array(2) { ["id"]=> int(428935) ["frame"]=> string(1) "1" } /art.php Абревіатура МАФ в Кіровограді походить від слова «мафія»? | ХайВей

О проекте ХайВей

Публикуйте на ХайВей свои статьи, фото, видео.

Получайте рецензии и комментарии от сообщества ХайВей на свои публикации.

Зарабатывайте деньги на публикациях.

Общайтесь с интересными людьми.

Политика  28 апреля 2016 07:38:36

Абревіатура МАФ в Кіровограді походить від слова «мафія»?

 
 
lg.php?cppv=1&cpp=dXbGFnxNZDkzWkFmY2RnSFpBc29vSzZMSnk1cVpaa3ZieFl5c3VOUWpvTnRkMTF1T1FweklXRkgxOW5oSnhNT2Q1RlMzOXNCak9JVnJIK0pUbklzekI0U2dhUnJEM1Z3L1hXRGNoZmNyVzN2ckk3K2FUclFJNkNWb0REaEZUOFdHWUNuLzFJWnpBeDRTVFJ4dGM4cDc1RnhxZzEySFJQdklySGFSSTZ0Q3NDbG9mcXEwcDY0Q1Jzb0t0bm9yMjhXb003a2c4VzkrelRGWE1yVG5VQm9ERnNOR3V1TmltcWw1ZnJCUmo2RUZMZzRQQlpFPXw%3D
 

Боротися з літніми майданчиками та МАФами в Кіровограді стало модно. До громадських рухів долучилася і нова влада. Але у неї здається інший інтерес, а саме той, що в народі звуть «шкурним». Справа не в тому, що хтось десь ставить щось, а в тому хто давав на це дозвіл. А дозвіл давали не міфічні марсіани, а конкретні владні структури і конкретні чиновники міської ради. І що цікаво – спочатку вони дають дозвіл, а потім за «певних обставин» його відміняють!  А навіщо ж було його давати, коли далі чинити саме так? В народ у місті розуміє, що саме для  того, щоб вимагати хабарі під загрозою відміни. А деякі дозволи та прив’язки під розміщення мають піврічний термін, і коли ти не почав нічого робити, то все починається по новому колу, і за це ще ніхто ніколи в місті не відповів.

Нині в Кіровограді у будинку з колонами нові діючі особи, які ще не встигли нічого взяти, і здається пломеніють бажання чогось загребти поки їх не поперли з їх нових кабінетів. Мабуть саме з цієї обставини і започаткували рух проти МАФів… Ну чим не мафія?

Рух проти МАФів у місті явно однобокий та вибірковий, і тому здається хто заніс кому треба і скільки треба не має проблем, а от стійкі і законослухняні з дня в на день мають гембель. Саме до них по команді «фас» приходять чиновницькі  комісії , представники ЗМІ, «герої Бойового братства». Останні в переліку, що виринають не зрозуміло для чого озвучують «версію про несправедливість» . Під будівлею поштамту, де звели черговий паркан почув цікаву версію перебування хлопців АТО під парканом. Їм хтось втовкмачив дурницю про те, що «подивіться хлопці – вам землі немає, а комусь під МАФи є»! Але ж учасникам АТО землю з клумбами на вулицях міста не виділяють! А хлопці прийшли дивитися і не лише…

А тим часом деякі ЗМІ, відверто кажучи засуджуючи дії власників ділянки ПП «Балтимор» біля готелю «Київ» та наступну ліквідацію тротуарних ям, схвально відгукнулися про будівництво кавірня за 200 метрів звідти біля головпоштамту. Так інтернет-видання «Рідний Кіровоград» назвало дії забудовників та орендарів ділянки з 2006 року законними.  Навіть виложили в мережу купу дозвільних документів. А чому так ніхто не потурбувався про ПП «Балтимор» та обізвав АТОшників  «тітушками» та розмістив фото без ті тушок?

Далі видання пише: «Сьогодні, 27 квітня, в центрі Кіровограда (біля входу в “Укртелеком”) розпочалося огородження земельної ділянки під облаштування магазину-кав’ярні.

На місцевих сайтах вже з’явилась інформація про незаконне будівництво, проте жодними документами чи офіційними коментарями представників органів влади, крім заяв представників ПАТ “Укртелеком”, це підтверджено не було.

P_20160427_112917.jpg

Натомість, представник власника майбутнього кафетерію Дмитро Соха надав РК пакет дозвільних документів, що підтверджують право на проведення будівельних робіт та їх законність. А саме: договір оренди на земельну ділянку від 17.11.2006р., декларацію про початок будівельних робіт, затверджені містобудівні умови, акт перевірки дотримання вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності, державних будівельних норм, стандартів і правил, а також експертний висновок.

“У нас є договір оренди на землю, погоджені містобудівні умови, декларація на початок будівництва. Висновки Одеського інституту про те, що відсутні порушення Державних будівельних норм. Претензії «Укртелекому» стосуються забудови на їх кабелях. Але такої забудови не буде. Охоронна зона біля кабелів становить два метри. Якщо забудовник працює в межах двох метрів, він зобов’язаний проводити роботи з розробки грунту у присутності представників “Укртелекому”. Ми їм надіслали два листа, але вони не викликають свого представника і таким способом не дають працювати. Тут пролягають кабелі й інших служб. Вони не заперечують. Представники усіх служб, чиї кабелі лежать під землею погодилися сьогодні прийти на 9.00 і бути присутніми під час початку робіт. Лише представники “Укртелекому” відмовляються”, – коментує представник забудовника.».

Але є інші обставини. Про них було оголошено: «Проте менеджер з регіональної безпеки кіровоградської філії “Укртелекому” Олександр Шепелєв говорить, що забудовник почав будівельні роботи без погодження з керівництвом «Укртелекому». “З цього приводу ми написали заяву до правоохоронних органів. Якщо вони розпочнуть будівельні роботи – це буде порушенням і ми звернемося до суду”, – коментує Шепелєв.»

І міська рада тримає нейтралітет. А чому її цього разу ця проблема не турбує ? Здогадайтесь… і загубіться у здогадках. І журналісти «РК» справедливо задають теж слушне питання: « В міській раді поки не коментують ситуацію з будівництвом, хоча рішеннями саме цього органу, зокрема управлінням містобудування та архітектури, і  видавались наявні у забудовника дозволи на оренду земельної ділянки та будівництво на ній магазину-кав’ярні.

Подвійні підходи міської ради та її управлінь вже не вперше викликають суспільний резонанс в питаннях так званого незаконного будівництва в Кіровограді. Спочатку забудовнику видаються усі необхідні дозволи й документи, а на етапі реалізації ним проекту, чиновники знизують плечима і винуватять забудовника.

df4e07258ef6d0d20ac136021acf44a2.JPG

Що можна написати крім крилатого – «Без коментарів». « Ай та чиновники, ай молодці!!!»

Слід зазначити, що більшість дозвільних документів на проведення будівельних робіт на місці видані у 2013 році. У травні того року погодження на спорудження одноповерхової споруди на цій ділянці давав тодішній в.о. директора Кіровоградської дирекції «Укрпошта» Н. Є. Москаленко. Декларація про початок виконання будівельних робіт на спорудження магазину-кав’ярні була видана Олені Владімірській 16 грудня 2013 року. Містобудівні умови на цей проект видались теж у 2013 році  тодішнім, і не дивуйтесь але і нинішнім головним архітектором міста Вадимом Мездріним. Управління архітектури та містобудування Кіровоградської міськради, яке погоджувало будівництво кав’ярні на цьому місці, з самого ранку відмовляється надавати будь-які коментарі з цього приводу, посилаючись на те, що вивчає документи. А у поліції заяву «Укртелекому» прийняли і вчинятимуть будь-які дії лише після зібрання усіх матеріалів.

DSC_0125.JPG

«Працівників поліції викликали телефоном, повідомили про те, що начебто незаконно проводиться забудова одного зі скверів. На місце виїхала слідчо-оперативна група, яка опитала представників обох сторін конфлікту. Матеріали всі будуть зібрані і вилучені, після чого буде прийняте рішення в рамках чинного законодавства», – прокоментувала керівник сектору зв’язків з громадськістю ГУ НП в Кіровоградській області Віталіна Бевзенко.

Високий паркан забудовники заявили, що зводиться на 3-4 місяці, допоки будуватиметься фасад майбутньої кав’ярні. Кав’ярню орендарі-забудовники мають намір відкрити до кінця цього року.

IMG_3035.JPG

А поки посадовці та правоохоронці вивчають і збирають документи, до дії перейшли учасники АТО. Після обіду вони власноруч демонтували паркан. На місце події приїхали співробітники поліції, які повідомили, що отримали виклик щодо порушення громадського порядку. Хто викликав і порушував? Відома річ, що першими є забудовники, а другими «чергові неадеквати», що величають себе «героями АТО». Далі ще буде звичайно, бо рухом  «невизнання халабуд» хтось таки керує, і як писалося у ЗМІ, щось цього має… То ж «мафія не дрімає» і процеси тривають…

 

Абревіатура МАФ в Кіровограді походить від слова «мафія»?

Публикацию прочитали

Количество просмотров: 475
delete
Василь Чорний, Винница, свободный журналист "ХайВей"
Для того, чтобы оценить статью, Вас необходимо войти в систему
Право оценивать рецензии на ХайВей можно получить от редакции сайта по рекомендации одного из журналистов ХайВей
Рекомендаций: +1
Всего комментариев: 2, Всего рецензий: 1
Укажите свой e-mail адрес, если Вы хотите получать комментарии к этому материалу
Подписаться

Для того, чтобы опубликовать сообщение в этой теме, Вам нужно ввойти в систему.

Рецензии

05:47 29/04/16
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Так легко заробляти мабуть...

Комментарии

Любителям сталинизма - путинизма на заметку :

"Вот характерное письмо: начальник Управления НКВД по Омской области Горбач сообщает Ежову, что в этой области по первой категории арестовано 5444 человека. «Прошу увеличить лимит первой категории до 8 тысяч человек». Ежов согласовывает со Сталиным и на документе резолюция генсека: «т. Ежову. За увеличение лимита до 8 тысяч. И. Сталин».

Украине увеличивают дополнительно на 30 тысяч, Белоруссии — на 5 тысяч и т. д. Владимир Петров, работавший в шифровальном отделе НКВД, рассказывал, что иногда посылали такие телеграммы «Город Фрунзе. НКВД. Уничтожьте 10 тысяч врагов народа. Об исполнении доложить. Ежов».

Читать полностью: http://h.ua/story/428942/#ixzz478PYOd6u За "злостную" пропаганду сталинизма необходимо применять пожизненное тюремное заключение ко всем гражданам Украины !

Читать полностью: http://h.ua/story/428942/#ixzz478Q6cxow

Читать полностью: http://h.ua/story/428941/#ixzz478QRgI6d
17:20 28/04/16
Рекомендует этот материал. Почему? Реальна ситуація, коли коло корита нові... "споживачі влади"
05:48 29/04/16

Live

6 час. назад

Вікторія Івченко публикует статью \"Принцесо зачаровна, не бійся...\"

8 час. назад

Myhail Antonyshyn публикует статью Тимошенко - президент, що далі?

.........

10 час. назад

Алекс Скиталец рекомендует материал Рiзноманiття осенi

...

13 час. назад

Алекс Скиталец рекомендует материал Відчинивши двері....

...

14 час. назад

Родослав Корченюк рекомендует материал Досліджуючи власне коріння

15 час. назад

Alex Vahnij публикует статью Досліджуючи власне коріння

......

15 час. назад

Родослав Корченюк рекомендует материал Карбуючи підле свавілля

...

16 час. назад

Родослав Корченюк рекомендует материал Продовження заробітчанської
теми \"Шибче, курва, шибче!\"

17 час. назад

Горбатюк Микола публикует статью Продовження заробітчанської
теми \"Шибче, курва, шибче!\"

18 час. назад

Іван Парнікоза публикует статью Українська Антарктида. Частина 2. Довгий континент – Південна Америка

.........

18 час. назад

Алекс Скиталец рекомендует материал Зимня ріка

18 час. назад

Alex Vahnij публикует статью Карбуючи підле свавілля