О проекте ХайВей

Публикуйте на ХайВей свои статьи, фото, видео.

Получайте рецензии и комментарии от сообщества ХайВей на свои публикации.

Зарабатывайте деньги на публикациях.

Общайтесь с интересными людьми.

 

Политика  18 июня 2012 08:03:56

Мильні опери провінційного Інтернет-простору

Інтернет рішуче увійшов у наше життя і вже нікуди з нього не піде. Але і він має свої межі означені мовними кордонами. Ми не володіємо китайською і нам не до їх проблем. І це рятує китайців від нашого втручання. А є і провінційний Інтернет з своїми мілкими проблемами і склоками, що відповідають не лише межам «провінції», але і інтелектуальному рівню що вважається провінційним.

   В Кіровограді в «провінційному» Інтернеті банкують ще більші провінціали, а саме  маловисківські вихідці з відповідним рівнем розвитку та «поняттями». «Головні» сайти області «весь Кіровоград» та «Новини Кіровоградщини» курують маловисківські хлопці Олександр Дануца та Андрій Лисенко. Звичайна річ, що головними вони проголосили себе самі, і дехто в це навіть вірить. Хлопці на перший погляд непогані, але справи їх іноді далекі від попереднього визначення. Брудняться горе-журналісти в «інтелектуальному кілерстві», обливаючи на замовлення помиями тих кого їм замовляють.. Та й які вони журналісти,  коли жоден з них тому не навчався, а один з них взагалі і до вишу не встиг дійти.  Серед  їх мішеней чиновники, бізнесмени, депутати. Мабуть справа під назвою «жовта преса» дає їм «зелене задоволення».

 Провінційне цькування окремих осіб за плату на замовлення іноді вражає, бо під публікацією з’являється не один десяток коментарів, серед яких помітні навіть клієнти психо-неврологічних закладів. А от нормальні коментарі, де реальні читачі частенько не згодні з думкою «журналістів» раз за разом « за правом редакції зникають. В такий спосіб читачам диктується «правота» Інтернет- видання. Мабуть саме через останнє явище багато хто і вважає такі Інтернет-видання «помийкою» (незалежно від назви та політичної орієнтації). І в у цьому є сенс, непомітний лише авторам таких опусів. Мабуть саме через них журналісти з гумором кваліфікували їх вже не «акулами пера»,  а «дятлами клавіатури».

 Мильні опери з описами сімейних розбором та сварок чомусь знаходять місце на «головних сайтах» регіону… Хіба це головне в житті суспільства. Розлучаються та ділять майно   поруч і щодня десятки ,а то і сотні подружніх пар, що не змогли під одним дахом створити щасливе родинне гніздечко. Можливо в цьому і часом трагедії трапляються, які потім виправляє мудре життя, але ця «брудна білизна» стає чомусь «прапором» на «головних сайтах» Кіровоградської  області.  А ще як відбиток внутрішньопартійних розбором на одному з «головних сайтів» можна прочитати «вишукане цькування»  навіть одного з керівників області. Мабуть його місце під сонцем комусь знадобилося ще, тому як кажуть у вишуканих готелях турецьких та єгипетських курортів – «все включено», тобто замовлено і проплачено.

   От і виходить, що коли проглядаєш уважно про що пишуть на тих головних, то визначеними і одним з головних мішеней тих сайтів є голова обласної ради  Микола Ковальчук, ініціативи та дії якого розглядають ніби під мікроскопом та бізнесмен Олександр Крившенко. Немає в нього яхт, заводів і пароходів, а лише кілька фірм, але сайту «весь Кіровоград» і того достатньо за, мабуть,  отримані зелені, щоб оголошувати  людину банкрутом чи до чи замість суду, не додаючи відповідних рішень на підтвердження, копирсатися в сімейних справах. Мабуть і в  самих щось таке є, і вони натякають що б про них щось жовте, синє або рожеве написали. Тем мильних опер в місті багато, і є вони мабуть і в середині під дахом тих видань. Але хіба про те повинні писати «головні»? Якось  так мілко, що випадає з високо піднятого прапору, на їх думку високої журналістики. Кожний з названих вже став героєм кількох публікацій. Але список не закрито, бо є і інші імена, що підлягають забрудненню та цькуванню.

  Мильні опери провінційного Інтернет-простору чомусь ще не екранізуються…  А відповідь проста, хоча вони її самі ще не знають: за жовте платять замовники, а за кіно треба платити самим або шукати більш потужних спонсорів, з більш чистими грішми, а ще бажано і душами.  І є небезпеки: люди погане кіно не підуть дивитися, скільки їм не казали б, що там щось «глянцеве»,  «гламурне» і таке інше. Народу давай справді високе, і бажано «оскароносне», яке місцеві «дятли клавіатури» ще не виробляють. Кишка тонка, талантів обмаль, гроші є лише для бруду, бо це мабуть, набагато дешевше.

 Такий коротенький огляд «головних» сайтів області «весь Кіровоград» та «Новини Кіровоградщини» напередодні їх «професійного» свята, хоча можливо вони і не дуже журналісти, але в цей день, точно чарки собі наллють. Дехто навіть пригребе премії в певних номінаціях, назве себе впливовим і закусить чимось  крутішим за огірок.

Мильні опери провінційного Інтернет-простору

Публикацию прочитали

Количество просмотров: 4016
delete
Василь Чорний, Винница, свободный журналист "ХайВей" 
Для того, чтобы оценить статью, Вас необходимо войти в систему
Право оценивать рецензии на ХайВей можно получить от редакции сайта по рекомендации одного из журналистов ХайВей
Рекомендаций: +1
Всего комментариев: 1, Всего рецензий: 3
Укажите свой e-mail адрес, если Вы хотите получать комментарии к этому материалу
Подписаться

Для того, чтобы опубликовать сообщение в этой теме, Вам нужно ввойти в систему.

Рецензии

16:10 18/06/12
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Analitik Ужгород
Подібна ситуація має місце практично у кожному регіоні, і не варто дивуватися. Розвиток технологій використовується як у благо, так і на шкоду. Але поки в Україні відсутнє законодавство яке б повноцінно регламентувало роботу подібних ЗМІ, то вони й надалі будуть з*являтися і публікувати різноманітний "флуд". Хоча, іноді в подібних публікаціях буває чимала частка правди.
16:10 18/06/12
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
viktor trigub Киев
боротися...
18:59 18/06/12
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Є таке в Кіровограді...

Комментарии

Рекомендует этот материал.
18:59 18/06/12

Live

1 час. назад

Геннадий Балашов публикует статью Обречённый протест «евроблях»

1 час. назад

Алекс Скиталец рекомендует материал ТАМ, ДЕ ГОРИ, ПОЛОНИНИ…

2 час. назад

Чачанидзе Владимир публикует статью Всё прошло,не спрашивай меня...

2 час. назад

Галина Шевченко публикует статью ТАМ, ДЕ ГОРИ, ПОЛОНИНИ…

4 час. назад

Чачанидзе Владимир публикует статью Тот,кто думает вверх взлетать...

4 час. назад

Алекс Скиталец комментирует материал Запрещённые в СССР военные фото

7 час. назад

Сергей Кувалда комментирует материал Запрещённые в СССР военные фото

8 час. назад

Алекс Скиталец комментирует материал ВИР БРЕХНІ В УКРАЇНІ

17 час. назад

Алекс Скиталец комментирует материал Запрещённые в СССР военные фото

18 час. назад

Белка Белкина комментирует материал Патриотичные коррупционеры налогового ада

18 час. назад

Сергей Кувалда комментирует материал Запрещённые в СССР военные фото

18 час. назад

Литвиненко Анатолий комментирует материал ВИР БРЕХНІ В УКРАЇНІ

19 час. назад

Белка Белкина комментирует материал Патриотичные коррупционеры налогового ада

19 час. назад

Алекс Скиталец рекомендует материал Запрещённые в СССР военные фото

19 час. назад

Белка Белкина рекомендует материал Патриотичные коррупционеры налогового ада

19 час. назад

Харламов Виктор Георгиевич публикует статью Ах, сколько дураков на свете этом

19 час. назад

Иленов публикует статью Почему искусственный интеллект невозможен, ч.1

19 час. назад

Сергей Кувалда публикует статью Запрещённые в СССР военные фото

20 час. назад

Владимир Некрасов публикует статью ПУТИНСКИЕ ДО САМОГО СВЯТОГО «СОВЕТСКОГО НАРОДА» ДОБРАЛИСЬ, ГРАЖДАНЕ?

21 час. назад

Myhail Antonyshyn публикует статью Чому серед нас немає птиць...

21 час. назад

Алекс Скиталец комментирует материал ВИР БРЕХНІ В УКРАЇНІ

22 час. назад

Литвиненко Анатолий комментирует материал ВИР БРЕХНІ В УКРАЇНІ

22 час. назад

Литвиненко Анатолий комментирует материал ВИР БРЕХНІ В УКРАЇНІ