array(2) { ["id"]=> int(420218) ["frame"]=> string(1) "1" } /art.php Черкаси: чому до цього часу діють корупційны схеми | ХайВей

О проекте ХайВей

Публикуйте на ХайВей свои статьи, фото, видео.

Получайте рецензии и комментарии от сообщества ХайВей на свои публикации.

Зарабатывайте деньги на публикациях.

Общайтесь с интересными людьми.

Политика  5 июля 2015 14:14:51

Черкаси: чому до цього часу діють корупційны схеми

 

Черкаське Антикорупційне-люстраційне бюро є громадською організацією, метою якої, перш за все є не тільки засудження дій колишньої влади, а й за допомогою громадськості, встановлення законності і справедливості, виявлення недобросовісних чиновників, протиправних дій допущених ними.

   Саме тому Воно звернулось з выдкритим листом до ккерывникыв держави. Бо     на  Черкащині склалася така ситуація, яку так просто не вирішити, а отримувати відписки та чекати місяцями на них, ми не маємо ні бажання, ні часу, ні морального права, тому що, корупційні схеми, які тут працюють, з кожним днем набирають неймовірних обертів. І саме головне, що в цих схемах невід’ємними  частками є цілі державні підрозділи, такі як УМВС в Черкаський області,  прокуратура, суди, а в першу чергу - обласна державна адміністрація. Найголовнішим об’єктом роботи цих схем є земля і, особливо, по узбережжю Дніпра. Хоча ці пани, не гребують ні чим. Як уже зрозуміло, метою цієї схеми є «віджим» землі, не дивлячись ні на що і нехтуючи законодавством, але за допомогою правоохоронних і владних органів. Навіть губернатор Черкащини на одному із форумів нещодавно заявив, що земля – це хабар, як найвища цінність, тому він особисто буде розпоряджатися тим, кому її давати, а кому ні. Іншій механізм «віджиму», це за допомогою прокуратури, інших правоохоронних органів, захват ласих шматків землі, які уже приватизовані людьми. Проводяться багато чисельні необґрунтовані, протизаконні перевірки, виставляються рахунки, відбувається залякування, повне ігнорування раніше винесених рішень, підставою яких була передача або проводилася приватизація землі. Зате у «власть імущих», проблем з цим не має. Нарізуються цілі вулиці у заповідних зонах, намиваються острови, при цьому знищуються нерестилища риби, відбираються земельні наділи селян і т.д., як приклад, можна провести забудови в с. Килибирда Канівського району, узбережжя від Дахнівки (Черкаси) до с. Свидівок – (кооперативи, палаци у закритій зоні, які виросли, як гриби, у районі Соснівки м. Черкаси і багато інших. І все це належить прокурорам, суддям, чиновникам УМВС, керівникам департаментів і відділів держадміністрації. І цей процес триває.       Не цурається схем отримання землі і губернатор Черкащини Юрій Ткаченко, бізнес-структури з якими він пов'язаний отримують землю. Так нещодавно рідний брат губернатора Дмитро Ткаченко отримав майже 100 га землі в адмінмежах села Степанки, Черкаського району.

           27 лютого цього року, Черкаська районна рада надала дозвіл на здійснення нормативної оцінки землі та підготовку всієї документації для виділення в оренду брату губернатора ділянки в 11,77 га землі знову ж таки поблизу с. Степанки. 

         На сьогодні у нас іде, просто, шалений деребан землі, державних коштів і всього що становить цінність.    Все це нагадує Донецьк  90-х років.

          Начальник обласної міліції створює видимість роботи і чекає вказівки «з гори».

          Особливої уваги заслуговує Черкаське Управління СБУ, так як відділ «К»  замість прямих своїх обов’язків, очолив корупцію. СБУ стало структурним підрозділом «останніх беспредельщиків – рекетирів» 90-х років по розкраданню землі.

           Жоден «яничар-варяг», колишнього губернатора Черкащини, який знаходиться в міжнародному розшуку, а їх більше трьохсот, не звільнений і не притягнутий до відповідальності за корупційні діяння.

           ОДА, Держкомзем,  Дертехнагляд, УМВС, Прокуратура, суди, екологічні служби, це місця де іде розбазарювання, розкрадання, корупція. А вершиною цього всього є бізнес-імперія губернатора Черкащини, призначеного за квотою партії «УДАР»,  Ткаченка Юрія Олеговича.  – а це: брати, родичі та вірменська діаспора.

           Як виявилося інтереси губернатора та його бізнес-сім’ї як і годиться сягають досить широкої сфери – це і сільське господарство і торгівля, ресторанний бізнес, тваринництво, садівництво, будівельна сфера, туризм і навіть мисливська сфера. (нагадуємо, що екс-губернатор Тулуб також був любителем мисливства і навіть входив до елітного клубу при Президенті Януковичу «Кедр»).

          З огляду на нижче розміщені дані, губернатор ставку у розбудові бізнесу робить на найближчих родичів та перевірену часом вірменську діаспору – зокрема родину Казарянів.

          Серед перших проектів варто назвати так званий «Фермерський ринок». Не дивно, що задля його розвитку правдами і не правдами знищується його конкурент – ринок на Пастерівській.

         ПП “Ринкові Технології» (код ЄДРПОУ 36543357) – «Фермерський ринок», податкова адреса: м. Черкаси, вул. Смілянська, 144, основний вид діяльності – надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна, співзасновниками є брати Ткаченки Дмитро та Радислав Олеговичі, та Казаряни Андранік і Фрунзе Тельмановичі, з часткою 2750000 грн. або 25% кожний, підприємство перебуває на загальній системі оподаткування, задекларована сума доходу за 2013 рік склала 10,1 млн. грн.

          Важливою складовою бізнес-імперії є мережа магазинів «Моллі».

         ТОВ «Торгоснова» (код ЄДРПОУ 36262243), податкова адреса: м. Черкаси, бул. Шевченка 320/1, основний вид діяльності – роздрібна торгівля в неспеціалізованих магазинах, співзасновниками є брати Ткаченки Дмитро та Радислав Олеговичі, з часткою 5095625 грн., або 50% кожний, наразі торгівельну діяльність здійснює через мережу 5 супермаркетів «Моллі» (4 – в м. Черкаси, 1 – в м. Київ), підприємство перебуває на загальній системі оподаткування, задекларована сума доходу за 2013 рік склала 51,1 млн. грн. Варто відзначити, що більшість супермаркетів «Моллі», відкриті в житлових будинках, забудовниками яких було ПП «Надія» (код ЄДРПОУ 21356758, м. Черкаси) – займається будівництвом житла. Номінальним власником підприємства згідно установчих документів одноосібно є Казарян Андранік Тельманович. ПП «Надія» перебуває на загальній системі оподаткування, задекларована сума доходу за 2013 рік склала 15,3 млн. грн.

       Сільське господарство, тваринництво, садівництво.

       СВК «Струмок» (код ЄДРПОУ 32185019), податкова адреса: Золотоніський район, с. Кропивна, основний вид діяльності – вирощування зернових та технічних культур, співзасновниками є брат Ткаченко Дмитро Олегович (з часткою 10000 грн. або 25%), Казарян Фрунзе Тельманович (РНОКПП 2347514958), Барвет Сергій Володимирович (РНОКПП 3016214955) та ТОВ «Золтоніський Бекон». Підприємство є платником фіксованого сільськогосподарського податку, у власності знаходиться 648,2 га землі, задекларований обсяг постачання власно вирощеної продукції за 2013 рік склав 2,8 млн. грн.

        ТОВ «Золотоніська Індича Фабрика» (код ЄДРПОУ 36782908) – до березня 2013 року ТОВ «Чигиринмолоко», податкова адреса: Золотоніський район, с. Бубнівська Слобідка, вул. Бичковського, 1, основний вид діяльності – розведення свійської птиці, співзасновниками є брат Ткаченко Дмитро Олегович (з часткою 86825 грн. або 25%), Казарян Фрунзе Тельманович, Антонян Грач Гарушович (РНОКПП 2290614390, мешканець м. Київ), Манукян Давіт Андранікович (РНОКПП 3074016690, громадянин Вірменії), керівник – брат Ткаченко Дмитро Олегович, підприємство перебуває на загальній системі оподаткування, задекларована сума доходу склала за 2013 рік 38 тис. грн.

         ТОВ «Золотоніський Бекон» (код ЄДРПОУ 33931173, Золотоніський район), згідно установчих документів одноосібним власником товариства рахується Казарян Андранік Тельманович з внеском 3 млн. грн., вид діяльності – розведення свиней, у власності знаходиться 161 га землі, підприємство є платником фіксованого с/г податку, задекларований обсяг постачання власно вирощеної продукції за 2013 рік склав 72,3 млн. грн.

          ТОВ «Золотоніські Сади» (код ЄДРПОУ 34223637, Золотоніський район), згідно установчих документів одноосібним власником товариства рахується Казарян Фрунзе Тельманович з внеском 5 млн. грн., вид діяльності – вирощування зерняткових і кісточкових фруктів, у власності знаходиться 176,5 га землі, задекларований обсяг постачання власно вирощеної продукції за 2013 рік склав 8,5 млн. грн.

           Ресторанний бізнес

           ПП «Технологія Смаку» (код ЄДРПОУ 32504230), податкова адреса: м. Черкаси, вул. О. Дашкевича, 27, основний вид діяльності – діяльність ресторанів, співзасновниками є брат Ткаченко Дмитро Олегович (з часткою 500000 грн., або 55%), Казарян Андранік Тельманович (РНОКПП 2579505770), Казарян Фрунзе Тельманович (РНОКПП 2347514958), підприємство перебуває на спрощеній системі оподаткування, платник єдиного податку, задекларована сума доходу за 2013 рік склала 34 тис. грн.

           ПП «Владислава - 97», код ЄДРПОУ 25209574, податкова адреса: м. Черкаси, вул. О. Дашкевича, 28,основний вид діяльності – надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна. Співзасновники – брат Ткаченко Радислав Олегович (з часткою 376 992 грн. або 33%), Казарян Андранік Тельманович, РНОКПП 2579505770, частка 388 416 грн. або 34%, Стависький Ілля Гершевич, РНОКПП 2050324096, частка 376 992 або 33%. Доходи підприємства за 2013 рік склали 228 тис. грн.

           Мисливство для душі та без прибутку.

           ТОВ «Моринське Мисливське Господарство - 2», код ЄДРПОУ 36773406, податкова адреса: с. Водяники, Звенигородського району, Черкаської області. Основний вид діяльності – мисливство, відновлювання тварин і надання пов’язаних із ними послуг. Співзасновник брат Ткаченко Дмитро, з часткою 68000 грн. або 50%, Черевко Віктор Олександрович, РНОКПП 3047116056. Директор та бухгалтер Черевко Віктор Володимирович, РНОКПП 2014005698. Підприємство перебуває на спрощеній системі оподаткування – платник єдиного податку, доходи за 2013 рік 60 грн.

           Сфера послуг, - прерогатива найближчих родичів.

           Салон краси «Леді Стар», м. Черкаси, вул.. Хрещатик 188 ним опікується дружина губернатора – Ткаченко Марина Павлівна. Ресторани «Два гуся» та «Боттічеллі» зареєстровані на сестру дружини губернатора - Борис Тамару Павлівну.

          Дружина губернатора – Ткаченко Марина Павлівна (РНОКПП 2858605221) зареєстрована підприємцем фізичною особою, податкова адреса: м. Черкаси, вул. Сержанта Смірнова, 1, кв. 18, основний вид діяльності – надання послуг перукарнями та салонами краси (салон «Леді стар»). Перебуває на спрощеній системі оподаткування. Загальна сума доходу за 2013 рік – 901 тис. грн.

          Сестра дружини – Борис Тамара Павлівна (РНОКПП 2463705748) зареєстрована підприємцем фізичною особою, податкова адреса: м. Золотоноша, вул. Неверовського, 25, основний вид діяльності – діяльність ресторанів. Перебуває на загальній системі оподаткування, задекларована сума доходу за 2013 рік – 304 тис. грн.

         Брат – Ткаченко Радислав Олегович, РНОКПП 2877505274, є керівником філії Черкаська дирекція АТ «Індекс-Банк». Банк зареєстрований в м. Києві, код ЄДРПОУ 33751384, Черкаська філія банку знаходиться за адресом : м. Черкаси, вул. Б. Хмельницького, 52. Є співзасновником вищезгаданих підприємств.

        Брат – Ткаченко Дмитро Олегович, РНОКПП 3129006172, зареєстрований підприємцем фізичною особою, податкова адреса: м. Черкаси, вул. О. Дашкевича буд 4, кв. 17, основний вид діяльності – діяльність туристичних агентств. Агентство діє під торгівельною маркою «Феєрія Мандрів». Загальна сума доходу за 2013 рік склала 64,8 тис. грн. Є співзасновником вищезгаданих підприємств.

       Звичайно все це не потрапило в декларацію губернатора. Мимо неї пролетіло і тихе гніздечко губернатора у заплавах Дніпра між селами Кедина Гора та Коробівка. Це гніздечко гектарів так на перший погляд у 3.

 

        На фоні розквіту сім’ї губернатора іде занепад області, подавлення бізнесу як в селах так і в містах.  Чи не щодня черкаська влада грає заманюючі мелодії на інвестиційному тромбоні, очікує, коли ж з інвестиційного мішку повилізають закордонні інвестори.  Лише кілька фраз з минулорічних повідомлень з ОДА:

  • ... Індустріальний парк невдовзі може з’явитися у Черкасах: за його облаштування на території одного з місцевих заводів планує взятися холдинг "Сатурн".   

 

  • ...Відновити в Худяках Черкаського району будівництво заводу "Бондюель" та повернути в регіон французького виробника консервованих овочів...

         Однак на фоні бравурних повідомлень про наміри, реальний бізнес на Черкащині особливих змін не відчуває. Швидше навпаки – до звичних ризиків додалися нові – під назвою: «безпрєдел».

       Виходячи із наведених фактів:

1.Просимо Вас  ініціювати  створення у Верховній раді комплексної комісій по перевірці Черкаської ОДА, Черкаської обласної Прокуратури, Черкаського СБУ, УМВС та ДВС у Черкаській області;

2.Ініціювати звільнення з займаної посади голови Черкаської ОДА Ткаченка Ю. О. за зловживання службовим становищем та дискредитацію Президента України;

3. Допомогти у порушенні кримінального провадження проти голови Свидівоцької селищної ради п. Вовк  за зловживання службовим становищем, грубе порушення природоохоронного законодавства та створення, на нашу думку, земельного злочинного угрупування.

4. Інціювати  перевірки на відповідність до діючого законодавства забудови в районі паркової зони  Соснівка м. Черкаси.

 

Публикацию прочитали

Количество просмотров: 6933
Отредактировано: 05-07-2015 [16:40]
delete
Владимир Матюша, Черкассы, свободный журналист "ХайВей"
Для того, чтобы оценить статью, Вас необходимо войти в систему
Право оценивать рецензии на ХайВей можно получить от редакции сайта по рекомендации одного из журналистов ХайВей
Рекомендаций: +4
Всего комментариев: 6, Всего рецензий: 5
Укажите свой e-mail адрес, если Вы хотите получать комментарии к этому материалу
Подписаться

Для того, чтобы опубликовать сообщение в этой теме, Вам нужно ввойти в систему.

Рецензии

17:11 05/07/15
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Тема очень злободневная и острая. Саакашвили в Черкассі нужен
17:35 05/07/15
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Типичная ситуация для современной Украины. Изложены факты и они убедительны. Смена Тулубу очень даже достойная. Порошенко - это Янукович 2
17:50 05/07/15
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Политическая демагогия Порошенко просто зашкаливает. И автор просто и доказательно это проилюстрировал
18:19 05/07/15
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Alla Dubovaya 'Киев'
Правильно поставленій вопрос. Аргументировано и доказательноВаш комментарий к оценке (Обязательно)...
22:38 05/07/15
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
ivp_paster 'Тернополь'
Правдиво висвітленні події, які характерні для інших областей України.

Комментарии

Рекомендует этот материал. Почему? Злободневно
17:12 05/07/15
Не новость. По другим областям еще хуже. А так почаще бы вытаскывали всю эту дрянь на всеобщее обозрение, много бы чего изменилось в нашей жизни
17:15 05/07/15
Рекомендует этот материал. Почему? Своевременно
17:16 05/07/15
ivp_paster Тернополь
Рекомендует этот материал.
22:39 05/07/15
ДРУЗЬЯ !!!
СРОЧНО НУЖНА ПОМОЩЬ!!! ХВеевская поЭтесса Елена Веселова срочно нуждается в медицинской помощи.
Нужен врач- логопед!!! Помогите пожилой женщине. Она еще никогда в жизни номального слова не смогла сказать!!!

ЖДЕМ ПРЕДЛОЖЕНИЙ!! Не оставляйте старушку в беде ОДИН НА ОДИН с парализованным языком!!!
13:10 23/07/15
Рекомендует этот материал. Почему? Актуально!
15:03 28/08/15

Live

42 мин. назад

viktor trigub публикует статью Ректор НМАУ віддав премії студентам!

...

11 час. назад

Вікторія Івченко публикует статью \"Принцесо зачаровна, не бійся...\"

13 час. назад

Myhail Antonyshyn публикует статью Тимошенко - президент, що далі?

.........

16 час. назад

Алекс Скиталец рекомендует материал Рiзноманiття осенi

...

18 час. назад

Алекс Скиталец рекомендует материал Відчинивши двері....

...

19 час. назад

Родослав Корченюк рекомендует материал Досліджуючи власне коріння

20 час. назад

Alex Vahnij публикует статью Досліджуючи власне коріння

......

21 час. назад

Родослав Корченюк рекомендует материал Карбуючи підле свавілля

...

21 час. назад

Родослав Корченюк рекомендует материал Продовження заробітчанської
теми \"Шибче, курва, шибче!\"

23 час. назад

Горбатюк Микола публикует статью Продовження заробітчанської
теми \"Шибче, курва, шибче!\"

23 час. назад

Іван Парнікоза публикует статью Українська Антарктида. Частина 2. Довгий континент – Південна Америка

.........