О проекте ХайВей

Публикуйте на ХайВей свои статьи, фото, видео.

Получайте рецензии и комментарии от сообщества ХайВей на свои публикации.

Зарабатывайте деньги на публикациях.

Общайтесь с интересными людьми.

Интервью  19 апреля 2015 21:04:01

«Голос народу звучить так, наче Україна зараз в пеклі», - народний депутат Гаврилюк

В Україні такий один.

Завершуючи настанови, де і як я маю чекати на зустріч, помічник депутата Сергій спитав: «Ви ж впізнаєте його? Знаєте, як він виглядає?»  Ще б пак. До місця, де триває державотворчий процес, він дістається на метро - Михайло Гаврилюк, козак, єдиний в Україні народний депутат, котрий і на сесійних засіданнях у Верховній Раді, і у повсякденному житті, замість коштовних костюмів  Brioni (улюблений бренд українських можновладців, вартість на виріб італійського дому моди стартує від 17-20 тисяч гривень), вибирає камуфляжний одяг, опікується батальйоном «Золоті ворота», а в розмові поводиться, наче парубок з сусіднього обійстя. І сподівається все найкраще для України зробити зараз, щоб не переобиратися на другу каденцію.

  • Михайле, як ви почуваєтеся у Верховній Раді, серед дорого одягнених людей, на розкішних автомобілях?
  • Я народився у незаможній сім’ї. Мене навчили любити людей. Навчили любити ближніх своїх, а не гроші. не спокушають мене. Влада теж. Десь виникають непорозуміння. Хтось  мільйонер, а хтось – проста людина, тут важко знайти спільну мову.

-          Ви були на Майдані з самого початку. Скажіть, чи тепер вас оточують ті самі люди, які зверталися тоді зі сцени? Які говорили тоді, що вони з народом? Чи щось змінилося?

-          Традиційно, ті, хто дає багато обіцянок, говорить багато слів – нічого не робить. По-друге, прийшлі до влади опиняються перед великою спокусою. Це гроші, це жага володарювати. Не кожен встоїть, багато віддаються на спокусу дияволу й забувають своє людяне єство. Людина, яка важче ложки в руках нічого не тримала, якщо ніколи не лягала голодна спати, ніколи не думала про те, чим буде завтра годувати родину, - як вона може думати про нужденних?

-          А в чому саме виникають непорозуміння?

-          Я намагаюсь захистити наш народ. Наприклад, я проти відміни пільг для інвалідів 1-ї та 2-ї груп, дітей-сиріт, багатодітних родин. Але вони цього не розуміють. Кажуть: немає у бюджеті коштів. То нехай шукають! Як це взяти та відрубати дітям допомогу? Хай статками поділяться мільйонери.

  • Серед  депутатів є учасники АТО, бійці з батальйонів. Ви не товаришуєте з ними?

-          В парламенті знайти друга не просто. Спілкуюся з ними, не воюю – це точно, маємо нормальні стосунки.

  • Ваша мама, родина, пишаються вами?

-          Само собою. В нашому роду не було таких великих чинів. Може ще за козаків. А тут депутат, як не як, а привід на гордість є.

-          Напевно, до вас отак запросто звертаються сусіди, односельці з різними проханнями?

-          Так, односельчани просять зважати на їхні, простих бідних людей, проблеми. Відколи село стоїть - там ніколи не було дороги. Асфальтове покриття давно «лежить» в документах – влада вкотре обдурила народ. Ця проблема наразі не зовсім актуальна, бо в країні війна. Однак ми продовжуємо справно платити податки за пальне, за дороги, наприклад. Платимо стільки, що мали би дороги вкриті золотом. Але їх нема, бо хтось кладе їх собі в кишеню, а нам раз або двічі на рік латають ями. Це відмивання грошей.

-          Тема війни на Сході вам особливо близька, адже ви займаєтеся волонтерством, допомагаєте бійцям, котрі перебувають в зоні АТО. Прокоментуйте ситуацію, що склалася довкола 51-ої ОМБР. Від початку АТО вони мають найбільші втрати солдат. Кілька десятків тих, кому вдалося вижити в пеклі, як наприклад, Іловайський котел, командувачі віддали під суд за дезертирство.

-          Я знаю точно у нашій армії регулярній, добровольчій чи МВС є непорозуміння. Командири не можуть порозумітися між собою. Нема взаємодопомоги. Однакової команди, однакової думки вони не знаходять. Якщо волинські солдати звернуться до мене, я надам їм всіляку підтримку та допомогу, що в межах моїх депутатських повноважень.

-          Чому у нас досі триває війна на вашу думку? Перед виборами президент обіцяв зупинити конфлікт за 2-3 години?

-          Питатися треба у нашого президента, міністра оборони. Вони мають знайти тих, хто винуватий у Іловайському котлі. Президент ще тоді наказав своїм службам провести розслідування. Але щось воно дуже тихо, нічого не чути, як воно відбувається. Мабуть є що приховувати. Або могла була неправильна команда, або взагалі ніякої команди не було. Там щось є, що не хочуть висвітлювати. Нині ж  ми маємо таку ситуацію, що її непросто погасити. Бо задіяні російські сили. Їх держава, як відомо займає третє місце в світі за рівнем озброєння. Так що тяжко, але була б у нас сучасна зброя, а не ті зламки, що зараз на фронті, ми могли б швидше те все перемогти, переламати. Перша наша проблема – відсутність нормального командування, адекватного, єдиного в діях. Друга проблема – нема порядку в батальйонах. Через те маємо смерть бійців. Смерть через глупість і невміле командування.

-          Закон «Про очищення влади». Кого б ви люстрували першим?

-          Люстрація – хороший закон. Я б починав з тих, хто не потрапив в люстрацій ні списки, вибрані шляхом голосування: голови сільських рад, потім районних і далі. Депутатів міських, районних – всіх треба люструвати, у мене з ними кожного дня йде війна. «А нас вибрав народ, а ви немаєте права» - і вони починають мені пхати палки в колеса, не дають повноцінно працювати, відмовляють у наданні необхідних документів, не задовольняють депутатських запитів. От скільки зараз розбазарюється землі під прикриттям, що її надають учасникам АТО? Бійцям дістаються крихти від загальної кількості призначених для цього наділів. Решта переходить у володіння чиновників та членів їх сімей.

-          Владу на місцях досі здійснюють старі кадри, ще комуністичної «школи». Багато з них, в минулому секретарі райкомів нині називаються міськими головами, однак за політичним окрасом тепер входять до блоку Петра Порошенка. Чи такий штат владців не дискредитує Петра Олексійовича, як Президента європейської держави?

  • Ці старі пережитки совдепії не можуть думати так, як цього зараз потребує суспільство. А суспільство вимагає думок людини, що народжена вільною, незалежною. У нас є світлі голови, прекрасна молодь, якої потребує країна, щоб розвиватися. А старі хай йдуть в черзі за ковбасою стояти, як у їхній далекій молодості. Хоча, під їхнім керівництвом напевно скоро всі ми станемо в черги.
  • Наступних виборів ви будете балотуватися в депутати?
  • Якщо в нашій державі буде все гаразд, якщо вона розквітатиме, то навіщо туди? Зараз у нас багато зла. Половина новоприйдешніх депутатів молоді, вони май хочуть щось змінити. Надіюся, що ми зможемо.

******

Нещодавно минуло сто днів як козак з Майдану став народним обранцем від «Народного фронту». У вересні Михайло Гаврилюк планує стати студентом, щоб потім, коли всеукраїнське добро переможе зло, і влада нарешті почує простих людей, працювати вчителем праці або фізкультури. Якщо зможе до того часу відгукнутися на всі звернення по допомогу. Козак журиться: «А їх стільки, що здається Україна зараз в пеклі».  

«Голос народу звучить так, наче Україна зараз в пеклі», - народний депутат Гаврилюк

Публикацию прочитали

Количество просмотров: 7481
delete
Кристина Павлюк
Кристина Павлюк, Киев, свободный журналист "ХайВей"

Теги

Для того, чтобы оценить статью, Вас необходимо войти в систему
Право оценивать рецензии на ХайВей можно получить от редакции сайта по рекомендации одного из журналистов ХайВей
Рекомендаций: +10
Всего комментариев: 17, Всего рецензий: 6
Укажите свой e-mail адрес, если Вы хотите получать комментарии к этому материалу
Подписаться

Для того, чтобы опубликовать сообщение в этой теме, Вам нужно ввойти в систему.

Рецензии

21:56 19/04/15
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Александр1979 'Харьков'
 
09:08 20/04/15
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Aleksandr Tork 'Киев'
Отличный материал,основанный на сути вопроса, совмещенного с интервью. Написано грамотно с изложением актуального материала,предлагается анализ и осмысление происходящего в ВР и стране в целом . Вызывает интерес, читается и воспринимается легко, оставляет хорошее впечатление.
09:40 20/04/15
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Александр Рак 'Макеевка'
 
14:24 20/04/15
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Він молодчина, хороші думки, вірні висновки , віра в справедливе майбутнє.Дай БОЖЕ , щоб все збулося.
18:39 20/04/15
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Вла Рин 'Полтава'
 
20:58 20/04/15
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
outsider 'Винница'
У вересні Михайло Гаврилюк планує стати студентом, щоб потім, коли всеукраїнське добро переможе зло, і влада нарешті почує простих людей, працювати вчителем праці або фізкультури

Читать полностью: http://h.ua/story/417712/#ixzz3XsRzoTa5

Звідки береться те зло

Комментарии

Рекомендует этот материал. Почему? Такие как он - будущее Украины. Главное он порядочный и честный человек.
21:36 19/04/15
Іринко, я цілком згоден з твоїм висновком, але скажи, будь ласка: яку нову інформацію чи думку, чи висновок ти винесла з цієї статті? Можу відповісти за тебе: жодної! Виправ мене, якщо я помиляюся
10:56 20/04/15
Григор, положительные эмоции, что наконец-то у нас появляются такие депутаты. Да,ему не хватает знаний,опыта,образования , но это дело наживное. Просто чувствую,он не продаст свою совесть ни за какие миллионы.
16:12 20/04/15
Так, але пройде принаймні пара років, коли вони нарешті замисляться, чому в них попри всі бажання, старання і зусилля нічого не вийшло, і може вже тоді дехто з них і почне робити правильні висновки.
18:41 20/04/15
МЧС РФ отказалось доставить гуманитарку в горящее Забайкалье: "все машины на Донбассе"
20 апреля 201515:43605
Поделиться:
На прошлой неделе активисты из Петербурга начали сбор гуманитарной помощи для пострадавших от пожаров в Хакасии, пишет Бумага.

Волонтерам движения «Весна» с помощью горожан и местного бизнеса удалось собрать более двух тонн одежды, продуктов, медикаментов и других вещей для погорельцев. Однако самым сложным оказалось переправить грузы в Хакасию: поездом гуманитарную помощь готовы отправить только за деньги, а МЧС не может выделить автомобиль, потому все они в Донбассе...

"В четверг диспетчер МЧС сообщил волонтерам, что нужно перезвонить в рабочие часы и машину, скорее всего, найдут. Однако на следующий день, по словам координатора «Весны», их долго переводили с одной телефонной линии на другую: то к дежурному, то в отдел материально-технического обеспечения, то в управление гражданской защиты.

В итоге с представителем МЧС все же удалось связаться. Координаторам «Весны» объяснили, что быстрая реакция — это хорошо, но согласования потребуют времени. Самолеты МЧС летают только из Москвы, чтобы попасть на борт, волонтеры должны отправить официальное письмо с перечислением всех собранных вещей. Пока решаются бюрократические вопросы, груз предложили оставить на складе. Автомобильная доставка тоже оказалась невозможной, так как «сейчас все машины в Донбассе»". - Давайте Украина ,вам , Путлера погорельцам доставит гуманитарку.

Читать полностью: http://h.ua/story/417694/#ixzz3Xr21Edrb
15:08 20/04/15
Иван Лендл Винница
Казак Гаврилюк - типичный украинец, грубоватый и недалекий, явно отсталый в умственном развитии. Этому есть обьяснение о котором стоит сказать. Вот мы даже не удивляемся что каждый день пьем воду с крысиным ядом - фторидом натрия, добавляемым на станции водоочистки с 1954 года, а также чистим зубы зубной пастой с крысиным ядом - фторидом натрия. Другой пасты на украине и в России нет! Фторид натрия вызывает не только острые смертельные отравления, вспомните умерших деток на физкультуре, но и хронические, вызывает нейродегенерацию и гипотиреоз.
Именно этот яд делает украинцев и россиян тотальными дебилами, так как в малых дозах если не убивает по пути на работу, то делает бесчувственными, равнодушными, управляемыми и внушаемыми - покорными власти дебилами.
И рулят дебилами организаторы геноцида, представители доминирующей расы крысолюдей. В кнессете Хазарского Каганата из 450 депутатов - 306 крысолюдей, имеющих право на гражданство Израиля, которые молятся в шаббат знаменитым Скрижалям Джорджии с их 10-ю заповедями Антихриста.
Вот причина появления крысиного яда в зубной пасте.
Или крысолюди сожрут людей, или люди передавят крыс.
В пику крысам-паразитам с их ростовщичеством и 10-ю заповедями Антихриста мы поставим наши Скрижали Джорджии в Киеве, в Питере и во всех городах единой и неделимой Российской империи.
И первым пунктом на всех государственных мовах напишем:
1. Численность крысолюдей на Земле никогда не должна превышать 5000 штук.
Чтобы земляне не расслаблялись и помнили!
22:49 27/05/15
Александр1979 Харьков
Рекомендует этот материал.
21:56 19/04/15
yarina Киев
Рекомендує цей матеріал.
05:33 20/04/15
Aleksandr Tork Киев
Рекомендует этот материал. Почему? Людина, яка важче ложки в руках нічого не тримала, якщо ніколи не лягала голодна спати, ніколи не думала про те, чим буде завтра годувати родину, - як вона може думати про нужденних?

Читать полностью: http://h.ua/story/417712/#ixzz3XpX3CiZJ
09:01 20/04/15
Александр Рак Макеевка
Рекомендует этот материал.
09:41 20/04/15
Рекомендует этот материал.
09:55 20/04/15
Гаврилюк - справжній козак. Жаль, мало таких у ВР - декілька десятків, не більше. Та ще й по різним фракціям розведені. Під час наступної (думаю, скоро) кризи - саме їм ми маємо передати всю повноту влади.
09:58 20/04/15
Порожня популістська балаканина
10:53 20/04/15
Рекомендует этот материал.
14:24 20/04/15
Рекомендует этот материал.
18:06 20/04/15
Вла Рин Полтава
Рекомендует этот материал. Почему? Не загаджена душа.
18:40 20/04/15
Він не найкращщий. Але принаймні не проданий
10:34 21/04/15

Live

5 мин. назад

Pavel Gandyara рекомендует материал Блокпосты наизнанку.

5 мин. назад

Pavel Gandyara пишет рецензию на публикацию Блокпосты наизнанку.

39 мин. назад

antov рекомендует материал Іван Владика – проповідник. Він знає, як важливо говорити із Нацією. Як нелегко вибачати та бути вибаченим...

51 мин. назад

antov рекомендует материал ПРО ТОМОС І ЗРАДУ

52 мин. назад

antov пишет рецензию на публикацию ПРО ТОМОС І ЗРАДУ

2 час. назад

Вікторія Івченко публикует статью Річка-\"смердюч
ка\" отруює наше життя і досі!

5 час. назад

viktor trigub публикует новость Навіщо перед виборами підіймати ціни на газ? - А.Денисенко

...

7 час. назад

Чачанидзе Владимир публикует статью Две разности жизни.

18 час. назад

Вікторія Івченко публикует статью ПРО ТОМОС І ЗРАДУ

18 час. назад

ivp_paster рекомендует материал Іван Владика – проповідник. Він знає, як важливо говорити із Нацією. Як нелегко вибачати та бути вибаченим...

18 час. назад

ivp_paster пишет рецензию на публикацию Іван Владика – проповідник. Він знає, як важливо говорити із Нацією. Як нелегко вибачати та бути вибаченим...

19 час. назад

Валерий Иванович Александрович публикует статью Блокпосты наизнанку.

22 час. назад

Алекс Скиталец удаляет комментарий к материалу Поразмышлял о "томосе" в письме другу Сергею Лебедеву от Алекс Скиталец

...

1 дн. назад

Petro Boriwiter рекомендует материал Іван Владика – проповідник. Він знає, як важливо говорити із Нацією. Як нелегко вибачати та бути вибаченим...

1 дн. назад

Наша Версия публикует статью Іван Владика – проповідник. Він знає, як важливо говорити із Нацією. Як нелегко вибачати та бути вибаченим...

1 дн. назад

ABC публикует статью Дьявол остался незамеченным

1 дн. назад

Харламов Виктор Георгиевич публикует статью София Киевская Благословила Единую Христианскую Церковь Украины

............