О проекте ХайВей

Публикуйте на ХайВей свои статьи, фото, видео.

Получайте рецензии и комментарии от сообщества ХайВей на свои публикации.

Зарабатывайте деньги на публикациях.

Общайтесь с интересными людьми.

 

Жизнь журналиста  22 августа 2014 11:31:30

На добру згадку про літо-2014

Ось і минає чергове літо нашого життя, літо-2014. Непросте, особливо для України, просякнуте далеко не святковим і безтурботним настроєм пори відпусток і сонця...
 
Хоча, звісно, як і кожне інше літо та будь-яка пора року й буття, це літо увібрало в себе безліч найрізноманітніших фарб та відтінків, -- від наймінорніших і похмуро-холодних, і до світлих кольорів надії, свободи, сонця, життя.
 
Творчі автори нашого порталу громадянської журналістики Хайвей вирішили спробувати зафіксувати миттєвості цього літа у своїх аматорських поетичних і прозових творах, написаних у творчих тандемах чи окремо. Це був вже другий творчий конкурс, започаткований і здійснений вільними журналістами порталу -- http://h.ua/highforum/5440/ (перший відбувся у травні цього року -- http://h.ua/highforum/5422/ )
 
Вітаю усіх учасників конкурсу творів про літо-2014, а це (у порядку подачі творів): Александра1979, Cristi Neo, Жанна Жабкіна, Люсі Крофт, Славік, Larekka, Юрій Пелих, Юрій Єрмоленко, Ліліт, А.Аргентум (хоча себе вітати якось не випадає, але таки привітаю з успішною реалізацією спільного задуму).
 
Звісно, які ж автори без уважних читачів? Так, хтось сподівається на вдячність нащадків, хтось пише "для себе", але більшість з нас, тих, хто приходить на різні творчі сайти й портали для творчого спілкування, вдячний за живий відгук на свої думки й твори. Тому щира подяка найбільш уважним читачам конкурсних (та й не тільки) творів, а це -- Ніна Черкасова та Надія Мацкая-Олейник. Вдумливий читач, -- немов дзеркало, якого часом так не вистачає авторові.
 
Отже, подяка усім, хто так чи інакше долучився до конкурсу "Літо-2014", хто йде з творчістю по життю і дарує її іншим.
 
А нашу спільну працю, результат творчого конкурсу зібрано у невеличкій електронній антології, що відтепер зберігатиметься на міжнародному сервісі електронної літератури ISSUU.
 
І нехай ця добра згадка про літо-2014 часом зігріває і надихає кожного. 
 
Творчих успіхів, колеги!
 
 
ПС. На жаль, плагін ISSUU на порталі не підтримується, тому запрошую ознайомитися із нашою збіркою безпосередньо на ISSUU або ось тут -- http://agataargentum.hostenko.com/na-dobru-zgadku-pro-lito-2014/
фотоколаж - авторський
фотоколаж - авторський

Публикацию прочитали

Количество просмотров: 6615
Отредактировано: 22-08-2014 [16:22]
delete
Агата Аргентум
Агата Аргентум, Житомир, свободный журналист "ХайВей" 
Для того, чтобы оценить статью, Вас необходимо войти в систему
Право оценивать рецензии на ХайВей можно получить от редакции сайта по рекомендации одного из журналистов ХайВей
Рекомендаций: +13
Всего комментариев: 121, Всего рецензий: 7
Укажите свой e-mail адрес, если Вы хотите получать комментарии к этому материалу
Подписаться

Для того, чтобы опубликовать сообщение в этой теме, Вам нужно ввойти в систему.

Рецензии

11:39 22/08/14
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Юрий Пелих Запорожье
Конкурси на ХайвеЇ - це вже стає доброю традицією!
13:51 22/08/14
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Освітлена подія, як на мою думку, має велике значення. І не тільки як вдалий творчий експеримент, приємне спілкування та поштовх для подальших творчих пошуків.
Цей конкурс наочно продемонстрував, що люди, абсолютно різні за своїми уподобаннями, віком, соціальним статусом, політичними та релігійними переконаннями, можуть досить успішно співпрацювати, по-дружньому спілкуватися, та чудово розуміти один одного.
Це ще раз доводить – ми взмозі дійти миру та злагоди, якщо нас об*єднує єдина позитивна мета, якщо ми вміємо поважати тих, хто поряд, та насправді бажаємо чогось досягти.
Адже наше життя занадто коротке, аби витрачати його на чвари, пліткарство, з*ясування стосунків чи інші балачки з негативним відтінком.
Отже, що потрібно мені, чого хочу особисто я? Нехай кожен сам собі відповість на це питання.

«Великие и благие дела всегда сплачивают людей» (Цвейг С)
17:34 22/08/14
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
За прекрасну нову традицію проведення конкурсів на нашому сайті!
18:25 22/08/14
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Александр1979 Харьков
Дуже гарно вийшло... Немовби потримав справжню книжку - у руках... Дякую автору за таке поширення спільної творчості
02:35 23/08/14
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Жизнь продолжается - литконкурс осуществлён. Ёмко и со вкусом освещено культурное событие. Кто любит слово всегда найдёт возможность написать-прочитать даже на колене в окопе.
11:50 28/08/14
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Леся Одинець Тернополь
Цікаво біло дізнатися. Шкода, що запізно.
Дійсно талановито вийшло.
10:46 23/09/14
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Ирина Берёза Винница
Отличная подборка, прекрасная идея и воплощение.

Комментарии

Юрий Пелих Запорожье
Рекомендует этот материал.
11:39 22/08/14
Вітаю, Юрію ) smile

Подяка за творчість і за відгук на публікацію.


До речі, забула написати у блозі --

Якщо хтось з учасників конкурсу має десь (крім Хайвею, бо тут плагін ISSUU не підтримується) блог і хоче отримати код для вбудовування електронної книжки, прошу звертатися smile
11:50 22/08/14
Юрий Пелих Запорожье
Звертаюсь )
12:06 22/08/14
best

Скидаю у приват smile
12:12 22/08/14
Похоже официально рашка напала на Украину! Отечество в опасности, все на защиту Украины!:
"Погранично-таможенная группа Украины в российском пункте пропуска "Донецк" не смогла противодействовать проезду колонны.
Сегодня 13:29
Госпогранслужба: Движение начато в 11.20 без сопровождения представителей МККК и игнорируя достигнутые договоренности по оформлению груза
Госпогранслужба: Движение начато в 11.20 без сопровождения представителей МККК и игнорируя достигнутые договоренности по оформлению груза
Фото: dpsu.gov.ua
Грузовики российского гуманитарного конвоя начали движение на территорию Украины. Перед этим украинские таможенники и пограничники, которые оформляли груз, были заблокированы на пункте пропуска. Об этом сообщает сайт Госпогранслужбы.
Накануне с 14.00 до 21.00 погранично-таможенная группа оформила 34 машины с водителями. В оформленных грузовиках находятся продукты питания и медикаменты.
"Движение начато в 11.20 без сопровождения представителей МККК (Международного комитета Красного Креста – "ГОРДОН") и игнорируя достигнутые договоренности по оформлению груза", – сообщают в пограничной службе.
Война на востоке Украины. 22 августа. Онлайн-репортаж
Еще 90 грузовиков "гуманитарной помощи", которые не были осмотрены украинскими таможенниками и Красным крестом, движутся в сторону Украины из РФ. По словам представителя СНБО, украинская сторона инициировала переговоры между Украиной и Россией на уровне Генштабов Вооруженных сил, однако российская сторона не отреагировала на призыв.
Так называемый "гуманитарный конвой" из России, который вчера начали проверять на украинской границе, Москва решила отправить в Луганск, не дожидаясь официального оформления.
Красный Крест не сопровождает гуманитарный конвой России на территории Украины."

Читать полностью: http://h.ua/story/407606/#ixzz3B7G9AVyl
13:45 22/08/14
Liding-2 wink

Спасибі за "творчий" підхід )))

А це не про вас писали? ;) http://h.ua/story/407305/
13:49 22/08/14
Лето, лето, лето...Где-то, где-то, где-то...
16:56 25/08/14
Вітаю учасника конкурсу ) smile

Дякую за участь і відгук.

Думаю, усі ми щоразу відкриваємо щось нове у подібній співпраці.
12:15 22/08/14
Liding Львов

Что-то слабенько конкурс проходит. Столько задрочей "руцькага мира" живут и здравствуют сейчас там, где с приходом "руцькой весны" сбылась их сокровенная мечта - пришли братья - колорады освобождать их от тлетворного влияния Запада. Что так, родимые? Почему тишина? Ведь добились! Ведь свершилась многолетняя мечта идиота и "руцький мир", о необходимости которого вы прожужали тут все уши, явился. Ведь сегодня вы гордо, с высоко поднятой головой можете кинуть в лицо ненависной бандерве и киевской хунте торжественное "Путин наше всё". А вы ни-гу-гу. Как будто воды в рот набрали. Так не поверю. Вода теперь у вас завозная, на вес золота. За ней в очереди стоять надобно, отганяя как в добрые старые времена "выздесьнестояли", и с улыбой втолмычивая: эта дамочка в грязных трусах стояла за мной, а вы за ней занимали, разлюбезный", "куда прёшь со своим ведром, оно же без дна, придурок", "не толкайтесь, пожалуйста, не видите что я на третьем месяце пятый год уже".


Жаль. Очень жаль. А как хотелось бы именно сейчас, а не годы спустя, узнать, как оно там, горячее лето 2014. Правда ли что Дед Мороз растаял, а Стрелка толи застрелили, толи пристрелили, но всё это никак не повлияло на общий праздник новой, истинно русской жихни. С феерверками, шумом, погромами, отжимами и грабежами, словом всего того, что как воздух необходимо широкой русской душе. Как там кадыровцы и осетины? Говорят что недавно две с полтиной сотни из четырёх окончили свой освободительный поход в целофановых мешках. Почему не все? Зачем растягивать удовольствие?


Нет, определённо Раки, Ткачи и прочие колорады по натуре своей жлобы. Как хаять меня и мою родину - их, как мух навозных слитается, а как поделиться счастьем новой, руцькой жизни - молчёк.


Приходится лазить на других ресурсах и по крупицам собирать сведения и прелестях самого прекрасного, самого могучего, самого канонического, коротче само-самого русского мира. А жаль. Но жо паделаешь, яведь не жлоб, поделюсь с вами что нагрёб. Так, по теме, но вне конкурса.         


 
Олена Степова
12 августа

Сегодня презентация нового автора, псевдоним мы еще не придумали, так что, пока так ….тын-дырын (фанфары), представляем первый рассказ автора Папына/Мамына Дочка, который можно назвать, сочинение на тему «Как я провел лето»:

У нас в городе много разговоров о гуманитарной помощи от Путина. Все люди в очереди за водой об этом говорят. Кто-то ждет, а кто-то боится. Говорят, что эта помощь нам нужна, так как живется нам очень грустно: света и воды нет, еды мало и она дорогая. Но вдруг, опять привезут вместо воды, снаряды?

Вот мы с мамой помощи боимся. Потому, что все хорошее исчезло из-за войны и доброго дяди Путина. Дядя Путин, почему-то особенно добрый в этом году, он решил быть таким добрым, что забрал у детей Украины теплое лето, мирное небо, наш отпуск на море, а прислал нам злых солдат с автоматами, танки, мины и обстрелы.

И вот сегодня к нам со стороны России пришла тучка с дождем. Мы тут все бегали, плескались, ведра подставляли, уток купали, вернее они сами купались. Мы покупали собаку. Ей было жарко, и она стояла под дождем. 

Теперь мы ждем, что вечером в новостях «РАШАТВ» покажут гуманитарную помощь, которую прислал Путин на Донбасс-ДОЖДЬ! 

А радостные журналисты будут переживать: все ли жители Донбасса успели набрать воду в вёдра, и электричество из молний.

Ну, мы такой помощи рады, потому что до этого из России присылали снаряды и ГРАДЫ , а они нам не нравятся. 

Дождик теплый и, добрый, и воды ведра натекло много, можно даже ноги отмыть, и утки теперь счастливые, им было очень жарко без воды, а от ГРАДОВ у мамы нервы и бабушка плачет. 

Уважаемый, Путин-президент, у нас до вас было: лето, конфеты, молоко, шашлыки, ставок и море, дача, мороженное, сосиски,хлеб, вода, электричество, каникулы и мои друзья, а у котов была рыба, а теперь только мыши. Теперь, когда вы решили нам помогать, у нас этого ничего нет. Мы от вас прячемся в подвал, и играем пустыми патронами от автоматов, еще есть много танков и солдат, но они всем не нравятся. 

Я еще не совсем понимаю, что такое гуманитарная помощь, но знаю, что помощь-это когда не боятся, поэтому, пусть это будет еще один дождь, ладно? 

Тучка ушла назад в Россию, жаль, что она не забрала с собой, все игрушки дяди Путина-солдат, ГРАДЫ, танки и мины. Значит, мама не пустит меня гулять, а друзья не вернутся в город. Это- плохо. Тогда еще одна просьба, если туч с дождем больше нет, просьба больше ничем не помогать.
12:22 22/08/14
Лідінг, було враження, що ви стаєте людиною, що таки здатна спілкуватися з людьми. Що ж, -- ні, то ні. Бувайте здорові.
12:27 22/08/14
Liding Львов
Враження бота про Лідінга чи будь яку нормальну людину може бути цікаве лише психіатору та/або прокацапському політтехнологу. У доктора подібна рефлексія викличе сум, бо вчергове підтвердить неможливість і безперспективність лікування прокацапленого совка, а у політтехнолога - навпаки. Бавитись в шкільні конкурси з темою:"Как я провёл лето" в країні, яка згорає у вогні, де кожну хвилину гинуть співвідчизники нормальна людина не здатна. Мерзотник-політтехнолог, що вичавлює з дебелої кацапні (бо ніхто інший його ідіотським мантрам не піддається) навіть натяк на людяність, має бути задоволеним. З цією худобою він справився на відмінно.
15:21 22/08/14
Мабуть, в час, коли гинуть люди, набагато більш гідно писати й реготати над пласкими пасквілями про колег по порталу.

Мабуть, більш доречно лускати від сміху з анекдотів про Путіна (йой, як він цього злякався).

Мабуть, дуже актуально завалювати журналістський портал матеріалами на анально-фекальну тематику...


Певно, усе це -- дуже гідно й патріотично.

У часи другої світової війни артисти виступали на фронті для бійців.

Зараз той же А.Макаревич приїхав до людей Сходу України підтримати їх своїм словом і піснею.

Не важливо, "розумна" й глибокомудра тема чи проста.

Важливо те, ЩО саме людина у це вкладає.

Це стосується і патріотизму.

Хтось вкладає у це поняття ненависть та бажання цькувати й переслідувати когось, аби за їх рахунов немовбито вивищитися.

А хтось -- тут і зараз робить те, що у його силах.

Вивергайте свою ненависть, будь ласка, деінде.
15:32 22/08/14
Liding Львов

Цитата:

Мабуть, в час, коли гинуть люди, набагато більш гідно писати й реготати над пласкими пасквілями про колег по порталу.

Мабуть, більш доречно лускати від сміху з анекдотів про Путіна (йой, як він цього злякався).Читать полностью: http://h.ua/story/407599/#3143216#ixzz3B89ZntSi
 


Жаловаться на неприятную вещь — это удваивать зло; смеяться над ней — это уничтожить его.
© Конфуций
 

17:17 22/08/14
Сміття теж можна прибрати. То не проблема.
21:51 22/08/14
От уже дехто й прибрав на своїй сторінці.
А зараз каже, що всього того й не було...
Уявляєш, яка я стара стала? Привиділось, мабуть... cry
15:43 25/08/14
Одразу?
Це щоб не було "цепної реакції"?
Розумно.
16:07 25/08/14
То, певно, на тій сторінці панує якийсь Щезник-Пересмішник ;) Зводить людей нанівець на радість лісовим потворам... ;)
15:55 25/08/14
Та я не дуже-то переймаюся:)
Ви ж знаєте - люблю казки:)
16:09 25/08/14
А персонажі там різні бувають ;))
16:33 25/08/14
За пораду дякую, але цей флудер зачіпав виключно й персонально мене, а не гостей блогу.
Для мене це теж критерій. Зачіпав би когось іншого, -- моментально з речами на вихід.
А так -- дала йому можливість розкритися в усій красі. Бо ж не раз його пред'являли, як безперечного "закатованого патріота".
І чого він "патріот"? Тролізму? Патріот, що розкидається українськими землями чи сіє конфлікти серед українців?..
15:32 25/08/14
Не для усіх був розкритий. Ось навіть тут для частини присутніх були відкриття справжньої сутності цього "патріота".

Наступного разу вже такого не допускатиму, бо очевидне він продемонстрував уповні.

...Щось забагато розвелося отих, котрі нічим крім гноблення інших та політтролінгу ствердитися неспроможні.
15:52 25/08/14
Ну, таке враження, що тут про порядок не йдеться. І це влаштовує багатьох. В першу чергу -- адміністрацію.

А про "закатованого патріота" начебто не новачки вомпили...
16:33 25/08/14
LOL
Схоже на те...

Бо ж -- "своє, ріднесеньке"(с)))
16:45 25/08/14
Александр1979 Харьков
пане Лідінг - докази того що хтось там "бот" у Вас є? Якщо є - то пред'явить будь-ласка... Якщо ж у вас їх немає - то те що ви зараз заявили - називається наклеп, та образа честі та гідності...

У мене так само почало складатись враження що ви притомна людина - як виявилось, я помилявся... боюсь, що і інші люди так само щодо вас помилились...
18:32 22/08/14
Liding Львов

 Бот (англbot, сокр. от robotбульббот — сапог) — программа, автоматически выполняющая действия на компьютере вместо людей. Термин имеет также вторичное значение, пейоративное — люди, по поведению не отличимые от программ, имитирующих деятельность человека в сети.

19:40 22/08/14
Александр1979 Харьков
цитатку з Луркамор'я притягли - у якості "відповіді"... ню-ню...

щодо всього іншого - Вона - Людина!!! і якщо ви не в змозі - відрізнити троля від Людини, а бота від Особистості - то мені вас дуже шкода... чесно...
19:50 22/08/14
Liding Львов

Не цитатка, тобто не (пізньолат. citatio, від лат. cito — «зрушую», «викликаю» — невеликий уривок з літературного, наукового чи будь-якого іншого опублікованого твору), а визначення терміну "бот".


dknown Що до "вона людина", не знаю, не мацав. А з того, що читаю, зі світогляду Людини видно що не троль а лишень зомбованний руссобот. dknown 

21:06 22/08/14
Cristi Neo Киев
А кого тюлень мацал? Тех, где лижет. LOL
21:11 22/08/14
Александр1979 Харьков
Без "пошлого" натяку не могли обійтися? м-да... проблеми очевидні.
Про те що вона існує реально - у Лазурів спитайте... вони з нею спілкувались - у реалі...

щодо "зомбованого" "руссо"-"бота" і щодо світогляду... Людини - а Ви інструктором з зомбування працюєте? Чи програмістом ботів? Що так добре, без сумнівів визначаєте - хто бот, а хто зомбований?

до речі - а використання української мови - ви теж відносите до недоліків Людини? Чи може руссобот повинен розмовляти іншою мовою?

А Ви, і такі як Ви будете визначати - якою мовою має говорити русобот, а якою патріот України? І що має говорити патріот? Чи які пропозиції до співгромадян має висувати "патріот" - що саме "віддати" (які території), кого "відпустити" (з територіями), а то й вислати з України?.. Щось це дуже не гарно виглядає...

Та й з "доказами", щодо неї - чомусь лише саме бла-бла чути... і не більше!
22:54 22/08/14
Cristi Neo Киев
Тюлень приволок свою справку? LOL
20:17 22/08/14
Liding Львов
У нас такі жарти? З цього хтось сміється? Цікаво. Не дарма кажуть що простота гірша за злодійство. sad
21:09 22/08/14
Cristi Neo Киев
Тюлень со справкой, это не шутка. sad
21:12 22/08/14
ты что, тюленя прогнала?! wow
22:25 22/08/14
Cristi Neo Киев
Я не хотела. confused dknown
22:37 22/08/14
Быстренько впрыгивай в народный костюм и пойдём к Леночке...
http://h.ua/story/407628/
она сегодня угощает wink
22:48 22/08/14
Cristi Neo Киев
Да? smile Ура! best
22:53 22/08/14
Вдала інтерпретація, Крісті ))) best
15:47 25/08/14
Александр1979 Харьков
можливо... але що є то є...
20:12 22/08/14
Лилит Киев
Рекомендует этот материал. Почему? Супер! Гарна і несподівана ідея, Агато)Я дещо з того, що написали Кріс, Жанна, Олександр не читала. Треба це виправити.
13:00 22/08/14
Вітаю, Ліліт! smile

Рада, що ідея сподобалася) Сама лише недавно натрапила на цей ресурс, і бачу, там є цікаві можливості smile

А співпрацю і конкурси будемо продовжувати неодмінно wink
13:08 22/08/14
Лилит Киев
Так))) wink
13:34 22/08/14
Тому треба більше часу знаходити на творчість ) smile
15:12 22/08/14
Рекомендует этот материал. Почему? Агато, дякую за чудовий сюрприз. Справжня книжечка вийшла. read bravo
13:41 22/08/14
Вітаю, Люсі) smile

Дякую за творчу участь у конкурсі ) рада, що "приз" сподобався :)
13:56 22/08/14
Рекомендует этот материал. Почему? Подяка всім організаторам та учасникам! :)
13:53 22/08/14
Щиро дякую, Жанно!

Насамперед -- за активну творчу участь у конкурсі. За власну позицію, зрештою.

Ви абсолютно вірно сказали:

"ми взмозі дійти миру та злагоди, якщо нас об*єднує єдина позитивна мета, якщо ми вміємо поважати тих, хто поряд, та насправді бажаємо чогось досягти.
Адже наше життя занадто коротке, аби витрачати його на чвари, пліткарство, з*ясування стосунків чи інші балачки з негативним відтінком.
Отже, що потрібно мені, чого хочу особисто я? Нехай кожен сам собі відповість на це питання"

------ Можливо, дійсно, варто спочатку дати звіт самим собі, -- а що, власне, ми тут шукаємо? Чого хочемо досягти (і за чий рахунок)? Що робимо, який, зрештою, лишаємо слід?..
..чвари, емоції, навіть досить гострі і начебто нездоланні політичні суперечності рано чи пізно минають чи міняються позиціями.
А що лишається?.. Лишається те, що людина встигла зробити поміж (всупереч, незважаючи на і т.д.) цим. І це лишається найперш -- нам самим, доповнює наш портрет...
Мабуть, варто про це час від часу згадувати ))

Спасибі, Жанно, за такий відгук і думки.
14:01 22/08/14
Сьогодні ще раз передивилася книжечку:)
Колажі гарні.
Особливо той, де дівчинка з жабеням:)
15:38 25/08/14
Спасибі, Жанно smile

А ілюстрацію з дівчинкою Люсі знайшла )) я ніяк не могла підшукати цікаву ілюстрацію до цього колажа, й попросила допомоги ))
15:54 25/08/14
Рекомендует этот материал. Почему? Интересный сборник у Вас получился и коллажи замечательные.
Всем участникам конкурса - спасибо!Такие творческие эксперименты очень нужны.Ждём следующего конкурса.Вдохновения вам всем и удачи!
15:12 22/08/14
Спасибі Вам, Ніно, за увагу і до конкурсів, і до творчого слова взагалі )

Дяка за добрі побажання!

Чула, сьогодні порадуєте нас цікавим матеріалом? ;))
15:35 22/08/14
Это не материал,Агата.Просто сегодня,если соберёмся на "вечерницу",я сброшу ссылки на несколько украинских песен замечательной американской певицы украинского происхождения.Поразительно,как эмигранты сохраняют родной язык.
До вечера!
15:55 22/08/14
Мова, від неї залежить і мислення, ментальність людини. Для людей, що живуть на чужині, це єдиний місточок до свого, рідного.

Домовилися, Ніно ))
До вечора!
16:03 22/08/14
Обіцяла Ніна познайомити нас з маловідомою співачкою українського походження.
Але, знаючи про її сором*язливість, розраховую на розширений коментар та посилання...
cry
15:58 22/08/14
Думаю, форма тут не важлива, а важливий сам зміст ))

Буде цікаво почитати й послухати smile
16:01 22/08/14
Я буду стараться confused
16:03 22/08/14
Вірю:)))
16:05 22/08/14
Я уже переоделась smile
21:49 22/08/14
Я тоже. smile А где все?Тут Larekka волновался по поводу своего костюма.Посоветуйте ему чего-нибудь smile
21:53 22/08/14
думаю, ему подойдёт наряд в минималистическом стиле smile
как вам?
21:58 22/08/14
Он на что-то подобное намекал.Тоже исчез dknown
22:00 22/08/14
убёг оселедця укладывать clever
22:03 22/08/14
И усы. LOL LOL
22:05 22/08/14
щас весь такой от-кутюр с серьгой в ухе явится crazy
22:08 22/08/14
От-кутюр - это я уже заметила. wink
22:15 22/08/14
аватарку з зображенням козака бачили у нього?
smile
22:18 22/08/14
Да.Понравилась.Не хочет оставлять,кажется cry
22:22 22/08/14
он там слишком на себя в реале похож. smile
боится, что найдут и пристрелят cool
22:27 22/08/14
Жаль,справный козак. confused
22:31 22/08/14
Cristi Neo Киев
Усы приклеивать? cool
22:24 22/08/14
да!!!!! LOL
22:26 22/08/14
Cristi Neo Киев
crazy bravo
23:02 22/08/14
Cristi Neo Киев
Прикольно! smile
22:03 22/08/14
а хде все? не с кем даже потанцевать. прикинь? cry

http://www.youtube.com/watch?v=od5RqI9aQ5g
22:09 22/08/14
Мульт - класс!!Один из любимых. smile smile smile
22:13 22/08/14
довелось побувати на такому весіллі? wink
22:16 22/08/14
Неа... cry Тока в кино видела,темнота dknown
22:19 22/08/14
темнотааааа... fuuu
а я очень давно была smile
невеста - в венке, с лентами, в красных сапожках best
22:23 22/08/14
Я о себе - темнота LOL А на такой свадьбе ещё надеюсь побывать. sad
22:26 22/08/14
и я о вас confused
22:33 22/08/14
песенку про кота хотите? smile
22:34 22/08/14
Хотим!!!
22:37 22/08/14
Смайлик перепутала последний. fool
22:34 22/08/14
ок. тогда переходим на "ты"!
а то я уже запуталась... smile dknown

песня про кота (не вся почему-то...)
http://www.youtube.com/watch?v=-HPtmwtsi6g
22:40 22/08/14
Ай,лопну от смеха LOL Канпот - это что-то.Беру в закладки.
22:47 22/08/14
кушай осторожно, не подавись,
ох, ты моя рожа, мяв-мяв, кысь-кысь… (с)
LOL
22:53 22/08/14
я к Леночке.
Пойдем? wink
22:49 22/08/14
Ок.С удовольствием. smile
22:51 22/08/14
І?.. де шукати розповідь про співачку, Жанно? ;))
Просвітіть, будь ласка, тих, хто прогуляв вечорниці... confused
15:46 25/08/14
Щаз:)
16:05 25/08/14
Отутечки.
У камах.
http://h.ua/story/407628/
16:06 25/08/14
Дякую, Жанно ))
16:34 25/08/14
Рекомендует этот материал. Почему? Творчого натхнення усім учасникам конкурсу!
17:15 22/08/14
спасибо огромное за поддержку!!!! smile smile smile
22:05 22/08/14
Спасибі, пані Надіє! smile

І подяка Вам як уважному читачеві )))
15:45 25/08/14
Рекомендует этот материал. Почему? Велике спасибі всім учасникам і організаторам цього чудового конкурса.Все молодці!
17:38 22/08/14
Велике спасибі, Еліно, за теплий відгук і за увагу до наших намагань створити на сайті творчий рух, цікавий людям smile
15:43 25/08/14
Александр1979 Харьков
Рекомендует этот материал. Почему? Рекомендую
18:25 22/08/14
Спасибі, пане Олександре, за участь у конкурсі та за відгук на публікацію ))

Щиро рада, що "приз" до вподоби smile
15:42 25/08/14
Александр1979 Харьков
smile best
18:51 25/08/14
Cristi Neo Киев
Рекомендует этот материал. Почему? Делать что-то вместе, это супер! Спасибо за приз, мне очень понравилось.
20:22 22/08/14
Кристи, мы здесь. Подтягивайся wink
22:04 22/08/14
Cristi Neo Киев
Тут я! smile
22:20 22/08/14
Дякую, Крісті )
Щиро рада, що сподобалося smile
Вітаю учасницю конкурсу )))
15:36 25/08/14
Cristi Neo Киев
Спасибо. smile
12:28 26/08/14
Геннадий Москаль Днепропетровск
Рекомендует этот материал. Почему? І нехай ця добра згадка про літо-2014 часом зігріває і надихає кожного.
22:57 22/08/14
Спасибі за відгук, Геннадію )))
15:33 25/08/14
Дякую, що завітали ))
15:33 25/08/14
Рекомендует этот материал. Почему? перспективный замысел:)))) почему бы на сайте не публиковать так и другие произведения? многие у нас так делают.
00:58 26/08/14
Дякую за відгук )

Так, як на мене, то є сенс робити якісь періодичні добірки авторських публікацій, бо тут не завжди просто знайти матеріали.
Не знаю, наскільки це буде цікаво іншим авторам, які поки що не брали участі у конкурсах ;) Адже кожен приходить сюди за чимось іншим... wink
22:58 26/08/14
мне было бы интересно, поскольку нечасто имею возможность посещать зарубежные сайты, просматривать все литературные новинки в удобном вормате)))))) пока что блуждаю тут, как у Минотавра в гостях:))))
00:56 02/09/14
О, це точно ) Є таке. Як варіант, -- можна френдити тих, чия творчість зацікавила. Бо інакше на Літсторінці зможете побачити лише матеріали за останню добу, і все...
Коли я тільки потрапила на сайт, система була трохи іншою, -- можна було відкрити Літсторінку. й подивитися усі ТОПи у хронологічному порядку. Це було зручніше... А так, -- якщо нечасто буваєте на сайті, -- за френдстрічкою, або заглядати у профілі авторів..
13:21 02/09/14
благодарю за разъяснения:)))
01:35 15/09/14
дизайн привлекает:)))
00:58 26/08/14
Спасибі smile
22:58 26/08/14
Щира подяка пані Вікторії Ковальчук за увагу до акції та відгук.

Це правда -- хто хоче і може, той знайде можливість, а не шукатиме виправдання і причини бездіяльності.

від кожного з нас залежить, яким буде цей світ.
22:53 26/08/14
Лесю, щиро дякую за відгук на нашу колективну співпрацю ))

Можливо, колись теж матимеш трохи часу й бажання долучитися ;))
12:32 28/08/14
Дякую Ірині Березі за відгук і оцінку спільної роботи )
Якщо нас щось може об'єднувати, то це саме співтворчість smile
22:26 29/09/14

Live

8 мин. назад

Khomiaklit рекомендует материал Шахраї з «КиївТрансПаркс
ервісу» вчиняють замах на Свободу слова!

1 час. назад

Алекс Скиталец комментирует материал Захурделив...

1 час. назад

Khomiaklit рекомендует материал ХТО МАЛЮЄ РЕЙТИНГИ?

1 час. назад

Khomiaklit пишет рецензию на публикацию ХТО МАЛЮЄ РЕЙТИНГИ?

3 час. назад

antov рекомендует материал БИТВА ЗА БРЕСЛАУ ч.2

3 час. назад

antov пишет рецензию на публикацию БИТВА ЗА БРЕСЛАУ ч.2

3 час. назад

antov рекомендует материал БИТВА ЗА БРЕСЛАУ ч.1

3 час. назад

antov пишет рецензию на публикацию БИТВА ЗА БРЕСЛАУ ч.1

4 час. назад

antov публикует статью ХТО МАЛЮЄ РЕЙТИНГИ?

13 час. назад

Вікторія Івченко рекомендует материал ЧТО ВО ВЛАСТИ НА УМЕ, У ДЕПУТАТОВ И ЧИНОВНИКОВ НА ЯЗЫКЕ, ГРАЖДАНЕ?

13 час. назад

Вікторія Івченко пишет рецензию на публикацию ЧТО ВО ВЛАСТИ НА УМЕ, У ДЕПУТАТОВ И ЧИНОВНИКОВ НА ЯЗЫКЕ, ГРАЖДАНЕ?

14 час. назад

Владимир Некрасов публикует статью ЧТО ВО ВЛАСТИ НА УМЕ, У ДЕПУТАТОВ И ЧИНОВНИКОВ НА ЯЗЫКЕ, ГРАЖДАНЕ?

15 час. назад

Ишак Мельник рекомендует материал Садюга

16 час. назад

Наталія Безсонова комментирует материал Листопад

16 час. назад

Наталія Безсонова рекомендует материал Листопад

17 час. назад

Ганка Гличка публикует статью Захурделив...

17 час. назад

Ишак Мельник рекомендует материал Шахраї з «КиївТрансПаркс
ервісу» вчиняють замах на Свободу слова!

17 час. назад

Володимир Бровко публикует статью БИТВА ЗА БРЕСЛАУ ч.2

17 час. назад

Наша Версия публикует новость Шахраї з «КиївТрансПаркс
ервісу» вчиняють замах на Свободу слова!