О проекте ХайВей

Публикуйте на ХайВей свои статьи, фото, видео.

Получайте рецензии и комментарии от сообщества ХайВей на свои публикации.

Зарабатывайте деньги на публикациях.

Общайтесь с интересными людьми.

 

Политика  18 апреля 2016 18:07:13

«Рух за Єлисаветград» чи рух проти незалежності України?

 

 Новим піком громадського збудження в Кіровограді після організації так званого  флеш-мобу  «Запитай у мене як назвати місто» стала презентація «громадського» «Руху за Єлисаветград». І це в той час, коли профільний комітет Верховної Ради визначився обравши одну з трьох запропонованих назв. Від імперської назви  Єлисаветград, яку дехто «мудро» назизає «історичною»,  і несамовитих єлисаветградців  публічно відхрестився навіть міський голова Андрій Райкович. Але їм «підкидають пороху» і вини накаляють громадсько-соціальну ситуацію до стану вибухонебезпечної.

 І от чергова порція кадрів з п’ятої колони пішла на створення  «Руху за Єлисаветград». І тут стає зрозумілим, що навіть через місяць чи два коли місто перейменують «Рух за Єлисаветград» існуватиме і працюватиме проти України. От вам і яскравий  приклад  «демократичної» вседозволеності та безкарності за провокаційні вчинки. Організаторам прес-конференції  патріоти таки попсували нерви зауваженнями на заході.


  Серед учасників прес-конференції були голова ГО, громадський діяч Віктор Токарєв, секретар ГО, керівник  ГО "Центр соціального партнерства" Олександр Макієнко та керівник Кіровоградської обласної ГО "Воля" Еліна Мороко. 

 Сама «геніальна цитата»  нахабних сепаратистів  була: «Громадська організація прагне повернути місту історичну назву Єлисаветград. та збагатити його історичну цінність. Діяльність ГО розпочала ще з серпня минулого року. Організація наголошує, що вона вперто йде до своєі мети і ніхто не зможе завадити перейменувати місто на честь святої Єлисавети.»

  Відомий противник назви Єлісаветград  Ігор Козуб висловив протест, який охарактеризували,  як «влаштував скандал, зриваючи прес-конференцію». Також були присутні учасники АТО, які  теж «категорично  висловлювалися до учасників заходу».

  Еліна Мороко сказала: "Люди мають вирішити самі,  як називати своє місто. Ми багаті архітектурою. Ми можемо стати туристичною принадою країни. У нас вже є бренд, це наша минула назва і ми повинні зберегти цей бренд, цю історичну назву. Ця назва дасть можливість отримати додаткові інвестиціі в місто". Хотілося спитати від кого? Ймовірно від господарів провокаторів  з «білокам’яної».

 Далі ще смішніше: «Плани ГО: підвищення життєвих стандартів, створення пунктів самоорганізаціі населення, ремонти доріг, зробити відкритий, під відкритим небом музей фортеці св.Єлисавети, благоустрій територіі, озеленення, безкоштовні туалети і т. ін.» А хто цим баламутам та патякалам заважав це робити раніше?

Еліна Мороко намагалася блефувати: "Якщо хтось вважає, що Єлисаветград, а саме частина слова "град"- російське слово, то воно болгарське і означає укріплення, так як у нас фортеця, то ми йдемо на поступки і готові висунути назву Єлисавет".

 За законом про декомунізацію Кіровоград повинен змінити свою назву. До цього  місто аж через 23 роки після заснування отримало  від російських колонізаторів назву Єлисаветград. На сьогодні проголошено боротьбу з комуністичним минулим, а от про деколонізацію чомусь забули. Чи не навмисне, щоб мати  шанс  посіяти додатковий хаос?

 То що маємо насправді? «Рух за Єлисаветград» чи рух проти  незалежності України? Рух за збереження  чи навіть встановлення «російських психологічних маркерів», що вказуватиме на продовження рабської колоніальної доби. Комусь навіть не в Москві виявляється гріє «продану сатані душу». Про це свідчать такі цитати: «Мы решительно намерены отстоять историческую справедливость и «мнение большинства кировоградцев» ( які звичайно не з ними і поки що мовчать і вичікують – авт.), которые уже высказали свою позицию на счет имени нашего города. Мы не хотим переименовывать Кировоград, мы хотим вернуть ему то, что у него украли». «Обкраденим виявися  Віктор Токарєв з дружками по п’ятій колоні.  Отака вона гібридна війна з законспірованими і відвертими ворогами України.

 

«Рух за Єлисаветград» чи рух проти незалежності України?

Публикацию прочитали

Количество просмотров: 1952
delete
Василь Чорний, свободный журналист "ХайВей" 
Для того, чтобы оценить статью, Вас необходимо войти в систему
Право оценивать рецензии на ХайВей можно получить от редакции сайта по рекомендации одного из журналистов ХайВей
Рекомендаций: +8
Всего комментариев: 19, Всего рецензий: 4
Читайте также

За добу на Донбасі загинув один український військовий, - штаб АТОЗа добу на Донбасі загинув один український військовий, - штаб АТО

Бойовики на Донбасі продовжують вести вогонь по позиціях сил АТО. Про це йдеться в повідомленні прес-служби штабу АТО, опублікованому в Facebook. Так ...

Китайці зацікавлені будувати "Повітряний експрес" до "Борисполя"Китайці зацікавлені будувати "Повітряний експрес" до "Борисполя"

Китайська компанія China Railway International Group зацікавлена в будівництві рейкового сполучення Міжнародного аеропорту "Бориспіль" з Києвом. ...

Щодо майбутніх стосунків  України і НАТО з Російською КонфедерацієюЩодо майбутніх стосунків України і НАТО з Російською Конфедерацією

Нова українська платформа євроатлантичної інтеграції продовжила дискусію, постановку задачі якої вказав генератор фейків Телерадіокомпанія "Звєзда" що ...

Укажите свой e-mail адрес, если Вы хотите получать комментарии к этому материалу
Подписаться

Для того, чтобы опубликовать сообщение в этой теме, Вам нужно ввойти в систему.

Рецензии

02:28 19/04/16
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
 
07:07 19/04/16
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Як не крути, а найкращий ворог не дуже живий...
18:33 19/04/16
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
outsider Винница
Отака вона гібридна війна з законспірованими і відвертими ворогами України.Читать полностью: http://h.ua/story/428655/#ixzz46Hr0V4zq
23:28 19/04/16
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
ivp_paster Тернополь
То що маємо насправді? «Рух за Єлисаветград» чи рух проти незалежності України?

Комментарии

Rostin Threelips Киев
Рекомендует этот материал.
18:10 18/04/16
Petro Boriwiter Запорожье
Рекомендует этот материал. Почему? немедленно расформировать Кировоградскую область возвратив земли тем областям чьими они были до образования Кировоградской области большевиками.
19:55 18/04/16
Игорь Марков Днепропетровск
Ого! А что останется от сегодняшней территории? Посмотри на карту, деб
12:28 23/04/16
Petro Boriwiter Запорожье
О какой территории вы говорите?
19:21 23/04/16
Игорь Марков Днепропетровск
До большевиков это была территория Российской империи.
04:32 03/08/16
Petro Boriwiter Запорожье
А до шестнадцатого века это была территория казацкого государства. Так что пора России забыть чем она когда то владела как забыли Великобритания, Франция, Португалия, Бельгия, Испания. Мир меняется. Как нет Римской империи, так не будет и Российской империи.
21:26 03/08/16
Игорь Марков Днепропетровск
В смысле Польши?
00:15 10/08/16
Petro Boriwiter Запорожье
Польско-Литовское государство было намного раньше.
20:19 10/08/16
Игорь Марков Днепропетровск
Раньше, конечно, но и немного позже
12:09 11/08/16
Petro Boriwiter Запорожье
Позже это когда? Что то вы с историей не дружите.
20:04 11/08/16
Игорь Марков Днепропетровск
Есть идея - срочно переименовать все населенные пункты,улицы, площади, построенные на Украине после 1991-го в честь президентов и политиков незалежной Украины. Напр., Кравчуковск, Кучминск, ул. Тимошенко, и пр.
04:31 03/08/16
Petro Boriwiter Запорожье
И Маркову провулочек найдется...
21:27 03/08/16
Рекомендует этот материал.
02:28 19/04/16
Рекомендует этот материал. Почему? Тому що дії ворогів треба вивчати і знати
07:08 19/04/16
Petro Boriwiter Запорожье
А вы за какое название, Анатолий? Может поддерживаете мое предложение о расформировании области и восстановления статус-кво на начало прошлого века? Ведь для создания этой области большевиками было отобрано территории у трех соседних губерний.
20:44 19/04/16
outsider Винница
Рекомендует этот материал.
18:33 19/04/16
Игорь Марков Днепропетровск
Рекомендует этот материал. Почему? Ребята, а ведь вариант Коцюбинский - это еще и красный герой Гражданской войны. Пусть население выберет, и любой вариант надо принять
12:24 23/04/16
Рекомендует этот материал. Почему? Великолепный образец,только печатать эту статью нужно было бы на каком то медицинском сайте.
01:13 10/08/16
Рекомендує цей матеріал. Чому? На сьогодні проголошено боротьбу з комуністичним минулим, а от про деколонізацію чомусь забули. Чи не навмисне, щоб мати шанс посіяти додатковий хаос?
02:12 13/08/16

Live

18 мин. назад

viktor trigub публикует статью Президенту Франції-39.Жінц
і-64! 7 онуків!

2 час. назад

Максим Донбасенко комментирует материал Щодо майбутніх стосунків України і НАТО з Російською Конфедерацією

5 час. назад

yarina рекомендует материал Як Сексизм врятував людство від Апокаліпсису

5 час. назад

yarina комментирует материал Заплітала вітер у волосся...

5 час. назад

yarina рекомендует материал Заплітала вітер у волосся...

5 час. назад

yarina пишет рецензию на публикацию Наталка Іванченко – директор Донецького художнього музею

6 час. назад

Максим Донбасенко комментирует материал Оцінка відповідності України критеріям приєднання до ЄС

6 час. назад

Іван_Галенко комментирует материал Щодо майбутніх стосунків України і НАТО з Російською Конфедерацією

6 час. назад

Іван_Галенко комментирует материал Щодо майбутніх стосунків України і НАТО з Російською Конфедерацією

6 час. назад

Іван_Галенко комментирует материал Щодо майбутніх стосунків України і НАТО з Російською Конфедерацією

7 час. назад

Іван_Галенко пишет рецензию на публикацию ОНИ БОРОЛИСЬ С КОММУНИЗМОМ Гл.5 ч.4

7 час. назад

Вікторія Івченко комментирует материал Щодо майбутніх стосунків України і НАТО з Російською Конфедерацією

7 час. назад

Вікторія Івченко комментирует материал Щодо майбутніх стосунків України і НАТО з Російською Конфедерацією

7 час. назад

ivp_paster пишет рецензию на публикацию Оцінка відповідності України критеріям приєднання до ЄС

7 час. назад

Іван_Галенко рекомендует материал Заплітала вітер у волосся...

7 час. назад

ivp_paster комментирует материал Щодо майбутніх стосунків України і НАТО з Російською Конфедерацією

7 час. назад

Іван_Галенко рекомендует материал Як Сексизм врятував людство від Апокаліпсису

7 час. назад

ivp_paster рекомендует материал Щодо майбутніх стосунків України і НАТО з Російською Конфедерацією

7 час. назад

Іван_Галенко комментирует материал Як Сексизм врятував людство від Апокаліпсису

7 час. назад

XoXo публикует статью 5 лайфхаков: Как из остатков вкусного можно приготовить ещё вкуснее

7 час. назад

ivp_paster пишет рецензию на публикацию Щодо майбутніх стосунків України і НАТО з Російською Конфедерацією

7 час. назад

Володимир Олівець комментирует материал ГУЧНОмовне

8 час. назад

Іван_Галенко комментирует материал Оцінка відповідності України критеріям приєднання до ЄС