array(2) { ["id"]=> int(426811) ["frame"]=> string(1) "1" } /art.php Вся промосковська орда, або «єлисаветградці офігенні» | ХайВей

О проекте ХайВей

Публикуйте на ХайВей свои статьи, фото, видео.

Получайте рецензии и комментарии от сообщества ХайВей на свои публикации.

Зарабатывайте деньги на публикациях.

Общайтесь с интересными людьми.

Интересно в интернете  11 февраля 2016 17:39:24

Вся промосковська орда, або «єлисаветградці офігенні»

Наш земляк, а нині киянин Євген Манженко у Фейсбуці проаналізував топонімічний стан в Кіровограді на початок лютого: «Ну, ви ж зрозуміли, що в хід антидекомунізації пішла важка артилерія. І якщо у Дніпрі перейменування міста саботують люди Коломойського, в Кіровограді влаштовують ватні мітинги, про які "Лайфньюзи" говорять як про початок "освобождения Новороссии от хунты", фанати перейменування на честь російської імператриці. Це місцевий БПП у вигляді колишніх місцевих регіоналів і одного нардепа, і місцеві олігархи, так звані "завадчани".

  "Ходоки" від імперців-заводчан з якимись цікавими пропозиціями бігають по ВР, добрались і до АП, кажуть. Мер міста також забив на звиздець зі снігом, який практично не прибирався, і залишив місто тонути в тому гімні - Єлисаветград важливіше, він петиції у столиці возить. Заразом пресують місцевих активістів української назви заявами в прокуратуру, а на місцевого походження нардепів тиснуть.

  Заруба пішла вже на мільйони гривень у рекламі зовнішній, задіяні усі ручні ЗМІ, самашеччі бабки від МП і купа мутних типів усіх мастей. Місцеві рекламщики просто не вірять своєму щастю - це жирніше за парламентські вибори. Але перепадає не тільки місцевим. Тільки що у мене вилізла от така реклама у софті під Віндовз Фон. Як ви розумієте, локейшн у мене не кіровоградський. Питання: нахріна це їм, як мислите?»

  Питання цікаве і нериторичне!!! Антиукраїнський терор в Кіровограді вже стає дуже явним. Шостий номер у списку ТОП- «архітекторів Єлисаветграда»  Євген Бахмач зачистив своє кишенькову газетку «Наше місто Єлисаветград» від проукраїнських журналістів набравши слухняних зголоднілих вчорашніх студенток.

 Знайшлося і кілька горе-ексАТОшників, що одягнувши знову камуфляжі відверто воюють тепер вже за московське та агітують за імперську назву. А ще  знайшлися примурки серед якихось олександрійських волонтерів, що написала «гнівного листа» на адресу нардепа Горбунова за те що він проти Єлисаветграда . Були брехливі вигадки і натяки на підтримку від… папи Римського!!! Не виключено, що днями хтось може понести маячню про можливу зустріч якого-небудь Євгена Бахмача чи Павла Штутмана з далайламою та отримання підтримки  з його боку «їх святої справи з Єлисаветою».  Не задіяні ще і ісламісти. «Голь на видумки хітра», як  кажуть їх господарі в білокам’яній. Але ця «голь» лише духовна, бо займають цим промосковським паскудством здебільшого «жлоби при грощах», але бідні духовно з промосковськими душевними хворобами.

 Цікаво, а чи були в Африці прецеденти повернення колоніальних назв? Ні не було!!! Уявляєте який рівень патріотизму мають «доморощені єлисаветградці»! Дикі племена з Африки на зразок мумба-юмба просто відпочивають!!! Тож читаючи гасло "Християнському місту – християнську назву", просто давишся зі сміху дотепності промосковських дебілів – адже «їхня Лисавєта»  була іудейкою!!! А іуди вони і в Кіровограді іуди, бо продаються Москві… Одним словом, як казав колись один з їхнього середовища «єлисаветградці офігенні» бігають містом і не знають чиє воно… А воно українське, і Україна не допустить такого чиряка на мапі посеред свого пуза…

 

Вся промосковська орда, або «єлисаветградці офігенні»

Публикацию прочитали

Количество просмотров: 955
Отредактировано: 12-02-2016 [09:45]
delete
Василь Чорний, Винница, свободный журналист "ХайВей"
Для того, чтобы оценить статью, Вас необходимо войти в систему
Право оценивать рецензии на ХайВей можно получить от редакции сайта по рекомендации одного из журналистов ХайВей
Рекомендаций: +3
Всего комментариев: 4, Всего рецензий: 2
Укажите свой e-mail адрес, если Вы хотите получать комментарии к этому материалу
Подписаться

Для того, чтобы опубликовать сообщение в этой теме, Вам нужно ввойти в систему.

Рецензии

17:45 11/02/16
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Євген Манженко та автор все добре підмітили
16:20 12/02/16
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Александр1979 'Харьков'
 

Комментарии

Рекомендует этот материал. Почему? Цікаво написано і справедливо... Не всіх героїв згадали... але то все списки для депортації вийдуть
17:46 11/02/16
Рекомендує цей матеріал.
09:59 12/02/16
Рекомендує цей матеріал. Чому? назва міста є важливою ознакою людей, що там живуть
23:05 12/02/16
В жителів України є добрий аргумент проти імперофілії. Це ігнорування продукції місцевих підприємств. Аграрії можуть не купляти продукцію заводу "Червона зірка", насіння досить пристойної фірми "Соєвий вік" та інших фірм і фірмочок. "Червона зірка" в Єлисаветграді? Як кажуть: або хрестик зніміть, або труси вдягніть.
23:12 12/02/16

Live

6 час. назад

Вікторія Івченко публикует статью \"Принцесо зачаровна, не бійся...\"

7 час. назад

Myhail Antonyshyn публикует статью Тимошенко - президент, що далі?

.........

10 час. назад

Алекс Скиталец рекомендует материал Рiзноманiття осенi

...

13 час. назад

Алекс Скиталец рекомендует материал Відчинивши двері....

...

14 час. назад

Родослав Корченюк рекомендует материал Досліджуючи власне коріння

14 час. назад

Alex Vahnij публикует статью Досліджуючи власне коріння

......

15 час. назад

Родослав Корченюк рекомендует материал Карбуючи підле свавілля

...

15 час. назад

Родослав Корченюк рекомендует материал Продовження заробітчанської
теми \"Шибче, курва, шибче!\"

17 час. назад

Горбатюк Микола публикует статью Продовження заробітчанської
теми \"Шибче, курва, шибче!\"

17 час. назад

Іван Парнікоза публикует статью Українська Антарктида. Частина 2. Довгий континент – Південна Америка

.........

18 час. назад

Алекс Скиталец рекомендует материал Зимня ріка

18 час. назад

Alex Vahnij публикует статью Карбуючи підле свавілля