О проекте ХайВей

Публикуйте на ХайВей свои статьи, фото, видео.

Получайте рецензии и комментарии от сообщества ХайВей на свои публикации.

Зарабатывайте деньги на публикациях.

Общайтесь с интересными людьми.

Политика  29 ноября 2015 19:53:43

Про що мовчить влада

Земля – це гроші, які щодня йдуть повз наші кишені у кишені чиновників
 
Дослідження, яке ми (Правозахисна Група "Варта") провели по всій Україні показало сумну картину.  Опитали 5134 людини в містах 20 областей України.
 
Виявляється:
  • 97,8% громадян України не знають про те, що мають право отримати 5 земельних ділянок від держави.
  • 78,4% навіть не писали ні разу заяви на отримання бодай однієї ділянки
  • 93,2% не вірять в можливість отримання хоча б однієї ділянки
  • 1,3% готові спробувати отримати одну чи більше ділянок.
 
Скептик – зброя системи
 
За всі роки своєї діяльності дійшов до декількох беззаперечних висновків.
  1. Якщо хотіти і добиватись всього відразу, то, як правило, нічого не виходить. Оскільки немає чітких та конкретних вимог, цілей, плану дій. Всі дії розпиляються та, в результаті, погано виходить на всіх напрямках.
  2. Скептики є руйнівниками всіх прогресивних та продуктивних ідей, але вони стимулюють до більш активних дій оптимістів-мрійників. Головне завдання останніх щодня зменшувати кількість перших. Всі чудово розуміють, що нічого не роблячи чи навіть не спробувавши щось зробити, не буде ніколи ніякого результату. Але це не заважає скептикам масово кидати камінь в тих, хто рухається вперед. Самий простий спосіб – сказати, що нічого не вийде, «розвод», «лохотрон» і т.д. Але всі, хто кричить це, самі ніколи не поворушили бодай пальцем, щоб змінити ситуацію. Тому каста скептиків майже ненавидить тих, хто робить. Це ніби як дві раси з різних ворогуючих планет. Та все ж, вони допомагають не збитись з правильного шляху. Серед тої  купи сміття, яке вони викидають в інформаційний простір, є зерна раціонального бачення. Тому без них ніяк.
  3. Чим більше ти борешся з системою, тим більша її протидія. Це власне аксіома. І ось тут система часто вдало використовує скептиків, для боротьби з білими воронами.
  4. Єдиний спосіб подолати опір системи – це організований рух великої кількості громадян. Обов’язкова умова – наявність конкретної цілі, бажано однієї, інакше відбудеться розпилення. Також потрібна наявність спеціалістів, які забезпечать цей організований рух технологічно.  Це є основою втілюваного мною у життя принципу дії критичної маси.
 
Так про що мовчить влада!
 
Моє переконання, що для вирішення питання виділення земельних ділянок в рамках реалізації права на землю потрібно небагато. Бодай по одній ділянці для кожної сім’ї. Реалізацію цього забезпечить організований рух від 100 до 500 тисяч громадян. Чим більше, тим звичайно краще. В Україні приблизно 10 млн. сімей, з них сільські мешканці становлять 50%. Сільські сім’ї на 60% забезпечені землею, принаймні  в достатній кількості. Це 3 млн. сімей. З міського населення забезпечено землею 5% жителів. Тобто, залишається трохи менше 7 млн. сімей. Припустімо, що цей організований рух добивається свого і ці 7 млн. сімей отримують 1,25 га землі різного цільового призначення (1 га з 2 га законних для ведення особистого селянського господарства, щоб вирощувати собі продукти харчування чи навіть будувати там своє родове гніздо та до 25 соток для індивідуальної житлової забудови). Вийде в середньому 1,2 га на кожну сім’ю, точніше на когось одного з членів сім’ї, оскільки право на землю у нас індивідуальне. Державі потрібно виділити 8,5 млн. га, щоб задовольнити потребу у власній землі кожної української сім’ї.
 
 
Чи є ця земля?
 
Так, звісно, і ця статистика хоча й відрізняється в різних джерелах, але в середньому стабільна цифра - 42 млн. га вільної землі в Україні.
Ну невже не можна виділити 20% від вільних ресурсів і вирішити цілий клубок нагальних проблем кожного з нас. Хтось продасть свою землю і закриє кредити чи купить житло, хтось побудує свій невеличкий будинок і буде вирощувати все необхідне для себе та своїх дітей.
Нічого складного. Головне, щоб це питання не обростало іншими цілями, бо інакше, суть загубиться і заговориться.
 
 
Ми ще не усвідомлюємо, наскільки ми сильні, коли нас багато і ми організовані
 
Головна проблема всіх масових повстань нашого народу, на моє переконання, це боротьба за все хороше. Така загальна ціль не могла мати свого позитивного вирішення. Потрібно було ставити одну, максимум дві цілі для виконання у короткий строк. І це було б екзаменом для тих, кого народ привів до влади.
Щоб виділити цю землю, маючи армію чиновників і чітку політичну волю, необхідно максимум 8-9 місяців. Ну нехай рік. Саме той рік, який влада мала би для того, щоб довести, на своєму місці вона чи ні. Виділення землі має свою чітку процедуру, тому вже через декілька місяців було б видно, що з себе являють нові керманичі.
Землю не потрібно будувати, вона вже є, виділення землі не шкодить економіці, а навпаки, розвиває її. Ось така проста істина і проста ціль.
 
Що робити, щоб стати власником землі?
 
Я та команда правозахисників Групи «Варта», регулярно отримуємо порцію критики у свій бік. Причина цьому проста – ми працюємо і добиваємось свого. Тому є білими неспокійними воронами на тлі тихого болота байдужості, зневіри та скептицизму наших громадян.
 
Задумайтесь над своїм майбутнім, влаштовує воно вас? Якщо ні, то рухайтесь вперед та добивайтесь свого законного права бодай на отримання землі.
 
Наші керманичі, незалежно від змін у верхніх ешелонах, регулярно намагаються скасувати право на землю. Наступна дата, яка гуляє в кулуарах та готується – це середина 2017 року. Далі тільки аукціони і земля тільки за немалі гроші. Безкоштовна земля відійде в історію.
 
Зламайте у собі скептика. Підніміть п’яту точку та почніть поважати себе.
 
Хочете добиватись самостійно – ми дамо вам безкоштовно документи для цього.
Хочете заробити на своїй землі гроші, щоб цим займалися ми під ключ і взяли всі витрати на себе – ласкаво просимо у нашу програму «Своя земля. 50\50»
Хочете отримати землю, обрати населений пункт, який вам до вподоби і щоб це під ключ зробили наші юристи – замовляйте повний супровід.
 
Кожен з варіантів створює той організований рух, який зламає опір системи. Потрібно просто зробити перший крок.
 
Юрій Кравець,
керівник Правозахисної Групи "Варта"

 

Про що мовчить влада

Публикацию прочитали

Количество просмотров: 1246
delete
Ігор Заремба
Ігор Заремба, Киев, свободный журналист "ХайВей" 

Теги

Для того, чтобы оценить статью, Вас необходимо войти в систему
Право оценивать рецензии на ХайВей можно получить от редакции сайта по рекомендации одного из журналистов ХайВей
Рекомендаций: +5
Всего комментариев: 5, Всего рецензий: 4
Укажите свой e-mail адрес, если Вы хотите получать комментарии к этому материалу
Подписаться

Для того, чтобы опубликовать сообщение в этой теме, Вам нужно ввойти в систему.

Рецензии

07:29 30/11/15
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Таня Бідзіля 'Тернополь'
Про землю.
09:10 30/11/15
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Цікава і цінна інформація
20:29 30/11/15
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Нахожу статью в целом полезной. Интересна мысль "організованого руха від 100 до 500 тисяч громадян". Почему же выставил столь низкие оценки? Да за это: «Своя земля. 50\50»! Думаю, что было бы справедливо так: «Своя земля. 90\10», т.е. хозяин земли должен получить не 50%, а 90%! Хватит уже раздевать наш народ! Не думаю, что цифры 50\50 обусловлены безмерной жадностью керівника Правозахисної Групи "Варта" и его сотрудников. Скорее всего сие объясняется безмерной жадностью наших чиновников, решающих "ДАТЬ!" или "НЕ ДАТЬ!" землю. Т.е. между строк в этой статье речь идет о той же КОРРУПЦИИ! И это подается так, как и быть должно! Да не должно так быть! Не должно! Вот потому и оценки за статью низкие.
Лично я сам обращался с просьбой о выделении участка. Ответ был коротким: "Сейчас в границах города свободных участков НЕТ! Когда будут расширены границы, мы Вам сообщим". Уже прошло несколько лет, сообщения не дождался, хотя видел, что участки таки кому-то дают...
21:52 30/11/15
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
ivp_paster 'Тернополь'
***
Росте рослин п'ять на маєтку
На тихій праведній землі.
Від них не маємо пожитку,
Бо знищити не можемо ми тлі.
Сідає тля на ці рослини
Та поїдає все живе у них.
Смерть на життя йде щохвилини
Війна триває серед живих.
Крім тлі, існує ще й загроза
Для деяких сортів рослин.
У корінь впивається заноза
І тягне соки не день один.
Загроза ця така шкідлива,
Бо внутрішній у неї вплив.
Більш організм стає вразливим,
Непередбачений можливий зрив.
Знов починається сезон спочатку,
Клопітка праця на землі.
Приходиш на зорі на грядку,
А там багато знову тлі.
І що ж тепер, і як чинити,
Щоб даром час цей не пропав....
Потрібно ґрунт на інший замінити,
Такий, аби чудову поживу мав.


Про землю і владу....

Комментарии

Олег Ягель Львов
Рекомендует этот материал.
20:35 29/11/15
Юрий Самсыка Запорожье
Рекомендует этот материал. Почему? Байдужість вбиває.
22:40 29/11/15
Юрий Самсыка Запорожье
А як же бути з тим, що свої останні "1.5х2" людям доводиться купувати за немаленькі гроші? Хіба держава не повинна виділяти цей останній клаптик для своїх громадян?
22:42 29/11/15
Таня Бідзіля Тернополь
Рекомендує цей матеріал.
07:29 30/11/15
Рекомендует этот материал. Почему? Тому що дуже пізнавально
09:11 30/11/15

Live

...

1 час. назад

Бат Кешет удаляет комментарий к материалу Не найшвидший, але найстійкіший от Бат Кешет

...............

11 час. назад

Алекс Скиталец рекомендует материал Не найшвидший, але найстійкіший

11 час. назад

Алекс Скиталец рекомендует материал Лучше по-честному

...............

1 дн. назад

Kanareyka публикует статью Сбыть или не сбыть: судьба предприятий ОРДЛО

1 дн. назад

Алекс Скиталец публикует статью Поразмышлял о "томосе" в письме другу Сергею Лебедеву

......

1 дн. назад

Вікторія Івченко публикует статью ВЕЗУВІЙ НАРОДНОГО ГНІВУ

......