О проекте ХайВей

Публикуйте на ХайВей свои статьи, фото, видео.

Получайте рецензии и комментарии от сообщества ХайВей на свои публикации.

Зарабатывайте деньги на публикациях.

Общайтесь с интересными людьми.

 

Политика  3 февраля 2016 12:24:38

Дива у «ковбасному решеті»…

 

 Не дожив новий міський голова і до ста днів до перебування у своєму новому керівному кріслі, а на нього вже… І сніг на голову, і лавина критики, і хіба те ще буде!!! Самі подумайте – господарник, що як партизан під час виборчих перегонів мовчав за перейменування міста (мивши, чи не мивши руки) закатавши рукави(слава Богу що не істерику) взявся за цю «брудну» політичну проблему. А як же міське господарство, що довго чекало на міцного господаря? Що йому знову чекати невизначений історією час?

 Про сніг згадати і писати цікаво. Насипало його багато. Прибрати своєчасно, як завжди, не спромоглися. Хіба що на площі перед мерією, де дружки мера по п’ятій колоні задумали провести  антиукраїнський мітинг за «святе єлисаветинське» проти української назви Інгульськ. До речі, того ж дня на водохреща дехто з них таки поліз в «інгульські ополонки. Ну, така непослідовність… А може все тому, що гроші заплатили лише за мітинг!!! Для нього і площу розчистили, і самовар привезли, гасла виготовили і народ сотні зо дві звезли автобусами… Вся провокація була чітко організована, як і весь «русскій мір» на Донбасі. Відволікли пару сотень поліцейських, залучили ЗМІ, допустили «ораторів» у сесійну залу, вимагали  і голосували … за відтермінування виконання  Закону про декомунізацію! Невже до вступу путінських військ у місто? Для кого і для чого відтерміновували? Не подобається назва Інгульск – називайте Кропівницький, але для чого тягнути час, як резину?

  А тим часом у місті не всюди маршрутки їздили… Стару Балашівку розчистили просто «для галочки» так, щоб дві маршрутки не мали змогу роз’їхатися. Але про розчистку прозвітували!!! А що люди по кілька кілометрів бігали по заметах пішки, чи таксисти брали за підвоз до центра міста з кожного по сто гривен, і  влада якось скромно про це промовчала.  А що казати – керівники міста маршрутками та на таксі не їздять… А ще десятки покалічених, порожні полиці в продуктових крамницях на околицях теж забули пригадати… Але преса якось напала на мера, що біля його крамниці сніг прибрано, а білі школи навпроти – ні! Так прибрали сніг працівники крамниці, а вчителі, прибиральниці і учні … полінувалися!!! Невже продавці з магазину навпроти повинні йти до школи з лап патами? Щось якась новина несусвітна…

Але у місцевих ЗМІ купа «позитивного піару про нову міську владу, про проекти та ініціативи, і таке інше. Міський голова відмовився від заробітної плати, бо багатий, а от його заступники, до того ж нові забажали підвищеної… Баш на баш, і ніякої економії, бо все в мінус…

Та тему снігу продовжив вже 27 січня громадський активіст та екс-кандидат з другої десятки на посадку в мерське крісло  Андрій Максюта, що прийшов у приймальню до міського голови не  з порожніми рукам та претензіями до снігу, а навіть з лопатою для прибирання снігу. Тож в Кіровограді на приколи всі гаразд, лише доводити до  розуму справи, або зробити без реклами щось корисне і помітне якось не виходить. Така, мабуть у міста доля на балакунів та обіцяльників.

 Далі природа трохи змилостивилася, бо через відлигу сніг став танути, але травмованих через падіння на слизоті не зменшилося. Ніхто не переймався посипанням вулиць та подальшою чисткою від льоду, падаючих на голови бурульок і такого іншого. «Грізні наради» трохи не та методика  ліквідації проблем.

 Серед ініціатив два місяці галасу стосовно транспортної реформи, якій задав поштовх ще пан Дзядух більше  п’яти років тому сплутавши місто з своїм автобусним парком. Останнього вже, до реі років зо два немає. Це такий підсумок реформи крім балачок. В цю тему втискують знову дурнуваті розмови про оснащення пристроями  навігації. На це недешеве обладнання тратиться готові, а от на ремонт зношеного парку чи покупку нового  якось не дуже охота і братися. Є проблема хамства на транспорті, на яку як завжди сваряться пальчиком, дурнуватого москальського шансону в салонах та ганебного ставлення до пенсіонерів.

Серед інших тем - котики і собачки, яким обіцяють притулок, а тема притулку для безпритульних мешканців міста чомусь на другому плані. Невже тому, що якщо обікрасти наїжу безпритульних тваринок, то їх гавкання чи мявчання з цього приводу залишиться нерозшифрованим і  «без розгляду», а до злодюжок-розкрадачів та закупників не буде претензій. З бомбами людського статусу по-іншому.там попадаються розумні та освічені, не зважаючи на обірваність та безхатність.

Замовчується і тема сміттєпереробного заводу, на якій вже кілька попередників не змогли владнати справу не лише з побудовою, але і з відкатами до своєї кишені. Та дива у решеті на цьому не обмежуються. Фантазії чиновників справа не передбачувана, то очікується що далі буде цікавіше. Бо бачите, як болить від перейменування міста? Як все організовується ізадіюється… А взагалі то проблема не міська!!! Невже Україна нині терпітиме російську імперську назву в її центрі? На оазу  «русскага міра» в стані неоголошеної війни мільйони українців згоди не дають,  і не дадуть!

Дива у «ковбасному решеті»…

Публикацию прочитали

Количество просмотров: 1434
delete
Василь Чорний, Винница, свободный журналист "ХайВей" 
Для того, чтобы оценить статью, Вас необходимо войти в систему
Право оценивать рецензии на ХайВей можно получить от редакции сайта по рекомендации одного из журналистов ХайВей
Рекомендаций: +3
Всего комментариев: 2, Всего рецензий: 4
Укажите свой e-mail адрес, если Вы хотите получать комментарии к этому материалу
Подписаться

Для того, чтобы опубликовать сообщение в этой теме, Вам нужно ввойти в систему.

Рецензии

12:26 03/02/16
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Від термінувати дію закону... змінити Конституцію... Ніхто нічого не хоче виконувати. Держава постійних змін і руху до прірви!!!
22:52 03/02/16
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
outsider Винница
Невже Україна нині терпітиме російську імперську назву в її центрі?

Читать полностью: http://h.ua/story/426561/#ixzz3z8lRKcLs
23:00 03/02/16
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
ivp_paster Тернополь
Фантазії чиновників справа не передбачувана, то очікується що далі буде цікавіше.
13:16 06/02/16
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
nmv
Для стороннего читателя текст немного не ясен в части постанови и раскрытия проблемы. Можно было короче, без излишней лирики и эмоциональных отступлений. В целом довольно не плохо

Комментарии

Рекомендует этот материал.
12:26 03/02/16
outsider Винница
Рекомендует этот материал.
22:52 03/02/16

Live

41 мин. назад

Алекс Скиталец комментирует материал стих Сергея Лебедева и Юрия Мельника "К нам Ангелы Бога на помощь спешат"

51 мин. назад

Khomiaklit рекомендует материал ВИР БРЕХНІ В УКРАЇНІ

51 мин. назад

Khomiaklit пишет рецензию на публикацию ВИР БРЕХНІ В УКРАЇНІ

1 час. назад

Khomiaklit рекомендует материал ЖИТТЯ НЕ ДЛЯ ВКРАЇНИ

1 час. назад

Алекс Скиталец рекомендует материал ВИР БРЕХНІ В УКРАЇНІ

1 час. назад

Алекс Скиталец комментирует материал ВИР БРЕХНІ В УКРАЇНІ

1 час. назад

Родослав Корченюк комментирует материал Перундень

2 час. назад

Белка Белкина комментирует материал Перундень

2 час. назад

Дмитрий Шилин публикует статью Достижения «Запорожстали» вошли в Книгу рекордов Украины

2 час. назад

Дмитрий Шилин публикует статью Комбинат «Запорожсталь» подтвердил соответствие международным стандартам

3 час. назад

Алекс Скиталец комментирует материал стих Сергея Лебедева и Юрия Мельника "К нам Ангелы Бога на помощь спешат"

3 час. назад

Ганка Гличка публикует статью Йде листопадова пора

3 час. назад

Дмитрий Шилин публикует статью Запорожские дети поздравили металлургов с юбилеем «Запорожстали»

3 час. назад

Дмитрий Шилин публикует статью Ростислав Шурма поздравил ветеранов с 85-летием «Запорожстали»