046154/. Да, бандеровцам всегда простой народ Украины был костью в горле, именно потому они выступили против Красной Армии в грозные годы Великой Отечественной Войны. И здесь, в рецензируемой мной статье автор о том же: "Чм варто давати дикунам в руки демократію." - ну, во-первых, видимо, не "Чм", а "Чи" (но это детали), во-вторых, бандеровцы были не менее дикими, чем весь остальной народ Украины, что я узнал со слов свой матери, когда ей пришлось бежать с Западной, когда началась ВОВ, и когда ей местные сообщили, что неподалеку бандеровцы сбросили живьем комсомольца в глубокий колодец вниз головой! А мать моя тогда уже была комсомолкой. Ей удалось убежать, но так повезло не всем... Автор без малейшего сомнения называет простой народ "відверто хвориМИ на голову", а я так уверен, что это у автора с головой не все ив порядке... "То ж росіяним дома не сидиться, вони хто з чим пруться в Україну" - почему-то автор не пишет, сколько тысяч украинцев "пруться" в РФ с целью заработать на хлеб с маслом для своей семьи! И это в то время, когда Украина одна из наиболее богатых стран матушки Земли! Почему они туда едут? Да потому, что наши бандеровцы вместе с жидами разворовали Украину и создали просто невыносимые условия для жизни простых людей! Вот о чем надо было бы писать! Э-э-э! Да что там говорить?!
Ничего не поделаешь, приходится ИМ терпеть Русский дух, а нам терпеть ИХ вонь! Но наше терпение, надеюсь, скоро закончится!
03:37 03/08/16
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Игорь Марков 'Днепропетровск'
Очень неконкретно много чистой ругани
19:46 07/08/16
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Твари...

Комментарии

Рекомендует этот материал.
17:38 16/07/16
Рекомендует этот материал.
18:04 16/07/16
ко ко Одесса
Справді таки, хворі на всю голову, що вірять чи підкуплені, що знають? Та ні! Це наші славні бувші кіровоградіоти, а тепер єлізаветицькі і крапивницькі патріоти))))))))
18:49 16/07/16
Petro Boriwiter Запорожье
Рекомендует этот материал. Почему? Но она не знает, что Елисавета никогда не была християнкой как небыл християнином и ее сын Иван Предтеча. В Евангелии есть даже строки когда ученики Ивана приходят ко Христу. То есть и его ученики не были последователями Христа и християнства.
20:36 16/07/16
Рекомендует этот материал.
15:59 24/07/16
 А переіменували б місто, скажімо, у Народослав, не було би ґрунту для цієї руської смути. Хіба наш багатостраждальний і героїчний нород не заслуговує на те, щоб хоч одне місто було названо на його честь?
16:05 24/07/16
Игорь Марков Днепропетровск
А зачем переименовывать? Париж был Парижем и при Наполеоне, и при Гитлере, и при де Голле.
03:41 03/08/16
Рекомендует этот материал. Почему? "Автор розкриває суть руського міру".
08:58 30/07/16
НЕ Рекомендует этот материал. Почему?  Потому что Украина — банкрот, страна изнасилована!... Переименовывая города и районы, власть насилует народ, украинцы ненавидят депутатов Рады и действующий режим.... такие решения должны принимать власти на местах, учитывая настроения и желания людей... см: http://nahnews.org/763807-ukraina-bankrot-strana-iznasilovana-taruta-opustil-vlast-nbu-i-mvf/
13:01 30/07/16
Игорь Марков Днепропетровск
А не подумали о том, что назвать город имеют полное право только те, кто его построил?
03:40 03/08/16
Если власти не нравится наша культура, наш язык, наши традиции, то наверное они строят государство не на своей земле. Да и названия городам, селениям, улицам дают создатели, переименовывают обычно оккупанты.
12:28 31/10/16
Рекомендует этот материал. Почему? "Про московський народ" - промова Івана Богуна (1650 рік)
"Хто такі москвини та московський народ" - промова генерального осавула Івана Богуна на раді в гетьманській столиці Чигирині (що на Черкащині) навесні 1650 року - зауважте це 362 років тому! А промова Богуна для нашого народу надалі залишається актуальною і мабуть ще надовго. Цілком доречно було б замінити памятник Хмельницького в Києві на памятник Богуну.
Текст промови Богуна (1650) на раді в Чигирині:
"У народі Московському владарює найнеключиміше рабство і невільництво у найвищій мірі, у них, окрім Божого та Царського, нічого власного нема і бути не може, і людей, на їх думку, створено нібито для того, щоб у ньому не мати нічого, а тільки рабствувати. Самі вельможі та бояри московські титулуються звичайно рабами царськими і в просьбах своїх завжди пишуть вони, що б'ють йому чолом; стосовно ж посполитого народу, то всі вони вважаються кріпаками, начебто не від одного народу походять, а накуплені з бранців та невільників; і тії кріпаки або за їх назвою крестьяни обох статей, себто чоловіки та жінки з їхніми дітьми, за невідомими у світі правами та привласненнями продаються на торжищах і в житлах од власників і господарів своїх нарівні з худобою, а незрідка і на собак вимінюються, і продавані при тому мусять бути ще зумисне веселими і виказуватися своїм голосом, добротою і знаннями будь-якого ремесла, щоб через те скоріше їх купили і дорожче заплатили. Словом сказати, з'єднатися з таким неключимим народом є те саме, що кинутися із вогню в полум'я".
Цю промову можна віднайти у 3 частині "Історії Русів" (іст. хроніка поч. 18 ст.):
http://uk.wikisource.org/wiki/%D0%86%...
Її також цитує у своїй книзі Є. Наконечний, у розділі "Московитяни":
http://exlibris.org.ua/nakonechny/r11...
Повністю історична хроніка "Історія Русів" (написана на поч. 18 ст) доступна тут:
http://izbornyk.org.ua/istrus/rusiv.htm
http://shron.chtyvo.org.ua/Nevidomyi_...
13:36 31/10/16

Live

...

11 час. назад

Вікторія Івченко публикует статью \"Принцесо зачаровна, не бійся...\"

12 час. назад

Myhail Antonyshyn публикует статью Тимошенко - президент, що далі?

.........

15 час. назад

Алекс Скиталец рекомендует материал Рiзноманiття осенi

...

17 час. назад

Алекс Скиталец рекомендует материал Відчинивши двері....

...

18 час. назад

Родослав Корченюк рекомендует материал Досліджуючи власне коріння

19 час. назад

Alex Vahnij публикует статью Досліджуючи власне коріння

......

20 час. назад

Родослав Корченюк рекомендует материал Карбуючи підле свавілля

...

20 час. назад

Родослав Корченюк рекомендует материал Продовження заробітчанської
теми \"Шибче, курва, шибче!\"

22 час. назад

Горбатюк Микола публикует статью Продовження заробітчанської
теми \"Шибче, курва, шибче!\"

22 час. назад

Іван Парнікоза публикует статью Українська Антарктида. Частина 2. Довгий континент – Південна Америка

.........

23 час. назад

Алекс Скиталец рекомендует материал Зимня ріка