О проекте ХайВей

Публикуйте на ХайВей свои статьи, фото, видео.

Получайте рецензии и комментарии от сообщества ХайВей на свои публикации.

Зарабатывайте деньги на публикациях.

Общайтесь с интересными людьми.

 

Политика  1 мая 2012 18:36:26

Нітрати у опозиції?

 

Нітрати у опозиції?

Фахівці державної санепідслужби відібрали та доставили в лабораторії санепідстанцій з торгівельної мережі, в т.ч. ринків Кіровоградської області, 185 проб фруктів та ранніх овочів на дослідження за вмістом нітратів протягом 2012 року. Про це повідомили в облСЕС.

Для досліджень відбирались огірки, помідори, капуста, картопля, морква, буряк, кріп, салат, петрушка, редис, цибуля ріпчаста та зелена, пекінська капуста, баклажани, яблука, виробників Херсонської, Київської, Дніпропетровської та Кіровоградської областей.

З них перевищення вмісту нітратів виявлено в 5 пробах (2,7%) огірків тепличних, виробництва: ЗАСТ "Надія", с. Велика Северинка, Кіровоградського району, ВАТ "Комбінат "Тепличний", Київська обл., Васильківський р-н, смт. Калинівка.

Рівень нітратів в зазначених продуктах перевищував допустимі в 2,5-3 рази. Досліджені зразки були відібрані в м. Кіровограді на овочевому ринку ПАТ "АТП 13527" по вул. Г.Сталінграда, в супермаркетах: "Велика кишеня" ТОВ "Фуд-мережа", вул. Конєва, 2а, "Копілка" ТОВ "Копілка", вул. 50 років Жовтня, а також на ЗАСТ "Надія", с. Велика Северинка, Кіровоградського району. За порушення санітарного законодавства керівництву ЗАСТ "Надія" надано припис, згідно якого заборонено реалізовувати нестандартну продукцію, на агронома підприємства накладено штраф.

На адресу ДЗ "Київська обласна санітарно-епідеміологічна станція" направлено інформаційного листа для вжиття відповідних заходів. Найбільше ранньої продукції досліджено Кіровоградською міськСЕС, Маловисківською, Новоархангельською, Петрівською та Ульянівською райСЕС.

Такі перевірки здійснюються державною санепідслужбою в "овочеві" сезони (березень-квітень та липень-вересень), коли з'являються перші овочі із теплиць і в сезон їх природного дозрівання, тобто в періоди масового споживання цієї продукції. При цьому перевіряється наявність супровідних документів, що підтверджують безпечність овочів (протоколи лабораторних досліджень, декларація виробника) та вибірково відбираються зразки продукції для перевірки вмісту токсикологічних показників (нітрати, пестициди, солі важких металів), радіонуклідів.

І все було б нормально в таких перевірках та їх підсумках, як би не було певних "але"... Раніше у ЗАСТ "Надія" з Великої Северинки з нітратами було все гаразд. Вивірена з комп'ютерізованим контролем всіх показників процесу вирощування голландська технологія дивним чином раніше не давала збою. А тепер от трапилося... І все після того, як ЗАСТ "Надія", що належить корпорації "Формула смаку" з усією корпорацією нова влада "віднисла" до табору опозиції, на тій підставі, що її керівники та власники належать до "Фронту Змін". Раніше її власник Олександр Табалов, у "далекому" 2006 році пару місяців навіть очолював обласну організацію Партії регіонів, але довше перебувати на тій посаді не судилося, і тому він та його оточення до вступу у "Фронт Змін" були помічені у партії "Третя сила" та ЛПУ.

Виявлення нітратів у харчовій продукції опозиціонерів, кажуть джерела з корпорації, продовжуються. На черзі молочна та хлібопекарська продукція цього виробника. Підрив економічно-спонсорської бази опозиції з "Фронту Змін" напередодні виборів серйозна і відповідальна справа, і тому прислужитися партійній владі регіоналів нині раді всі хто має таку можливість.

Публикацию прочитали

Количество просмотров: 979
delete
Василь Чорний, Винница, свободный журналист "ХайВей" 
Для того, чтобы оценить статью, Вас необходимо войти в систему
Право оценивать рецензии на ХайВей можно получить от редакции сайта по рекомендации одного из журналистов ХайВей
Рекомендаций: +1
Всего комментариев: 1, Всего рецензий: 1
Укажите свой e-mail адрес, если Вы хотите получать комментарии к этому материалу
Подписаться

Для того, чтобы опубликовать сообщение в этой теме, Вам нужно ввойти в систему.

Рецензии

Комментарии

Myhail Antonyshyn Львов
Рекомендует этот материал.
10:17 02/05/12

Live

20 мин. назад

Алекс Скиталец комментирует материал стих Сергея Лебедева и Юрия Мельника "К нам Ангелы Бога на помощь спешат"

30 мин. назад

Khomiaklit рекомендует материал ВИР БРЕХНІ В УКРАЇНІ

30 мин. назад

Khomiaklit пишет рецензию на публикацию ВИР БРЕХНІ В УКРАЇНІ

40 мин. назад

Khomiaklit рекомендует материал ЖИТТЯ НЕ ДЛЯ ВКРАЇНИ

1 час. назад

Алекс Скиталец рекомендует материал ВИР БРЕХНІ В УКРАЇНІ

1 час. назад

Алекс Скиталец комментирует материал ВИР БРЕХНІ В УКРАЇНІ

1 час. назад

Родослав Корченюк комментирует материал Перундень

1 час. назад

Белка Белкина комментирует материал Перундень

2 час. назад

Дмитрий Шилин публикует статью Достижения «Запорожстали» вошли в Книгу рекордов Украины

2 час. назад

Дмитрий Шилин публикует статью Комбинат «Запорожсталь» подтвердил соответствие международным стандартам

2 час. назад

Алекс Скиталец комментирует материал стих Сергея Лебедева и Юрия Мельника "К нам Ангелы Бога на помощь спешат"

2 час. назад

Ганка Гличка публикует статью Йде листопадова пора

2 час. назад

Дмитрий Шилин публикует статью Запорожские дети поздравили металлургов с юбилеем «Запорожстали»

3 час. назад

Дмитрий Шилин публикует статью Ростислав Шурма поздравил ветеранов с 85-летием «Запорожстали»