О проекте ХайВей

Публикуйте на ХайВей свои статьи, фото, видео.

Получайте рецензии и комментарии от сообщества ХайВей на свои публикации.

Зарабатывайте деньги на публикациях.

Общайтесь с интересными людьми.

 

Общество  16 апреля 2016 19:12:52

А тут звідки не візьмись, і «тимурівці» взялись…

 

zg7.jpg?w=1462

До вас в город не забігали невідомі садити без вашого відома невідомо для кого якусь картоплю? Ото ж, а як би забігли, то як би ви віднеслись до сторонніх, що порпаються на чужому городі? А можливо то тимурівці, що прийшли саме для вас робити добру справу. Аналогічна ситуація сталася 9 квітня у центрі міста.

Електронні ЗМІ з великою порцією брехні повідомили про намір та початок зведення нових торгівельних павільйонів у центрі міста біля готелю «Київ». Почали досить  не ординарно для міста – з  дозволів та переносу комунікацій. Коли почали працювати комунальники, за договором з орендарем землі та для безпеки перехожих, почали зводити огорожу. Аж раптом, група невідомих  громадських «активістів» втрутилася в цей процес, погрожуючи понівечити будівельників та розтрощити паркан. Цих велетнів громадської думки долучили до роздмуханого ними скандалу представники місцевої влади на чолі з заступником міського голови. Після довгих переговорів тимчасову огорожу прибрали. Матеріальні цінності у вигляді металевих стійок та листів склали біля невеличкої будки охоронця.

Другою дією вистави на сцені понівеченого тротуару стала поява у вихідний день, а то була субота 9 квітня,  не тіточок з «Зеленого господарства», а молодиків з інструментом. Ці тимурівці серед біла дня і перекопали дві з трьох клумб, що були добре утрамбовані. На них нічого не росло крім одного єдиного куща червоних тюльпанів. На одній з клуб невідомі висадили в ряд десятка два аналогічних, але вже лежачих тюльпанів та п’ять кущів троянди. Ситуація станом на 12 квітня: ті ж «невідомі тимурівці» навіть приходять з відрами води поливати «свої насадження».

А «тимурівці» хто? За деякими джерелами, це саме та навіжена громадськість, яку журналісти називали в різних публікаціях то тітушками орендаря землі, то «воїнами АТО», то ще якось. Але здебільшого твердять що то саме «Бойове братство»,  де верховодить пан Олег Кокуленко. Людина авторитетна серед свого кола, активна, неодноразово з’являлася в різних ситуаціях на мітингах, круглих столах та обговореннях та екранах місцевого телебачення. До цього моменту був патріотом на всі 100%, і навіть запропонував декого з «місцевих сепаратистів» лишити звання почесного громадянина міста за проросійські дії. Це для воїна АТО гідний вчинок! А ще представники братства перекривали центральну вулицю міста в знак протесту проти зволікання з виділенням землі учасникам АТО. І йшло все нібито нормально і логічно… А тут загралися. Чи нудно стало окремим активістам в затишші після «здобутих громадсько-суспільних перемог», чи в такий спосіб, користуючись «бойовим громадським авторитетом», намагаються підібратись до влади, чим підвищити власну самооцінку. Прийшли трощити огорожу, яка просто, на їх думку, зайва в центрі міста.

А як з іншими огорожами панове? Наприклад з тою, що огороджує  просто   через дорогу навкіс чималу ділянку землі? Чого з нею не розберетесь? Ніхто не посилав і не замовляв «виставу»?

А на останок про тюльпани. На орендованій землі хазяйнує користувач. Чи є це незаконним самозахопленням?! А свідома демонстративна посадка квітів на місці, де повинні початися ремонтні та будівельні роботи чи не є ні чим іншим, як програмуванням майбутніх провокацій та різного галасу? Висновок простий: тюльпанам з трояндами відведена у майбутньому роль «міни уповільненої дії»  керованої «бойовими братчиками». І прикро, що на вигляд здорові хлопці займаються провокаціями «на виклик». Як воно буде далі для них, міста та суспільства покаже час. Але навіщо програмувати неспокій, «спекулювати геройством» та підігрувати тим, хто можливо завтра не просто кине, але ще просто далеко втече за  «національним звичаєм пересічного керівника-невдахи» в інші краї.

 

А тут звідки не візьмись, і «тимурівці» взялись…

Публикацию прочитали

Количество просмотров: 956
delete
Василь Чорний, Винница, свободный журналист "ХайВей" 
Для того, чтобы оценить статью, Вас необходимо войти в систему
Право оценивать рецензии на ХайВей можно получить от редакции сайта по рекомендации одного из журналистов ХайВей
Рекомендаций: +1
Всего комментариев: 2, Всего рецензий: 4
Укажите свой e-mail адрес, если Вы хотите получать комментарии к этому материалу
Подписаться

Для того, чтобы опубликовать сообщение в этой теме, Вам нужно ввойти в систему.

Рецензии

19:59 17/04/16
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
viktor trigub Киев
 
21:07 17/04/16
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
 
23:30 17/04/16
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
ivp_paster Тернополь
 
03:25 18/04/16
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
outsider Винница
 

Комментарии

Януковичу, который победил на выборах, досталась абсолютно разрушенная страна, где все, что возможно и невозможно, было разграблено. Построенная на популизме и болтовне экономика пришла к краху. Бюджетные средства разворованы на корню - даже те, что были законтрактованы наперед. При этом с правительства Януковича-Азарова требуют результатов сегодня. Сейчас.

"Как, на ваш взгляд, складывается политическая ситуация в Украиине ( Юля не читала этой статьи...)В истории Украины, к сожалению, любой премьер, не успев прийти к власти, направлял всю свою энергию и ресурсы на то, чтобы занять кресло президента. Еще одна отличительная особенность нынешней, уникальной, ситуации в том, что в тандеме Янукович - Азаров каждый на своем месте. Янукович - опытный политик, прошедший колоссальную подготовку. Он - президент. В то время как Азаров - один из крупнейших экономических руководителей, который не хочет заниматься политикой. Ключевое отличие позиций - он не намерен соперничать с Януковичем и бороться за кресло. Для Украины это невероятно важно. Ведь раньше премьеры тратили себя на политическую борьбу, забывая обо всем, в том числе о такой составляющей как экономика государства. Теперь же мы наблюдаем перспективу."

"Колоссальная подготовка"! - четыре срока у януковича в тюрьме и три у самого рабиновича ...это же - семь лет "Гарварда" !Читать полностью: http://h.ua/story/428610/#ixzz463bpunVd

Читать полностью: http://h.ua/story/428610/#ixzz463d7sWAT

Читать полностью: http://h.ua/story/428599/#ixzz463dSkh4K
08:12 17/04/16
outsider Винница
Рекомендует этот материал.
03:25 18/04/16

Live

12 мин. назад

Дмитрий Шилин публикует статью В Запорожье в День открытых дверей в инженерной академии школьники общались с металлургами

36 мин. назад

Дмитрий Шилин публикует статью Комбинат «Запорожсталь» открыл сезон поставок водным транспортом

39 мин. назад

Виктория Ковальчук публикует статью ГУСІНЬ МОТЯ, ВІЙНА І ЛЮБОВ (Правдива казочка)

1 час. назад

antov удаляет комментарий к материалу ПАТРІОТИ, СОРОКИ І КЛОНИ… от antov

8 час. назад

Хрыстя Задунайская комментирует материал Ольга Ефремова: первая победа, но борьба продолжается

8 час. назад

Просто Юрий рекомендует материал Ольга Ефремова: первая победа, но борьба продолжается

8 час. назад

Просто Юрий рекомендует материал Как в так называемой «народной» над народом издеваются или «ДНР» наизнанку.

8 час. назад

Просто Юрий рекомендует материал Как в так называемой «народной» над народом издеваются, или «ДНР» наизнанку

8 час. назад

Просто Юрий комментирует материал Как в так называемой «народной» над народом издеваются, или «ДНР» наизнанку

8 час. назад

Просто Юрий рекомендует материал Как в так называемой «народной» над народом издеваются, или «ДНР» наизнанку

8 час. назад

Наталья Фишман рекомендует материал У питанні миротворців на Донбасі Кремль тримає паузу. Демонструє, що остаточне слово за ним

8 час. назад

Хрыстя Задунайская комментирует материал ПУТИН НАЧАЛ «ТИХУЮ» КАПИТУЛЯЦИЮ, ГРАЖДАНЕ?

8 час. назад

Наталья Фишман рекомендует материал Що тобі написати, скажи...

8 час. назад

Наталья Фишман рекомендует материал Бруківка. Вечір.

8 час. назад

Хрыстя Задунайская рекомендует материал «Нулевая» декларация: у #Порошенко по-новому зарятся на доходы украинцев

8 час. назад

Наталья Фишман рекомендует материал ПУТИН НАЧАЛ «ТИХУЮ» КАПИТУЛЯЦИЮ, ГРАЖДАНЕ?

8 час. назад

Хрыстя Задунайская рекомендует материал Правозахисник знайшов рецепт повернення до України 300 млрд податкових боргів олігархів – відео

9 час. назад

Наталья Фишман рекомендует материал ПАТРІОТИ, СОРОКИ І КЛОНИ…

9 час. назад

Хрыстя Задунайская рекомендует материал Биопогода, ультрафиолетово
е облучение