О проекте ХайВей

Публикуйте на ХайВей свои статьи, фото, видео.

Получайте рецензии и комментарии от сообщества ХайВей на свои публикации.

Зарабатывайте деньги на публикациях.

Общайтесь с интересными людьми.

 

Политика  26 марта 2015 22:36:09

ЧЕРКАСИ: ДЕНЬ ГНІВУ БЛИЗЬКО

 

За чисельними зверненнями громадян до депутата Зубова В.С., Антикорупційне люстраційне бюро провело опитування на вулицях міста про те "Де на вашу думку приймаються найбільше незаконних рішення".

Результати вражаючі. (Без коментарів). До 40 відсотків опитаних стверджують, що найбільше незаконних рішень приймається в судах. Також, чимало негативу громадяни висловлюють на адресу міської ради та її виконавчого комітету. Відповідно, на думку 21% громадян найбільше незаконних рішень приймається у міськвиконкомі, а 19% - запевняють що у міській раді.

Крім того, пересічні громадяни стверджують, що незаконні рішення також приймаються у Прокуратурі міста, освіті, медицині, МВС України в Черкаській області, житлово-комунальними службами, Пенсійним фондом, головою облдержадміністрації. Верховною Радою України, Президентом України. І нажаль не знайшлося ні одного громадянина, який би захистив "слуг народу".

А ось одна із відповідей народного обранця. Його Звернення до Генерального прокурора України ШОКІНА В.М.«Шановний Вікторе Миколайовичу!

До мене як до народного депутата України III, IV, V та VI скликань звернулись мої земляки-черкащани з приводу надзвичайно складної соціально-політичної ситуації в Черкаській області. Особливі претензії черкащани висувають до повної, на їх думку, бездіяльності прокуратури Черкаської області.

У листі йдеться про абсолютну відсутність боротьби органів прокуратури з негативними та вкрай небезпечними явищами, такими як корупція в діяльності державних органів області, хабарництвом в усіх сферах суспільного життя, зловживаннями службовим становищем тощо.

Особливо багато злочинів в останні роки на Черкащині здійснюються в земельних питаннях. Так, наприклад, жителі обласного центру з подивом та обуренням спостерігають за зухвалим та цинічним будівництвом протягом останніх восьми років дачного кооперативу «Агро-Каскад», який, ігноруючи усі вимоги природоохоронного законодавства будує для черкаської владної еліти шикарні котеджі на самому березі Канівського водосховища у самої кромки води прибережної захисної смуги в межах с. Свидівок Черкаського району Черкаської області.

І головне. Незважаючи на кричуще порушення природоохоронного законодавства, яке передбачає обов'язкову кримінальну відповідальність, за такі дії ані Голова Свидівської селищної ради С. Вовк, ані члени дачного кооперативу, ані посадові особи, відповідальні за додержання земельного законодавства і досі не понесли ніякої відповідальності.

І таких кричущих порушень в Черкаській області багато. Вражає цинізм та зухвалість при здійсненні цих злочинів, демонстративне нехтування законами України з боку можновладців, повне переконання в безкарності за скоєні злочини.

Як не дивно, обласна прокуратура Черкаської області впритул не бачить цих злодійських правопорушень і не вживає дієвих заходів по наведенню порядку в земельних питаннях. Чому?

Місцеві журналісти провели власне журналістське розслідування і знайшли відповідь на це запитання у списку членів дачного кооперативу «Агро-Каскад» (список додається).

Разом з тим, заступник прокурора Черкаської області В. Семенов замість боротьби з цими злочинами протягом останніх двох років особисто двічі здійснив спробу рейдерського захоплення приватного підприємства ТОВ «лікувально-оздоровчий заклад та дитячий оздоровчий центр «Світанок» (Черкаси). Спочатку він зазіхнув на дві третини території цього унікального оздоровчого закладу, а зараз навмисно створює штучні умови для фінансового банкрутства дитячого оздоровчого закладу і подальшої заміни власників.

Безумовно, все це робиться під прапором захисту державних інтересів через судові позови, з інформаційним супроводом і таке інше.

Шановний Вікторе Миколайовичу!

Після Революції гідності в Україні розпочався важкий, але так необхідний процес очищення влади. На жаль, цей процес, як бачимо, майже не зачепив діяльності Черкаської обласної прокуратури.Тому прошу Вас, шановний Вікторе Миколайовичу, дати доручення відповідним підрозділам генеральної прокуратури:

1. Провести комплексну перевірку діяльності Черкаської обласної прокуратури та посилити її висококваліфікованими та відповідальними кадрами.

2. Порушити кримінальне провадження по факту спалення автомашини Голови Черкаського антикорупційного люстраційного бюро Матюши В.М. та взяти під контроль Генеральної прокуратури України хід розслідування цієї резонансної справи.

3. Звільнити із займаної посади Заступника прокурора Черкаської області В. Семенова за зловживання службовим становищем і дискредитацію органів прокуратури та порушити проти нього кримінальне провадження за відповідними статтями Кримінального кодексу України.

4. Порушити також кримінальне провадження проти Голови Свидівоцької селищної ради с. Вовк за зловживання службовим становищем та грубе порушення природоохоронного законодавства при наданні дозволу на будівництво дачного кооперативу «Агро-Каскад».

5. Провести ретельну перевірку на відповідність до діючого законодавства забудови у с. Килибирда Канівського р-ну Черкаської області, район Соснівки у м. Черкаси та узбережжя від с. Дахнівка до с. Свидівок з послідуючим прийняттям заходів правового реагування.

Шановний Вікторе Миколайовичу!

Змушений констатувати, що від ступеню реагування Генеральної прокуратури України на ті злочини, про які йдеться в листі до мене черкаської громадськості, залежить чи зможемо ми всі разом уникнути соціальної напруги, попередити соціальний вибух та переконати переважну більшість черкащан в тому, що не все ще втрачено, що загибель Небесної Сотні не була марною і що нарешті в Україні запанує спокій, мир та соціальна справедливість.

Про вжиті заходи прошу інформувати мене у терміни, передбачені Законом України «Про статус народного депутата України».От і чекають Черкаси реакції можновладців. Бо вже терпіння майже не залишилось.
 

ЧЕРКАСИ: ДЕНЬ ГНІВУ БЛИЗЬКО

Публикацию прочитали

Количество просмотров: 2329
Отредактировано: 27-03-2015 [08:59]
delete
Владимир Матюша, Черкассы, свободный журналист "ХайВей" 
Для того, чтобы оценить статью, Вас необходимо войти в систему
Право оценивать рецензии на ХайВей можно получить от редакции сайта по рекомендации одного из журналистов ХайВей
Рекомендаций: +8
Всего комментариев: 9, Всего рецензий: 8
Укажите свой e-mail адрес, если Вы хотите получать комментарии к этому материалу
Подписаться

Для того, чтобы опубликовать сообщение в этой теме, Вам нужно ввойти в систему.

Рецензии

12:33 27/03/15
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Отличный материал на тему коррупции и лживости украинских властей.
12:38 27/03/15
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Очень своевременный и довольно злободневно написанный крик души. К сожалению подобные явления давно стали системой. Написано сухо но приведено множество фактов от которых не отвертется
14:10 27/03/15
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
проблемная статья. Вопросы власти и злоупотребления властью очень актуальны. И подобные примеры необходимо широко освещать. Вопрос жизни и смерти
17:27 27/03/15
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Aleksandr Tork Киев
 
20:32 27/03/15
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Alla Dubovaya Киев
очень содержательная и актуальная статья. тема злободневная. Сжато и аргументировано
20:35 27/03/15
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Надолело. То что ждесь написано, правда от первого до последнего слова
10:27 28/03/15
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Муза Лисичка Винница
Дорбротно сделан материал, да и задуматься есть о чём, особенно власти
18:57 28/03/15
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Віктор Марініч Энергодар
Вражаюче...

Комментарии

Рекомендует этот материал.
12:34 27/03/15
Новий керівник державного підприємства "Житомирський бронетанковий завод" (ЖБТЗ) Михайло Мосін в жовтні минулого року був засуджений за підроблення документів в 2012 році на посаді керівника комунального підприємства "Херсонелектротранс".

Про це йдеться в матеріалі миколаївського Центру журналістських розслідувань, підготовленого для "Слідство.Інфо", пишуть Наші гроші.

В 2012 очолюване Мосіним комунальне підприємство замовило роботи з ремонту міських тролейбусних контактних ліній. За паперами роботи виконувала київська фірма "Печерськінвестбуд-1", насправді ж – працівники самого "Херсонелектротрансу".

6 жовтня 2014 року Дніпровський районний суд Херсона визнав Михайла Мосіна винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 336 Кримінального кодексу України. Зокрема, суд встановив, що Мосін підробив акт виконаних робіт "Печерськінвестбуд-1" на суму 296 тис. грн.

Суд призначив покарання у виді штрафу в розмірі 100 неоподатковуваних розмірів заробітної платні з позбавленням права обіймати керівні посади протягом року. Однак Мосіна звільнили від відбування покарання за амністією.

В концерні "Укроборонпром", якому належить ЖБТЗ, призначення Мосина називають правильним.

"Щодо талантів Міші Мосіна вважаю, що його призначення абсолютно правильне, абсолютно системне і абсолютно виправдане", – заявив перший заступник директора ДК "Укроборонпром" Сергій Пінькас.

Як відзначає видання, нову посаду Мосін міг отримати через тісні зв’язки з нинішнім керівництвом державного концерну. Усі ключеві посади в концерні нині обіймають вихідці з Херсонської області. Це й гендиректор Роман Романов (був керівником виборчого штабу кандидата в президенти Петра Порошенка), і його перший заступник Сергій Пінькас, і директор департаменту з нагляду за фінансово-господарською діяльністю Артур Херувімов, з яким Михайло Мосін мав спільний бізнес.

Свого часу вони були співзасновниками херсонського закритого акціонерного товариства "Южспецгідрокомплект", керівників якого в 2009 році притягували до відповідальності за ухиляння від сплати податку на прибуток.

Окрім Мосіна, який керує Житомирським бронетанковим заводом, вихідці з Херсонщини також очолюють Харківський та Київський БТЗ.

Нагадаємо, раніше слідство встановило, що в червні 2014 року попередній директор Житомирського бронетанкового заводу Сергій Бутенко уклав угоду з фірмою "Укрвагонремтранс", що мала ознаки фіктивності. На виконання договору фірма нібито поставила продукції на 24,7 млн грн. З них завод встиг оплатити 17,8 млн грн.
12:34 27/03/15
Рекомендует этот материал. Почему? злободневно
12:38 27/03/15
Рекомендует этот материал. Почему? Турчинов - коррупционерам: Если надо, будем судить на стадионах
14:11 27/03/15
Aleksandr Tork Киев
Рекомендует этот материал. Почему? Наболело, надоело, пора головы снимать...
17:27 27/03/15
Alla Dubovaya Киев
Рекомендует этот материал.
20:33 27/03/15
Рекомендует этот материал.
20:35 27/03/15
Муза Лисичка Винница
Рекомендует этот материал.
10:27 28/03/15
Віктор Марініч Энергодар
Рекомендует этот материал.
18:57 28/03/15

Live

9 мин. назад

Геннадий Балашов публикует статью Обречённый протест «евроблях»

36 мин. назад

Алекс Скиталец рекомендует материал ТАМ, ДЕ ГОРИ, ПОЛОНИНИ…

1 час. назад

Чачанидзе Владимир публикует статью Всё прошло,не спрашивай меня...

1 час. назад

Галина Шевченко публикует статью ТАМ, ДЕ ГОРИ, ПОЛОНИНИ…

3 час. назад

Чачанидзе Владимир публикует статью Тот,кто думает вверх взлетать...

3 час. назад

Алекс Скиталец комментирует материал Запрещённые в СССР военные фото

6 час. назад

Сергей Кувалда комментирует материал Запрещённые в СССР военные фото

7 час. назад

Алекс Скиталец комментирует материал ВИР БРЕХНІ В УКРАЇНІ

15 час. назад

Алекс Скиталец комментирует материал Запрещённые в СССР военные фото

17 час. назад

Белка Белкина комментирует материал Патриотичные коррупционеры налогового ада

17 час. назад

Сергей Кувалда комментирует материал Запрещённые в СССР военные фото

17 час. назад

Литвиненко Анатолий комментирует материал ВИР БРЕХНІ В УКРАЇНІ

17 час. назад

Белка Белкина комментирует материал Патриотичные коррупционеры налогового ада

18 час. назад

Алекс Скиталец рекомендует материал Запрещённые в СССР военные фото

18 час. назад

Белка Белкина рекомендует материал Патриотичные коррупционеры налогового ада

18 час. назад

Харламов Виктор Георгиевич публикует статью Ах, сколько дураков на свете этом

18 час. назад

Иленов публикует статью Почему искусственный интеллект невозможен, ч.1

18 час. назад

Сергей Кувалда публикует статью Запрещённые в СССР военные фото

19 час. назад

Владимир Некрасов публикует статью ПУТИНСКИЕ ДО САМОГО СВЯТОГО «СОВЕТСКОГО НАРОДА» ДОБРАЛИСЬ, ГРАЖДАНЕ?

20 час. назад

Myhail Antonyshyn публикует статью Чому серед нас немає птиць...

20 час. назад

Алекс Скиталец комментирует материал ВИР БРЕХНІ В УКРАЇНІ

20 час. назад

Литвиненко Анатолий комментирует материал ВИР БРЕХНІ В УКРАЇНІ

20 час. назад

Литвиненко Анатолий комментирует материал ВИР БРЕХНІ В УКРАЇНІ