О проекте ХайВей

Публикуйте на ХайВей свои статьи, фото, видео.

Получайте рецензии и комментарии от сообщества ХайВей на свои публикации.

Зарабатывайте деньги на публикациях.

Общайтесь с интересными людьми.

01:00

 

Политика  15 сентября 2012 18:32:58

Театр маріонеток: «Руки геть від ЗМІ!»

 Протест провладних ЗМІ проти дій опозиції… Ви можете уявити собі таке «кіно»? А і уявляти не треба…  Це відбулося в Кіровограді за постановки та участі відомого в Україні телепродюсера Андрія Богдановича. Пам’ятаєте «Українці офігенні» на ICTV? Це саме він… Цього разу в ролі кандидата  нардепи пішов робити виставу під офісом об’єднаної опозиції ВО «Батьківщина»…

О 9.40 14 вересня студенти Льотної академії, Кібернетико – технічного коледжу, СПТУ№4, будівельного технікуму і навіть неповнолітні школярки з ЗОШ № 2 дружною колоною підійшли до громадської приймальні об’єднаної опозиції ВО «Батьківщина»… Тут о 10 мав відбутися пікет на захист ЗМІ від опозиції.

При детальнішому знайомстві з молоддю журналісти cайту «Гречка» та «Кіровоградський край» з’ясували, що більшість з присутніх не знає чого вони сюди прийшли, але о 9.40 у п’ятницю у всіх було «вікно». Не всі присутні знали зміст транспарантів, проте багато хто знав,  що їх «головний ворог»  – народний депутат  України Валерій Кальченко.

На транспарантах, які вочевидь пороздавали студентам  ще у навчальних закладах, було:

«Кальченко іди на ТВ»

 «Валеріє Михайловичу не ганьбіть опозицію»

 «Кальченко дістав «Весь Кіровоград»,

 «Кальченко, іти на пенсію».

  Деякі зі студентів були впевнені, що Кальченко хоче забрати  собі у власність «21-й канал», через що дуже переймаються, адже регулярно дивляться в його ефірі захоплюючі телепрограми ( а це газета). Одному з пікетувальників про поганого Кальченка розповіла бабуся і він прийшов протестувати. А треті були навіть  у нетверезому стані, і їм було байдуже за кого чи проти кого – аби протестувати тва аби не вчитися. Загалом на кожного журналіста, прийшлося по десятку «добровольців».

  Вів захід організатор – журналіст і кандидат Андрій Богданович. Самі ж  зачинщики протесту, журналісти, поводилися в’яло і приречено, в основному уникаючи об’єктивів фото та відеокамер. Одним словом нейтрально, бо Богданович шеф  заступник генгерального директора ОТРК), а вони підлеглі і підневільні….

Наприкінці акції опозиціонерам зачитали  обіцяне звернення і всі розійшлися. Хто на роботу, а хто  знову на пари, адже «вікна»  в долученні до науки і розуму на сьогодні вочевидь були вичерпані.

 А тим часом в Кіровограді змінила власника останнє незалежне від влади  друкований ЗМІ «Кіровоградська правда». То ж питання чому ЗМІ пікетують офіси опозиції зрозуміле на всі 100%.

 Монархи і можновладці завжди тримали при собі блазнів… «На Русі» юродиві, що єдині могли казати правду були недоторканими, а в Україні практикується вже лише перше і то в вузьких рамках прописаного і узгодженого сценарію, як в Кіровограді. В Кіровограді жартівників вчать кулаками знову. Журналіст Вьюн припустив, що дехто з влади дружить з деким з опозиції, а то все навпаки, а вьюн здивовано питає: «За що?..» А за те що жартуєш не за сценарієм, як екс-кавенщик Андрій Богданович…

  Театр маріонеток невмирущий жанр на батьківщині театру корифеїв,  і брак лише з акторами для масовок, тому в «масові сцени йдуть студенти», про яких розповідають, що вони майбутні журналісти, чим їх мабуть здивували… А дивитися "виставу" прийшли і інші кандидати у нардепи - Олександр Дануца, Сергій Короб та Сергій Михальонок. Думками вони не ділилися, а ле ж до цього вважали себе опозиціонерами. Чи насправді то так?

 

Театр маріонеток: «Руки геть від ЗМІ!»

Публикацию прочитали

Количество просмотров: 1418
delete
Василь Чорний, Винница, свободный журналист "ХайВей" 
Для того, чтобы оценить статью, Вас необходимо войти в систему
Право оценивать рецензии на ХайВей можно получить от редакции сайта по рекомендации одного из журналистов ХайВей
Рекомендаций: +3
Всего комментариев: 3, Всего рецензий: 3
Укажите свой e-mail адрес, если Вы хотите получать комментарии к этому материалу
Подписаться

Для того, чтобы опубликовать сообщение в этой теме, Вам нужно ввойти в систему.

Рецензии

21:31 15/09/12
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
viktor trigub 'Киев'
 
08:07 16/09/12
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Кіровоград у виборчих технологіях завжди був полігоном...

Комментарии

Рекомендую.Коли журналісти починають боротися проти опозиції тоді вони за владу. А який журналіст за владу? Вірно. Продажний.

20:48 16/09/12
Рекомендует этот материал.
04:48 17/09/12
Богдан Горгота Запорожье
Рекомендує цей матеріал. Чому? На передостанньому фото проглядається за спинами пікетувальників "Приватбанк"... Показове фото!
06:56 17/09/12

Live