array(2) { ["id"]=> int(429442) ["frame"]=> string(1) "1" } /art.php Хто ви, пане Яринич ? | ХайВей

О проекте ХайВей

Публикуйте на ХайВей свои статьи, фото, видео.

Получайте рецензии и комментарии от сообщества ХайВей на свои публикации.

Зарабатывайте деньги на публикациях.

Общайтесь с интересными людьми.

Политика  18 мая 2016 21:50:44

Хто ви, пане Яринич ?

 
Райкович попросив Парубія почекати з перейменуванням міста до розгляду проектів Яриніча на сесії міськради Міський голова Кіровограда Андрій Райковичзвернувся з листом голови профільного парламентського Комітету з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування Сергія Власенка та Андрія Парубія, спікера Верховної Ради у якому просить відтермінувати перейменування обласного центру. Міський голова просить посадовців почекати поки депутати Кіровоградської міської ради не розглянуть на сесії проекти рішень нардепа Костянтина Яринічапро згоду чи незгоду із Постановами про перейменування Кіровограда, зареєстрованими у Верховній Раді. Про це йдеться у статті газети «Україна-Центр».

 

Як повідомляє тижневик, відповідний лист Райкович відправив 10 травня. Також газета опублікувала текст листа:

«До мене як міського голови Кіровограда звертаються численні представники громадських організацій міста, громадських активістів і частина депутатів міської ради з вимогою вплинути на процес перейменування Кіровограда. У тому числі вони апелюють до результатів соціологічного опитування, проведеного 6-11 квітня 2016 року Київським міжнародним інститутом соціології та групою «Рейтинг», за даними якого більшість населення міста не підтримує рекомендацію комітету перейменувати місто Кіровоград в Кропивницький. Громадськість міста вимагає, щоб нинішній склад депутатів міської ради висловив свою позицію з приводу назви міста і захистив інтереси своїх виборців. З огляду на те, що депутати Кіровоградської міської ради на найближчому пленарному засіданні планують розглянути дане питання, прошу вас відстрочити розгляд постанови про перейменування міста Кіровограда до остаточного формування думки територіальної громади міста з цього питання шляхом прийняття рішення міською радою».

Яка саме громадськість вимагає, аби депутати міськради висловили своє ставлення до постанов про перейменування Кіровограда, достеменно не повідомлено. Але всім відомо, що це лише яскраві представники місцевої пятої колони та їх зросйщені однодумці. Таке ганебне ставлення до української більшості у коридорах влади відверто дивує, як і те чому ці проекти постанови не депутата міської ради повинні розглядатися в комісіях, та ще й таких як комісія з ЖКГ. Яким боком ЖКГ може впливати на нехтування виконання законів держави про декомунізацію? Чому і для чого нардепу Яриничу  потрібна резолюція -“ЖКГ – проти!” ? А для чого думка ради, коли вона теж за Законом не приймає рішення, яке ще й стосується в майбутньому внесення змін до Конституцію по перейменуванню області.

Згідно законів про декомунізацію, повноваження міської ради щодо подання пропозицій варіантів найменування міста закінчилися у листопаді 2015 року. Тепер, згідно Закону, питання перейменування міст лежить виключно у компетенції Верховної Ради. А от нардеп Яринич за невиконання закону, і дуже “загрався в демократію”! від якої тхне “рускім міром”.

Нагадаємо, народний депутат від БПП Костянтин Яриніч подав до Кіровоградської міської ради три проекти рішень, у яких пропонує висловити депутатам міської ради свою згоду чи незгоду із зареєстрованими у ВР Постановами про перейменування Кіровограда в Кропивницький, Єлисаветград, чи вигаданою назвою Свято-Єлисавет. У зв’язку із вимогою нардепа розглянути його проекти рішень на найближчому засіданні сесії Кіровоградської міської ради, і задля дотримання ЗУ “Про доступ до публічної інформації”, згідно якого проекти рішень мають бути опубліковані за 20 днів до розгляду, проведення сесії міськради затягнулось аж на два місяці. А Яринич чомусь вперто цього не хоче помічати. Т о хто він, нардеп Яринич? За заклики та дії спрямовані проти виконання Законів держави треба буде відповідати!

А ще якась загадка з міським головою Райковичем, який дослухається до забаганок лише пана Яринича, і не радиться з іншими кіровоградськими нардепами? Невже лише згаданий антиукраїнець правіший за всіх? З точки зору здорового глузду і дії пана Райковича, що просить не виконувати Закон виглядають щонайменше дивними Чого ж він вичікує з нардепом Яриничем? Невже повітряного десанту з ДНР на свою підтримку?

Як раніше  стало відомо, що Президент України Петро Порошенко, закликав міста визначатися із новими назвами, але наголосив, що не допустить повернення на карту України новоросійських назв. І чому це нардеп Яринич до цього не дослухається? Хто ви, пане Яринич?

 

Хто ви, пане Яринич ?

Публикацию прочитали

Количество просмотров: 518
delete
Василь Чорний, Винница, свободный журналист "ХайВей"
Для того, чтобы оценить статью, Вас необходимо войти в систему
Право оценивать рецензии на ХайВей можно получить от редакции сайта по рекомендации одного из журналистов ХайВей
Рекомендаций: +1
Всего комментариев: 3, Всего рецензий: 1
Укажите свой e-mail адрес, если Вы хотите получать комментарии к этому материалу
Подписаться

Для того, чтобы опубликовать сообщение в этой теме, Вам нужно ввойти в систему.

Рецензии

02:13 20/05/16
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
outsider 'Винница'
 

Комментарии

Свобода совести - это свобода мысли , прежде всего , свобода - иметь любые убеждения !

Читать полностью: http://h.ua/story/429450/#ixzz497b2xyqp
19:02 19/05/16
Василь Чорний Винница
навіть ворожі стосовно України...)))
20:20 19/05/16
outsider Винница
Рекомендует этот материал.
02:13 20/05/16

Live

6 час. назад

Вікторія Івченко публикует статью \"Принцесо зачаровна, не бійся...\"

7 час. назад

Myhail Antonyshyn публикует статью Тимошенко - президент, що далі?

.........

10 час. назад

Алекс Скиталец рекомендует материал Рiзноманiття осенi

...

12 час. назад

Алекс Скиталец рекомендует материал Відчинивши двері....

...

13 час. назад

Родослав Корченюк рекомендует материал Досліджуючи власне коріння

14 час. назад

Alex Vahnij публикует статью Досліджуючи власне коріння

......

15 час. назад

Родослав Корченюк рекомендует материал Карбуючи підле свавілля

...

15 час. назад

Родослав Корченюк рекомендует материал Продовження заробітчанської
теми \"Шибче, курва, шибче!\"

17 час. назад

Горбатюк Микола публикует статью Продовження заробітчанської
теми \"Шибче, курва, шибче!\"

17 час. назад

Іван Парнікоза публикует статью Українська Антарктида. Частина 2. Довгий континент – Південна Америка

.........

18 час. назад

Алекс Скиталец рекомендует материал Зимня ріка

18 час. назад

Alex Vahnij публикует статью Карбуючи підле свавілля