О проекте ХайВей

Публикуйте на ХайВей свои статьи, фото, видео.

Получайте рецензии и комментарии от сообщества ХайВей на свои публикации.

Зарабатывайте деньги на публикациях.

Общайтесь с интересными людьми.

 

Политика  10 октября 2014 17:39:33

«Сонька Золота Ручка» йде в політику…

 

На сайті «Контракти ua» в рубриці «Життя та стиль» прочитав матеріал про таку собі «Госпожу брильянтову ювеліршу» - Нетовкіну Натал'ю…  

На жаль, не дано мені яскравого письмотворчого таланту, щоб описати дивовижне перетворення   звичайнісінької дівчинки у Королеву діамантів, власницю 27 (!) ювелірних салонів, р Прості громадяни, мабуть ніколи й не були у тих крамницях, зважаючи на свої  статки. А починала власниця  «Рубіну», та бренда «Ювелирный дом Zarina», як видно із ії інтерв'ю, зі скупок у бабусь насіння, та примітивного фарцування в інститутські роки. Я теж колись був студентом, але ми якось  все більше переймалися  навчанням та сесіями, спортом та коханням… Нарешті, майбутнім, яке не відокремлювали від майбутнього держави. Напевно, тому й не стали власниками ювелірних крамниць.

             …До четвертого курсу студентка Наталья вдруге(!) назбирала на автомобіль, але все втратила: поїхала торгувати на ринок і її разом з товаром забрали працівники ОБХСС. Каже: ледве не вигнали з інституту, погрожували посадити. Але,  не тільки не  вигнали  й не посадили, а й навіть товар повернули, хвалиться Наталья. Люди мого віку  добре розуміють, що це - чистої води  популізм. Бо  в радянські часи за спекуляцію кара була сувора. А щоб ще й товар конфіскований повернули, то це вже занадто, і ніякі зв'язки б не допомогли…

Потім в  біографії Нетовкіної була торгівля спідньою білизною з Туреччини. Але як 25 –річна жінка стала спочатку співвласницею, а згодом і власницею  найбільшого Черкаського ювелірного магазину «Рубін» - для мее дивина. Хіба на спідній білизні можливо наторгувати стільки грошей на його покупку? Мабуть, недаремно пишуть, що таки займалася контрабандою, принаймні це ближче до дійсності.

В  інтерв’ю Наталья ділиться тим, що торгувати почала змалечку, буцімто з 7-річного віку, та з гордістю розповідає про етапи свого становлення. А вони неабиякі : скупщіца, спекулянтка, фарцовщіца, челночніца -  цінності, на яких вона зростала! Те, за що простій людині було б соромно навіть подумки.

Але, отець Небесний їй суддя! Все це було б ії особистою справою, та тільки новоспеченій бізнесменші вже замало 27 ювелірних крамниць, мабуть вона прагне ще більшого розмаху. Адже відомо, що для цього потрібно йти у владу, по крайній мірі так було раніше, до вигнання Януковича. Ось і Нетовкіна, дивлячись по місцевій пресі, таки пішла у політику! Чи не щодня чуймо за ії блискучу діяльність на громадських теренах : ось вона вже й лідер руху «За процвітання Черкщини», ось створює «Паспорт проблем Черкас», а ось виступає такою собі благодійницею для першовересневих малюків - першокласників і оплачує ім відвідування кіно замість уроку…

Повірте, я нічого не маю ні проти благодійництва, ні проти діяльності на благо суспільства, але тільки тоді, коли це робиться від душі і чесно заробленим коштом! Все інше – від лукавого! Навряд чи пані Нетовкіна змогла б пройти люстрацію щодо походження своїх капіталів у  Антикорупційному люстраційному бюро.

Сподіваюсь, розумні черкащани роспізнають штучність електоральної «підгодівлі» багатійки, яка роз'їжжає містом на білому Порше Кайєну. Так само, як розпізнали і не повелись на солодкі обіцянки колишньої ставлениці мільярдера Фірташа та мільонера Губського? Згадаймо, як на минулих виборах, задля перемоги Жуковської, були мобілізовані всі ресурси ПАО «Азот», на якому раптом вирішили, що підприємство повинно допомогти місту у подоланні великої кількості проблем. Нічого собі – все людям!..

Також не можу обійти увагою і наведені факти великої кількості негативних відгуків щодо якості виробів від ТМ Zarina і, навіть, фальсифікації  коштовних каменів! Річ в тім, що з роками  природне дорогоцінне каміння не псується, а тільки підвищується в ціні. А на вироби з крамниць Нетовкіної від покупців надходять  численні скарги та нарікання : то випадають діаманти, то розриваються ланцюжки, то замки ламаються, а то й камені виявилися фальшивими!

Найстрашніше те, що  ювелірні вироби від ТМ Zarina продаються переважно з опроміненими каменями, будь то діаманти, топази, агати, сердоліки, турмаліни, або група берилів. Ювеліри, що цінують свою репутацію, з такими каменями не працюють. Отримане за допомогою опромінення забарвлення коштовних каменів часто виявляється нестабільним, камені нестримно втрачають свій глибокий колір на сонячному світлі або при нагріванні. При цьому, ТМ Zarina ніколи не вказує на цей метод обробки коштовних і цінних каменів ні на етикетках, ні на  супровідних сертифікатах.

  Треба зазначити, що опромінені коштовні камені, що виявляються, наприклад,  на території США,  знаходяться "поза законом", принаймні, більша іх частина. Зрозуміло, що небезпечно носити на шиї опромінений топаз або діамант. Ось чому російська балерина Анастасія Волочкова,  яка колись прикрашала собою рекламну компанію українського бренду ніколи не одягає подарунків від ТМ ZARINA . Вони так убивають своїм яскравим кольором, що й без ювеліра  зрозуміло – ці камені з розряду опромінених,  тому небезпечні і ніякої цінності, тим більш ексклюзивністі, не мають!..

 

 

 Наостанок додам, що у тому ж інтерв’ю, відповідаючи на запитання «За что вам стыдно?» Наталья Нетовкина зробила зізнання, що буцімто ій соромно за свои «безнравственные поступки и проколы в отношениях с людьми»!!

Тут, на мій погляд, будь-які коментарі будуть зайві…

 

           

Публикацию прочитали

Количество просмотров: 950
Отредактировано: 10-10-2014 [17:40]
delete
Владимир Матюша, Черкассы, свободный журналист "ХайВей" 
Для того, чтобы оценить статью, Вас необходимо войти в систему
Право оценивать рецензии на ХайВей можно получить от редакции сайта по рекомендации одного из журналистов ХайВей
Рекомендаций: +2
Всего комментариев: 2, Всего рецензий: 2
Укажите свой e-mail адрес, если Вы хотите получать комментарии к этому материалу
Подписаться

Для того, чтобы опубликовать сообщение в этой теме, Вам нужно ввойти в систему.

Рецензии

08:33 12/10/14
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
 
18:51 12/10/14
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
 

Комментарии

Рекомендует этот материал.
08:33 12/10/14
Рекомендует этот материал.
22:39 19/10/14

Live

39 мин. назад

Геннадий Балашов публикует статью Обречённый протест «евроблях»

1 час. назад

Алекс Скиталец рекомендует материал ТАМ, ДЕ ГОРИ, ПОЛОНИНИ…

1 час. назад

Чачанидзе Владимир публикует статью Всё прошло,не спрашивай меня...

2 час. назад

Галина Шевченко публикует статью ТАМ, ДЕ ГОРИ, ПОЛОНИНИ…

3 час. назад

Чачанидзе Владимир публикует статью Тот,кто думает вверх взлетать...

4 час. назад

Алекс Скиталец комментирует материал Запрещённые в СССР военные фото

6 час. назад

Сергей Кувалда комментирует материал Запрещённые в СССР военные фото

8 час. назад

Алекс Скиталец комментирует материал ВИР БРЕХНІ В УКРАЇНІ

16 час. назад

Алекс Скиталец комментирует материал Запрещённые в СССР военные фото

17 час. назад

Белка Белкина комментирует материал Патриотичные коррупционеры налогового ада

18 час. назад

Сергей Кувалда комментирует материал Запрещённые в СССР военные фото

18 час. назад

Литвиненко Анатолий комментирует материал ВИР БРЕХНІ В УКРАЇНІ

18 час. назад

Белка Белкина комментирует материал Патриотичные коррупционеры налогового ада

18 час. назад

Алекс Скиталец рекомендует материал Запрещённые в СССР военные фото

18 час. назад

Белка Белкина рекомендует материал Патриотичные коррупционеры налогового ада

19 час. назад

Харламов Виктор Георгиевич публикует статью Ах, сколько дураков на свете этом

19 час. назад

Иленов публикует статью Почему искусственный интеллект невозможен, ч.1

19 час. назад

Сергей Кувалда публикует статью Запрещённые в СССР военные фото

20 час. назад

Владимир Некрасов публикует статью ПУТИНСКИЕ ДО САМОГО СВЯТОГО «СОВЕТСКОГО НАРОДА» ДОБРАЛИСЬ, ГРАЖДАНЕ?

20 час. назад

Myhail Antonyshyn публикует статью Чому серед нас немає птиць...

20 час. назад

Алекс Скиталец комментирует материал ВИР БРЕХНІ В УКРАЇНІ

21 час. назад

Литвиненко Анатолий комментирует материал ВИР БРЕХНІ В УКРАЇНІ

21 час. назад

Литвиненко Анатолий комментирует материал ВИР БРЕХНІ В УКРАЇНІ