О проекте ХайВей

Публикуйте на ХайВей свои статьи, фото, видео.

Получайте рецензии и комментарии от сообщества ХайВей на свои публикации.

Зарабатывайте деньги на публикациях.

Общайтесь с интересными людьми.

 

Интервью  20 февраля 2013 18:32:07

Ольга Пенюк-Водоніс: " Українська мова - солов‘їна"...

   Нещодавно я опублікувала свої перші «Кулінарні замітки», і мої друзі-читачі сприйняли їх з величезним інтересом! Мені було так приємно… Хочу сказати, що рішення зібрати свої рецепти з фото з'явилося не просто так. На одному з сайтів в соц. мережах я часто бачу дивні фото Кулінарного Генія Ольги Пенюк-Водоніс. Я давно вважаю, що такі рецепти час зібрати в книгу «Смачного»! Ну, назва може бути й інша, а ось зміст – рецепти Ольги з коментарями її чоловіка Василя.

   Ідеальна родинна пара… А які Ольга пише пісні! Правду говорять, що талановита людина талановита у всьому… До речі, Ольга Пенюк-Водоніс – один з авторів Хайвею(http://h.ua/profile/299041/) , а отже, я продовжую серію інтерв'ю з нашими друзями.

Ольга Пенюк-Водоніс: " Українська мова - солов‘їна"...

Ольга Пенюк-Водоніс

Ольга Пенюк-Водоніс — вчитель, композитор, поет, член Української Асоціації письменників та член Всеукраїнського об'єднання " Письменники Бойківщини". Живе і працює в місті Сокаль. Понад 30 років Ольга викладає в Сокальській дитячій школі мистецтв ім. В. Матюка, очолює відділ музично-теоретичних дисциплін. Творчість композитора було відзначено дипломами 3 міжнародного музичного фестивалю "Ялтинське літо — 2005", VIII Всеукраїнського фестивалю сучасної української естрадної пісні "Дитячий пісенний вернісаж — 2007", м. Київ, дипломом 13 міжрегіонального фестивалю "Мамині зіроньки — 2007", м. Сокаль. Пісні О. Пенюк-Водоніс друкувались в часописах "Нескорені", "Високий замок" (Львів), альманасі "Провесень" (Червоноград), "Соколиний край" (Сокаль). У львівському видавництві "Українські технології" автор видала 5 збірок пісень: "Різдвяні дзвіночки" (2002 р.), "Країна Дитинства" (2003 р.), "Черешнева віхола" (2004 р.) , «Кольоровий дощик» (2006 р.), "Дарунок неба" (2008),та 2 поетичні збірки " У краю барвінковім"(2005 р.), "У пошуках веселки "( 2010 р.). Давайте не перераховуватимемо всі винагороди і титули, які завоювали пісні Ольги, а просто поговоримо з нею…

Ольга Пенюк-Водоніс: " Українська мова - солов‘їна"...

Конкурс "Коронація слова-2011" м.Київ

 — Я знаю, що в дитинстві Ви, Ольга Володимирівна, хотіли бути хірургом.

 — Так , це вірно.

 — Чому Ви змінили свою дитячу мрію?

 — Так сталося, що медицину перемогла музика, яка виявилась цікавішою для мене.

 — Не жалкуєте?

 — Ні , не шкодую.

 — У кожній дитинки є талант. Як батькам правильно зрозуміти який саме талант у дитини?

 — Згідна з вами. Визнати талант проблематично. Треба спробувати багато різного і відчути те , що стане дитині ближчим.

 — А як краще направити розвиток цього таланту, щоб не нашкодити нав'язуванням?

 — Для цього потрібні поступові дії, а не натиск з боку батьків і педагогів.

 — Суворий край Магадан став батьківщиною багатьох відомих людей…

 — Так це — М,Шафутиньский, В.Козін, Є.Шифрін, І.Висоцький , Т.Кароль та ще багато цікавих особистостей.

 — Чому Ви вирішили переїхати жити до України?

 — Україна — це батьківщина моїх батьків і предків, про яку я мріяла з дитинства .З трох років я приїзджала до бабусі у село на Івано-Франківщину.

 — Чи вважаєте Ви українську мову національною гордістю нашого народу?

 — Так, бо українська мова дуже милозвучна і багата. Недарма її називають солов‘їною. Ще в часи Петра першого співаків до придворної капели Петербургу привозили з України з м. Глухів, де була знаменита співацька школа, які існує по сьогоднішній день.

Ольга Пенюк-Водоніс: " Українська мова - солов‘їна"...

 — Імена Ваших учнів можуть бути записані в історію пісенної України?

 — Кожна дитина, яка співає і мої, і українські пісні, бере участь або перемагає на різних фестивалях і конкурсах, вже є частинкою нашої пісенної України, бо вона вкладає у виконання пісні своє бачення та свою душу.

Хто хоче послухати мої пісні, я подаю посилання деяких юних виконавців, переможців багатьох всеукраїнських та міжнародних конкурсів.
 

 

 

 

 

 

 — Хто створює Вам душевну рівновагу для творчості?

 — Чоловік, рідний дім, природа, море...

 — Як Ви думаєте, що потрібно зробити в Україні для дітей, щоб країна знайшла надію на гідне майбутнє, при цьому пам'ятаючи уроки минулого?

 — Підняти культурний рівень, відкривати для дітей мистецькі центри, вокальні студіі, бо багато дітей з бідних родин не можуть отримати освіту і приймати участь в конкурсах, тому що все це коштує чималих грошей.

 — Я часто бачу чудові фото Ваших геніальних витворів мистецтва кулінарії...

 — Кулінарія — це моє хобі, де я теж люблю щось творити своє.

 — Поділитеся, будь ласка, своїм улюбленим рецептом!

 — Салат «Гранатовий браслет»:
 Викладати шари кільцем: варений буряк, натертий на крупній терці; дрібнонарізана цибуля; варена морква, натерта на крупній терці; дрібнонарізана смажена або варена курятина; терта на крупній терці відварена картопля; зверху прикрасити зернами граната. Кожен шар змащується майонезом. Салат повинен настоятися у холодильнику декілька годин. Щоб зручніше було зробити «кільце» і воно було рівним і красивим — на середину салатного блюда треба поставити якусь банку, її заздалегідь оберніть харчовою плівкою, щоб легше за неї виймати з салату і нічого щоб не руйнувалося «у конструкції», якщо до банки щось прилипне. І салат довкола баночки кладіть. Потім банку витягуєте.

Ольга Пенюк-Водоніс: " Українська мова - солов‘їна"...

Василь Пенюк-Водоніс, чоловік Ольги

 — Які у Вас асоціації із словами: лютий, серце, Валентин?

 — Квіти, коханий чоловік, подарунки...

 — І… Нова пісня або вірш від Вас... 

 — Від мене моя нова пісня «Діва Марія»:

 

 

   Не можу не додати ще пару слів від себе: з величезною пошаною я відношуся до людей, які дарують свій талант дітям, зігріваючи теплом свого серця весь світ… Не можна розділити щастя на країни і міста, можна просто повірити в нього і прийняти… Впустити в своє серце добро, маленький клаптик його залишити в своїй душі, а все інше роздати… Дякую, Ольга, за вміння Творити Добро! Щастя Вам…

Ольга Пенюк-Водоніс: " Українська мова - солов‘їна"...

Ольга Пенюк-Водоніс та Анатолій Матвійчук

Фото і відео: з особистого архіву сім'ї Пенюк-Водоніс

При роботі над інтерв'ю використовувалася інформація з сайту http://sokal.lviv.ua/kultura-talanty.html

Публикацию прочитали

Количество просмотров: 24129
delete
Светлана Балагула
Светлана Балагула, Киев, свободный журналист "ХайВей" 
Для того, чтобы оценить статью, Вас необходимо войти в систему
Право оценивать рецензии на ХайВей можно получить от редакции сайта по рекомендации одного из журналистов ХайВей
Рекомендаций: +15
Всего комментариев: 41, Всего рецензий: 13
Укажите свой e-mail адрес, если Вы хотите получать комментарии к этому материалу
Подписаться

Для того, чтобы опубликовать сообщение в этой теме, Вам нужно ввойти в систему.

Рецензии

Дякую! Мені дуже приємно, що Вам сподобалося...
00:11 21/02/13
22:01 20/02/13
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Собственно, настоящая журналистская статья на нашем как бы журналистском сайтеsmile
Спасибо, Лёшка! Только вот что-то подправить в материале сайт не даёт... Первая статья вообще пропала, а куда не знаю.... А сейчас не открывается для редактирования.... Пару очепяток всегда есть.... Уже так и будет... dknown ...
00:14 21/02/13
22:53 20/02/13
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Віктор Марініч Энергодар
Добре підібрані цікаві факти, цитати, ілюстрації. Тема комплексно освітлена, думки добре обґрунтовані.
Написано грамотно, мова багата, " Читабельний" матеріал, тому і цікавий.
Структура публікації вдала.
Загальне враження - хороше! Корисно!
Дякую!!! Просто про таку Людину дуже цікаво і писати, і читати...
00:16 21/02/13
Каждый человек живёт свою жизнь и имеет право выбора. Кто-то кричит о том, как он любит свободную Украину, но ничего для неё не делает. А слова, сами знаете, без дела никому не нужны. Даже тем, кто их говорит.... Одни понты дешёвые... А если Человек, своей жизнью и работой смог научить хоть одного маленького человечка в начале его пути быть счастливым в его жизни, делать добро и развивать свои способности, этому Человеку - поклон до земли и памятник при жизни от людей нормальных.
08:20 21/02/13
Я понимаю о чём Вы говорите, сама живу на две страны... И могу сравнивать... И даже книгу пишу на эту тему. Но... Мой путь не лёгкий, но тем, кто живёт только в Украине намного сложнее... И я поражаюсь их силе и мудрости оставаться Людьми в стране с таким правительством. В стране, где нет социальной защиты вообще, где всё направлено только на то, чтобы грабить простых людей. Люди не верят в закон, но и не выходят против власти. Они просто живут своей жизнью и делают то добро, которое может изменить мир в Украине без войны. Возможно, именно детки, которых Ольга научила творить добро, будут писать новые законы в новой свободной Украине. И Ваше впечатление останется только Вашим горьким опытом жизни - кричать, но не делать! Удачи Вам... :)
13:37 21/02/13
Спасибо! Думаю, что будущее есть у всех. И часто оно зависит именно от желания и умения работать... Если ты ленив работать над собой и нет желания развивать свои таланты - не будет победы в любой стране...
20:42 21/02/13
Вот-вот! Работа и развитие - самое важное условие для удачи! Именно этим и занимается Ольга. Развивает таланты наших деток. Чтобы мальчики не с пивом и сигареткой по углам девочек обжимали да шапки с прохожих снимали.... А девочки не считали одежду, в которой не каждая проститутка на работу выйдет, модной и достойной.... А Вы говорите, что Украина бедная.... Пока в Украине живут и работают такие Люди, как Олька Пенюк-Водонис - Украину будут знать во всём мире с хорошей стороны! А не по дракам в ВР...
21:24 21/02/13
Извините за очепятку: Ольга Пенюк-Водонис... confused ...
21:26 21/02/13
Как по мне, знак ТОПа - приятен, но давно не так важен для меня, как общение с читателями. Я пробую донести до людей свои мысли, надежды....У меня не всегда получается, но ведь главное в этом случае не победа, а участие. Вот мы с Вами поговорили, кто-то это прочитал, а потом подумал.... И попробовал сделать кому-то что-то хорошее... Просто так! Это ведь такая радость!
Удачи и Вам! Я верю, что Ваше мнение когда-нибудь изменится... smile ....
22:14 21/02/13
Спасибо! Взаимно!!! :)
16:41 18/06/13
Анна Креславская Запорожье
Светлана, Вы умница, спасибо за эти слова вам ОГРОМНОЕ! - от первого до последнего. ВСЕ ИМЕННО ТАК!
17:46 21/02/13
Спасибо, Анна, за понимание... smile ...
20:39 21/02/13
05:50 21/02/13
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
yarina Киев
Добре викладені думки і фактu обґрунтовані.
Спасибо!!! :)
08:22 21/02/13
09:25 21/02/13
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Цікава стаття про цікаву людину. Викладення матеріалу доречно пдкріплене свтлинами. Справжня журналістська робота, що не часто зустрінеш тут.
Дякую!!! :)
13:37 21/02/13
10:05 21/02/13
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Хорошо сбалансированы разные точки зрения,
Умение вызвать интерес,
Очень полезная информация
Публикация оставила очень хорошее впечатление.
Дякую!!! :)
13:37 21/02/13
Будь-ласка
14:18 21/02/13
11:33 21/02/13
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Бажаю успiху авторцi пiсень. Кожна людина мае талант i про це треба нагадувати. Дякую. Гарний матерiал. Викладений у цiкавому та належному форматi свiтлини, вiдео.
Дякую!!!! :)
13:38 21/02/13
17:49 21/02/13
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Анна Креславская Запорожье
Замечательная статья о неординарном талантливом человеке. Побольше бы тут таких материалов о наших современниках. Такие люди просто самим своим существованием подымают жизнь и движут ее вперед. Журналистское мастерство, умение соединить в статье как интервью так и повествование. Чудесные фото и видеоматериалы.
Спасибо, Анна! Такие Люди и правда - двигатель интересной жизни! :)
20:45 21/02/13
21:42 21/02/13
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Зурла Лоци Ужгород
Цікаве інтерв*ю

)))
Дякую, Зурла!!! :)
22:18 21/02/13
22:14 21/02/13
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
"Кожна дитина, яка співає і мої, і українські пісні, бере участь або перемагає на різних фестивалях і конкурсах, вже є частинкою нашої пісенної України, бо вона вкладає у виконання пісні своє бачення та свою душу" - Так, дiйсно, кожна людина, яка співає українські пісні, є частиною нашої пісенної України...
Так... Дякую! :)
22:19 21/02/13
23:32 21/02/13
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
ivp_paster Тернополь
Зворушлива і захоплювальна розповідь про людські долі, а саме Ольги Пенюк-Водоніс та її рідних.
Інформаційно-корисною і дуже цікавою виявилась ця публікація.
Неможливо так просто залишатися байдужим.
Спасибо, Иван!!! :)
16:42 18/06/13
20:47 22/02/13
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Прекрасное интервью, достойному человеку!!!
Спасибо, Лена!!! :)
16:43 18/06/13
23:14 22/02/13
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Гарний матеріал. Чудова тема. Про таких людей має знати країна: це наші герої!
Спасибо, Игорь!!! :)
16:43 18/06/13

Комментарии

Дякую!!! :)
00:17 21/02/13
Славiк Полтава
Рекомендует этот материал. Почему? Цікава стаття, рекомендую
18:58 20/02/13
Дякую!!! :)
00:17 21/02/13
Рекомендует этот материал.
22:01 20/02/13
Дякую!!! :)
00:17 21/02/13
Віктор Марініч Энергодар
Рекомендует этот материал. Почему? Рекомендую, бо вінегрет! Музика і їжа!
22:54 20/02/13
Дякую!!! :)
00:17 21/02/13
Дякую! wink ...
08:22 21/02/13
yarina Киев
Рекомендує цей матеріал.
05:50 21/02/13
Дякую!!! :)
08:22 21/02/13
Рекомендует этот материал.
09:25 21/02/13
Дякую!!! :)
13:38 21/02/13
Рекомендует этот материал. Почему? Кожна дитина, яка спыває і мої, і українські пісні, перемагає на різних фестивалях.
10:09 21/02/13
Дякую!!! :)
13:38 21/02/13
Будь-ласка
14:17 21/02/13
Рекомендует этот материал.
11:33 21/02/13
Дякую!!! :)
13:38 21/02/13
Анна Креславская Запорожье
Рекомендует этот материал.
17:49 21/02/13
Спасибо!!! :)
20:47 21/02/13
Рекомендует этот материал. Почему? А я то думав, чому росіяни так соловїв не люблять, як колись китайці горобців.
20:00 21/02/13
Спасибо за рекомендацию! А почему не любят? Как по мне, эти чудные птички нравятся всем smile...
20:46 21/02/13
Раз українська мова соловїна, а вони не в змозі її за двадцять років вивчити, то і соловїв тому не люблять.Це по Арістотелю. smile
20:51 21/02/13
Не согласна с Вами... Многие русские знают украинский язык... Да и не все украинцы знают русский, даже те, которые много лет живут в России... Давайте не будем делить людей по языковым признакам. Я вот сейчас пишу на русском, но считаю украинский язык более мелодичным и красивым. Но это не значит, что он лучше или хуже других языков! Просто он наш национальный язык, наша гордость! А политики этими скандалами просто отвлекают людей от своих воровских дел.... Если бы народ не ссорился, а присмотрелся бы к тем, кто у власти... Может и быстрее всё наладилось в нашей стране... :)
21:16 21/02/13
А я не знаю жодного українця в Росії, який би не володів російською мовою. Живучи у Росії не раз стикався з тупою агресією коли говорив українською не з самими росіянами, а з українцями у присутності росіян. Так що не в політиках справа, а у російській ментальності несприйняття чужинця, бо така агресія росіян до всіх хто не розмовляє російською мовою. Хоча є і виключення із правил. Є такі росіяни що спокійно реагують на неросіян. Але це не правило, а виключення із правил.
22:00 21/02/13
Думаю, что дело в людях, с которыми Вы общались, а не в народе.
22:16 21/02/13
Я спілкувався із звичайними людьми в різних кінцях Росії і всюди одне й те ж, а вони і є народ Росії, правда до народу Росії віднносяться і неросіяни, але я зараз не про них, а про тих хто себе росіянами-словянами вважає.
22:21 21/02/13
У меня иной опыт общения с жителями России... Я не разделяю людей по национальностям и языкам, а только: хорошие и плохие... Так жить проще... smile ...
22:31 21/02/13
Ви маєте досвід спілкування як гостя, чи досвід спілкування як співмешканка? Бо в мене досвід спілкування, як співмешканця росіян. То ж маю досвід спілкування з далекосхідними росіянами, сибіряками, кержаками, кубанцями, ростовчанами, алтайцями, москвичами, уральцями.
22:41 21/02/13
У меня много личных друзей в России... Я им не гость, а друг... :)
22:53 21/02/13
Тоді зрозуміло. Друзі і є друзі, якщо навіть другу щось не подобається він не завжди прямо про це скаже. А я був звичайним співмешканцем, отож там були і друзі і звичайні мешканці, що своїх поглядів не приховували, особливо коли дізнавалися, що я не росіянин, хоча я і не мав акценту, але свого роду-племені не приховував.
23:19 21/02/13
Зурла Лоци Ужгород
Рекомендует этот материал.
21:42 21/02/13
Спасибо!!! :)
22:17 21/02/13
Рекомендует этот материал. Почему? Впустити в своє серце добро...
22:15 21/02/13
Дякую!!! :)
22:19 21/02/13
ivp_paster Тернополь
Рекомендує цей матеріал. Чому?
Рекомендую!
23:32 21/02/13
Дякую!!! :)
16:44 18/06/13
Рекомендует этот материал.
20:47 22/02/13
Дякую!!! :)
16:44 18/06/13
Рекомендует этот материал.
23:14 22/02/13
Дякую!!! :)
16:44 18/06/13

Live

35 мин. назад

Ишак Мельник рекомендует материал Садюга

37 мин. назад

Ишак Мельник комментирует материал Листопад

39 мин. назад

Ишак Мельник комментирует материал Листопад

1 час. назад

Наталія Безсонова комментирует материал Листопад

1 час. назад

Наталія Безсонова рекомендует материал Листопад

2 час. назад

Ганка Гличка публикует статью Захурделив...

2 час. назад

Ишак Мельник рекомендует материал Шахраї з «КиївТрансПаркс
ервісу» вчиняють замах на Свободу слова!

2 час. назад

Володимир Бровко публикует статью БИТВА ЗА БРЕСЛАУ ч.2

2 час. назад

Наша Версия публикует новость Шахраї з «КиївТрансПаркс
ервісу» вчиняють замах на Свободу слова!

2 час. назад

Володимир Бровко публикует статью БИТВА ЗА БРЕСЛАУ ч.1

3 час. назад

Ltna Prikolova комментирует материал Новый курс в старом направлении