О проекте ХайВей

Публикуйте на ХайВей свои статьи, фото, видео.

Получайте рецензии и комментарии от сообщества ХайВей на свои публикации.

Зарабатывайте деньги на публикациях.

Общайтесь с интересными людьми.

 

Жизнь журналиста  19 декабря 2012 13:34:40

Автор: Влочега

Історія створення на ХВ тест-проекту «Клим Чугункин»

Історія зародження проекту «Клим Чугункин» забавна, а тому варта детального висвітлення. Одного дня, зайшовши до мене в кабінет дружина, просто з порогу голосно і не без задоволення оголосила: «Все! Збирай свої манатки і переселяйся в гостинну - тут буде євроремонт!» Не встиг я усвідомити і відчути цю принеприятнейшую новину, як дружина забила останній цвях в кришку труни: «Прощайся зі своїми флюгерами на два тиждня». І тиша. У сенсі того, що доступ до інтернету  припиниться на два тижні . 

«Флюгери» - це в устах моєї коханної - флудери, тоб то всі ті, кто цілодобово сидить перед моніторами, - ви, шановні постояльці Хай Вею. Я звичайно розумів, що моя участь в  євро-будівництві буде зведена до мінімуму: рік тому сусідка спробувала організувати в себе заміну шпалер і запросила мене в допомогу своєму судженому. Це коштувало їй трилітровою банки огірків, двох з половиною зіпсованих рулонів, пакету шпалерного клею, нашій повній дискваліфікації і трохи склотари в якості компенсації.

Загалом, я налаштувався під максимум, це виносити будівельне сміття і зганяти у магазин за будівельними компонентами - клей, гіпс, послаблююче тощо. А от від інтернету прийдеться відмовитись. Факт. Так от, щоб не було вам журно та боляче з-за відсутності моєї присутності на першому українському порталі вільної журналістики, я вирішив не просто тихо звалити, як це прийнято у породистих хлопців з туманного Альбиона, а прихопити з собою у відпуск такого-сякого троля. Тоді  на порталі  бешкетував дехто Антонішин - він і сгодився. Вибравши у флудера з десяток сильних цитат, настукав, не стримуючи і себе у виразах, щось схоже на попереднє  Закрытое письмо модератору Хай Вея, пізно увечері виставив на модерацію та з почуттям чесно виконаного обов'язку ліг спати.

Стек
Стек
На ранок, вже модератор, Діма Старіцев, чесно виконав свій борг - «забанив» нас обох. Отже, наша ранішня прогулянка зі Стеком була наповнена свіжим повітрям і відчуттям глибокого задоволення. А ось потім сталося непередбачене: виявилось, що вже більше року у моєму помешканні фуричить Вай Фай, і для входження в інтернет підключати свій нетбук в кабінеті зовсім не обов'язково. Уявіть но, з тим Ваєм Фаєм я можу сидіти в «павутинні» хоч на кухні, хоч у вітальні, хоч на унітазі в кльозеті - красота! На додаток, з’ясувалось, що теперішні євро-будівельники зовсім не потребують малокваліфікованої помочі з боку господарів. Вони самі не лише виносять, а ще й вивозять будівельне сміття і навіть миють після себе підлогу.

Цікаво, а вам колись доводилось знаходитися в положенні городничого та унтер-офіцерської вдови водночас? Пікантно, скажу я вам, все це.

Вивчивши нове приміщення, Стекуня, як вправний газда, розпластався на дивані сина, чим і мені повернув відчуття господаря та упевненості в завтрашньому дні. Словом, було вирішено зареєструвати на ХВ цього ледаря. А чому власне ні? Он, перестарілий флудер Волгін створив собі чотирнадцять клонів, і всіх їх називає синами. Теж мені герой соцпраці на траходромі. А ми зі Стеком що – руді? Ми ж не заради жадоби, не зі злостивих спонук дрімучого совка, а виключно для процвітання першого порталу української журналістики. Так з'явився тест-проект «Клим Григорович Чугункин».

ЗАВДАННЯ ПРОЕКТУ.

На порталі «Гань Віявши» (так перекладач «Прагма-5» перекладає «Хай Вей» :) мало не щодня розгораються суперечки на кшталт : «Хто кого "озеленює" і за що така дурня».

Новоявлені автори звинувачують «стариків» в «кумівстві» та упередженості. Але час летить от вже  наші «салажата», отримавши заповітне право рецензування, вислуховують докори від «новобранців». І це нормально. Ненормально інше, коли горе-рецензенти перестають писати самі, а перетворюються на нудних, заздрісних, а головне, аморальних і безпардонних тролів. Ось тут і розпочинається чорт-зна-що. Сумно.

Класифікацію цих тваринок ви можете знайти у Ірішеньки Лазур, а Клім Чугункін зосередиться на іншому, на міфах, які розповсюджують ці гівнюки, створюючи на порталі суцільний бардак та безлад.

Міф: Троль, а частіше кодла тролів, намагаються нав'язати думку, що без їх флуда вашу сторінку не стануть відвідувати читачі. Ви вірите і залишаєте свою сторіночку відкритою для всіх.

Але чи для всіх? Запевняю вас, що самодостатній автор не стане ділитися своїми думками та враженнями там, де паскудять тролі. Елементарна охайність та самоповага не дозволять. 

Ось власне для спростування (або підтвердження - чим біс не жартує, коли спить Бог ) цього міфа   і з'явився на світ божий Чугункін Клім. Чому саме він? Погодитеся, на території колишнього союзу огиднішого і  водночас любимого нами персонажа годі знайти. Тричі судимий (готовий претендент на посаду президента), бешкетник і п'яниця, маленького зросту і неприємної зовнішності, (виведеної на аватарку), лихословить і бреше. Так? А найголовніше, що він не просто не принц на білій кобилі, а взагалі, по третій реінкарнації знову пес. Словом цього кобеля люди – хайвеївці у свою фракцію не візьмуть, а значить просто так «озеленювати» не стануть. Що власне і потрібно для чистоти експерименту.

Відразу після реєстрації був закритий доступ всім, відомим на той час тролям, а на огляд виставлено дещо, що віддалено нагадує вірш: Я волком бы выгрыз, жаль нечем мне грызть. Відверто кажучи це було зроблено в більшій мірі для маскування, бо останнє рифмоване слово Влочегою було складено для капустнику ще в студентські роки. Тому природно, що перший млинець до «Стартової» не докотився, але абияке пожвавлення на порталі зробив.

Потім, 25 серпня в наклад вийшов урка, вибір півдня та сходу України: Здравствуй Витя . От Хаму поталанило, і він не тільки одержав ТОП з 7-ма рекомендаціями, але й виповз на «Стартову», де його продивилось 1683 читачів. Це й не дивно – протии пашана не попреш. Далі, для чистоти експеремента вимагалось щось нейтральне. Так в розділі "історія" 26 серпня з'явилась  Исповедь оккупанта. Буду з вами відвертий, я не пам'ятаю, чи потрапила ця «сповідь» на «Стартову», але море задоволення Кліму Григоровичу вона принесла. Це ж казка: затятий хайвеєвський совок-українофоб виставляє «коли» своїм же ріднесеньким совкам - класикам: Юрію Нагібіну та Владіміру Бєляєву, адже новела на 87% складалася із записів щоденика першого.

Пармен Посохов Москва

Журналістська майстерність -1

Мова і стиль -1

Форма подачі -1

Загальне враження -1

У меня вопрос к модератору. Почему допускается к публикации статья клона забаненного Влочеги? Статью следует снять,(!) а профиль клона уничтожить.(!!)

Ну от, приїхали: Сидить чумидло в своєму пілмосков'ї та хає заслужених членів Спілки Письменників СССР, класиків совєтської літератури. Може він хворий? А якщо ні, то чи здоровий той, хто надав Парамоші право рецензування? Треба лікувати кацапчика, і тут без модератора не обійтись. 

Доступ Парамончику я  закрив, і 29 серпня 2012 13:48:22 виставив наступну новелу,  Подарок из догтауна. Ця штучка отримала 12 рекомендацій, потрапила на "Стартову" і на сьогодні має  4478 переглядів.

Слабо? 

А тролі базікали, що без них - ніяк.

А песик без них обійшовся.

Повернемось знову до новели-загадки. Здравствуй Витя, з'явилася на «Стартовій», набрала 1683 перегляда, чим лишила спокою іншого троля-римобуда, відомого під ніком Александр Рак Макіївка. А на  п'ятий день (!) пацанчика прорвало: 

17:58 31/08/12 В силу своего собачьего происхождения и догтауновского детства "автор", видимо, до сих пор считает, что слово пенитенциарная происходит от слова пенис. Этого же примерно уровня и все остальные ошибки в тексте. Но то, что простительно Климу Чугункину (читай, современному Шарикову), непростительно клоновладельцу Влочеге, как бы его не "озеленяла" галицийская гоп-компания. То, что их стараниями такие "шедевры" попадают в "топ", отнюдь не делают чести сайту. Ну, что ж, видно, администрации угодно, чтобы Хай Вэй стал сайтом Шариковых... 

Ну ось, маємо: «Рибаки ловили рибу, а спіймали Рака…» Особисто мене не анітрохи не дивує така поведінка здичавілого кацапа. Але чому читачі мають терпіти ту худобу на моїй сторінці - того я  ніяк не второпаю. А може у того віршомаза є щось своє, чому варто повчитися? Оцінюйте самі. Цікаво, до якої категорії наша Ірішенька віднесла б цього здичавілого кацапа.

Історія створення на ХВ тест-проекту «Клим Чугункин»

Як Ви думаєте, скільки публікацій та читачів має найпродуктивніший троль-«рецензент»? Дивимось, рахуємо.

Евгений Татьянов

Реформы или калам-балам.

Політика, 15 лютого 2011

Коментарів: 11, рецензій: 1 Кількість переглядів: 537

 

СБУ на стороне народа или Президента.

Цікаво в інтернеті, 21 березня 2009

Коментарів: 18, рецензій: 0

 

Борьба с коррупцией Політика, 4 червня 2008

Коментарів: 8, рецензій: 5 Кількість переглядів: 681

ДВІ СВОЇ ПУБЛІКАЦІЇ за П'ЯТЬ КАЛЕНДАРНИХ РОКІВ!

Не густо, якщо згадати, що в ті далекі роки лічильник на Хай Веї працював при кожному входженні на сторінку.

Дві пубікації, не визнані ні читачами, ні рецензентами  – дали право оцінювати інших?

 Круто! 

А може дико?

Може вистачить бездарям та ледащам знущатися над авторами  на пустому місці створювати дурдом. 

Адже цей тест висвітив, що ніякі тролі – флудери нічого доброго порталу не додають? Навпаки, коли всім цим "дарам моря" зачинений, у автора з читачем розпочинається діалог! 

Що скаже на це, Дмітрій Старіцев? 

Зробіть нам такий подарунок на Миколая, Діма.

 

Історія створення на ХВ тест-проекту «Клим Чугункин»

Публикацию прочитали

Количество просмотров: 3008
Отредактировано: 19-12-2012 [13:52]
delete
Влочега
Влочега, Львов, свободный журналист "ХайВей" 
Для того, чтобы оценить статью, Вас необходимо войти в систему
Право оценивать рецензии на ХайВей можно получить от редакции сайта по рекомендации одного из журналистов ХайВей
Рекомендаций: +11
Всего комментариев: 14, Всего рецензий: 7
Укажите свой e-mail адрес, если Вы хотите получать комментарии к этому материалу
Подписаться

Для того, чтобы опубликовать сообщение в этой теме, Вам нужно ввойти в систему.

Рецензии

16:08 19/12/12
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
почитала , повеселилась рассказу.
а собачка на фото очень симпатичная. умные и добрые грустные собачьи глаза! куда нам, людям, флудерам и троллям, до тебя, милый пес!!!!
Ну насчёт жизни собачей, то про сё вы, милая дама не извольте беспокоится. Видел я вашего вожака, та ещё сволочь. Этот вам устроит собачью жизнь, не сомневайтесь.
А насчёт глаз, таки да, добрые. А чего беспокоиться. Это мы с хозаином дачу сторожим. Чего переживать, он у меня службу знает. Когда он рядом, я за доверенный нам объект спокоен. Надо будет - позовёт. smile
01:15 20/12/12
Но хозяин говорил, что наши выслали в столицу хорошую стаю, злую, боевую, кусачую. Так что вожаку донбаскому недолго уже осталось из нашей миски локать. Раздерут его наши в клочья и на цепь посадят.
Я ему верю, он у меня головастый wink
01:40 20/12/12
16:40 19/12/12
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
язык хорош, жаль тратится на флуд,
а ведь издатели Влочегу ждут,
но он средь тролликов и клонов
плодит Чугункиных, набитых паролоном (сорри, н/л)
Прекрасный стиль, пишите рассказы, автор
19:34 19/12/12
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Не публикация а исповедь русофоба. Да и доносом попахивает. Мол довожу до вашего сведения, господин модератор, мол такой то мало пишет а меня критикует.
19:36 19/12/12
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
1. Важливе для сайту!
2. Безумовна правота автора (хто кого повинен судити)? Якщо сам не журналіст, як ти зможеш студити інших?
3. Юмористична канва не заважає суті!
4. Позитивне враження. Велике прохання адмінам взяти до уваги і парийнаймні надати своє бачення!
22:47 19/12/12
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Дуже цікаво:-))
Особливо сподобалось про героя соцпраці:-)))
23:09 19/12/12
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Александр Рак Макеевка
Ворковали белые голуби

И беда была - только пол-беды,

А сейчас вокруг одни вороны,

БЕды - только свистни, так вот они.

На тельняшке чёрные полосы

И любой дурак с правом голоса.

Пряник позабыт, в силе бич да кнут,

Умный закричит - сразу рот заткнут.

Жадной пастью тянутся к вымени,

Сила не в уме - сила в имени,

И полезли вверх пятки репаны -

Не Богданом быть, быть Мазепами...Не хотел других - так урода нА,

И уже давно ненька продана.

Наорались всласть, намайданились,

А беда стряслась - остаканились

И чубы чесать - ох и тошно нам,

Не того опять взяли гетьманом...

И давай искать виноватого -

Москаля-жида распроклятого...

Нам бы пальцы гнуть, да соседа пнуть -

Расходились так - просто страх и жуть.

Но одно скажу - где такой раздрай

Только дуракам и барыгам рай...Ну что ж, оставайтесь в шариковском "раю", пятки репаны.
Поэту здесь делать нечего, в смраде Чугункиных душно.
Дерзайте - Третьяковы, Глички, Тайшеты и прочая...
Это не рецензия...

Не вижу в ней развернутой оценки журналистского мастерства, языка и стиля, формы подачи...

Единственное, что явно видно - содержание Вам явно не по вкусу.

Так напишите НОРМАЛЬНУЮ рецензию.

А так похоже, извините, на обиженного старшеклассника.
Ну, если обиделись, если задело, ответьте равноценной статьей.
Иначе, Вы просто подтверждаете написанное автором...
23:29 19/12/12
Уважаемый "Рак", давно подобного не доводилось читать. Это не просто полет,- это высокий полет. Не думал, что здесь кто-то так может.
10:16 20/12/12
23:14 19/12/12
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
ivp_paster Тернополь
Грамотно і доказово показано, як живеться і працюється деяким журналістам-рецензентам на на порталі ХайВей.

Комментарии

Леся Одинець Тернополь
Рекомендует этот материал. Почему? дызналась цікаве
14:36 19/12/12
Рекомендует этот материал.
16:08 19/12/12
Рекомендует этот материал. Почему? Рекомендую всім причетним до ХВ!
19:36 19/12/12
Спок Сумы
Рекомендует этот материал. Почему? best
19:57 19/12/12
Рекомендует этот материал. Почему? Супер!
22:47 19/12/12
Рекомендует этот материал. Почему? Ваш Стек дуже терпляча собака, мій Бос(так зовуть мого пса-сторожа, суміш німецької вівчарки з російською борзою) всього цього б не стерпів. Обгавкав би їх гавкотом-матом і покусав, навіть ланцюг би його не втримав. Китайські не втримують, рве мов вони з макаронів зроблені.
22:59 19/12/12
Рекомендует этот материал.
23:12 19/12/12
ivp_paster Тернополь
Рекомендує цей матеріал. Чому?
Рекомендую!
23:15 19/12/12
Ознакомился, юмор оценил. Но невзирая на наличие wi-fi, евроремонт в кабинете автора, запрет на использование клонов никто не отменял, не так ли?
23:46 19/12/12
Влочега Львов
Эта вещица, Дима, должна была закончить тест-проект "Клим Чугункин" (естественно на той странице), ознакомить публику с результатами и распрощаться так и не засветившись.
Но, как видите рыбо-раки меня расшифровали раньше, чем была набрана достаточная статистика cry
В добавок обнаружилось, что аккаут Клима закрыт, он обиделся и решил со статистикой Вас не знакомить.
А насчёт "использование клонов никто не отменял" в смысле чёткого исполнения правил на ХВ имею большие сомнения dknown
Так забаненный НАВСЕГДА тов. Плеханов "воскрес" и флудит не меньше прежнего. Тоже случилось и с "нелюбимым властями", очень продуктивный пакостник http://h.ua/search/?cx=016181517126838731995%3Abvocwlnxisu&cof=FORID%3A11&forid=1&ie=windows-1251&oe=windows-1251&q=%E1%E5%ED%E4%E5%F0%E2%E0

Так что правила являются правилами тогда, когда их выполняют обе стороны. Ето только в Российских Госдумах голосуют жмурики.
Украина ведь не Россия!?wink
07:16 20/12/12
Влочега Львов
Про жмура здесь http://www.kommersant.ru/doc/2094306 smile
07:17 20/12/12
В свете последних событий, хочу предложить господам и панам Ливше, Прохожему и прочим прекратить склоки на сайте, перевеести свои перепалки с форума и тем более из рецензий и комментариев в свою элеткронную почту или скайп.
Всем кто решит и далее продолжать этот бардак не имеющий ничего общего с творчеством и журналситикой последует вечный бан, ибо надоело это всем и уже давно.
10:15 20/12/12
Александр1979 Харьков
Рекомендует этот материал.
21:36 06/10/13
Liding Львов
Рекомендує цей матеріал. Чому? Несогласные шли мишенями в тир,
Для любого была готова стенка.
Нас учил изменять окружающий мир
Академик - товарищ Трофим Лысенко.
И пахан, от обмана пьян
Ожидал чудес от земли и неба,
Но бурьян породил бурьян,
Из бурьяна не вырасло белого хлеба.

Андрей Макаревич: Бурьян Породил Бурьян — Текст песни http://mirpesen.com/ru/andrej-makarevich/burjan-porodil-burjan.html#ixzz3EDUdVRUF
10:39 24/09/14

Live

28 мин. назад

Белка Белкина комментирует материал Кучма, Ющенко, Янукович, Порошенко

33 мин. назад

Белка Белкина комментирует материал Кучма, Ющенко, Янукович, Порошенко

35 мин. назад

Белка Белкина рекомендует материал Кучма, Ющенко, Янукович, Порошенко

1 час. назад

Сергей Кувалда комментирует материал Що з нами не так? По слідам "Крадійки книжок"

2 час. назад

Литвиненко Анатолий комментирует материал Що з нами не так? По слідам "Крадійки книжок"

2 час. назад

Геннадий Москаль комментирует материал Урок моралі від єврокомісара

3 час. назад

Андрей Андрей комментирует материал Урок моралі від єврокомісара

3 час. назад

Андрей Андрей комментирует материал СКАЗКА О ЦАРЕ ИУДЕЕ

4 час. назад

Лена Веселова комментирует материал Урок моралі від єврокомісара

4 час. назад

Лена Веселова комментирует материал Урок моралі від єврокомісара

4 час. назад

Лена Веселова комментирует материал Урок моралі від єврокомісара

4 час. назад

Лена Веселова комментирует материал Урок моралі від єврокомісара