О проекте ХайВей

Публикуйте на ХайВей свои статьи, фото, видео.

Получайте рецензии и комментарии от сообщества ХайВей на свои публикации.

Зарабатывайте деньги на публикациях.

Общайтесь с интересными людьми.

 

Интервью  13 апреля 2011 14:51:35

Автор: Vasiliy Malcev

АВТОБІОГРАФІЯ (скорочено)

АВТОБІОГРАФІЯ (скорочено)
Це тест - драйв автобиографії. Кому вона більш підходить: депутату Верховної Ради, селянину, вихователю, олігарху, президенту? Принцу чи жебраку? 

 

АВТОБІОГРАФІЯ (скорочено)

1967 рік - учень, середня школа № 45, м. Одеса. Переможець олімпіад по математики, фізики. Приймай участь у олімпіадах із хімії, біології. Виконав I розряд з шахів, II розряд із парашутного спорту, I розряд із боротьби самбо. Виріс у неповній сім’ї: батьки розлучились, коли мені виповнилось 8 років, за рішенням матері я залишився з батьком і бабусею,яка мене фактично й виховувала. Моя єдина бабуся,  Клавдія Олександрівна 28.08.1908 року народження, померла 21 листопада 1977р., після мого вступу до інституту, - це була її мрія і вона здійснилась.

1977 рік – студент, радіотехнічний факультет, Одеський політехнічний інститут. Працював на кафедрі "КПРА" в якості програміста із 3-го по 5-й курс. Виконував завдання кафедри з написання програм на мовах програмування “Fortran”, “PL”. Виконав нормативи в різних галузях туризму: гірському, пішохідному, лижному, спелеотуризмі, з спортивного орієнтування, марафонському бігу. Продовжив заняття з парашутного спорту. 5 разів був учасником туристичного переходу "100 км  за 24 години" по поясу Слави Одеси, присвячених річницям визволення міста, найкращий мій результат 12:01 годин. Отримав досвід із карате на базі спортзалу Одеського медичного університету. 

АВТОБІОГРАФІЯ (скорочено)

1982 рік - інженер-конструктор, Одеська філія Всесоюзного науково-дослідного інституту Телебачення. Брав участь у НІР, ОКР, розробках та їх супроводу в промисловості на заводі «Червоний Промінь» під містом Ленінград. Обирався до профспілкового комітету ОФ ВНДІТ. Приймав активну участь у роботі ДНД. Втілював творчий підхід, що підтверджено багатьма прийнятих та втілених доцільних пропозицій. За активну участь у професійній та громадської діяльності не одноразово отримував подяки, підвищення премії та отримав звання «Ударник комуністичної праці».

1985 рік – старший інженер, Науково-дослідний технологічний інститут "Темп". Приймав участь у розробці «Автомат трафаретного друку», яка входила до кандидатської дисертації головного інженера НДТІ «Темп». Приймав активну участь у науково-дослідній роботі: подані та втілені доцільні пропозиції, були подані заяви про винаходи. 

Проходив курси підвищення кваліфікації «Роботизація та автоматизація промисловості» в Одеському політехнічному інституті.

З 18 років став донором, є відзнаки «Донор СРСР» 1, 2, 3 ступеня, відзнака «Донор УРСР» - більш 30 безкоштовно здач крові. Останній раз здавав кров у 2010 році.    

АВТОБІОГРАФІЯ (скорочено)

У січні 1987 року одружився. 

1987 рік - наладчик, виконуючий обов'язки завідуючого лабораторією "Радіоелектронної і мікропроцесорної техніки", електро-радіо ділянка, Одеський судноремонтний завод № 2, Чорноморське морське Пароплавство. За програмою «Побутові народні товари» приймав участь у підготовці та у випуску побутових комп’ютерів «Ерудит», спільно з Ізмаїльським заводом «Еталон». За активну участь у розробці та втілені багатьох доцільних пропозицій отримав звання «Кращий винахідник Чорноморського морського Пароплавства». Підтримував гарну фізичну форму - займався бойовим мистецтвом «рукопашний бій» у спортзалі підприємства.

У 1989 році, 11 січня, народився мій син Руслан.

1995 рік - Дочірнє підприємство "ИНЭК - Одеса" спільної російсько-української фірми "ИНЭК", виконував обов'язки начальника комерційного відділу. 1995 рік – Інформаційно – обчислювальний центр, Одеський державний морський університет, провідний інженер центру.

1997 - заступник директора по матеріально-технічній частині Молодіжного навчального комп'ютерного центру "Сервер".

1998 рік був для мене багатозначним. Успіхи та поразки на протязі усього року. 24 листопада я відзначаю як другий день свого народження, - так я зможу стисло розповісти. А відкриту карну справу за фактами тих подій – закрили. А мені відповіли: хочеш жити - забудь про все… І як продовження цих подій – сімейні негаразди.

З 2001 року розлучений. Дружина з сином проживає окремо. Я переїхав жити до батька, де живу і зараз.

2001 - головний фахівець, відділ комп'ютеризації, Управління державного Казначейства України в Одеській області. Прийняв присягу державного службовця України.

2002 рік - провідний інженер електроніки, інформаційної - аналітичної служби, Одеський обласний Центр екстреної медичної допомоги і медицини катастроф, Управління охорони здоров'я, Одеська обласна державна адміністрація. Відповідав за діяльність всієї електронної техніки центру, інтернету, електронної пошти, офісної міні АТС та локальної мережі. Виконував обов'язки координатора мобільного зв'язку центру із компанією "Київстар". В зв’язку зі скороченням штату центру звільнений у грудні 2008 р. 

АВТОБІОГРАФІЯ (скорочено)

21 жовтня 2004 року, при невизначених обставинах й випадково для всіх, помер мій батько Альберт Іванович, 24 березня 1928 року народження, учасник Великої вітчизняної війни, ветеран та інвалід праці, ударник сталінського призову. 

…  

Публикацию прочитали

Количество просмотров: 19409
delete
Vasiliy Malcev
Vasiliy Malcev, Киев, свободный журналист "ХайВей" 

Теги

Для того, чтобы оценить статью, Вас необходимо войти в систему
Право оценивать рецензии на ХайВей можно получить от редакции сайта по рекомендации одного из журналистов ХайВей
Рекомендаций: +2
Всего комментариев: 14, Всего рецензий: 1
Читайте также

Российская делегация демонстративно покинула зал Генассамблеи ООН перед выступлением президента ЛитвыРоссийская делегация демонстративно покинула зал Генассамблеи ООН перед выступлением президента Литвы

После демарша россиян Грибаускайте рассказала об агрессивной политике Кремля ...

Трамп вимагає покарати держави, які підтримують тероризмТрамп вимагає покарати держави, які підтримують тероризм

За його словами, США й союзники працюють разом на Близькому Сході, щоб "розчавити терористів-лузерів". ...

Укажите свой e-mail адрес, если Вы хотите получать комментарии к этому материалу
Подписаться

Для того, чтобы опубликовать сообщение в этой теме, Вам нужно ввойти в систему.

Рецензии

19:10 13/04/11
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
"1997 - заступник директора по матеріально-технічній частині Молодіжного навчального комп'ютерного центру "Сервер"- Як продовження - вiдкрита карна справа...

"1998 рік був для мене багатозначним. Успіхи та поразки на протязі усього року. 24 листопада я відзначаю як другий день свого народження, - так я зможу стисло розповісти. А відкриту карну справу за фактами тих подій – закрили. А мені відповіли: хочеш жити - забудь про все… І як продовження цих подій – сімейні негаразди"
Vasiliy Malcev Киев
Гарна рецензія, Тетяна Василівна! Щиро дякую! Це життя людини без прикрас, тільки факти та дати... За цим тільки настрій, спрямованість дій та подолання життевих негараздів...
22:08 13/04/11

Комментарии

Спок Сумы
Рекомендует этот материал. Почему? Біографія поца smile
15:37 13/04/11
Vasiliy Malcev Киев
Щиро дякую за увагу! Але, мені здається, чи краще висловитися, я так вважаю, що пан Спок не знає значення походження слова, яке він надав у свому коментарі!
18:27 13/04/11
irinamir Одесса
ВОТ ЭТО ЖИЗНЕННАЯ ПОЗИЦИЯ!!! СКОЛЬКО ЭНЕРГИИ!!! Желаю таким же активным и оставаться ..."ЖИВЧИКОМ - ПОЗИТИВЧИКОМ"!!! И пусть "батарейка" внутри вас никогда не разряжается!!! wink
19:15 13/04/11
irinamir Одесса
Ну,так где же она,эта билграфия?!
19:09 13/04/11
Vasiliy Malcev Киев
Ирина, не понял вопроса? новое слово: "билграфия"? может это... нехватает частицы "де"?
21:53 13/04/11
irinamir Одесса
LOL best best best - это относится к Споку!
22:05 13/04/11
Рекомендует этот материал.
22:06 13/04/11
Vasiliy Malcev Киев
Может мистер Спок всю жизнь учился только по "фени ботать"! И не в состоянии изложить свою "достойную" биографию, как пример для подражания?
08:13 14/04/11
Принцу, або жебраку...все залежить від людини, а головне що вона людина, бо і принц і жебрак народжені по волі Бога з одинаковими правами і тільки від поведінки людини здійсниться те, на що вона варта.
20:24 14/04/11
irinamir Одесса
Мистер Спок,мы таки дождемся вашу" дебил-графию?!!!"
22:49 13/04/11
Vasiliy Malcev Киев
Ирина! Вы такая смелая женщина!
08:13 14/04/11
Vasiliy Malcev Киев
Благодарю Вас, Андрей! Сейчас среди молодёжи есть понятие "сделать" биографию! А творчество, созидание и благотворительность не являются критериями оценки!
07:54 15/04/11
Vasiliy Malcev Киев
Благодарю Вас, Ирина! Вам тоже желаю творческих успехов! bravo
21:55 13/04/11
Vasiliy Malcev Киев
Андрей, благодарю за рекомендацию! А можно поинтересоваться: Ваш ответ на вопрос в начале этого интервью?
08:17 14/04/11

Live

58 мин. назад

Антон Перваков рекомендует материал Кібер клініка Спіженко обманює онкхворих, видаючи себе за ізраїльський «Лісод»

1 час. назад

Антон Перваков рекомендует материал Алексей Заднипровский – Новый лжепастор

1 час. назад

Антон Перваков рекомендует материал На конференции МАГАТЭ в Вене обсудили вопросы безопасности и соблюдения международных соглашений в области информирования общественности

1 час. назад

Антон Перваков рекомендует материал В Запорожской области у моря пенсионеры танцуют твист и танго

1 час. назад

Антон Перваков рекомендует материал Гармония, дробящая мозги….

1 час. назад

Антон Перваков рекомендует материал Росія на шляху до Третього Рейху

1 час. назад

Антон Перваков рекомендует материал На Чернігівщині діє товариство українсько-крим
ськотатарської дружби «Бірлік»

1 час. назад

Антон Перваков рекомендует материал Коли "Запоріжсталь" стане раєм?

1 час. назад

Антон Перваков рекомендует материал Велика мандрівка Україною. 7 перлин Тернопілля

1 час. назад

Антон Перваков рекомендует материал АРТЕМ ЯКОВЕНКО НЕ УБИВАЛ АДВОКАТА ЮРИЯ ГРАБОВСКОГО

1 час. назад

Антон Перваков рекомендует материал Смерч по имени Михо

1 час. назад

Антон Перваков рекомендует материал Дивакам, яким вдається поєднувати совєтолюбіє і печерний антисемітизм

1 час. назад

Лада Лузвольхв удаляет комментарий к материалу Ессе.Відьма. от Лада Лузвольхв

1 час. назад

Антон Перваков рекомендует материал А провокації навіщо?

1 час. назад

Антон Перваков рекомендует материал Подарунок для командира дивізії РПЦ ФСБ ?

1 час. назад

Антон Перваков рекомендует материал Путін готує Україні "абхазький сценарій"

1 час. назад

Антон Перваков рекомендует материал Приколы нашего городка или «Самая народная из народных»

1 час. назад

Антон Перваков рекомендует материал ИЗ ЗАПИСОК ШТАФИРКИ. ИЛОВАЙСК. Предварительные
замечания.

1 час. назад

Антон Перваков рекомендует материал ИЗ ЗАПИСОК ШТАФИРКИ. ИЛОВАЙСК. Первая из сторон троицы войны, которая «обращена больше к народу».

1 час. назад

Антон Перваков рекомендует материал Заложники стариков

1 час. назад

Антон Перваков рекомендует материал Чем полнится информационное пространство Украины перед Генассамблеей ООН?

1 час. назад

Антон Перваков рекомендует материал З КОНФЛІКТАМИ ЙДЕМО В ЄВРОПУ

1 час. назад

Антон Перваков рекомендует материал Росія намагається змінити логістику "гумконвоїв". Їх планують відправляти через Білорусь