О проекте ХайВей

Публикуйте на ХайВей свои статьи, фото, видео.

Получайте рецензии и комментарии от сообщества ХайВей на свои публикации.

Зарабатывайте деньги на публикациях.

Общайтесь с интересными людьми.

 

Политика  24 сентября 2014 21:13:52

Чим відрізняється корупція від рекета під виглядом стараного виконання службових обов'зків?

   З метою забезпечення виконання основних завдань щодо запобігання корупції в системі Державної фіскальної служби України розповсюдила прес-реліз в якому повідомила, що діє Головне управління власної безпеки ДФС, а також територіальні підрозділи внутрішньої безпеки.

   Одними із основних функцій відділу внутрішньої безпеки ГУ Міндоходів у Кіровоградській області є організація та проведення профілактичної роботи серед працівників територіальних органів Міндоходів, з метою попередження вчинення ними злочинів у сфері службової діяльності, корупційних діянь та інших порушень вимог чинного законодавства, а також винесення офіційних застережень у разі виявлення передумов можливого вчинення ними корупційних правопорушень або злочинів.  Але ж любий інспектор-податківець може відкопати будь-яку інструкцію та штрафувати нібито за якесь порушення любу людину,  яку йому заманеться. Це робити просто по в тих податкових коридорах діють саме інструкції, а не здоровий глузд, а про совість взагалі мова не йде.

  В результаті дієвих заходів згаданої служби, направлених на профілактику і попередження корупційних діянь, а також злочинів у сфері службової діяльності, в т.ч. хабарництву, працівниками управління з початку 2014 року проведено 265 профілактичних заходів. Проведено 66 службових перевірок та розслідувань, за результатами яких з боку працівників Міндоходів Кіровоградщини встановлено ряд порушень. За їх наслідками внесено 31 подання про притягнення до відповідальності та усунення причин умов, що сприяли вчиненню порушень. До дисциплінарної відповідальності притягнуто 21 співробітника.

  Але не зважаючи на такі "переможні реляції"?картина не така вже і райдужна, бо податківці згідно з їх же повідомлень  винайшли нову нішу поповнень за рахунок штрафів за невірно заповнені декларації. Це так замість роз’яснень. І пішли штрафи навіть тим, хто не перший рік вже не займається підприємництвом, але ще не закрив його, бо це робити важко і накладно. Які  можуть бути помилки звітності в тому що людина три-чотири роки поспіль ставить прочерки? Дохід від прочерків- це супердохід. А якщо його намагаються робити з "прибутків" безробітних чи непрацюючих пенсіонерів з мінімальною пенсією, яким і на ліки не вистачає грошей у разі хвороби? Для людей, які перебувають в стані постійних боргів, поганого хврчцування через низькі статки це просто геноцид. Але служба власної безпеки чомусь на ці факти закриває очі чи не хоче звертати уваги. Невже чкати дзвінків на телефон довіри це робота? А подзвонять не всі, бо і називати себе не хотять через можливість нового шквалу фінансових репресій, або не знають імені та прізвища того хто над ними збиткується за для показників та премії.

 Тут телефонувати можна хіба що з приводу фальшивих податківців, але хто їх може розрізнити? Здирники, як здирники, і вимагають одного і того ж грошей.

  То чим відрізняється корупція від рекета під виглядом стараого виконання службових обов'зків? Скільки недобросовісних формалістів перебуває під дахом податкової? За державні кошти з таких ганебних приводів йдуть  поштові витрати на листування, хоча під рукою є контактні телефони, та інше. Невже коли є робота та посада немає потреби згадувати про совість та здоровий глузд? На обдертих до кривавих ран вівцях вже давно немає шерсті, і є велике питання чи виросте вона.

  Фраза  "Інформацію про випадки порушення прав платників, де вбачаються ознаки вчинення службових злочинів, корупційних правопорушень, появи громадян, які видають себе за працівників органів Державної фіскальної служби, а також інші правопорушення, можна повідомити на телефон довіри внутрішньої безпеки ГУ ДФС у Кіровоградській області" – хороша, але чи дієва вона? Чи насправді служба внутрішньої безпеки не здогадується, як виявити в рядах податківців тих хто збиткується з людей, і при тому з найбідніших?

Количество просмотров: 383
delete
Василь Чорний, Винница, свободный журналист "ХайВей" 
Для того, чтобы оценить статью, Вас необходимо войти в систему
Право оценивать рецензии на ХайВей можно получить от редакции сайта по рекомендации одного из журналистов ХайВей
Рекомендаций: +0
Всего комментариев: 0, Всего рецензий: 0
Укажите свой e-mail адрес, если Вы хотите получать комментарии к этому материалу
Подписаться

Для того, чтобы опубликовать сообщение в этой теме, Вам нужно ввойти в систему.

Рецензии

Комментарии

Live

29 мин. назад

Алексей Лупоносов публикует статью Скандальный олигарх Бахматюк, обокрав вкладчиков, хочет растянуть возврат долгов Нацбанку еще на 10-12 лет?

2 час. назад

Андрей Андрей рекомендует материал Украина на приёме у психолога

4 час. назад

Геннадий Балашов публикует статью Украина на приёме у психолога

6 час. назад

Сологуб публикует статью Незаконне призначення на посаду в.о. глави ФДМУ В. Трубарова підриває довіру до приватизації - Ігор Луценко

13 час. назад

Алекс Скиталец комментирует материал Песня про мамин рушник

13 час. назад

Алекс Скиталец комментирует материал Две дыры

13 час. назад

Алекс Скиталец комментирует материал рассказ из жизни "Последний разговор с Олей в Храме"

18 час. назад

Белка Белкина удаляет комментарий к материалу от

18 час. назад

Белка Белкина удаляет комментарий к материалу от

18 час. назад

Белка Белкина удаляет комментарий к материалу от

18 час. назад

Белка Белкина удаляет комментарий к материалу от

18 час. назад

Белка Белкина удаляет комментарий к материалу от

18 час. назад

Белка Белкина удаляет комментарий к материалу от