array(2) { ["id"]=> int(425538) ["frame"]=> string(1) "1" } /art.php ОБЕРЕЖНО: ЗАГРОЗА НЕЗАЛЕЖНОСТІ | ХайВей

О проекте ХайВей

Публикуйте на ХайВей свои статьи, фото, видео.

Получайте рецензии и комментарии от сообщества ХайВей на свои публикации.

Зарабатывайте деньги на публикациях.

Общайтесь с интересными людьми.

Политика  29 декабря 2015 07:41:30

ОБЕРЕЖНО: ЗАГРОЗА НЕЗАЛЕЖНОСТІ

В Кіровограді сталося дещо прогнозоване і не дуже приємне і неординарне. Як це не прикро, але це нагадує початок ДНР, продажних місцевих посадовців  та тхне державною зрадою, яку всі вперто намагаються не помічати.

27 Грудня 2015 року мер Кіровограда Райкович прямо на телекамеру підтримав прихильників імперської російської назви Єлисаветград.І це не посидівши в в своєму новому кріслі лише місяць.
Момент, коли Андрій  Райкович говорить  пеед фото і телекамерами фразу прихильникам проімперської назви Єлисаветград: "Я ж серед вас був з самого початку", але на виборах я щось не чув щоб він підтримував промосковські настрої. Цікаво, скількох виборців обманув цей мер!?


З багатьох повідомлень про події 27 грудня у Кіровограді, на мій погляд, найяскравіше. Одеський політтехнолог Семен Уралов у інформагенстві (назва на фото зліва) передав інформацію під кричущим заголовком (подаю мовою оригіналу, щоб зрозуміли "русскоязычные": "Новости Украины: мощный митинг "латентных сепаратистов" за Елисаветград... Кировоград: Русский бунт на Украине". "Так выглядит социальный протест. Обозленных и никому не верящих граждан.Так рождается энергия бунта. Которая потом распространяется воздушно-капельным путем из двора в двор. Причем, в любом городе от Владивостока до Ужгорода. А повод может быть любым".
Ось вони, розповсюдники повітряно-капельного бунту"

Сьогодні цілий день , пише тележурналіст Олена Шворак, міркувала, чому у нас із притомними прихильниками назви Єлисаветград (а є і таки, щоб хто не говорив))) настільки різне розуміння того, що вчора відбулось на площі. Ну і після аналізу того, хто де стояв і о котрій прийшов, опитування власних знайомих, які причалапали просто подивится, дійшла такого висновку: половина присутніх на площі взагалі не бачила і не чула, що відбувається попереду. Поки на атошників кидались навіжені беззубі бабки, обзивали фашистами, а дід у чорному капелюсі з білою бородою волав путінприйди, значана частина народу єдине що чула - це скандування "Єлисаветград" і спокійно собі спілкувалася між собою. Для деяких моїх знайомих одкровінням стало те, що вони побачили на фото і відео. Бо прийшли люди, постояли - подивилися - та й вирушили у справах. Бо що на сцені говорили взагалі ніхто не чув, активні зіткнення тривали недовго, щоб на них була акцентована увага. Дехто бачив швидку, але і не чув, що комусь стало зле. Тому і враження від акції у нас різні. Люди прийшли, привіталися із знайомими, поспілкувалися. І все нормально. А журналісти весь час стояли попереду і стали свідками отого руськомірного "православного" шабашу імені упц мп, влаштованого буквально сотнею осіб. Це моє ІМХО. Бо я все ж волію думати, що Кіровоград - українське місто і чимало прихильників назви Єлисаветград не є обособленням того пропутніського зла, яке ми бачили на фото з перших рядів.

 


https://www.youtube.com/watch?v=5tDyG2Uzohw

 

https://www.youtube.com/watch?v=vZ_bomvZM_s

 

Захід можна було заборонити та не нагнітати ситуацію, але комсь під виглядом демократії захотілося цього антиукраїнського шабашу. Але можливо хтось далекоглядно та запопадливо вирішив перевірити оргможливості та глибину резервів сепаратистів п’ятої колони. Під час акції досхочу на знімали і нафіксували всякої антиукраїнської нечесті. Начиталися їх коментарів по завершенню, побачили хто ховається і «що вилізло на світло руського міру». Було цікаво і повчально, майже не чути серед того «кацаського болота» рідної солов’їної та бачити їх «переконану проплачену ворогами безкарність». До речі «болотом» вони називали українців, верещали запозичені гасла –«разом нас багато», «ганьба», «банду –геть!»  і т.п. і т.д. А натовпі серед здичавілих іфанатичних беззубих бабусь мелькали і фігури організаторів – Костя Яринича,Євгена Бахмача, Артема СтрижаковаЄ Ліни Мароко та інших. Натовп юродивих у найгіршому сенсі того слова  вирував не по-дитячому. Шматував, прапори, обзиався, матюкався і бився. Все було дуже вільно і»демократично». А ще вершиною блюзнірства булоте, що вся ця нечисть вийшла на шабаш під державними прапорами України. Це було недоречним з огляду на їх переконання та мову спілкування.

А ще пригадалася аналогія з далекого 1991 року. Тоді по обяві на збори громади УАПЦ, як нині прийшло зо три десятка розсвірепілих бабусь і дідусів, і з слиною у рота вчинили подібний шабаш. Для втихомирювання викликали міліцію. Збори в тому приміщенні зірвали, тому тихо їх перенесли в інше. Московські попи, як і зараз,  тішилися.  Це свідчить лише проте, що куратори УПЦ МП лише змінив назву КДБ на ФСБ. А далі все, як і раніше , без змін.

Аналітики звертають увагу на те, що «вибух гніву» в Кіровограді стосувався не тарифів чи цін, навіть не останніх проблемних виборів міського голови, колишньої російської назви міста. Круто, але дуже сподівано і прогнозовано. Спецоперація ФСБ під кодовю назвою «Єлисаветград» у розпалі, і сірники ще, як порох не закінчилися. Всі чекають слова не маузера, а СБУ!

А ще цікава роль ЗМІ, деякі місцеві, навіть державні «співали під одну дуду»  з москоськими. Якщо не вірите, то не полінуйтеся, і перевірте самі.  Представники, а точніше наші продажні за кілька срібляників були поруч, і висвітлювали «як треба та як замовили».

А стосовно святої Єлизавети, то є багато  цікавого. Як можна бути православною святою до виникнення православ’я за кілька сот років? Як можна бути святою у християнстві не будучи християнкою, а будучи людиною  іншої віри – іудейської?  Попи від Москви мовчать, хмурячи лоба від злоби. І на останок . А знаєте, як насправді звали матір Івана Хрестителя? Думаєте ЄліСавєта? Аж ніяк. — Елішева, теж Елішеба — дослівно «та котра шанує Бога», «заклинаюча Богом», грец. . А Єлісавєта, вона ж Єлізавєта - це російська імператриця. То чому ж ви, поборники християнства, не вимагаєте назвати місто Елішева?))) 
Читайте біблію, а не слухайте московських попів.

ОБЕРЕЖНО: ЗАГРОЗА НЕЗАЛЕЖНОСТІ

Публикацию прочитали

Количество просмотров: 1048
delete
Василь Чорний, Винница, свободный журналист "ХайВей"
Для того, чтобы оценить статью, Вас необходимо войти в систему
Право оценивать рецензии на ХайВей можно получить от редакции сайта по рекомендации одного из журналистов ХайВей
Рекомендаций: +7
Всего комментариев: 11, Всего рецензий: 6
Укажите свой e-mail адрес, если Вы хотите получать комментарии к этому материалу
Подписаться

Для того, чтобы опубликовать сообщение в этой теме, Вам нужно ввойти в систему.

Рецензии

07:51 29/12/15
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Так... Шабаш ще той!!!
13:52 29/12/15
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Александр1979 'Харьков'
 
20:30 29/12/15
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
yarina 'Киев'
VSe pravda
22:15 29/12/15
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
outsider 'Винница'
Добре, що хоч не Царьград.
Ось куди заводить манія величі чи неповноцінності
22:33 29/12/15
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
ivp_paster 'Тернополь'
Не добре, це не добре і до добра не доведе.
22:48 29/12/15
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Віктор Марініч 'Энергодар'
 

Комментарии

Рекомендует этот материал. Почему? Дуже актуально!!!
07:52 29/12/15
УРОДЫ ЦАРЁВА захватывают власть даже в меньшинстве : "У Дніпропетровську частина міськради на виїзді обрала собі секретаря
3418 ПЕРЕГЛЯДІВ 3
Вівторок, 29 грудня 2015, 09:31
6 0 0 0
AdRiver
У Дніпропетровську депутати від "Опозиційного блоку" і "Громадської сили" скликали виїзне засідання міськради і обрали секретарем міськради Загіда Краснова, проти якого виступає мер міста.
Про це повідомляють Українські новини.
35 депутатів міськради зібралися в будівлі Амур-Нижньодніпровського районного ради і проголосували за Краснова. При цьому, журналістам доступ на сесію був обмежений невідомими людьми.
Краснов був кандидатом в мери від партії "Громадська сила", головою якої є.
У той же час мер Борис Філатов заперечував проти цієї кандидатури категорично. Він готовий погодиться з будь-якої іншою персоною, тільки не з кандидатурою Краснова.
Коли депутати зібралися у сесійній залі, в поліцію надійшов дзвінок про замінування будівлі районної ради.
Після проведення заходів з пошуку вибухових речовин, виїзна сесія продовжилася. І депутати все ж проголосували за Загіда Краснова.
При цьому в.о. заступника міського голови Олександр Санжара заявляє, що регламент "не передбачає проведення будь-яких засідань поза залою пленарних засідань".
За його слвоами, правом скликати сесію володіє мер. Депутати можуть брати на себе такі повноваження тільки в тому випадку, якщо міський голова необґрунтовано відмовляє у її проведенні.
"Потрібно розуміти, що "Опозиціний блок" запропонував скликати сесію на 28 грудня, але сесія була скликана ще раніше – 21 грудня і всі питання, про які просили депутати, були включені до порядку денного. Єдине питання, яке до порядку денного не було включено – це ухвалення бюджету. Це процедурне питання. Проект бюджету потрібно опублікувати не менш ніж за 20 днів до моменту його прийняття. Це все було прояснено на сесії 21 грудня Дніпропетровським міським головою", - роз'яснив Санжара.

Читать полностью: http://h.ua/story/425518/#ixzz3vhD2crjk
09:20 29/12/15
6 ПЕРЕПОСТОВ ЗА ПОЛДНЯ, ВИКТОР ГЕОРГИЕВИЧ, - ЭТО НИКУДА НЕ ГОДИТСЯ!
ПОЗАВЧЕРА -61, ВЧЕРА -18, СЕГОДНЯ -6!!!!????
ДЛЯ ПОДДЕРЖКИ ИМИДЖА БЫВШЕГО НАРОДНОГО ДЕПУТАТА УКРАИНЫ, ДОЛЖНО БЫТЬ, КАК МИНИМУМ, 40-50!!! ДА С ВАШИМ-ТО ТАЛАНТОМ РАЗВЕ ЭТО ПРЕДЕЛ?
13:16 29/12/15
Petro Boriwiter Запорожье
Так да не так. Там еще депутаты от блока политических проституток (БПП) подвизались. Так что большинство у них было.
18:30 29/12/15
Александр1979 Харьков
Рекомендует этот материал.
13:52 29/12/15
Petro Boriwiter Запорожье
Рекомендует этот материал. Почему? Наилучший выход со всего этого - прекратить существование исскуственно созданной большевиками Кировоградской области вернув ранее отобранные у соседних областей районы обратно в родные пенаты. И тогда Кировоград снова превратится в захудалый провинциальный городишко и больше на политическую погоду в Украине влиять не будет.И будет он Ингульском,Лелекоградом или даже Елизаветоградом никому до этого дела, кроме самих его жителей, не будет.
18:29 29/12/15
ко ко Одесса
Таки доводить бідний люд до бунту влада своєю незалежністю від народу...а привід і місце не важливі і можуть бути різними - Кіровоград, Єлісаветград, Петроград...
18:45 29/12/15
ко ко Одесса
Рекомендует этот материал.
18:45 29/12/15
yarina Киев
Рекомендує цей матеріал. Чому? Orda nenasutna
20:23 29/12/15
outsider Винница
Рекомендует этот материал.
22:15 29/12/15
Віктор Марініч Энергодар
Рекомендует этот материал.
22:48 29/12/15

Live

5 час. назад

Вікторія Івченко публикует статью \"Принцесо зачаровна, не бійся...\"

7 час. назад

Myhail Antonyshyn публикует статью Тимошенко - президент, що далі?

.........

9 час. назад

Алекс Скиталец рекомендует материал Рiзноманiття осенi

...

12 час. назад

Алекс Скиталец рекомендует материал Відчинивши двері....

...

13 час. назад

Родослав Корченюк рекомендует материал Досліджуючи власне коріння

14 час. назад

Alex Vahnij публикует статью Досліджуючи власне коріння

......

15 час. назад

Родослав Корченюк рекомендует материал Карбуючи підле свавілля

...

15 час. назад

Родослав Корченюк рекомендует материал Продовження заробітчанської
теми \"Шибче, курва, шибче!\"

17 час. назад

Горбатюк Микола публикует статью Продовження заробітчанської
теми \"Шибче, курва, шибче!\"

17 час. назад

Іван Парнікоза публикует статью Українська Антарктида. Частина 2. Довгий континент – Південна Америка

.........

18 час. назад

Алекс Скиталец рекомендует материал Зимня ріка

18 час. назад

Alex Vahnij публикует статью Карбуючи підле свавілля