array(2) { ["id"]=> int(429453) ["frame"]=> string(1) "1" } /art.php Дива і злидні “ковбасного цеху» | ХайВей

О проекте ХайВей

Публикуйте на ХайВей свои статьи, фото, видео.

Получайте рецензии и комментарии от сообщества ХайВей на свои публикации.

Зарабатывайте деньги на публикациях.

Общайтесь с интересными людьми.

Политика  19 мая 2016 09:45:05

Дива і злидні “ковбасного цеху»

В Кіровограді з’явилася людина з псевдо Ковбаса. А оскільки це не учасник АТО, а міський голова, який вже встиг себе зарекомендувати популістом, що щомісяця кудись таємниче зникає  «у відрядження» на 7-10 днів.  До керма міста на цей час стає один з двох його заступників, що на сайті  міської ради чомусь  мають  однакові профільні посади. Третього заступника, який ще залишився за штатним розкладом майже за півроку так і … не знайшли. Дивно якось це… Невже у міського голови така коротка лавка кумів та друзів? До цього саме за якимись не конкурсними, а саме таки принципами пройшли кадрові ротації у міському «білому домі». Ходять чутки, що дехто сам втік від гріха подалі, щоб не виїли якісь незрозумілі радники з чоботарськими прізвищами.

Викликає подив відомості про керівників міста : голову, двох заступників та управляючу справами. Крім фото, відомостей про народження та освіту є і декларація про майно та доходи, але чомусь нічого немає про попередню роботу посадовців. Складається враження, що саме там криється щось таке, до якого простій людині торкатися не можна. А в самих деклараціях починаються дива, що викликають то ступор, то посмішку. Одні без авто та дивним житлом, а інші мають смішні доходи, яких ледве вистачить на заправку наявних авто бензином. Але ж і ті авто з доходом у 45 000 гривень на рік не придбаєш… І от саме цей заступник за відсутності голови, не заглядаючи в папери розпочав  у місті «затяту боротьбу» з МАФам, до якої залучив навіть громадськість. Роль останньої виконує група гопників, що нині вже не зветься «ті тушками»,  а «учасниками АТО», яким на перший погляд до цієї справи немає ніякого діла, але вона виникає раз за разом, і за мовчазної присутності нової поліції розбирає, або погрожує розібрати будівельні паркани. Згаданий заступник за чутками певний час працював у Києві під проводом панів Черновецького та Довгого. Чи не там сам е на таких же МАФах він здобував кошти на придбання своїх недешевих іномарок?

А тим часом в місті і за його межами не вгамовуються так звані єлисаветградці. Нові хвилі їх ейфорічної збудженості мали наступні, кимось вміло розроблені і продумані етапи: «соцопитування» тої структури, якої в місті ніхто не бачив; флеш-моб «спитай у мене як назвати моє(?!!) місто», маячня від пана Стрижакова про «вимоги комісарів ОБСЄ», та ще нові проекти від «подільника Стрижакова»  нардепа Яринича. Той же ікар-нардеп Яринич який дуже переймався переїздом  Донецького мед університету  чомусь мовчить про донецько-совкову  дискримінацію місцевих абітурієнтів у переміщеній до Кіровограду новій філії.  Ті з кіровоградців,  хто зможе стати студентом цього вишу, не мають права навчатися у рідному місті(!), а повинні будуть їхати по науку на Донбас до Краматорська.

І ще нове ноу-хау від невгамовного представника п’ятої колони Артема Стрижакова, який днями перед верховною радою разом з пара сотнями проплачених Москвою однодумців атакував Володимира Вятровича.  Він оголосив про створення під своїм власним керівництвом у місті вже не якоїсь там  чергової антиукраїнської шовіністичної шайки, а… «муніципального бюро». Вражає і нове чисто антиукраїнське гасло цих неприхованих антиукранців – «Нет – Кропівніцкому!» Ще трохи і вони волатимуть: «Ні – Україні!»  чи «Геть київську бандерівську хунту!! ? В місті про це говорять просто: «Кацапи геть загралися… і перейшли, підбурювані московськми попами,  розумну межу дозволеного…»  і закликати вже на бігбордах не виконувати Закони України під приводом антиукраїнських «громадських ініціатив».

То ж одні розповідають тим часом  про «дива», тобто обіцяють їх здійснення, а інші «злидні» за гроші Москви творять «антидива». Кількість різних уродів та зомбованих новоросійщиною у місті зростає. А влада цяцкається з ними - то заграє, а отетеріло відбігає убік  «з думою про власні посадові крісла ті інші коритні справи».

 
Дива і злидні “ковбасного цеху»

Публикацию прочитали

Количество просмотров: 1184
delete
Василь Чорний, Винница, свободный журналист "ХайВей"
Для того, чтобы оценить статью, Вас необходимо войти в систему
Право оценивать рецензии на ХайВей можно получить от редакции сайта по рекомендации одного из журналистов ХайВей
Рекомендаций: +2
Всего комментариев: 2, Всего рецензий: 2
Укажите свой e-mail адрес, если Вы хотите получать комментарии к этому материалу
Подписаться

Для того, чтобы опубликовать сообщение в этой теме, Вам нужно ввойти в систему.

Рецензии

18:23 19/05/16
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
 
02:14 20/05/16
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
outsider 'Винница'
 

Комментарии

Рекомендует этот материал.
18:23 19/05/16
outsider Винница
Рекомендует этот материал.
02:14 20/05/16

Live

6 час. назад

Вікторія Івченко публикует статью \"Принцесо зачаровна, не бійся...\"

8 час. назад

Myhail Antonyshyn публикует статью Тимошенко - президент, що далі?

.........

10 час. назад

Алекс Скиталец рекомендует материал Рiзноманiття осенi

...

13 час. назад

Алекс Скиталец рекомендует материал Відчинивши двері....

...

14 час. назад

Родослав Корченюк рекомендует материал Досліджуючи власне коріння

15 час. назад

Alex Vahnij публикует статью Досліджуючи власне коріння

......

16 час. назад

Родослав Корченюк рекомендует материал Карбуючи підле свавілля

...

16 час. назад

Родослав Корченюк рекомендует материал Продовження заробітчанської
теми \"Шибче, курва, шибче!\"

18 час. назад

Горбатюк Микола публикует статью Продовження заробітчанської
теми \"Шибче, курва, шибче!\"

18 час. назад

Іван Парнікоза публикует статью Українська Антарктида. Частина 2. Довгий континент – Південна Америка

.........

18 час. назад

Алекс Скиталец рекомендует материал Зимня ріка

19 час. назад

Alex Vahnij публикует статью Карбуючи підле свавілля