О проекте ХайВей

Публикуйте на ХайВей свои статьи, фото, видео.

Получайте рецензии и комментарии от сообщества ХайВей на свои публикации.

Зарабатывайте деньги на публикациях.

Общайтесь с интересными людьми.

 

Роздуми на краю прірви.

 

Зараз дуже часто можна почути наступні звинувачення з боку жителів Донбасу. Звучать вони і з вуст тих хто виїхав з зони бойових дій і з вуст тих , що залишились. «Ми, жителі Донбасу, ніколи б не пішли війною на інших українців, якщо б вони хотіли відокремитися». Це не зовсім точно передано, бо як людина інтелігентна я з фрази вилучив грубощі та нецензурну лайку.

 

Хотілось би трохи порозмислити над тим, що ж насправді проходило в Донбасі в ці роки починаючи з 2004 та як Донбас не вів війни з іншою частиною України. Виникає закономірне питання «Чому Україна невинна перед жителями Донбассу».

Перш за все згадайте ешелони  які везли жителів Донбасу в 2004 році по всій Україні для фальсифікації виборів. Згадайте бійки на виборчих дільницях масові вкидання в урні «липових» бюлетенів, підміну їх та заміну, все це було, все це ми пережили і добре пам’ятаємо. На протязі всього терміну перебування Віктора Ющенка при владі, команда Януковича здійснювала тиск через жителів Донбасу для недопущення проведення реформ. Треба сказати що в цьому їм успішно підігравали й псевдодемократи із «любих друзів». І це не дивлячись на те, що відношення правителів Донбасу до своїх прибічників виражалось в презирливому найменуванні останніх «біомаса»..

 

Що ж до того що сталось в 2013 2015 роках то це окрема розмова. Згадайте день, коли в Маріїнському парку, лежали тіла киян і жителів решти України. Згадайте хто їх убив. А скільки людей було покалічено... при підтримці  міліції, «титушки» з донбасу та Криму

, а ще з Харкова арматурою і бітами били беззбройних людей. Вся провина тих людей в тому, що не хотіли жити в наскрізь корумпованій при участі тих же «донецьких» країні.

у яких головною ідеєю було покращення життя. Знайдіть кадри відразу після побиття. Навіть міліція, яка просто не втручалася, здригнулася від жорстокості проплачених виродків з нашого Донбасу. Коли Янукович втік, Київ залила  хвиля насилля, яка повинна була поставити на коліна розбурханий місто. І в перших рядах знову ж таки йшли виходці з Донбасу.прості  жителі організували загони самооборони районів, для того щоб не допускати безчинств заїжджих наших земляків. От я запитаю, чи мешканці Львова та Києва хали в Донецьк громити магазини і вбивати випадкових перехожих. Таких фактів не знайшло навіть російське телебачення. коли титушню погнали геть від Голосіївського району Києва прямо через замерзлий  Дніпро і вони почали провалюватись  під лід – кияни їх рятували. Мені розповідали знайомі, що коли одного особливо завзятого донбасівця  скрутили та кинуи на землю, щоб заспокоївся, то він все погрожував «Ви тут все зовсім...уели. Вас треба знищувати».

От і подумайте, земляки, чи міг Київ та й уся  Україна спокійно дивитися на те, що на Донбасі почали з'являтися ті ж самі титушки, на чолі з зеленими чоловічками, вже на цей раз  озброєні не арматурою, а автоматами? Вони вбивали, грабували, знищували. І тут на захист народу стала АРМІЯ. І давайте опустимо тему - АТО це чи ні. Ми дорослі люди, і все розуміємо , якщо звичайно того хочемо. Я не знаю, чи залишилися на Донбасі люди, які вірять, що Путін хоче забрати їх до себе. Схід зараз - це термоядерна суміш криміналу, неприборканої агресії (часто помноженої на малоосвіченість і нетерпимість), квазиидеологии, соціальної незадоволеності і класової ненависті, якимось дивним чином трасформировавшейся в конфлікти на національному грунті і зруйнованої інфраструктури. Приправлений цей вінегрет автоматами, гранатами і озброєнням різноманітного калібру. Така собі высококриминогенная сіра зона, де кожен заробляє, як може. Коли говорять,  що жителі Донбасу ніколи б не пішли війною на решту України, я думаю, це просте лицемірство. Адже на танках писали на Київ на Львів. До того призивали й ватажки ополчення, той же Гіркін. Повинно  бути зрозуміло що пішли б. Звичайно не багато б  взяли в руки зброю. Та пограбувати б ринулись з задоволенням а зброю взяли  в руки якісь люди і нелюди, прор яких жителі Донбасу б і не згадали б.. Вся  Україна вже вмилася кров'ю від захисників тих порядків, що нині встановлені в днр і лнр.

 

Під кінець я б хотів навести деякі приклади блефу яким замилювали очі «наївним» донбасівцям. В червні  був «прийнятий» «закон ДНР «Про заборону на незаконне відчуження власності  та транспортних засобі, що належать приватним особам чи об’єднанням громадян». Правда ж звучить смішно, ми знаємо як відбирали майно , автомобілі, та й саме життя в людей. І це продовжується!  Мало хто знає й про те, що 20 червня так званою «Верховною радою ДНР» було прийнято закон №15/5 ВС в якому проголошувалось наступне, мовляв багато постраждалих від збройних сил України та військових формувань України. І «ДНР» їм зобов’язується платити

Сімям загиблих цивільних 250 тис, гривень а якщо ополченець то аж 800 тис. грв. Якщо ж цивільний став інвалідом то вже 300 тис грв,,  а якщо ополченець то півмільйона., за важкі поранення цивільним знову ж таки по 250 тис а легкі -50 тис. можна й далі перелічувати блага республіки. Тут і подвоєння пенсій виплат ополченцям  і доплату інвалідам ВВВ до пенсії в розмірі аж 25%. В результаті ополчення розбігається бо не платять інваліди помирають з голоду бо немає сил оформити пенсію на Україні, про компенсації вже ніхто й не згадує. «ДНР» наприймала популістських законів більше ніж можна було ждати.

То цього чекали донецькі жителі, коли відправляли  бандитів в Київ, чи захоплювали державні установи під проводом російських військових.

 Врешті Донбасу залишається або промити запухлі очі та похмелитись або стати пусткою.

Роздуми на краю прірви.

Публикацию прочитали

Количество просмотров: 2066
delete
Валерий  Иванович Александрович
Валерий Иванович Александрович, Донецк, свободный журналист "ХайВей" 
Для того, чтобы оценить статью, Вас необходимо войти в систему
Право оценивать рецензии на ХайВей можно получить от редакции сайта по рекомендации одного из журналистов ХайВей
Рекомендаций: +10
Всего комментариев: 11, Всего рецензий: 8
Укажите свой e-mail адрес, если Вы хотите получать комментарии к этому материалу
Подписаться

Для того, чтобы опубликовать сообщение в этой теме, Вам нужно ввойти в систему.

Рецензии

19:05 05/03/15
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Точка зрения автора имеет право на существование. Тем более по такому острому вопросу. Я её не совсем разделяю, но есть обективный анализ ,
актуальность темы и живой язык изложения
19:42 05/03/15
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Интересно. актуально. Есть о чем задуматься
20:00 05/03/15
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Alla Dubovaya Киев
Спорная точка зрения. Но журналистское мастерситво присутствует. Актуально и интересно изложено
19:48 06/03/15
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
outsider Винница
Дуже багато граматичних помилок, зашкалює.
Та перед усім, на превеликий жаль, автор загубив в тексті слово прірва з назви.
Тому так і залишилося невідомим, хто на краю прірви: автор стоїть на краю прірви з своїми роздумами стрибати чи ні, Україна на краю прірви, чи все ж таки Донбас розмірковує на краю прірви.
Треба бути уважнішим до свого твору.
18:49 18/03/15
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
 
15:30 28/03/15
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
 
17:56 02/08/15
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
 
08:58 04/08/15
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Я думаю, до цього треба додати, що мета Путіна була очистити Россію від наркоманів, бомжів бандитів, чиченців і всякої "шушвалі", то він знайшов "красивий" вихід під маркою боротьби з "бендерівцями", розв*язати війну, скинути "баласт непотрібу бандитського і застарілої зброї", а люди для нього ніщо ... Кара Божа буде!

Комментарии

Рекомендует этот материал.
19:07 05/03/15
Рекомендует этот материал. Почему? Есть о чем задуматься
19:43 05/03/15
Alla Dubovaya Киев
Рекомендует этот материал.
19:45 05/03/15
Рекомендует этот материал.
19:50 05/03/15
Petro Boriwiter Запорожье
Рекомендует этот материал. Почему? Перед украинцами стоит выбор или уничтожить всех на Донбасе кто не хочет жить в единой Украине(а это более 40% населения Донбасса) или дать им возможность отсоедениться от Украины. А теперь поразмыслим: даст ли нам Европа и Америка совершить убийство 3 миллионов донбасцев? Конечно что нет. Тогда у нас и выбора нет. Следует дать возможность Донбассу отсоединиться от Украины. Если будем медлить то потеряем и половина Харьковской области, а может и еще какую то территорию.
20:27 05/03/15
Aleksandr Tork Киев
Рекомендует этот материал.
20:42 05/03/15
Тем не менее в статье не прозвучал ответ на «Ми, жителі Донбасу, ніколи б не пішли війною на інших українців, якщо б вони хотіли відокремитися»

Все это так - и выборы фальшивые и Янукович гад. Тем не менее войну можно (и нужно) было избежать.
21:35 05/03/15
Рекомендует этот материал.
18:49 18/03/15
Рекомендует этот материал.
15:30 28/03/15
Рекомендует этот материал.
17:56 02/08/15
Рекомендует этот материал. Почему? вірно, але сумно...
08:58 04/08/15

Live

38 мин. назад

Геннадий Балашов публикует статью Обречённый протест «евроблях»

1 час. назад

Алекс Скиталец рекомендует материал ТАМ, ДЕ ГОРИ, ПОЛОНИНИ…

1 час. назад

Чачанидзе Владимир публикует статью Всё прошло,не спрашивай меня...

2 час. назад

Галина Шевченко публикует статью ТАМ, ДЕ ГОРИ, ПОЛОНИНИ…

3 час. назад

Чачанидзе Владимир публикует статью Тот,кто думает вверх взлетать...

4 час. назад

Алекс Скиталец комментирует материал Запрещённые в СССР военные фото

6 час. назад

Сергей Кувалда комментирует материал Запрещённые в СССР военные фото

8 час. назад

Алекс Скиталец комментирует материал ВИР БРЕХНІ В УКРАЇНІ

16 час. назад

Алекс Скиталец комментирует материал Запрещённые в СССР военные фото

17 час. назад

Белка Белкина комментирует материал Патриотичные коррупционеры налогового ада

18 час. назад

Сергей Кувалда комментирует материал Запрещённые в СССР военные фото

18 час. назад

Литвиненко Анатолий комментирует материал ВИР БРЕХНІ В УКРАЇНІ

18 час. назад

Белка Белкина комментирует материал Патриотичные коррупционеры налогового ада

18 час. назад

Алекс Скиталец рекомендует материал Запрещённые в СССР военные фото

18 час. назад

Белка Белкина рекомендует материал Патриотичные коррупционеры налогового ада

19 час. назад

Харламов Виктор Георгиевич публикует статью Ах, сколько дураков на свете этом

19 час. назад

Иленов публикует статью Почему искусственный интеллект невозможен, ч.1

19 час. назад

Сергей Кувалда публикует статью Запрещённые в СССР военные фото

20 час. назад

Владимир Некрасов публикует статью ПУТИНСКИЕ ДО САМОГО СВЯТОГО «СОВЕТСКОГО НАРОДА» ДОБРАЛИСЬ, ГРАЖДАНЕ?

20 час. назад

Myhail Antonyshyn публикует статью Чому серед нас немає птиць...

20 час. назад

Алекс Скиталец комментирует материал ВИР БРЕХНІ В УКРАЇНІ

21 час. назад

Литвиненко Анатолий комментирует материал ВИР БРЕХНІ В УКРАЇНІ

21 час. назад

Литвиненко Анатолий комментирует материал ВИР БРЕХНІ В УКРАЇНІ