О проекте ХайВей

Публикуйте на ХайВей свои статьи, фото, видео.

Получайте рецензии и комментарии от сообщества ХайВей на свои публикации.

Зарабатывайте деньги на публикациях.

Общайтесь с интересными людьми.

01:00

 

Общество  20 декабря 2012 18:28:45

Кишенькові ЗМІ: «уроди» на проплаченій підтанцьовці

Згідно з проголошеного кредо журналістика і совість,і виховання, і ліки у хворому суспільстві,  і черверта влада. Але все це стосується все ж  лише здорової спільноти, а Україна хвора… Тому у неї хвора і журналістика, і совість та інфіковане різними збоченнями все, що  вціліло і  вистояло в боротьбі з  постсовком, бандитським романтизммом та зажерливою тягою до легких і брудних грошей.

 З  понад півтора десятка наявних кіровоградських інтернет-ресурсів найвпливовішими і найнезалежнішими себе вважають сайти «весь Кіровоград» та «Гречка», якими верховодять екс-кандидат в нардепи Олександр Дануца та екс-оператор ОДТРК Валерій Лебідь, який незважаючи на своє прізвище з усіх сил с зображує з себе коршуна медіа-простору. Другий до недавна був ще в ролі і служки трьох господарів: ПР, «Удару» та «Фронту змін». Перші вижили Лебідя з операторської посади в своїй (читай державній) ОДТРК, у других закінчились вибори і розікрадені гроші, а треті пригріли  страдальця опозиціонера. Але він, як Шура Балаганов маючи кусок хліба з маслом він господарів ще рискає в пошуках на «червону ікру».  А  ще нові хазяї пана Лебідя не святі, як і він. І вирішили «кінчати з опозиційними справами», бо мандати вже у наївних виборців видурили. Тепер повинен додурювати наївних супер-медійник Валера Лебідь…

 Але у господарів супер-медійника Валерія Лебідя трапився «медійний бум» без його участі. Новиною №1 в Україні  стали перші «тушки» в новому скликанні Верховної Ради. Про це написали майже всі інтернет-видання, в тому числі і кіровоградські. Кажуть, що місто повинно пишатися тим, що його виборці «лохонулися» першими в Україні, завдяки батькам обласного «Фронту змін».  А що  «славна»  «Гречка»? «А от «опозиційний» місцевий кіровоградський сайт «Гречка» про це мовчить і пише про перший сніг та різний інший дріб’язок з притаманними йому стилістичними, граматичними та іншими помилками.» - констатують ЗМІ. Лише після цього «Гречка» не без риску для кар’єри шефа Валерія Лебідя, або ж за домовленістю, чи щоб виглядати демократично, розмістила передрук з ВВС та ролик «5 каналу».  А потім з дня в деньі «Гречка» лише рекламувала та PR-ла  своїх  «потушкованих господарів».

   Далі  в публікаціях є такі висновки: «Як тепер на засіданнях місцевого  громадсько-політичного клубу «Перевесло» говоритимуть про «Гречку» та його господарів? Місцева журналістка Світлана Орел на передостанньому засіданні без участі Андрія Табалова передрікала таку розв’язку. Хвала прозорливій жіночці!!! Її, мабуть, не гаючи часу зараз треба використовувати замість Ванги, і тоді з місцями підмощування соломи все буде гаразд.

  Тепер зрозуміло чому «Гречка» суди виграла та хакери від влади її не чіпали. Все тому, що ворон ворону зрозуміло що з оком не зробить. І що тут не волай, в чому не переконуй, але є чіткі і недвозначні факти,  які ставлять під сумнів чесність гри в опозицію… Гра є гра, і  блуд є блуд.»

 Підробляючі на відлові мілких срібляників «Гречка» знову займається «кар’єризмом» і на замовлення довбає не каміння, а його видобувників. Цього разу писати стало здається ліньки чи немає вже кому, тому на замовлення придумуються лише нові назви до прес-релізів прокуратури. Від гучної назви, яка відображає зміст лише десяти рядків з сотні теж є ефект. А в основному можна констатувати, що «Гречка» крупа дуже мілка і неякісна у загальній «каші ЗМІ».  Влучніше сказав про це один з постраждальців від горе-журналістів - «уроди» на проплаченій підтанцьовці. В стрімлінні догодити замовникові матеріалу, що проплачує анти-PR  ВАТ "Кіровоградський кар'єр" сайт «Гречка» навіть на цілу добу випередив свого конкурента «весь Кіровоград» та газету «Сіті»  свого дружка Олександра Дануци.  Другий підтанцьовщик у своїй газетці нагадав свою серпневу публікацію, в якій до речі дивується, що прокуратура на боці ВАТ "Кіровоградський кар'єр". Хоча дивного нічого немає. Час не пересунеш на догоду чиновнику чи недоброзичлевцю. Будинки, де шуми заважають жити побудували вже після 1929 року – початку роботи кар’єру в його санітарно-захисній зоні.

  Але покльовками підприємства ВАТ "Кіровоградський кар'єр" «легендарна» протабалвська «Гречка» не обмежилася. Ця моська обрала для чергової лайки нового слона, і сміливо взялася за ТДВ «Інтерресурси» розмістиши матеріал про угоду на оздоблювання інтер’єрів театр ім. М.Л. Кропивницького вартістю 4,87 млн грн.  А рік тому в питанні театра «Гречку» турбували лише персоналії в керівництві театру… То до чого зараз такий уважний погляд у бік великих грошей, і по чіїй команді? Невже по «опозиційно-депутатській»?

  Наразі в Кіровограді  опозиціонери готують  «Марш проти зради»  тушок Табалових ,про який «опозиційна» «Гречка» толерантно відмовчується, бо миска з «тушкованою» іжею головніша.  Коментарі зайві. Не питайте де у Сірка очі, і не тому що він кусатиметься, а тому що буде все: звук, зображення і навіть запашок.

Публикацию прочитали

Количество просмотров: 606
delete
Василь Чорний, Винница, свободный журналист "ХайВей" 
Для того, чтобы оценить статью, Вас необходимо войти в систему
Право оценивать рецензии на ХайВей можно получить от редакции сайта по рекомендации одного из журналистов ХайВей
Рекомендаций: +0
Всего комментариев: 0, Всего рецензий: 1
Укажите свой e-mail адрес, если Вы хотите получать комментарии к этому материалу
Подписаться

Для того, чтобы опубликовать сообщение в этой теме, Вам нужно ввойти в систему.

Рецензии

01:25 23/12/12
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Sveta Rybalko 'Харьков'
Актуально, гостро, змыстовно, аргументовано.

Комментарии

Live