О проекте ХайВей

Публикуйте на ХайВей свои статьи, фото, видео.

Получайте рецензии и комментарии от сообщества ХайВей на свои публикации.

Зарабатывайте деньги на публикациях.

Общайтесь с интересными людьми.

 

Политика  8 июля 2016 09:08:09

Опалювальний бунт назріває в Кіровограді

 

 

 

  Біля приміщення кіровоградської міської ради відбувся мітинг, під час якого люди протестували проти заборони на встановлення автономного опалення.  На площі  зібралось близько 200 осіб. Протестувальники тримали в руках транспаранти з написами “Ні, корупції у міськвиконкомі”, “Право людини обирати вид опалення” та інші.

“З такими цінами та якістю централізованого опалення взимку жити неможливо. Ми вимагаємо, щоб зняли заборону на встановлення автономки. Влада має давати дозволи”, — говорили присутні на мітингу.

Питання опалення наразі складно вирішується на законодавчому рівні. Зараз у місті питанням щодо встановлення автономного опалення займається міжвідомча комісія міської ради. Питання щодо надання дозволів на опалення дається не одноосібним рішенням, а колегіально. До комісії входять не лише представники міської ради, а й від «Кіроворадгазу», «Обленерго». Всі заяви від жителів знаходяться на розгляді комісії, відповідно будуть надані всі відповіді", - прокоментував Хачатурян.

Мітингуючі обурилися, що сьогодні мало відбутися засідання комісії, а його перенесли, тому жителі хвилюють, що питання щодо опалення можуть відкладати й до початку опалювального сезону.

"Я написала заяву ще в квітні місяці і мені не надали офіційну причину відмови. Чому комісія надала дозволи 36 особам, а нам ні? У нас квартира на "стояку" і сину не дають дозвіл на підключення. Я стою тут від свого сина, він на роботі, якщо він прийде, то його ж звільнять, а мені немає чого втрачати", - прокоментувала пенсіонерка, що прийшла на акцію протесту.

Протестувальники висловили Хачатуряну власну пропозицію, що 10 липня має відбутися засідання міжвідомчої комісії, на якій й розглянуть усі заяви щодо надання "автономки".

"Якщо комісія не відбудеться через моря чи відпустки, то ми тут влаштуємо своє море - люди самостійно відключатимуть від опалення", - наголосив представник від громадськості у міжвідомчій комісії Валерій Кравченко.

Наразі всі учасники мітингу збирають підписи на звернення щодо проведення засідання міжвідомчої комісії у понеділок.  За словами мітингувальників, про акцію вони дізналися з мережі інтернет та з агітаційних наметів, що стояли в місті протягом тижня. З полвтичнихсил підтримати протест прийшли лише представники «Правого сектору». За деякими даними в Кіровограді більше 60% мешканців багато по верхівок вже позбулися дорогого централізованого опалення. Нині без вердикту лежать ще більше півтори тисячі заяв кіровоградців. Їх відмова від послуг монополістів наносить багатомільйонні втрати опалювальникам. Тож виття мотузочки досягає апогею і заганяє в тупик як монополістів в галузі опалення так і їх лобі у міській владі. «Так завтра нам будуть давати команду купувати ковбасу лише в кіосках міського голови Райковича! Тоді де демократія та свобода вибору?» - говорили присутні на мітингу. Сам міський голова знову загадково заховася за кодове слово –«відрядження», а його позиція – «не дозволяти автономне опалення» всім відома. Паніка влади має наслідки – заявники не мають відповідей по три-чотири місяці. Чиновники у загнаному куті все вирішують з швидкістю черепахи. А чи згодні вони такими темпами отримувати заробітну плату?

Опалювальний бунт назріває в Кіровограді

Публикацию прочитали

Количество просмотров: 1142
delete
Василь Чорний, Винница, свободный журналист "ХайВей" 
Для того, чтобы оценить статью, Вас необходимо войти в систему
Право оценивать рецензии на ХайВей можно получить от редакции сайта по рекомендации одного из журналистов ХайВей
Рекомендаций: +1
Всего комментариев: 3, Всего рецензий: 3
Укажите свой e-mail адрес, если Вы хотите получать комментарии к этому материалу
Подписаться

Для того, чтобы опубликовать сообщение в этой теме, Вам нужно ввойти в систему.

Рецензии

13:46 08/07/16
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
крім бунту що?
22:38 08/07/16
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
outsider Винница
 
23:13 08/07/16
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
ivp_paster Тернополь
Замкнуте коло.

Комментарии

ко ко Одесса
Які заможні люди живуть у Кіровограді! Ладні встановлювати дороге автономне опалювання і чихати їм на тарифи, вкрадений український газ і бідноту з обвітшалих хрущовок))
10:15 08/07/16
Рекомендует этот материал. Почему? цікава ситуація
13:47 08/07/16
Владимир Демин Бердянск
То ли еще будет...
23:44 13/07/16

Live

7 мин. назад

Алексей Лупоносов публикует статью Скандальный олигарх Бахматюк, обокрав вкладчиков, хочет растянуть возврат долгов Нацбанку еще на 10-12 лет?

2 час. назад

Андрей Андрей рекомендует материал Украина на приёме у психолога

3 час. назад

Геннадий Балашов публикует статью Украина на приёме у психолога

5 час. назад

Сологуб публикует статью Незаконне призначення на посаду в.о. глави ФДМУ В. Трубарова підриває довіру до приватизації - Ігор Луценко

13 час. назад

Алекс Скиталец комментирует материал Песня про мамин рушник

13 час. назад

Алекс Скиталец комментирует материал Две дыры

13 час. назад

Алекс Скиталец комментирует материал рассказ из жизни "Последний разговор с Олей в Храме"

18 час. назад

Белка Белкина удаляет комментарий к материалу от

18 час. назад

Белка Белкина удаляет комментарий к материалу от

18 час. назад

Белка Белкина удаляет комментарий к материалу от

18 час. назад

Белка Белкина удаляет комментарий к материалу от

18 час. назад

Белка Белкина удаляет комментарий к материалу от

18 час. назад

Белка Белкина удаляет комментарий к материалу от