О проекте ХайВей

Публикуйте на ХайВей свои статьи, фото, видео.

Получайте рецензии и комментарии от сообщества ХайВей на свои публикации.

Зарабатывайте деньги на публикациях.

Общайтесь с интересными людьми.

 

Политика  9 апреля 2016 11:33:51

Чергове збудження на ниві благоустрою, або влада парканного реагування…

Чергове збудження на ниві благоустрою, або влада парканного реагування… Чергове збудження на ниві благоустрою, або влада парканного реагування… Чергове збудження на ниві благоустрою, або влада парканного реагування… Чергове збудження на ниві благоустрою, або влада парканного реагування…

 

 Одного разу «головний сайт Кіровоградщини» "весь Кіровоград" повідомив супер-новину  про переміщення паркану на тротуарі по вулиці Шевченка. Той паркан на той час років п'ятнадцять огороджував пустку на розі вулиць Шевченка та Чорновола. Така пустка у Кіровограді, навіть у центрі міста не поодиноке явище. Крім пусток на особливу увагу у центрі столиці області заслуговують занедбані у ямах і вибоїнах не лише дороги, але і тротуари. Один з таких тротуарів, що  виламує людям ноги,  є по вулиці Преображенській поруч з готелем «Київ». Без сумніву, що цей шматок землі належить місту, або переданий комусь у оренду.

 І от 6 квітня саме на цьому шматку тротуару з газоном в місті сталося чергове збурення. Працівники водоканалу на прохання, як виявилося орендаря землі розпочали роботи по очистці та перенесенню водопровідної труби. Але навіть купа дурнів може розуміти, що за правилами техніки безпеки те місце де щось копають треба огородити. Та ті хто підняв ґвалт і скандали навколо зведення того паркану якось не врахували цю обставину… А галасу було на цілий день.  Майже невстановлені «активісти» залучили до скандалу представників ЗМІ,  депутатів міської ради, якихось «тітушок» під виглядом «учасників АТО», представників водоканалу та орендаря і навіть новенького заступника міського голови пана Грабенка. Поява останнього якась знакова! Невже тому хто залишився за відсутнього у місті міського голову більше немає чим зайнятися, як бігати на встановлення парканів?

А що зробили ЗМІ? Підняли ґвалт і дуже зраділи, коли під тиском «ті тушок та активістів» орендарі земельної ділянки  прибрали паркан, а водоканалів ці поїхали до з’ясування обставин. Сайт «Гречка» зі знанням справи повідомив, що орендарем земельної ділянки є ПП «Балтімор». А потім  змовницьки повідомило, що те ПП є … банкрутом та хто за ким стоїть. І тут швиденько оголосило навіть прізвища тих осіб, яких сайт під чиєсь замовлення років шість «ганьбить» за «всі можливі та неможливі провинності». Тут і хотілося спитати деяких журналістів: «А як це може бути, що банкрути будуть чи щось упорядковують?»

Паркан прибрано, ями та вибоїни на тротуарі залишилися недоторканими, всі щось з’ясовують що і до чого, а мешканці міста і далі мають змогу калічитись на тому відрізку тротуару. Як тут декларації влади про впорядкування міста  співвідносять з «наїздами на тих хто береться щось впорядковувати. Заступник міського голови вольовим криком все зупинив, навіть не показавши жодного папірця про якісь заборони. А чи можливо у місті , де все заборонене тихо встановлюється лише в нічній темряві, серед біла дня робити щось без дозволів? Навряд чи!!!

Публикацию прочитали

Количество просмотров: 883
Отредактировано: 09-04-2016 [11:37]
delete
Василь Чорний, Винница, свободный журналист "ХайВей" 
Для того, чтобы оценить статью, Вас необходимо войти в систему
Право оценивать рецензии на ХайВей можно получить от редакции сайта по рекомендации одного из журналистов ХайВей
Рекомендаций: +1
Всего комментариев: 2, Всего рецензий: 3
Укажите свой e-mail адрес, если Вы хотите получать комментарии к этому материалу
Подписаться

Для того, чтобы опубликовать сообщение в этой теме, Вам нужно ввойти в систему.

Рецензии

22:14 09/04/16
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
outsider Винница
Весняне загострення
23:28 09/04/16
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
ivp_paster Тернополь
Весняний галас.
04:45 10/04/16
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Влана в місті нова, але дуже дивна

Комментарии

Невежды - россияне назвали Украину одной из самых недружественных стран - опрос
09.04.2016 14:28. Просмотрено 1711 раз. За сегодня — 1711 раз.

Россияне назвали Украину одной из самых недружественных стран. Об этом свидетельствуют данные опроса фонда "Общественное мнение", - передает РБК-Украина.

Самыми недружественными странами, по мнению россиян, являются Украина (71%), США (69%) и Турция (63%).

Самыми дружественными странами России большинство граждан считают Беларусь (68%), Китай (56%) и Казахстан (50%).

В списке "друзей России" с большим отставанием от лидеров также оказались Индия (26%), Куба (15%), Бразилия (10%), Венесуэла (9%), Япония и Германия (по 8%), Израиль и Иран (по 7%), Франция (6%), а также Италия (4%). "

Умом Россию не понять - у ней фашистская Путь...стать !

Читать полностью: http://h.ua/story/428410/#ixzz45KnNqZcw
16:10 09/04/16
outsider Винница
Рекомендует этот материал.
22:14 09/04/16

Live