О проекте ХайВей

Публикуйте на ХайВей свои статьи, фото, видео.

Получайте рецензии и комментарии от сообщества ХайВей на свои публикации.

Зарабатывайте деньги на публикациях.

Общайтесь с интересными людьми.

 

Международная политика  29 декабря 2015 19:51:07

Автор: viktor trigub

Архів Скоропадського і спецхран ФСБ №9 Ермітажу

В Пітері знайдено найповніші архіви  Гетьмана Павла Скоропадського. Наші дослідники вважали їх втраченими назавжди.  Лежать в спецхрані №9 ФСБ РФ в Ермітажі!

Ми продовжуємо вишукано знущатися з тупувато-імперських “масонів”, які чомусь і досі керують головним музеєм путлєровської Расеї – Ермітажем. Вперто не хочуть визнати існування  огидного явища в музеї такого рівня, як спецхран КГБ №9, що нині під управлінням ФСБ. Мойша Піотровський, що аж дуже довго незгарбно керує закладом планетарного значення, виявився банальним брехуном і хамом. Вперто публічно заперечує наші твердження про існування в Ермітажі потужних мистецьких колекцій, вкрадених в українського народу царями і комуняками. Вже навіть наказ їх улюбленого таваріща Сталіна №2 від 1917 року, про передачу Україні викрадених культурних цінностей, заперечує! А то ж документ! І цікавий до нього додаток…

42998_1_3Журнал “Музеї України” припер до стінки шовінюг Ермітажу секретним номером шаблі Мазепи з їх таємного спецхрану, “якого нема”. Були навіть змушені пустити київську журналістку, аби сфотографувати зброю, що вже є документальним доказом існування наших колекцій! Ввічливо ми опублікували і фотографію оригіналу морського козацького прапора з спецхрану №9. А директор Ермітажу все заперечує – нема у них нічого українського!

Директор Государственного Эрмитажа Михаил Пиотровский  прокомментировал информацию украинских СМИ о том, что в секретном хранилище Эрмитажа была обнаружена парадная сабля гетмана Ивана Мазепы.

“Информация поступила из Украины, что исследователи Сергей Цапенко и Виктор Тригуб нашли в секретном хранилище Эрмитажа, спецхране КГБ-ФСБ, саблю гетмана Ивана Мазепы. Замечательное открытие, и заканчивается (новость) как обычно: Эрмитаж просит все вывезти из Крыма, из Украины”, – сказал М.Пиотровский.

Директор Эрмитажа подчеркнул, что сабля хранится в Санкт-Петербурге и регулярно участвует в выставках.

28494615“Эта сабля, скорее всего, не принадлежит Мазепе. На ней есть украинская надпись, еще в 1885 году хранители считали ее поддельной, так же считают и другие исследователи. Но самое главное, что эта сабля немецкого производства хранится в Эрмитаже, она выставлялась десятки раз, публиковалась в каталогах. Она более чем известна, и нигде, ни в каких секретных хранилищах ее искать не надо. Книжки надо читать”, – добавил он.

http://www.interfax-russia.ru/NorthWest/print.asp?id=676208&type=report

Журнал “Музеї України” публічно цікавиться, чи визнає директор Ермітажу існування у їх фондах, зокрема, в спецхрані №9 ФСБ архіву Скоропадського? Чи нам знову публікувати супер-пупер секретні номери і шифри? І трохи історії, аби ви розуміли з чим маєте справу. Бо як показує наш досвід, інтелектуальний рівень керівництва Ермітажу дуже низький. А стосовно крадених українських скарбів, просто примітивний… Мабуть час написати листа таваріщу Путіну, аби навів порядок… Наші листи він читає… Ермітажу варто оновити керівництво!

A0DCk00gQQkВсі архівні документи, як і так званий Архів Скоропадського, були захоплені чекістами. Зберігалися в Одесі, Києві. Потім їх перевезли у спеціальне сховище до Чити. Потім – Ленінград. Якийсь час вони лежали у цікавих підвалах Адміралтейства. Після першої згадки про це сховище, ми трохи розпитали людей про цей унікальний витвір інженерного мистецтва. Виявляється, підвали не можуть бути затопленими! Стіни укріплені і обшиті свинцевими плитами. В тих підземеллях і досі зберігається чимало цікавого. Наприклад, діаманти і рубіни Київських князів…

З 1973 року збірні документи, які отримали назву Архів Скоропадського, перевезли до Ермітажу. Де вони, нерозібрані (!) і досі чекають дослідників з України. Маларасейскій спецхран №9 КГБ СССР-ФСБ РФ.

Слід сказати, що певна частина спецслужб Скоропадського, яка отримала назву «Визвольна Україна», не перейшла під юрисдикцію нової української влади С.Петлюри, пустившись у власне плавання, не без підтримки англійських колег. Що і дозволило протриматися їм так довго. Цікаво, що ті люди так і не припинили боротьби проти більшовиків!

Всіх визначних діячів доби УНР і Гетьманату, після допитів, відправили до двох таборів – Камурлагу і Дмитровського табору. Останній цікавий тим, що був єдиним в СРСР, де лагерні бони (чеки) друкувалися двома мовами – російською і українською. Можна сказати, що у тих таборах сиділа вся українська еліта Першої незалежності. На жаль, майже ніхто не вцілів.

Як виявилося, архіви тієї епохи і в Англії, і в США, давно розсекречені. Просто для тамтешніх дослідників ця тема не дуже цікава. Українські -нічого про це не знають. Плюс кошти, мова… Журналістам часописів “Музеї України” та “Нова Січ”, вдалося розкопати інформацію про кілька суперсекретних шпигунських операцій ЦРУ та англійців, довкола архівів та сховищ КГБ СРСР. Особливо цікавий для нас спецхран КГБ №9, у Ермітажі Санкт-Петербургу, де лежить чимало безцінних для нас експонатів, починаючи з часів Івана Сірка. Все і досі секретно! Хоча, в США і Англії ця інформація давно відкрита!

В архіви і фондосховища РФ нас категорично не пускають, бо як виявилося, часто ми знаємо більше, ніж формальні хранителі.

Нічого не вимагаємо. Просимо лише визнати існування в Ермітажі архіву Скоропадського і допустити до нього українських істориків.

 

Віктор Тригуб, редактор журналу “Музеї України”

Архів Скоропадського і спецхран ФСБ №9 Ермітажу
Архів Скоропадського і спецхран ФСБ №9 Ермітажу

Публикацию прочитали

Количество просмотров: 1511
delete
viktor trigub
viktor trigub, Киев, свободный журналист "ХайВей" 
Для того, чтобы оценить статью, Вас необходимо войти в систему
Право оценивать рецензии на ХайВей можно получить от редакции сайта по рекомендации одного из журналистов ХайВей
Рекомендаций: +3
Всего комментариев: 12, Всего рецензий: 3
Читайте также

Кабинет министров возобновил финансирование программы строительства военных кораблейКабинет министров возобновил финансирование программы строительства военных кораблей

Украинское правительство возобновило финансирование программы строительства военных кораблей класса "корвет". Больше информации на странице ...

ГПУ оголосила про підозру двом чиновникам "Укрзалізниці"ГПУ оголосила про підозру двом чиновникам "Укрзалізниці"

Генеральна прокуратура України (ГПУ) оголосила про підозру двом чиновникам "Укрзалізниці". Про це йдеться у повідомленні прес-служби ГПУ. Як зазначає ...

Україна розраховує на "чотири союзи" з ЄС, - ПорошенкоУкраїна розраховує на "чотири союзи" з ЄС, - Порошенко

Україна розраховує на "чотири союзи" з Євросоюзом. Про це заявив президент України Петро Порошенко у ході виступу на пленарній сесії п’ятого саміту "С ...

Укажите свой e-mail адрес, если Вы хотите получать комментарии к этому материалу
Подписаться

Для того, чтобы опубликовать сообщение в этой теме, Вам нужно ввойти в систему.

Рецензии

07:59 30/12/15
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Василь Чорний Винница
 
22:30 30/12/15
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
ivp_paster Тернополь
Все повернеться в Україну, тільки тоді як розпадеться Росія. Чекати залишилось не довго.
22:57 30/12/15
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
outsider Винница
 

Комментарии

yarina Киев
Рекомендує цей матеріал. Чому? ORDA NENASUTNA
21:39 29/12/15
ко ко Одесса
smile Це не той бува Скоропадський, що в німецькому мундирі гайнув з України і залишив не тільки архів, а й усіх архіваріусів))
18:32 30/12/15
Petro Boriwiter Запорожье
Именно тот, и именно это спасло его от мести большевиков. Нет худа без добра.
19:44 30/12/15
ко ко Одесса
Да что Вы говорите? Ну тогда ему честь и славу героя!)))
19:53 30/12/15
Petro Boriwiter Запорожье
Нет. Только вечная память.
20:06 30/12/15
ко ко Одесса
За что ж ему такая честь, если историю учесть?))
20:14 30/12/15
Petro Boriwiter Запорожье
Он воин был,а не варят
И не был он никем проклят,
А если так, то христианину,
Когда он лег у домовину,
Положено последнее отпевание
И вечная память в упоминание.
20:24 30/12/15
ко ко Одесса
confused Согласна. Вечная память рабу Божьему и покой!
20:29 30/12/15
Petro Boriwiter Запорожье
best smile
20:40 30/12/15
Petro Boriwiter Запорожье
Рекомендует этот материал. Почему? Может то что они находятся у тупых и спасло эти архивы. а то были бы распылены по частных архивах миллионеров всем известной национальности.
19:43 30/12/15
outsider Винница
Рекомендует этот материал.
22:58 30/12/15
Скоропадский в 1939-45 был советником А. Розенберга, рейхс-министра по делам восточных территорий. Все ценности, которые были вывезены из музеев Украины в рейх, его заслуга. Часть вернулась после войны - в музеи Москвы и Ленинграда, Украина лежала в руинах. То, что они хранятся там, не самый плохой вариант. Тригуб, видимо, не знает ничего о том, что музеи Парижа, такие как GUIMET, например, сохранили наследие восточных культур лучше, чем это сделали бы пакистанцы, талибы или индусы. Пиздеть уже лет 20 про москалив, которые забрали "шаблю Мазепы" и "архив ФСБ в Эрмитаже" (что это вообще такое за архив?) может только полный болван.
20:34 04/01/16

Live

35 мин. назад

Саньков Сергей комментирует материал ТЕРОР! ЧИ ВЖЕ ЗАБУЛИ ПРО ШАТУНА? Частка 8

48 мин. назад

Khomiaklit рекомендует материал ТЕРОР! ЧИ ВЖЕ ЗАБУЛИ ПРО ШАТУНА? Частка 10

49 мин. назад

Khomiaklit пишет рецензию на публикацию ТЕРОР! ЧИ ВЖЕ ЗАБУЛИ ПРО ШАТУНА? Частка 10

1 час. назад

Khomiaklit рекомендует материал ТЕРОР! ЧИ ВЖЕ ЗАБУЛИ ПРО ШАТУНА? Частка 9

1 час. назад

Khomiaklit пишет рецензию на публикацию ТЕРОР! ЧИ ВЖЕ ЗАБУЛИ ПРО ШАТУНА? Частка 9

3 час. назад

Геннадий Балашов публикует статью Пиар Порошенко для внутреннего пользования

3 час. назад

Petro Boriwiter комментирует материал "Трамвай давно не ходить..."

3 час. назад

Petro Boriwiter комментирует материал "Цинік, донощик та ідеологічний шахрай: ким насправді був Карл Маркс" - недавня публікація у газеті "Україна молода"

3 час. назад

Вікторія Івченко комментирует материал "Цинік, донощик та ідеологічний шахрай: ким насправді був Карл Маркс" - недавня публікація у газеті "Україна молода"

3 час. назад

Геннадий Москаль комментирует материал БУДНИ «РГСО ДНР»: КАК БЕЗОПАСНО ВЗОРВАТЬ ГРАНАТУ В ШТАНАХ «ТЕРПИЛЫ»

4 час. назад

Дмитрий Соловьев комментирует материал БУДНИ «РГСО ДНР»: КАК БЕЗОПАСНО ВЗОРВАТЬ ГРАНАТУ В ШТАНАХ «ТЕРПИЛЫ»

4 час. назад

Вікторія Івченко комментирует материал "Трамвай давно не ходить..."

4 час. назад

Вікторія Івченко комментирует материал "Трамвай давно не ходить..."

4 час. назад

Дмитрий Соловьев комментирует материал БУДНИ «РГСО ДНР»: КАК БЕЗОПАСНО ВЗОРВАТЬ ГРАНАТУ В ШТАНАХ «ТЕРПИЛЫ»

4 час. назад

Дмитрий Соловьев комментирует материал БУДНИ «РГСО ДНР»: КАК БЕЗОПАСНО ВЗОРВАТЬ ГРАНАТУ В ШТАНАХ «ТЕРПИЛЫ»

4 час. назад

Дмитрий Соловьев комментирует материал БУДНИ «РГСО ДНР»: КАК БЕЗОПАСНО ВЗОРВАТЬ ГРАНАТУ В ШТАНАХ «ТЕРПИЛЫ»

4 час. назад

Дмитрий Соловьев комментирует материал БУДНИ «РГСО ДНР»: КАК БЕЗОПАСНО ВЗОРВАТЬ ГРАНАТУ В ШТАНАХ «ТЕРПИЛЫ»

4 час. назад

Petro Boriwiter комментирует материал Новий план дій від Маленької партії снайперів

4 час. назад

Дмитрий Соловьев комментирует материал БУДНИ «РГСО ДНР»: КАК БЕЗОПАСНО ВЗОРВАТЬ ГРАНАТУ В ШТАНАХ «ТЕРПИЛЫ»

4 час. назад

Литвиненко Анатолий пишет рецензию на публикацию Новий план дій від Маленької партії снайперів

4 час. назад

Дмитрий Соловьев комментирует материал БУДНИ «РГСО ДНР»: КАК БЕЗОПАСНО ВЗОРВАТЬ ГРАНАТУ В ШТАНАХ «ТЕРПИЛЫ»

4 час. назад

Petro Boriwiter комментирует материал Агітматеріали Партії снайперів

4 час. назад

viktor trigub публикует статью Петро Порошенко надихає карикатуриста Жору Ключника