О проекте ХайВей

Публикуйте на ХайВей свои статьи, фото, видео.

Получайте рецензии и комментарии от сообщества ХайВей на свои публикации.

Зарабатывайте деньги на публикациях.

Общайтесь с интересными людьми.

 

Политика  1 апреля 2016 16:48:31

Місто Райковича, то не рай… і не Єлисаветград

 

  Місто  Райковича, то не рай… Про це свідчить і введення продовольчих карток, як при регіоналах, для пенсіонерів. Цукор та яйця по картці та ще й за вищою ціною, що може бути краще? А як ще на такі ціни торгаші заманять пенсіонерів до магазину? Молодші оббіжать ся, і придбають де дешевше, а на зекономлену приватизують пляшку горілки, а от у пенсіонерів здоров’я вже не те, тому їх як раз і можна розводити карткою з рябчиком щодня, а не лише першого квітня.

  А місто не схоже на рай так хотілося назвати на честь друга – Бахмач. Та друг не схотів, і сказав: «Нє нада, Анруша! Я жє скромний!!! Тут же не Данбас – нє так паймут… Єто там Бахмут можна, а тут публіка другая… Очень многа бендеровцев… Московскіє попи обєщалі за Єлисаветку куш отвалить, патаму давай етім і огранічімся… На канарскую вілку хватіт…»

  Тож і виявилося, що гроші у панів є, але тільки на одну «женщину»… Єлізавету, мать,  як його того Іоана! Ну не була вона в Кіровограді, як  Кіров – Костріков - Цукерман, та про це не треба нікому казати. Под «єто дєло» і самовар для буйного народу на площу, і автобуси і «бабки» кому треба. Все в бігборди та «рекламу дівочу», а тротуари і дороги з дахами зачекають, бо їм же не перший рік чекати свого часу. Хіба що собачкам на прокорм мільйонів двадцять «з барського плеча відслюнявити та руки і хвости гуртом погріти». Зуби та когті – це сила, і її треба поважати. Собачий Парадіз будувати, то гарний PR-хід, як і скверік, що  видумати біла янгола та стрічку перерізали.

 А ще тут «братья просят» памятніков наставить Кутузову, Ушакову і дальше «по спіску» – Суворову, Пугачову, Потемкіну… Все «местниє» і у місті були…  Навіть написали у Фейсбуці, що і адмірал Ушаков «викушал с матросами» і посєтіл «град в вєрховьях Інгула". Тому ніяких Інгульськів, а тільки на честь святої цариці.  Звідти і інвестиції підуть, бо обіцяли, звідти і вітер віє на наших прихильників «рускага міра».

 Перефарбовані регіонали є прихованою загрозою для громади і суспільства в цілому. Такі собі вовчики у овечих шкурах з посмішкою іюди. Місто Райковича, яке шукає нову назву не є винятковим в Україні. Колись великий росіянин Михайло Достоєвський пишучи роман «Брати Карамазови» використав архітектурне планування міста за допомогою рідного брата Андрія, що був головним архітектором міста. Назви вулиць збереглися, але мабуть з його подачі та характеристик він назва місто – Скотопригоньєвськом. Влучно і сучасно! За роки російської окупації цього бидла понаїхало майже незліченно, і воно зомбувало і місцевих. От і утворилася вибухова для всього українського суспільства суміш хохлів, відвертих яничар та патологічної кацапні з імперськими ординськими повадками. Сьогодні все це пре в Україну «руській мір», що тхне війною. З цього приводу один місцевий гуморист нещодавно сказав: « Їх діди, що часом здебільшого воювали, в 1917 році проср…ли велику країну – Російську імперію. А от нині їх онуки круто взяли виср..ти її на нашу голову знову назад…».

  Здається, що не ті часи… Народ на взводі, і з останніх сил стримує себе, щоб плюнути межи очі чи просто «не затопити в пику» тим  «мєсним засланцям» минулих часів. Буває часом дратує і мова окупанта та написи, які  хтось не міняє майже двадцять п’ять років, та багато чого іншого. Дуже огидно слухати заступників міського голови, що цвінькають язиком , ігноруючи державну мову. Панове, вас же взяла на роботу громада держави Україна, а не Москва! А може? Та не вже чи ще досі хтось служить не тим і чогось очікує. Але ж люди, що не володіють державною мовою у всьому світі на державну службу не потрапляють навіть перекладачами… А у нас дурнуватих якось незрозуміло все терпиться. І як тут не пригадати слова К.Маркса: « В державі недержавною мовою мають право говорити лише невільник, гість і  окупант.» (Том 2. Частина 3., стор 17.) То хто ті пани? Працевлаштовані туристи або військо полонені, або відверті і нахабні представники минулої окупаційної влади, що очікують самі знаєте чого.

Місто  Райковича, то не рай… і не Єлисаветград

Публикацию прочитали

Количество просмотров: 995
Отредактировано: 02-09-2016 [05:15]
delete
Василь Чорний, Винница, свободный журналист "ХайВей" 
Для того, чтобы оценить статью, Вас необходимо войти в систему
Право оценивать рецензии на ХайВей можно получить от редакции сайта по рекомендации одного из журналистов ХайВей
Рекомендаций: +3
Всего комментариев: 4, Всего рецензий: 3
Укажите свой e-mail адрес, если Вы хотите получать комментарии к этому материалу
Подписаться

Для того, чтобы опубликовать сообщение в этой теме, Вам нужно ввойти в систему.

Рецензии

16:57 01/04/16
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Влучно і по-ділу про міську владу
16:58 01/04/16
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
viktor trigub Киев
 
18:56 01/04/16
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
outsider Винница
Дуже гостро та вдало

Комментарии

Рекомендует этот материал. Почему? Щоб читалося і порівнювалося та аналізувалося
16:58 01/04/16
outsider Винница
Рекомендует этот материал.
18:56 01/04/16
Petro Boriwiter Запорожье
Рекомендует этот материал. Почему? Расформировать эту область и отдать районы тем областям от которых они в свое время большевиками украдены были ради создания фейковой области. А захудалый провинциальный райцентр пусть называют хотя Мухосранском, хотя Песбургом.
20:52 01/04/16
Країна банд донецьких "щирих"
Та путіноїдів своїх ...
Від зрадників не бачиш виру
Добра та миру ! Ні , не стих

Ще розбрат на просторах Неньки ;
Бо кожен баче лиш своє ...
Тупі , ледачі як опеньки
Єлекторальні сни ще є ...

Читать полностью: http://h.ua/story/428213/#ixzz44f3v3ftw
12:51 02/04/16

Live

3 час. назад

Александр Ткач публикует статью ДОБРОВОЛЬЦЫ 2014 ГОДА... - КТО ОНИ?

3 час. назад

Сергей Геращенко публикует статью Дали