О проекте ХайВей

Публикуйте на ХайВей свои статьи, фото, видео.

Получайте рецензии и комментарии от сообщества ХайВей на свои публикации.

Зарабатывайте деньги на публикациях.

Общайтесь с интересными людьми.

 

Общество  28 апреля 2016 08:43:40

Знову зрання, і знову «напад на паркан»…

 

 27 квітня, дуже рано, а саме о 5.45 ТОВ «Кронос Лідер» біля приміщення «Укртелекому» почало зведення паркану для початку чергового будівництва «халупки». Як стало відомо журналістам, на території, де кілька років тому орендар землі наполіг на зносі фігури «єлисаветградського двірника», нині планують будувати кафе.

На місце події виїхала слідчо-оперативна група, яка призупинила будівництво, але близько 9.00 його знову відновили. Як розповів представникам ЗМІ менеджер з регіональної безпеки Кіровоградської філії «Укртелекому» Олександр Шепелєв, техвідділ вже вручив підрядній організації заборону і припис про недопустимість проведення будівельних робіт на даній території через розміщення під нею телекомунікацій.

 «Будівництво незаконне. Забудовники не мають дозволу ні від «Укртелекому», ні від «Укрпошти», тому що на цій території проходить комунікація – лежить лінія урядового зв’язку. У зв’язку з цим на цій земельній ділянці лежать обмеження на проведення будь-яких робіт. У законодавстві прописано, що особа, яка має у володінні цю землю, зобов’язана погоджувати проведення будь-яких робіт з представниками «Укрпошти» та «Укртелекому», – коментує ситуацію Шепелєв.

 Забудовники стверджують, що всі дозвільні документи на початок будівництва у фірми є, але спілкуватися з пресою і показувати їх спочатку відмовилися. Натомість забудовники показали запити до “Укртелекому” на початок будівництва каналізації по вулиці Гоголя 72 (паркан же ж встановили за адресою вул. Велика Перспективна, 48-Б). Звязківці, як виявилося з невідомих причин дали якусь згоду, але в майже далекому 2013 році за часів іншого попереднього керівництва організації.

 Аналогічна ситуація з скандалом виданим на гора майбутньому не забудовнику, а встановлювану тимчасової споруди вже була три тижні тому в Кіровограді біля готелю «Київ». Але тоді починали саме перенос комунікацій, на яку у даному випадку немає навіть згоди її власника. Тоді орендар ділянки ПП «Балтімор» прибрав паркан добровільно, і відчуваючи свою правоту звернувся до суду з позовом на міську владу.

 А ще звертає на себе увагу така собі організація, що нічого не будує, а лише гучно галасує і з мовчазної згоди влади міста та навіть поліції зносить паркани. Того разу «бойовики» чи  назвемо, щоб не було образ представники «Бойового братства» допомагали нібито міській владі. А цього разу кому? Кілька її представників зявилися біля паркану вже під обід, і чогось очікували на лавочці поруч. Мабуть команди «фас» в когось. А під вечір той хтось знайшовся… на «полі бойових антимафівських дій», а цього разу це був не МАФ, а ціла капітальна споруда, про появі керівника Олега Кокуленка, знову почалася «війна з парканом». Деякі ЗМІ охрестили дії «бойовиків» (це сорочено для швидкого прочитання), як «самосуд над парканом».

Як повідомило видання «Акула»: «Демобілізованим бійцям АТО не сподобалося розміщення металевої огорожі в центрі Кіровограда і вони демонтували її.

За допомогою підручних інструментів та ключів бійці розібрали та охайно склали огорожу під приміщенням "Укрпошти". Поспостерігати за роботами прибули працівники поліції. 

"Ми недопустимо тут будівництва. Скільки вже можна будувати кафешки на кожних десяти метрах?! Землі бійцям АТО у них немає, а під кафешки - є", - обурився демобілізований боєць АТО Василь Чернійчук.»

А чи потрібна тим АТОшникам під забудову саме  та ділянка здана в оренду в 2006 році? Питання для роздумів…Чому «бойова» громадська організація суне свого носа під кожний паркан міста? Хто вклав ті слова до рота бійця АТО? З якого дрону відслідковують появу парканів у місті та організовують швидку реакцію на них?  Чого крім ділянок землі під забудову ще вимагають представники «бойового братства»? Чому саме ця тема їх турбує біль за все, а не те що інших кіровоградців – тротуари та дороги  у ямах, діряві дахи, високі тарифи на комуналку та проїзд? Просто в якийсь «МАФіозний» паралельний світ увійшла ця організація. І чого хлопці ніде не працюють в робочий час або самі не створюють робочі місця, а «сидять у дозорі» і чекають на появу чергового паркану? А що завтра ще утнуть ці люди і на яку ціль їх хтось спрямує?

Знову зрання, і знову «напад на паркан»…

Публикацию прочитали

Количество просмотров: 410
delete
Василь Чорний, Винница, свободный журналист "ХайВей" 
Для того, чтобы оценить статью, Вас необходимо войти в систему
Право оценивать рецензии на ХайВей можно получить от редакции сайта по рекомендации одного из журналистов ХайВей
Рекомендаций: +1
Всего комментариев: 2, Всего рецензий: 1
Укажите свой e-mail адрес, если Вы хотите получать комментарии к этому материалу
Подписаться

Для того, чтобы опубликовать сообщение в этой теме, Вам нужно ввойти в систему.

Рецензии

17:23 28/04/16
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
нова влада в місті чищо?

Комментарии

Рекомендует этот материал. Почему? цікаві новини
17:23 28/04/16
Любителям сталинизма - путинизма на заметку :

"Вот характерное письмо: начальник Управления НКВД по Омской области Горбач сообщает Ежову, что в этой области по первой категории арестовано 5444 человека. «Прошу увеличить лимит первой категории до 8 тысяч человек». Ежов согласовывает со Сталиным и на документе резолюция генсека: «т. Ежову. За увеличение лимита до 8 тысяч. И. Сталин».

Украине увеличивают дополнительно на 30 тысяч, Белоруссии — на 5 тысяч и т. д. Владимир Петров, работавший в шифровальном отделе НКВД, рассказывал, что иногда посылали такие телеграммы «Город Фрунзе. НКВД. Уничтожьте 10 тысяч врагов народа. Об исполнении доложить. Ежов».

Читать полностью: http://h.ua/story/428942/#ixzz478PYOd6u За "злостную" пропаганду сталинизма необходимо применять пожизненное тюремное заключение ко всем гражданам Украины !

Читать полностью: http://h.ua/story/428942/#ixzz478Q6cxow

Читать полностью: http://h.ua/story/428941/#ixzz478QRgI6d
18:23 28/04/16

Live

18 мин. назад

Белка Белкина комментирует материал Перундень

1 час. назад

Алекс Скиталец комментирует материал стих Сергея Лебедева и Юрия Мельника "К нам Ангелы Бога на помощь спешат"

1 час. назад

Khomiaklit рекомендует материал ВИР БРЕХНІ В УКРАЇНІ

1 час. назад

Khomiaklit пишет рецензию на публикацию ВИР БРЕХНІ В УКРАЇНІ

1 час. назад

Khomiaklit рекомендует материал ЖИТТЯ НЕ ДЛЯ ВКРАЇНИ

2 час. назад

Алекс Скиталец рекомендует материал ВИР БРЕХНІ В УКРАЇНІ

2 час. назад

Алекс Скиталец комментирует материал ВИР БРЕХНІ В УКРАЇНІ

2 час. назад

Родослав Корченюк комментирует материал Перундень

2 час. назад

Белка Белкина комментирует материал Перундень

3 час. назад

Дмитрий Шилин публикует статью Достижения «Запорожстали» вошли в Книгу рекордов Украины

3 час. назад

Дмитрий Шилин публикует статью Комбинат «Запорожсталь» подтвердил соответствие международным стандартам

3 час. назад

Алекс Скиталец комментирует материал стих Сергея Лебедева и Юрия Мельника "К нам Ангелы Бога на помощь спешат"

3 час. назад

Ганка Гличка публикует статью Йде листопадова пора

3 час. назад

Дмитрий Шилин публикует статью Запорожские дети поздравили металлургов с юбилеем «Запорожстали»

3 час. назад

Дмитрий Шилин публикует статью Ростислав Шурма поздравил ветеранов с 85-летием «Запорожстали»