О проекте ХайВей

Публикуйте на ХайВей свои статьи, фото, видео.

Получайте рецензии и комментарии от сообщества ХайВей на свои публикации.

Зарабатывайте деньги на публикациях.

Общайтесь с интересными людьми.

 

Политика  10 октября 2014 17:39:33

«Сонька Золота Ручка» йде в політику…

 

На сайті «Контракти ua» в рубриці «Життя та стиль» прочитав матеріал про таку собі «Госпожу брильянтову ювеліршу» - Нетовкіну Натал'ю…  

На жаль, не дано мені яскравого письмотворчого таланту, щоб описати дивовижне перетворення   звичайнісінької дівчинки у Королеву діамантів, власницю 27 (!) ювелірних салонів, р Прості громадяни, мабуть ніколи й не були у тих крамницях, зважаючи на свої  статки. А починала власниця  «Рубіну», та бренда «Ювелирный дом Zarina», як видно із ії інтерв'ю, зі скупок у бабусь насіння, та примітивного фарцування в інститутські роки. Я теж колись був студентом, але ми якось  все більше переймалися  навчанням та сесіями, спортом та коханням… Нарешті, майбутнім, яке не відокремлювали від майбутнього держави. Напевно, тому й не стали власниками ювелірних крамниць.

             …До четвертого курсу студентка Наталья вдруге(!) назбирала на автомобіль, але все втратила: поїхала торгувати на ринок і її разом з товаром забрали працівники ОБХСС. Каже: ледве не вигнали з інституту, погрожували посадити. Але,  не тільки не  вигнали  й не посадили, а й навіть товар повернули, хвалиться Наталья. Люди мого віку  добре розуміють, що це - чистої води  популізм. Бо  в радянські часи за спекуляцію кара була сувора. А щоб ще й товар конфіскований повернули, то це вже занадто, і ніякі зв'язки б не допомогли…

Потім в  біографії Нетовкіної була торгівля спідньою білизною з Туреччини. Але як 25 –річна жінка стала спочатку співвласницею, а згодом і власницею  найбільшого Черкаського ювелірного магазину «Рубін» - для мее дивина. Хіба на спідній білизні можливо наторгувати стільки грошей на його покупку? Мабуть, недаремно пишуть, що таки займалася контрабандою, принаймні це ближче до дійсності.

В  інтерв’ю Наталья ділиться тим, що торгувати почала змалечку, буцімто з 7-річного віку, та з гордістю розповідає про етапи свого становлення. А вони неабиякі : скупщіца, спекулянтка, фарцовщіца, челночніца -  цінності, на яких вона зростала! Те, за що простій людині було б соромно навіть подумки.

Але, отець Небесний їй суддя! Все це було б ії особистою справою, та тільки новоспеченій бізнесменші вже замало 27 ювелірних крамниць, мабуть вона прагне ще більшого розмаху. Адже відомо, що для цього потрібно йти у владу, по крайній мірі так було раніше, до вигнання Януковича. Ось і Нетовкіна, дивлячись по місцевій пресі, таки пішла у політику! Чи не щодня чуймо за ії блискучу діяльність на громадських теренах : ось вона вже й лідер руху «За процвітання Черкщини», ось створює «Паспорт проблем Черкас», а ось виступає такою собі благодійницею для першовересневих малюків - першокласників і оплачує ім відвідування кіно замість уроку…

Повірте, я нічого не маю ні проти благодійництва, ні проти діяльності на благо суспільства, але тільки тоді, коли це робиться від душі і чесно заробленим коштом! Все інше – від лукавого! Навряд чи пані Нетовкіна змогла б пройти люстрацію щодо походження своїх капіталів у  Антикорупційному люстраційному бюро.

Сподіваюсь, розумні черкащани роспізнають штучність електоральної «підгодівлі» багатійки, яка роз'їжжає містом на білому Порше Кайєну. Так само, як розпізнали і не повелись на солодкі обіцянки колишньої ставлениці мільярдера Фірташа та мільонера Губського? Згадаймо, як на минулих виборах, задля перемоги Жуковської, були мобілізовані всі ресурси ПАО «Азот», на якому раптом вирішили, що підприємство повинно допомогти місту у подоланні великої кількості проблем. Нічого собі – все людям!..

Також не можу обійти увагою і наведені факти великої кількості негативних відгуків щодо якості виробів від ТМ Zarina і, навіть, фальсифікації  коштовних каменів! Річ в тім, що з роками  природне дорогоцінне каміння не псується, а тільки підвищується в ціні. А на вироби з крамниць Нетовкіної від покупців надходять  численні скарги та нарікання : то випадають діаманти, то розриваються ланцюжки, то замки ламаються, а то й камені виявилися фальшивими!

Найстрашніше те, що  ювелірні вироби від ТМ Zarina продаються переважно з опроміненими каменями, будь то діаманти, топази, агати, сердоліки, турмаліни, або група берилів. Ювеліри, що цінують свою репутацію, з такими каменями не працюють. Отримане за допомогою опромінення забарвлення коштовних каменів часто виявляється нестабільним, камені нестримно втрачають свій глибокий колір на сонячному світлі або при нагріванні. При цьому, ТМ Zarina ніколи не вказує на цей метод обробки коштовних і цінних каменів ні на етикетках, ні на  супровідних сертифікатах.

  Треба зазначити, що опромінені коштовні камені, що виявляються, наприклад,  на території США,  знаходяться "поза законом", принаймні, більша іх частина. Зрозуміло, що небезпечно носити на шиї опромінений топаз або діамант. Ось чому російська балерина Анастасія Волочкова,  яка колись прикрашала собою рекламну компанію українського бренду ніколи не одягає подарунків від ТМ ZARINA . Вони так убивають своїм яскравим кольором, що й без ювеліра  зрозуміло – ці камені з розряду опромінених,  тому небезпечні і ніякої цінності, тим більш ексклюзивністі, не мають!..

 

 

 Наостанок додам, що у тому ж інтерв’ю, відповідаючи на запитання «За что вам стыдно?» Наталья Нетовкина зробила зізнання, що буцімто ій соромно за свои «безнравственные поступки и проколы в отношениях с людьми»!!

Тут, на мій погляд, будь-які коментарі будуть зайві…

 

           

Публикацию прочитали

Количество просмотров: 870
Отредактировано: 10-10-2014 [17:40]
delete
Владимир Матюша, Черкассы, свободный журналист "ХайВей" 
Для того, чтобы оценить статью, Вас необходимо войти в систему
Право оценивать рецензии на ХайВей можно получить от редакции сайта по рекомендации одного из журналистов ХайВей
Рекомендаций: +2
Всего комментариев: 2, Всего рецензий: 2
Укажите свой e-mail адрес, если Вы хотите получать комментарии к этому материалу
Подписаться

Для того, чтобы опубликовать сообщение в этой теме, Вам нужно ввойти в систему.

Рецензии

08:33 12/10/14
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
 
18:51 12/10/14
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
 

Комментарии

Рекомендует этот материал.
08:33 12/10/14
Рекомендует этот материал.
22:39 19/10/14

Live

43 мин. назад

Белка Белкина комментирует материал СКАЗКА О ЦАРЕ ИУДЕЕ

44 мин. назад

Белка Белкина комментирует материал СКАЗКА О ЦАРЕ ИУДЕЕ

45 мин. назад

Белка Белкина рекомендует материал СКАЗКА О ЦАРЕ ИУДЕЕ

58 мин. назад

Сергей Кувалда комментирует материал Що з нами не так? По слідам "Крадійки книжок"

59 мин. назад

Жиго публикует статью Яскравий двір. Трава. Каштани.

1 час. назад

antov комментирует материал ЗАЯВИ МАЮТЬ ПІДСТАВИ, ЧИ ЦЕ СПЛАТА ВЛАСНИХ ІНТЕРЕСІВ І ВИНАГОРОД? ч.1

1 час. назад

antov удаляет комментарий к материалу ЗАЯВИ МАЮТЬ ПІДСТАВИ, ЧИ ЦЕ СПЛАТА ВЛАСНИХ ІНТЕРЕСІВ І ВИНАГОРОД? ч.1 от antov

1 час. назад

antov комментирует материал «ВІЙНА БУЛА – ШАЛЕНА ВІЙНА»

1 час. назад

Юрко С публикует статью СКАЗКА О ЦАРЕ ИУДЕЕ

1 час. назад

Юрко С публикует статью СКАЗКА О ЦАРЕ ИУДЕЕ

1 час. назад

Юрко С публикует статью СКАЗКА О ЦАРЕ ИУДЕЕ

1 час. назад

Юрко С публикует статью СКАЗКА О ЦАРЕ ИУДЕЕ

1 час. назад

Юрко С публикует статью СКАЗКА О ЦАРЕ ИУДЕЕ

1 час. назад

Белка Белкина рекомендует материал СИНДРОМ

1 час. назад

Khomiaklit рекомендует материал Другие дети

1 час. назад

Белка Белкина комментирует материал The International of Gangsters and Thieves Интернационал бандитов и воров

1 час. назад

Khomiaklit пишет рецензию на публикацию Другие дети

1 час. назад

Сергей Кувалда комментирует материал Що з нами не так? По слідам "Крадійки книжок"

1 час. назад

Khomiaklit рекомендует материал The International of Gangsters and Thieves Интернационал бандитов и воров

2 час. назад

Сергей Кувалда комментирует материал Що з нами не так? По слідам "Крадійки книжок"

2 час. назад

Сергей Кувалда комментирует материал Що з нами не так? По слідам "Крадійки книжок"

3 час. назад

Khomiaklit пишет рецензию на публикацию «ВІЙНА БУЛА – ШАЛЕНА ВІЙНА»