О проекте ХайВей

Публикуйте на ХайВей свои статьи, фото, видео.

Получайте рецензии и комментарии от сообщества ХайВей на свои публикации.

Зарабатывайте деньги на публикациях.

Общайтесь с интересными людьми.

 

Политика  24 января 2014 19:50:45

Рабів до раю не пускають

     Вільне падіння… В цьому є своя перевага – ілюзія свободи, гарні краєвиди, захоплюючі маневри. Проти є і свої недоліки – відсутність твердого підґрунтя, ризик назавжди втратити ВСЕ. Саме в такому стані перебуває Україна, починаючи з часів незалежності.  Вільне повільне падіння, інколи переходить в планування, зміни курсів, підйом за допомогою різних вітрів і знову падіння.

     На даному етапі  ми вже бачимо будинки, дерева і відчуваємо, що тверда основа життя вже близько, проте гальмуючих засобів на кшталт парашуту, ще не застосовано.

     Народ України є господарем на своїй землі, але це юридично, а практично … раби. Так, це образливо, але нас використовують саме таким чином.  Дрібні бізнесмени, наймані працівники, вже не кажучи про бюджетників працюють з метою збагачення олігархічного прошарку, який на даному етапі прийшов до влади в країні.  Основним показником цього є досвід держав, колишнього Варшавського договору, де рівень життя в багато разів перевищує наш.  Ті люди, які жодного разу не були за кордоном колишнього СРСР будуть впевнено стверджувати, що жити в Україні добре, що влада, що існує – все робить вірно… Проте порівняти можуть лише життя в Україні , Росії і Білорусі. А в решті мало бути трохи гірше ніж в СРСР (в плані соціальному) і трохи краще, ніж в Прибалтиці, Польщі, Чехії і т.д. (в плані економічному).

     Той момент, коли ділили спадок СРСР для нас втрачено на завжди і про нього можна забути, проте  економічний потенціал України, геополітичне розташування, науково-виробничий ресурс  ще досі не дає нам стати відсталою країною.  В Україні люди навчаються, працюють, користуються сучасними засобами зв’язку, транспортом,  мають Конституцію і певні закони, мають високий рівень культури. Все це є гарне підґрунтя для потужного соціально-економічного стрибка при певних умовах.

     Коли неможливо зупинитись?

     Чи є багато людей в Україні, які щодня не ходять на роботу, не займаються бізнесом, а просто лежать на ліжку і нічого не роблять? Навіть наперекір статистичним даним про безробіття таких одиниці. Кожен хоче жити краще і кожен щось для цього робить.  Проте, якщо навіть розглянути примітивний феодальний устрій – то людина, яка працює має жити добре, при умові, що ії щодня не грабують…

     Напевно ще не було таких людей при владі, які б не враховували свої особисті інтереси. Хто будує маєтки, хто маніпулює з нерухомістю, хто заробляє на ресурсах … Прикладів дуже багато. Проте всюди треба мати міру. Для забезпечення свого майбутнього, майбутнього своїх близьких та родичів достатньо бути середньостатистичним депутатом  міської чи обласної ради найбіднішого регіону України. Депутат Верховної Ради – це вже людина заможна, яка може собі дозволити широкий спектр благ. Проте вік людини обмежує бажання і надмірний скарб буває тягарем.  То чому люди, які мають такі привілеї не припиняють красти?  Жадність, страх все втратити, страх, що в інших буде більше, спортивний інтерес?  Певно, що так…

Рабів до раю не пускають

     Мало хто з правлячої партії живе в поганих умовах, іде щодня в тролейбусі на роботу і рахує  споживчий кошик своєї родини. Так, вони лідери, вони мають законі підстави отримувати прибуток… з тих, хто платить податки, хто живе згідно прийнятих НИМИ норм і правил.  Вони не будуть ділитись з нами, бо ми їх утримуємо, вони не будуть підвозити нас до місця праці, бо ми їм купили  розкішні транспортні засоби, вони не запросять нас на Різдво до своєї оселі, щоб нагодувати – бо їх годуємо ми.  І чим сумлінніше ми це все робимо – тим більше від нас вимагають.

     З жахом розумієш, що практично всі сфери народного господарства приватизовані правлячою партією. 

Рабів до раю не пускають
 Ми працюємо на них – це вже беззаперечний факт. Працюємо за мінімальну оплату, працюємо віддано – бо прагнемо вижити і нагодувати свої родини і чим більше працюємо – тим менше маємо.  Раба треба тримати на коротенькому мотузку, щоб було зручно керувати. Затримка зарплат – це один з основних інструментів такого маніпулювання. 

    Шукайте того, хто керує…

     Чому Янукович і Азаров не їдуть у відставку? Відповідь дуже проста – не мають права.  Їм не наказали це робити і вони сумлінно виконують свої посадові обов’язки любою ціною.  Народ може пробачити, а господарі наших посадовців не пробачать ні їм ні їх родинам.  Слова Януковича і Азарова – це репліки згідно написаних інструкцій і аж ніяк не щирі слова демократичних лідерів.  Вони виконують наказ, боячись як народу, але ще більше своїх господарів.

     Бандитська влада – влада, де керують авторитетні ватажки, які вимагають жорсткої дисципліни і чіткого виконання своєї волі. Янукович не є авторитетом, щоб віддавати подібні накази. В авторитета не може бути сім’ї, повинні бути інакші ознаки, яких в Януковича немає. Тому зайвий раз переконуюсь, що він є виконавець.

     Чому Майдан буксує?

     Лише нещодавно акції майдану набули організований характер.  Масові провокації, некоординовані дії привели до того, що щирі люди другий місяць мерзнуть в Столиці без суттєвих результатів.  Це дало можливість опонентам провести просвітницьку роботу, зробити з інтелігентних людей образ бомжів і пияків і відтягнути крах правлячої партії на певний термін.

     Проте важливо пам’ятати, що на Майдані перебувають дійсно ті, кому не байдуже. Люди, які здатні адекватно оцінювати ситуацію і прагнуть змін на краще.  Бомжі і пиякі переслідують інакші цілі.  На відміну від 2004 року зараз важливо усунути від влади тих, хто не бажає своєму народові  гарного майбутнього, а переслідує лише свої інтереси.

     Лідери опозиції – чи є з ними майбутнє?

     Політиків з освітою дипломатичних інститутів серед лідерів опозиції немає.  Кличко, Тягнибок і Яценюк – лише ті, кому не байдуже.

     Боксер президент… Так, це не дуже … Проте краще ніж Віктор Федорович. Лідера при наймі повинні поважати! Все одно одноосібного керування Державою в теперішній час бути не може.  Та от  Кличко заробив собі на життя не обкрадаючи власний народ, він став кумиром  і зразком для багатьох.  Він розуміє що таке стриманість і вміє прораховувати ходи наперед… рештою має займатись апарат керівника.

     Решта лідерів теж розуміють, що керувати країною будуть змушені відкрито і чесно, інакше будуть  знищені власним народом. Їх доля буде далеко не солодкою.

     Зрештою, ще трохи і в України буде тверда поверхня під ногами, навіть у вигляді анархії. Треба заливати фундамент і щось будувати.  Вільне падіння закінчується і час обирати свою долю! Та варто пам'ятати мудрість, що рабів до раю не впускають.    

 

Рабів до раю не пускають

Публикацию прочитали

Количество просмотров: 3892
Отредактировано: 24-01-2014 [19:56]
delete
Бачурін Олександр
Бачурін Олександр, Львов, свободный журналист "ХайВей" 
Для того, чтобы оценить статью, Вас необходимо войти в систему
Право оценивать рецензии на ХайВей можно получить от редакции сайта по рекомендации одного из журналистов ХайВей
Рекомендаций: +6
Всего комментариев: 18, Всего рецензий: 5
Укажите свой e-mail адрес, если Вы хотите получать комментарии к этому материалу
Подписаться

Для того, чтобы опубликовать сообщение в этой теме, Вам нужно ввойти в систему.

Рецензии

21:06 24/01/14
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Віктор Марініч Энергодар
Добре підібрані цікаві факти, цитати. Тема комплексно освітлена, думки добре обґрунтовані.
Написано грамотно, мова багата, " Читабельний" матеріал, тому і цікавий.
Структура публікації вдала.
Загальне враження - прекрасно! Вимагає замислитись.
21:06 24/01/14
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Судя по фотоматериалам, которые расклеены по всему городу, Партия Регионов полностью контролирует весь производственный процесс. Тяжело будет стабилизировать ситуацию, но это необходимость! Систематизировано, убедительно и довольно компактно!
17:42 26/01/14
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Александр1979 Харьков
Підібрано цікаві матеріали, добре обгрунтовано.
Мова чудова, цікавий текст.
Структура публікації - непогана
Загальне враження - дуже добре... Корисно, та цікаво...
09:14 27/01/14
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
об'єктивно та переконливо
11:27 27/01/14
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
да, если рассуждать логично, то, не идут на уступки, потому что не имеют права. Или бояться)

Комментарии

Віктор Марініч Энергодар
Рекомендует этот материал. Почему? Дуже цікава є пропозиція німецького політолога, викладача Києво-Могилянки Андреаса Умланда. Він вважає за необхідне взагалі скасувати посаду президента у нас. Змінами у Конституції чи її новій редакції.
Думаю у цьому щзось є!
21:08 24/01/14
Конечно в этом что-то есть. А вместе с президентом можно было бы "скасувати" и должность премьера, а заодно и председателя Рады.
Если при президенте, наделенном такой властью, легко разжечь тот хаос, который сейчас есть, то представьте себе, что будет у нас с одной Радой.
12:24 25/01/14
Віктор Марініч Энергодар
Мені відомі 2 країни, у котрих у президента була сконцетрована така, майже абсолютна влада при майже тієї ж абсолютній конституційній безвідповідальності.
Це Чилі і Франція. Щодо Чилі Вам відомо.
Франція у 5-й республіці після Шарля Де Голля у своєму законодавстві значно обмежила повноваження президента.
І зовсім недавно семирічний президентський строк зменшений до 5.
У інших країнах все те, про що пише Умланд.
Не плутайте із США. Там президент очолює виконавчу владу. І він за неї відповідальний.
Це тільки у нас він ні за що не відповідає.
Парламентські республіки мають теж вади із частими змінами урядів. Але ця конкуренція тільки на користь.
13:42 25/01/14
Мені теж ця пропозиція впала в око, але в Україні, поділенній майже на два діаметрально протилежні світогляди, мусить бути орбітр. Звісно, що його права мусять бути значно скороченні, але...
18:30 26/01/14
Опять та же самая песня, доставшаяся нам еще с тех времен. Если у тебя больше денег чем у меня- значит ты вор и я работаю на тебя.
Выходит и директор завода или его владелец, и дворник, работающий на том же заводе, что бы быть честными, должны одинакого зарабатывать. Естественно, все кто получает (не люблю этого слова), зарабатывает меньше, работают на тех, кто зарабатывает больше.
Истина стара еще со времен Маркса. Её периодически достают, отряхивают от пыли и нафталина и являют миру как доказательство грабительской политики проклятых капиталистов над несчастным пролитариатом.
Автор даже не догадывается, что майдан буксует потому, что у нас уже давно нет пролетариата, который был в 17году прошлого столетия. Есть рабочие, которые ценят свой труд, получают не плохую зарплату и дорожат своим местом. Кстати, многие из них приезжают на работу на своих машинах. Я уже молчу о тех, которые ведут свой бизнес.
Люди устроились в этом новом мире, и вы им предлагаете просто так взять и разрушить ту стабильность, которая есть у них, выйти на какую-то площадь? Ради чего? В угоду фанатичным нацистам? В угоду рвущимся к власти яценюкам и кличкам, призывающим громить и разрушать?
13:38 25/01/14
Нет, Вы правы, получать должны по разному, но жить должны все достойно. Когда нас 20 лет грабят ежедневно налогами, приватизируют незаконно то, что принадлежит народу, принимают законы, которые ущемляют права граждан... и с каждым днём резьба затягивается, как петля на шее... только медленно. Те, кто работают - должны жить достойно, те, кто за бортом - должны иметь шанс! Именно за это народ мёрзнет на майдане, идёт под пули, бросая семьи... Ради того, чтобы это быдло не портило жизнь нашим детям.
У меня много знакомых уехало таких, которые уже в возрасте. Они жертвуют собой ради достойной жизни своих детей! А то, что говорят, мол Майдан - горстка бомжей - так это откровенная ложь. Бизнесмены, научные сотрудники, юристы президенты общественных организаций, клубов... - это те, кого я знаю, поехавшие на Майдан! И у каждого из них на другой стороне весов лежат жизни родных и близких, которые остались дома.
21:34 25/01/14
Конечно же речь не идет о горстке бомжей, речь идет о людях обманутых. То ли они сами "обманываться рады", то ли политики их вводят целенаправленно в заблуждение.
Что такое "достойно жить"? Даже в евространах живут достойно по-разному.
.
Специально для Вас нашел статью, не так давно опубликованную на "Ролитико". Называется: < О жизни во Франции. "Концы с концами не сходятся">
Автор-Валерий Викторович.
http://o001oo.ru/index.php?showtopic=68754&st=0&start=0#entry594446
Прочтите внимательно.
11:25 27/01/14
Рекомендує цей матеріал. Чому? Був же актор президентом у американців, чому б українцями не керував президент-боксер-чемпіон. Хоча Україна має жити без президента, ось так:http://h.ua/story/79132/
21:49 25/01/14
Віктор Марініч Энергодар
Бо актор був видатним політиком! Залучив у свою команду геніальних фахвівців. Не боявся конкуренці чи блідо виглядати на їх тлі!
20:06 26/01/14
Одним словом був не посередністю, а янукович - посередність і оточив себе бездарними людьми.
21:59 26/01/14
Віктор Марініч Энергодар
Абсолютно правильно" Такі таланти, як кажуть, від Бога!
22:38 26/01/14
Саме так.
22:57 26/01/14
Рекомендує цей матеріал.
18:39 26/01/14
Рекомендует этот материал.
19:40 26/01/14
Я никогда не голосовала за теперешнюю власть, но те, кто к ней рвется сейчас на волне нацизма - это вообще ужас!!! И что-то я не увидела на Майдане палатку боксера либо еще кого-то из людей, нацелившихся на президентское кресло. Или они там живут с семьями, а я не приметила? Да то, что творится - это ответ Запада на неподписание ассоциации! Им нашего Киева не жалко - пусть громят оголтелые "активисты".
00:40 27/01/14
Рекомендует этот материал. Почему? переконливо та правдиво
09:15 27/01/14
Рекомендует этот материал.
11:27 27/01/14

Live

8 час. назад

Koshka комментирует материал Интервью с шариком

8 час. назад

Koshka удаляет комментарий к материалу Интервью с шариком от Koshka

8 час. назад

Сергей Геращенко публикует статью Сон пирамид

8 час. назад

Сергей Кувалда комментирует материал На воре Путине и кокошник горит!

9 час. назад

Сергей Кувалда комментирует материал ПІШОВ ХАЗЯЇН – МІФОЛОГІЯ КВІТНЕ

9 час. назад

Наталія Безсонова пишет рецензию на публикацию В Запорожье восьмиклассник намерен на заводе деда стать главным инженером

9 час. назад

Наталія Безсонова пишет рецензию на публикацию День металлурга в лицах: в Запорожье внуки продолжили династию кочегара паровоза

9 час. назад

ivp_paster пишет рецензию на публикацию День металлурга в лицах: в Запорожье внуки продолжили династию кочегара паровоза

9 час. назад

ivp_paster пишет рецензию на публикацию В Запорожье восьмиклассник намерен на заводе деда стать главным инженером

9 час. назад

Petro Boriwiter комментирует материал Тітушкін День, або Погром як імплементація стратегії

9 час. назад

Petro Boriwiter комментирует материал Тітушкін День, або Погром як імплементація стратегії

10 час. назад

Белка Белкина рекомендует материал Тітушкін День, або Погром як імплементація стратегії

10 час. назад

Белка Белкина комментирует материал Тітушкін День, або Погром як імплементація стратегії

10 час. назад

Khomiaklit комментирует материал Тітушкін День, або Погром як імплементація стратегії

10 час. назад

Khomiaklit комментирует материал Тітушкін День, або Погром як імплементація стратегії

10 час. назад

antov рекомендует материал Тітушкін День, або Погром як імплементація стратегії

10 час. назад

antov пишет рецензию на публикацию Тітушкін День, або Погром як імплементація стратегії

11 час. назад

antov комментирует материал ПІШОВ ХАЗЯЇН – МІФОЛОГІЯ КВІТНЕ

12 час. назад

Альпас рекомендует материал Загадка Трампа и уход Путина

13 час. назад

Наталія Безсонова публикует статью Від роду до роду. Стрільці

13 час. назад

Марина Шамсутдинова рекомендует материал Интервью с шариком

13 час. назад

Марина Шамсутдинова комментирует материал Интервью с шариком