array(2) { ["id"]=> int(429565) ["frame"]=> string(1) "1" } /art.php Cеред єлисаветградських сепарів з‘явилися друзі “тамбовсь | ХайВей

О проекте ХайВей

Публикуйте на ХайВей свои статьи, фото, видео.

Получайте рецензии и комментарии от сообщества ХайВей на свои публикации.

Зарабатывайте деньги на публикациях.

Общайтесь с интересными людьми.

Политика  24 мая 2016 09:42:53

Cеред єлисаветградських сепарів з‘явилися друзі “тамбовських вовків»?

 

"Тамбовський вовк Яринічу колега!" Таку заяву зробив народний депутат Єгор Соболєв на зустрічі із кіровоградцями. «Ми прийшли плотною групою на зустріч із депутатами від "Самопомочі", які "чомусь" зібралися в бахмачівському клубі заводу "Радій", щоб показати, що в Кіровограді живуть не лише прихильники Єлєсавєтграда, а є і послідовні українські патріоти.»  Про це в мережі ФБ написав Ігор Козуб, який не вперше сміливо і запекло атакує кіровоградських представників п’ятої колони.

  Група кіровоградських патріотів, за його словами, попросила депутатів не звертати увагу на кіровоградського колєгу Яриніча, який бігає по ВР та закликає проголосувати за Єлисаветград, а віддати свої голоси на наступному засіданні ВР за Кропивницький та припинити розігрувати сепаратистську карту про Єлісавєтград в центрі України. Єгор Соболєв влучно зауважив, що Яриніч ніякий їм не колега, а тамбовський вовк йому колега:) Не можемо не погодитися!!!

 А ще в мережі пишуть і про те, що згаданий Костянтин Яринич зробив разом з татом монополію на державну лікарню, аптеки - а що для людей, хоча б своїм виборцям (патріоти це не його виборці - його слова після передачі "Ми")? Нині мабуть заробляє у московських попів агітуючи за антиукраїнську колоніальну назву, гидує розмовляти українською, немов Москва дала йому мандат українського нардепа. Нахабство антиукраїнської поведінки цієї особи немає меж.
Дивно, пише пан Козуб,але всі наші ЗМІ проігнорували цю важливу заяву. А були лише «їхні ЗМІ», які перед цим облили брудом мітинг присвячений Марку Кропівницькому та розміщують картинки з написом –Кпропивницкий – нарушение прав человека». І чому вони себе вважають людьми? Можливо вони і люди, але з паралельного збоченого «рускага міра (тобто світу)», що насправді є непробудною темрявою  саме  «тамбовських вовків».

  Розгляд низки важливих проектів рішень Кіровоградської міської ради може затягнутися майже на 2 місяці. Третю сесію міської ради не проводили ні в квітні, не проводитимуть і в травні. 

Про причини такої «депутатської відпустки» кореспонденти РК дізнавалися у секретаря Кіровоградської міської ради Сергій Бойка. За словами посадовця, сесія відбудеться аж у червні. Причиною того є необхідність дотримання норми Закону «Про доступ до публічної інформації», за яким усі проекти рішень мають бути опубліковані на сайті міськради за 20 днів до їх розгляду.

«Сесія планувалася 24-го квітня. Але у зв’язку з тим, що по деяким питанням було не дотримано 20 днів до розгляду, то засідання було перенесене на два дні. А потім у зв’язку зі зверненням народного депутата Костянтина Яриніча щодо розгляду його пропозицій на найближчому засіданні, було зорієнтовано провести сесію 2 червня», - зазначив секретар Кіровоградської міської ради.

Чому звернення нардепа не можна розглянути пізніше, а зараз провести третє засідання сесії посадовець пояснив так: 

«Він вимагав розглянути його проекти рішень на найближчому засіданні. Якби він вимагав на найближчій сесії, то ми б могли таким чином організувати. Відповідно до законодавства народні депутати мають право».

Нагадаємо, проекти рішень Костянтина Яриніча стосуються питання перейменування Кіровограда. Нардеп пропонує депутатам Кіровоградської міської ради визначитися із "підтримкою/непідтримкою зареєстрованих у Верховній Раді України проектів постанов щодо перейменування обласного центру". Відповідні проекти опубліковані на сайті Кіровоградської міської ради 5 травня. Якщо дотримуватися норми закону про 20 днів, якраз і виходить, що найближча сесія міськради відбудеться аж у червні. Сергій Бойко запевняє, що згідно нинішнього Регламенту роботи Кіровоградської міської ради, сесія проводиться не рідше одного разу на квартал. 

 

Так от що робить «друг тамбовських вовків»! Гальмує роботу Кіровоградської міської ради… та очолює «рух опору найменування міста імям Кропівницького. Це що по державницьки, чи на користь  Москві та її п’ятій колоні в місті? Звичайно, що друге…  А хіба для цього обирали виборці того нардепа від «президентської партії».  Болячка «опоблоківського синдрому» у нардепа Яринича прогресує вже не перший місяць.

Cеред єлисаветградських сепарів  з‘явилися   друзі “тамбовських вовків»?

Публикацию прочитали

Количество просмотров: 460
delete
Василь Чорний, Винница, свободный журналист "ХайВей"
Для того, чтобы оценить статью, Вас необходимо войти в систему
Право оценивать рецензии на ХайВей можно получить от редакции сайта по рекомендации одного из журналистов ХайВей
Рекомендаций: +2
Всего комментариев: 3, Всего рецензий: 2
Укажите свой e-mail адрес, если Вы хотите получать комментарии к этому материалу
Подписаться

Для того, чтобы опубликовать сообщение в этой теме, Вам нужно ввойти в систему.

Рецензии

14:31 24/05/16
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Напруга і наруга.. і все штучне під чиїсь птреби...
02:05 25/05/16
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
outsider 'Винница'
 

Комментарии

" Путин согласился на полицейскую миссию ОБСЕ на Донбассе
24 мая 2016, 08:37


Печать Путин согласился на полицейскую миссию ОБСЕ на Донбассе
Новости по теме
Порошенко, Путин, Меркель и Олланд проведут телефонный разговор (обновлено)
ОБСЕ готова отправить полицейскую миссию на Донбасс
Украина предложила план по размещению ОБСЕ на границе с РФ
Стали известны итоги разговора "нормандской четверки".


Руководители Украины, Франции, Германии и России в ходе телефонного разговора выразили поддержку развертывания полицейской миссии ОБСЕ на Донбассе и договорились о консультациях по этому вопросу, сообщает пресс-служба президента Украины.

Пресс-служба президента России Владимира Путина сообщает об этом аспекте переговоров так: "Обсуждались вопросы политического урегулирования ситуации на юго-востоке Украины. Отмечена важность строгого соблюдения режима перемирия, повышения эффективности деятельности в зоне конфликта Специальной мониторинговой миссии ОБСЕ путем придания ей дополнительных полномочий, а также укрепления Совместного центра по контролю и координации".

Украинский президент, как сообщает его пресс-служба, обратил внимание на ухудшение ситуации на Донбассе, в частности отметив обстрелы в районе Авдеевки.

"Собеседники согласились, что для продолжения политического диалога необходима решительная деэскалация и полное прекращение огня. Президент Украины подчеркнул, что для этого Россия должна вывести войска с оккупированной части Украины и прекратить поставлять туда оружие и наемников. Президент также обратил особое внимание на необходимость восстановления контроля над украинско-российской границей", - сказано в сообщении.

Во время разговора также была отмечена необходимость полного выполнения Минских договоренностей, включая создание условий безопасности для проведения местных выборов в некоторых районах Луганской и Донецкой областей на основе украинского законодательства и норм БДИПЧ/ОБСЕ.

Порошенко призвал Россию освободить всех украинских заложников, включая Надежду Савченко, Геннадия Афанасьева, Юрия Солошенко.

Глава украинского государства также назвал недопустимым постоянное нарушение прав крымских татар в оккупированном Россией Крыму и призвал прекратить их преследования и немедленно отпустить всех политических заключенных.

Как сообщает пресс-служба Кремля, Путин сказал, что партнерам по "нормандскому формату" передан "согласованный с ДНР и ЛНР пакет предложений по местным выборам, особому статусу, амнистии и децентрализации, которые следовало бы внимательно рассмотреть в Контактной группе".

Также были затронуты некоторые аспекты кризисной ситуации в Сирии.

Напомним, накануне ОБСЕ сообщила о готовности реализовать идею размещения полицейской миссии на Донбассе, если все стороны с этим согласятся. Ранее Россия выступала против вооруженной миссии ОБСЕ на Донбассе."
10:23 24/05/16
Рекомендует этот материал. Почему? Повчально і як сигнал, бо проблеми гібрідної війни проти українців типові.
14:32 24/05/16
outsider Винница
Рекомендует этот материал.
02:06 25/05/16

Live

6 час. назад

Вікторія Івченко публикует статью \"Принцесо зачаровна, не бійся...\"

7 час. назад

Myhail Antonyshyn публикует статью Тимошенко - президент, що далі?

.........

10 час. назад

Алекс Скиталец рекомендует материал Рiзноманiття осенi

...

12 час. назад

Алекс Скиталец рекомендует материал Відчинивши двері....

...

13 час. назад

Родослав Корченюк рекомендует материал Досліджуючи власне коріння

14 час. назад

Alex Vahnij публикует статью Досліджуючи власне коріння

......

15 час. назад

Родослав Корченюк рекомендует материал Карбуючи підле свавілля

...

15 час. назад

Родослав Корченюк рекомендует материал Продовження заробітчанської
теми \"Шибче, курва, шибче!\"

17 час. назад

Горбатюк Микола публикует статью Продовження заробітчанської
теми \"Шибче, курва, шибче!\"

17 час. назад

Іван Парнікоза публикует статью Українська Антарктида. Частина 2. Довгий континент – Південна Америка

.........

18 час. назад

Алекс Скиталец рекомендует материал Зимня ріка

18 час. назад

Alex Vahnij публикует статью Карбуючи підле свавілля