array(2) { ["id"]=> int(359829) ["frame"]=> string(1) "1" } /art.php Удар! Удар! Ще раз «Удар»! | ХайВей

О проекте ХайВей

Публикуйте на ХайВей свои статьи, фото, видео.

Получайте рецензии и комментарии от сообщества ХайВей на свои публикации.

Зарабатывайте деньги на публикациях.

Общайтесь с интересными людьми.

Политика  16 июля 2012 18:38:19

Удар! Удар! Ще раз «Удар»!

Кіровоградський «Удар» трясе від ударів місцевих політиканів, що вирішила «збирати врожай» на його ниві. 11 липня 2012 року в Кіровограді, в офісі міської організації Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» відбулась Конференція міської організації партії, яку охрестили такзваною, відповідно не визнали і по її пудсумках почали «розбір польотів».

 Прес-центр обласного осередку партії «Удар», який  я не стану називати «так званим»  повідомив, що за Статутом Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» рішення про скликання місцевих конференцій приймає Рада відповідної організації. З п'яти членів Заради міської організації чотири не булі  повідомлені та запрошені на Раду, фактично засідання не відбулось. «Таким чином, конференція міської організації Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» була скликана особисто головою міської організації Олександром Макієнком з порушенням всіх писаних і неписаних норм політичної етики і моралі.» - резюмувала прес-служба. А далі повідомила, що у відповідності з пунктом 12 статті 3 Статуту Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» за порушення цього ж Статуту Рада обласної організації прийняла рішення : виключити з лав партії Макієнка Олександра Івановича та Шмідта Віктора Федоровича, також призначила дату позачергової звітно - виборчої конференції міської організації Політичної партії «УДАР Віталія Кличка».

 На разі виконуючим обов'язки Голови Кіровоградської міської організації призначено Козуба Ігоря Борисовича. Ситуацію довкола цих подій він  прокоментував  так: «Конференція відбулася з грубимо порушенням статуту. Не було зборів первинних організацій, які мали б ініціювати проведення міської організації. Ініціювати проведення конференції згідно статуту може також Рада міської організації, вона цього не робила, як і обласна організація і зрештою - центральний провід партії. Таким чином - це самовільне проведення конференції. Серед присутніх на ній булі не членуй партії. Більше того, своїм рішенням,  конференція виключила чотирьох членів Заради міської організації з її складу і ввела туди інших осіб. Серед них  - екс-б' ютівець Сергій Михайльонок. Сьогодні відбулися  позачергові збори Заради міської організації, на які було запрошене і  Олександра Макієнка, проте тій відмовився прийти на засідання».

  У зв'язку з цим сайт «Увесь Кіровоград» звернувся до Віктора Шмидту з проханням прокоментувати цю ситуацію. Віктор Федорович не відразу погодився розповісти про те, що сталося в місцевому «Ударі».  Пізніше він особисто під'їхав  на офіс сайту і пояснив, чому не особливо хотів спілкуватися на цю тему.

- Віктор Федорович, чому ви так неохоче погодилися прокоментувати ситуацію?

В. Шмидт: Я вважаю, що не можна виносити сміття з хати. Цей внутрішній, так би мовити конфлікт, треба було і вирішувати усередині організації, щоб не було підривання авторитету партії. Але не вийшло.

- А що взагалі сталося?

В. Шмидт: Усе це слідство того, що в партії почали відбуватися незрозумілі події. Незрозумілі людині, яка розбирається у справі, яким займається. Зараз в місцевому «Ударі» робиться все для того, щоб ніякого передвиборного процесу не було. Усі ставки робляться на авторитет самого Кличка.

  Обласним керівництвом партії була проігнорована домовленість про те, що міський штаб очолюватиме Олександр Макиенко. І цілий місяць він його і очолював і все було нормально. Але раптом Ревенко поміняв думку і сказав, що з Києва поступила вказівка поміняти Макиенка на когось іншого. Хоча упродовж місяця до керівника міської партійною орагнизации ніяких претензій не було.

  Природно, після того, як перед нами був розіграний такий сценарій, я, як куратор міської організації, повстав. Я заявив, що оскільки саме я відповідаю за місто і за результати, хочу працювати з надійними людьми. Я особисто адже ніколи не претендував на місце керівника, щоб не було розмов, що це боротьба за владу. Після цього у мене відбулася дуже серьйозный розмова з Ревенко. І ми домовилися, що наступного дня повернемося до цієї розмови. Але не через день, ні через два, розмова не продовжилася. І раптом я дізнався, що Ревенко вже порекомендував на цю посаду деякого Середу. Спочатку ця людина повинна була працювати в штабі №103 територіальні виборчі округи в Александрії. Я дізнався, що цієї людини минулої п'ятниці Ревенко навіть возив в Одесу на співбесіду, на затвердження його кандидатури на пост глави міської партійної організації. Але там кандидатури Ревенка, на посаду голови обласного штабу, Козуба, на посаду його заступника і Середы на посаду голови міського штабу, не були затверджені.

  Не дивлячись на це, через декілька днів мене повідомили, що Ревенко все-таки рекомендує на пост глави міської організації Козуба. Але як це може бути, адже ні ту, ні ту кандидатуру не затвердили? Цим адже, він тільки підкреслив, що вибори їм, насправді, не потрібні. Так несерьйозно до цього процесу не можна відноситься. А ці незграбні спроби домовиться з «Білим Лотосом»? Переговори з мером Олександрії Цапюком? Адже лідер партії Кличко чітко сказав: ніяких переговорів з владою не вісті! А тут на місцевому рівні раптом починається така «гра». Я, як людина, яка все-таки в цьому розбирається відразу почав виражати протест. Міська організація повстала проти цього, і ми провели конференцію.

- Що сталося на конференції?

В. Шмидт: Цю конференцію ми готували, але так вийшло, що вона співпала з переговорами з Цапюком. Були обрані делегати на цю конференцію, у нас все документально оформлено. Уся процедурна робота була чітко виконана. В цілях посилення лав партії ми обрали новий склад ради міської організації. Це 10 чоловік. А за пасивную роботу вивели тих членів партії, які нічим не займалися, які навіть в штабі не з'являлися. А навіщо їх залишати? І це адже звичайна процедурна робота.

  Якщо люди, яких ми вивели. Якщо вони комусь потрібні в обласному штабі - забирайте! І Cкажіть, що ми зробили незаконно?! Посилили раду, намітили заходи, які проводитимемо під час виборчої компанії. Обдумали, як контролюватимемо усю цю роботу, які люди потрібні для добрих результатів. Хіба ми пішли проти інтересу партії? Як нас можна звинувачувати в тому, що ми щось узурпували? Нам навіть сказали, що ми зробили рейдерське захоплення партії. Це взагалі абсурд. Я так розумію, що саме ці наші дії викликали у них, швидше за все страх. Страх того, що люди не згодні з їх політикою. І не лише в Кіровограді. А і в Олександрии, Светловодске і інших районах області. Люди не згодні з політикою, яка зараз проводиться обласними керівниками.

- Віктор Федорович, не так давно в Кіровоград приїжджав лідер партії Віталій Кличко. Як спрацювали місцеві організації?

В. Шмидт: Своїм візитом в Кіровоград Кличка залишився задоволений. А це ж заслуга не Ревенка, а людей, яких усі організували. І сьогодні, виявляється, ці люди вже не потрібні. Чому? Адже вони показали себе, як хороші організатори. Це люди, які мають позитивний авторитет, які можуть позитивно впливати на свідомість людей. Навіщо їх прибирати і ставити інших? Тобто, виходить так, що підбирається команда, яка виконуватиме те, що говоритиме Ревенко, а це означає нічим не займатися. У такій ситуації я прийняв рішення, про яке повідомив Ревенку. Якщо він хоче формувати штаб, нехай формує, але без мене. Щоб у нього не було шансу сказати, що коли б не Шмидт, ми б набрали 90% на виборах. Що він побачив тут небезпечного для себе, я не знаю. Може він вирішив, що я хочу зайняти його місце? Але я йому в очі сказав, що мені його «погони» не потрібні. Я вже наносився таких «погон», тому ні на що не претендую і просто щиро хочу допомогти. Допомогти тому ж Кличку реалізувати себе, як людині, яка бачить і знає, що треба робити.

Адже Кличко - це та єдина надія, яка у нас сьогодні з'явилася. До цього, нас усі наші лідери обдурили. І я нарешті побачив, як мовиться, світ у кінці тунеля. І я щиро хочу допомогти, але тільки не Ревенко. Одним словом, нинішню ситуація, я розцінюю, як спробу сневелировать мій вплив на міську організацію. Питання, навіщо? Партійний принцип роботи : спілкуйся з людьми і переконуй. А для цього треба працювати в хорошій команді.

- Означає ви не вважаєте, що партія може «виїхати» тільки на авторитеті Віталія Кличка?

В. Шмидт: Якщо говорити, що 95% зробить Кличка, ти або не розумієш те, про що говориш, або свідомо готуєш людей, до того, що не потрібно нічого робити, мі і так «виїдемо» на авторитеті Кличка. А ми так не вважаємо. Ми знаємо, що для результату треба працювати. Що і робили ми з Олександром Макиенко. Ревенко аргументував зняття Макиенка тим, що він старий і до того ж ще не брав ніколи участь у виборах. Я йому відповів: Макиенко що комсомолець, щоб бути молодим? І у виборчих компаніях він теж не новачок. Так що ніяких протиправних дій з нашого боку не було, ми усі зробили згідно із законом.

  І Михальонка ми узяли в заступники керівника міської організації, тому що нам потрібні люди, які працюватимуть. Я з усіма будую чесні стосунки і не займаюся інтригами, як інші це роблять. Якщо ти хочеш займатися інтригами, займайся цим з іншими. А якщо нормально організувати роботу, можна отримати до 30%. А їм, як виявилося, досить і 5%. Адже єдина сила, яка не влаштовує сьогодні владу, це «УДАР». Ну так і потрібно ж «тримати удар» і боротися за кожен голос. А Кіровоград - це не помийна яма. Не потрібно сюди сунути усіх підряд. Кандидати мають бути місцевими, відомими і шанованими людьми!

  Всі ці публікації супроводжували коментарі, з яких багато що прояснюється в «ударній» кухні:  «По візиту Кличка: Макієнко О.І. - провалив роботу з організації зустрічей, не роздавав листівок, якби не Ревенко і обласний штаб, то був би взагалі провал; А от заслуга Шмідта - це сире мясо в його ресторані "Торнадо", яким він нагодував Кличка і його команду:) А ще Шмідту відмовили в балотуванні по мажоритарному округу (Київ зарубав кандидатуру) - ось він і мститься!!!!!

Олександр Іванович в виборчих кампаніях звісно не новачок, от тільки результати його діяльності викликають якщо не посмішку то точно сумнів у здатності результативно керувати вибочою кампанією.

http://www.cvk.gov.ua/pls/vd2002/WEBPROC0V

Вибори до Верховної Ради України. 202 рік. Макієнко Олександр Іванович. 372 голоси виборців. :-)»

  Як стало відомо сайту "весь Кіровоград" з власних джерел, політичну партії Віталія Кличка "УДАР" по одномандатним виборчим округам предствлятимуть наступні особи:

виборчий округ №99 Кідрук Максим Іванович

во №100 Небесний Андрій Олександрович

во №101 Кузьменко Галина Іванівна

во №102 Крюков Віктор Васильович

во №103 Ліщенко Костянтин Олександрович

Аналітики вважать такий персональний розклад від «УДАР»у по мажоритарці занадто слабким і жодна з приведенних кандидатур немає шансів на перемогу в своїх округах. Жоден з кандидтів не є впізнаваним в окрузі та немає політичного рейтингу, як і ресурсної бази необхідної для успішної конкурентної боротьби.  І тут не треба бути провидцем, щоб зрозуміти, що це примітивний «злив під владу». Чи знає про це Віталій Кличко? Після таких місцевих «пасьянсів зрозуміло чому партія «відмовилася» від таких політиків, як Віктор Шмідт. Ймовірно по команді чи проханню регіоналів. А можливо і Цапюка з Михальонком туди підсилали,щоб розбурхати та попровокувати…

 Стосовно кандидатур мажоритарників, то хтось в мережі написав відверто:  «Кузьменко  дружина Шмаєвича (УРГА) – близкої людини Ревенка  по всіх партіях (ніби навіть кумия), Крюков -  колишній невдалий мер  Знам’янки  від НУНС, Кідрук - тіпа письменник, правда  якого ніхто не знає про що він пише,  а інші кандидати дуже добре  законспіровані від електорату.» Мало що до цього можна додати. Хіба що  великий збір «відомих політиків», які пройшли через низку провальних партій.

За матеріалами прес-служби «Удар» та місцевих ЗМІ

 

Удар! Удар! Ще раз «Удар»!

Публикацию прочитали

Количество просмотров: 1060
delete
Василь Чорний, Винница, свободный журналист "ХайВей"
Для того, чтобы оценить статью, Вас необходимо войти в систему
Право оценивать рецензии на ХайВей можно получить от редакции сайта по рекомендации одного из журналистов ХайВей
Рекомендаций: +0
Всего комментариев: 1, Всего рецензий: 0
Укажите свой e-mail адрес, если Вы хотите получать комментарии к этому материалу
Подписаться

Для того, чтобы опубликовать сообщение в этой теме, Вам нужно ввойти в систему.

Рецензии

Комментарии

Myhail Antonyshyn Львов
Успокойся, Василий, Кличконе собирается наносить "удары" по коррупционерам потому что сам коррупционер: его "победы" подстроены донами кингами, а соперники - куплены. УДАР это всего лишь название полиитческой партии, которая идет в парламент, чтобы воровать бюджет и лгать своим избирателям, что они их защищают, а не воруют бюджет...
16:25 17/07/12

Live

...

9 час. назад

Вікторія Івченко публикует статью \"Принцесо зачаровна, не бійся...\"

11 час. назад

Myhail Antonyshyn публикует статью Тимошенко - президент, що далі?

.........

13 час. назад

Алекс Скиталец рекомендует материал Рiзноманiття осенi

...

16 час. назад

Алекс Скиталец рекомендует материал Відчинивши двері....

...

17 час. назад

Родослав Корченюк рекомендует материал Досліджуючи власне коріння

18 час. назад

Alex Vahnij публикует статью Досліджуючи власне коріння

......

18 час. назад

Родослав Корченюк рекомендует материал Карбуючи підле свавілля

...

19 час. назад

Родослав Корченюк рекомендует материал Продовження заробітчанської
теми \"Шибче, курва, шибче!\"

20 час. назад

Горбатюк Микола публикует статью Продовження заробітчанської
теми \"Шибче, курва, шибче!\"

21 час. назад

Іван Парнікоза публикует статью Українська Антарктида. Частина 2. Довгий континент – Південна Америка

.........

21 час. назад

Алекс Скиталец рекомендует материал Зимня ріка